Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
5. nov 2008

caute,
sme spat z prechadzky, Riske sa poobede este podarilo nejakym zazrakom otocit mi cely windows hore nohami na displeji 😠 to bolo potom umenie ho vypnut, lebo s myskou som musela ist dole, ked som sa chcela dostat v okne hore, no proste uzasny trening na koordinaciu 😀
napokon som vytiahla stary kociar a boli sme sa 2 hodiny kocikovat, lebo inac by mi doma zaspala asi az o stvrtej.

lili, Petko spal aj za Risku 😅

csilla76
5. nov 2008

fiha lili ta to si pospal dost Petko a teraz dokedy vydrzi?tak do 22hej alebo aj dlhsie?????? 😉

nika Riska je dnes mimoriadne aktivna najprv ten term.ventil sa jej zapacil a potom aj nb.... 😉 to teda mate veselo 😵

liliandax
5. nov 2008

caff nika - no Riska je riadny expert, co bude neskor? 😅 🙂 My sme sa von uz nedostali.. 😖

prisiel nas kuknut kamos, pracuje v Taliansku a potom este jeden sa zastavil.. tak som tu mala tlupu chlapov 😀

a teraz odisli na pivo 😠

Petko pojde spat okolo deviatej, len je otazka, kedy zaspi 😒

nika_ke
5. nov 2008

Riska zvlada aj vselijake ine skratky na pc, ktore ani moj muz nevie. Tak sa pri nej douci 😀

zistila som, ze nas stary polsky kocik je maximalne nebezpecny. Riska sa v nom hodila zo zadu do predu a siel sa prekotit 😒 Zase ked si prehodim rucku, tak sa neda vobec manevrovat. No polsky je proste polsky 😖

lili, aspon sa Petko zabavil s novymi velkymi hrackami 🙂 teda Riska je vzdy rada, ked ma nejaku novu obet, ktoru moze sekirovat. 😀 Muz len zalamuje rukami, vraj cista mama 😠 😀

nika_ke
5. nov 2008

lili, o ktorej zvyknete chodit rano vonku?

Riska je uz vykupana a robi bordel na prebalovacom pulte, tak bezim uspavat. Este pridem, lebo musim pracovat. Snad tu niektora z vas bude 😉

liliandax
5. nov 2008

nika, ja som tu 😵

von chodievame okolo desiatej, do dvanastej (ak sa da) a hned ako prideme, ide do postele.. takze zaspava na mlieku. Dost je to od veci, lebo potom "obeduje" po stvrtej 😖

No neviem, ci je to pre tych kamosov "zabava" s Petkom, jeden sa nedavno rozviedol ☹ deti nema a druhy nema ani babu.. su nejako na sucho 😝 Ale Petko si ich uzival 😀

ako sa podarilo uspat malu?

csilla76
5. nov 2008

kukam jednym okom modre z neba..vraj bude pribeh o umelom oplodneni..tak som zvedava.... 😉

Riska uz spinká?a Petko? 🙂

liliandax
5. nov 2008

Petko sa nahana po obyvacke na motorke - odrazadle.. susedka pod nami ma asi radost 😀

ja modre z neba nekukam ☹ uz prisiel muz, tak prepina programy

potom napis ako to dopadlo 😵

csilla76
5. nov 2008

lili ta nech ma radost suseda,nech nespi 😀 este je skoro 😝

inac ani ja nekukam modre z neba,len teraz koli tomu pribehu,inac to nemusim 😉 este ze mame 2 telky,muzik kuka na madaroch 😉

ok,potom dam vediet 😉

nika_ke
5. nov 2008

Riska zaspala v pohode, vsak spala poobede len 1,5hod. I ked velmi sa nehrnula do postele, kedze vstavala o 16:30.

vonku chodime o pol desiatej (ak sa da), u nasich zvyknem aj skor odkedy sa menil cas. Vonku mozme byt len do pol jedenastej, viac nam nevyda 😒

mna najnovsie vytocili dve moje kamosky, ktore zatial nemaju deti. Jedna ohovorila svoju svagrinu, aky ma doma neporiadok a co robi cely cas doma na materskej? 😠 ma 6 a 1,5 rocne deti. Pricom ta kamoska narazala aj na neporiadok u mna doma 😖 Druha je na mna naserink.ana, lebo s nou nechodim vecer po baroch alebo cez den po kaviarnach, ked sa potrebuje vyzalovat o svojom chlapovi. a vraj aka som chudera, ze si nemam cas ani prd.ut 😖 To som zvedava, ake budu ony superzeny na materskej. Ta druha je akurat tehotna, tak sa vytesujem, ze si to vysedavanie doma uzije tiez 😀

csilla, dufam, ze vykukas v tom modrom nebi nejaku mudrost aj pre seba 😉 hlavne, nech sa na teba nalepi babo 😉

nika_ke
5. nov 2008

lili, suseda ma isto radost 🙂
Riska sa naucila sadnut na tu veliku motorku, vie ist v pohode do zadu, ale do predu len asi zo 4 kroky.
Neviem aky blbec navrhoval tuto motorku. Sedadlo je tak, ze si Riska sucha nohy o zadne kolesa.
Petko si nesucha nohy o kolesa? vie ich dat dostatocne na siroko?

csilla76
5. nov 2008

🙂 nika dakujem a dufam ze budes mat pravdu 🙂 inac prepac ale to su co za kamaratky co takto diskutuju? 😕
ved nech cim skor poznaju ake je to ked ma dieta..hned nebude vsetko take tip-top akoby chcela....

ja som blba...uz teraz neviem ale ten pribeh nebude v relacii modre z neba ale v sukromnych pascach-co ani netusim kedy vysielaju.... 😒 no neva...uvidim...a ked nie tak mam uz o tom dost infosiek....keby ze to zmeskam..nic nepremeskam 😉

nika_ke
5. nov 2008

csilla, vsak kukni program tv niekde na nete 😉

csilla76
5. nov 2008

uz kukam 😀

csilla76
5. nov 2008

teraz to zacina este len...takze idem kuk potom zajtra poviem co bolo. 😉

zelám pekny vecer a dobru nocku 🙂

nika_ke
5. nov