Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

inkak
3. nov 2008

Csilla, IP 😉

inkak
3. nov 2008

Lili ja ked mam party a nestiham robim klasicke jednohubky s cesnakovou(pretlaceny cesnak do bieleho jogurtu, nastruhany tvrdy syr eidam, lyzicka tatarky( alebo rodinnou pomazankou, nitran alebo klobaska s olivou alebo hroznom. Ked mam viac casu, tak s listkoveho cesta robim roladu s pizzovou plnkou, plnka- vsetko co mas rada na pizzu, vrch posypem sezamovym semienkom. Dalsia fajnotka je nakrajana bageta na kolieska, potrete riadnym maslom-nie pomazanky ani Rama a pod.,kusky udeneho lososa a cibulka. Salaty robim take ze co ma napadne. Navsteva mi chvalila tento: cestoviny, paradajky na kocky, ananas na kocky, eidam alebo emental na kockyak chces mozes dat tatarku ale nemusis. Alebo zajtra prid a este ma nieco napadne 😉

liliandax
3. nov 2008

inka - fiiiihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! znie to fantasticky!! urcite si z toho nieco vyberiem 😉 .. len neviem, kolko casu budem mat, lebo ja tapa chcem stihnut vsetko 😅 😝

neviem, ci sa zajtra k tebe dostanem, mala by som sa stretnut so spoluziackou z gympla, tak uvidim, ako bude.. ak nie zajtra, tak v stredu? 🙂 prip. neskor 😉 budes v praci?

inkak
3. nov 2008

okrem piatka, mam dovcu 😉 v stredu budem cely den , mame poradu 😝

nika_ke
3. nov 2008

caute zienky,
fuuuha, tu sa to asi zmeni na klub kucharok 😀
lili, my robime obcas zapekany toast - maslo, kecup, sunka, vajce, uhorka, syr platkovy. Potom mam este rada vajickovu pomazanku - maslo, vajicko na tvrdo - zltky zamiesane, bielko na kusky, sunka na kusky, horcica. A raz za cas robime aj taku listkovu pizzu, slimaciky 😉
a specialne kvoli tebe teraz listujem v "otovej kucharke" - su tu este zapekane chlebiky s paradajkami, bagetove jednohubky s udenou makrelou (ale to by ste boli potom vonavucky 😝 😀 ), so sardinkami.
Alebo das vajickovu pomazanku do sendvica rozkrojeneho po dlzke, zapecies a pokrajas na kruzky.
Potom klasicke pomazanky - tvarohova, syrova, bryndzova 🙂
... no nic extra, len som si narobila chute 😒

zuzkafuny
3. nov 2008

čauteee... 😉 🙂
nevarte tu...!!! mňa to nebaví... a mám na to chlapa 😉 🙂
alen tak mimochodom.... to nebola teranova kde som tak dobre nakúpila... 😀 😀 😀 ale ňju jorker 😀 😀 😀

zuzkafuny
3. nov 2008

my sme mali na večeru... pečenú jibičku 😵 , pečené zemiačiky a zeleninka... 😝 😀

liliandax
3. nov 2008

zuzka 😀 😀 😀

babyyyyyyyyyyyyyyyy... ja vam tak dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem.. ste uzasne 😵

a aj mne ste spravili chutky, tak tlacim do hlavy banan 😝

inka - poradu??? to sa budete radit vy zenske tam??? 😅

nika_ke
3. nov 2008

csilla, ja potrebujem zhodit 6kg, aby som vyzerala normalne ☹ vsak sa na mna pozri 😝 abo radsej ani nie 😀

chudak moj muz ☹ ale uz sa postupne dostavam do normalu. V piatok som si objednala sosovky na ples - ten je az o dva tyzdne. Saty som nezohnala. Kupila som si strieborny top, k nemu si dam ciernu suknu a sandalky. Zaspendlila som si mamine saty na presitie, take co mala na mojej svadbe, pre istotu, kebyze som si to nakoniec rozmyslela.
(vysvetlenie pre kocky, ktore sa pridali len nedavno, ja sa nikdy neviem rozhodnut 😀 )

nika_ke
3. nov 2008

zuzka, ty si ma osalilaaaaaaa 😠 a ja som si lamala hlavu, ze kde je v LC terranova 😀 New yorker poznam, ten je v stopshope 😀
ja mam taky prehlad o obchodoch a vacsinou nikde nic nekupim, alebo len ak u cinana 😖

liliandax
3. nov 2008

nika - to neznie zle ten top s ciernou suknou 😉 s ciernou nic nepokazis a vraj aj zostihluje 😀

a co tak zobrat aj mamine upravene saty so sebou a po polnoci sa prezliect? 😅 🙂 Ako nevesta... 😵

liliandax
3. nov 2008

inak, aj my sa chystame do LC na nakupy 😵 ale ako sa poznam, nic nekupim 😝 Ale svojho chlapa som prehovorila, ze MUSIME ist (nakolko je on anti vymetac obchodov 😝 ), lebo ma tenky paplon a je mu kosa.. tak som zahlasila, ze v LC kupime.. teda okrem ineho 😉

inkak
3. nov 2008

nika, mnam ja mam strasne rada vajickovu pomazanku, musim urobit, uz sme davno nemali 😉 Aj ja som sem tam nerozhodna, to poznam. Ale pamataj si, ze zrkadlo a fotky rozsiruju, takze v skutocnosti vobec nepotrebujes chudnut 😀 😉
Lili na poradu pride regionalny riaditel, to aby sme sa necitili, ze ich nezaujimame. takze nam spestri nasu zensku partiu.

csilla76
3. nov 2008

ako vidim uz tu toho mas az az....mozes si vybrat....ale hodim ti do IP nejake este zajtra ok 😀

idem kuknut telku,bo uz nevladzem...som obsluzila muzika a idem sa vystriet trosku 🙂

liliandax
3. nov 2008

inka - ach taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak... takze pride chlop medzi vas.. to neznie zle 🤐 😀 hihihi

csilla - no neviem, ci v tej telke daco najdes 😖 stoji to o ... 😝

a moj chlap pride az zajtra, tak mam freeeee 🙂

inkak
3. nov 2008

Baby, koncim, lebo ma uz muzicek do postielky vola 😵 asi ma tenky paplon? 😀 😉 Majte sa pekne, pa 🙂

nika_ke
3. nov 2008

csilla, si zasluzis oddych,ked tak obskakujes muza 😉

ten moj chlap je taky slabsi odvar od zuzkinho, prave chysta kuraciu polievku 🙂 , lebo jeho pracujuca zena nestiha 😒

lili, presne tuto zostihlujucu vlastnost ciernej mam velmi rada 😅
... a o polnoci sa chystam byt uz doma, takze prezliekanie bude iba do pyzama 😀
inkak, ste vsetky zlate, ze ma tak ukludnujete 😉

liliandax
3. nov 2008

inka - bez 😉 .. aby nenachladol 🙂

dobru noc 😔

nika_ke
3. nov 2008

lili, ty mas zimomriveho muza 😕 mala by si sa k nemu viac tulit 😉
ten moj je naopak ako radiator, ja sa vzdy vtrepem k nemu pod paplon, lebo tam ma uz po par minutach hotovu saunu 🙂

nika_ke
3. nov 2008

inkak, dobru noc 😔

zuzkafuny
3. nov 2008

Inka...a čo takto mu kúpiť hrubšiu prikrývku...??? 😀 😀 😀

nika_ke
3. nov 2008

lili, mas uz objednanu oplatku na Petkovu tortu? a co si mu napokon kupila?

nika_ke
3. nov 2008

zuzi, ty kde mas chlapa, ze tu mozes konovat? v socialnom zariadeni? 😀

liliandax
3. nov 2008

nika - ten moj neni zimomravny (ci aky? 😀 ) to som skor ja.. ja mam nohy furt ladove.. lenze on nevie spat v pyzame, tak sa necudujem, ze mu je potom zima 😒 a ja niekedy aj v ponozkach spim 😝 prikryta aj dekou ☹

zuzkafuny
3. nov 2008

vedľa mňa 😉 🙂 a som natočená, aby nevidel 😀 ale už píííp, tak letíííííííííííííííííííííím 😀 😀 😀
majte sa mi tu supiš... dobrúúú 😔

liliandax
3. nov 2008

nika - jasne, oplatka uz doma caka 😉 a aka ina by mohla byt, nez s Thomasom? 😀 😀
a od nas dostane Lego a take naradie pre maleho majstra 😉 kedze uz vsetko srobuje a opravuje 😀

liliandax
3. nov 2008

zuzi - 😀

dobru aj tebe 🙂

nika_ke
3. nov 2008

lili, ked si teraz taka proficka na torty, nespravis Petovi 3D lokomotivu? 😀

zuzka, dobru 😔

liliandax
3. nov 2008

nika - vraj proficka 😀 no to iste...

rozmyslala som aj nad tym, lenze oplatku uz mam, tak je jej skoda 😖 a nemala by som tolko casu, piplat sa s nou.. ale mozno ju spravim dakedy.. len tak 😵

videla som na nete, nie je to az take zlozite 😉

spat sa este nechystas? 🙂 .. lebo ja som bola kuk Petka a ten este nespi! 😠 .. asi si pojdem k nemu lahnut 😔

liliandax
3. nov 2008

no ja beziiiiim 😔

prajem pekne sny! 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre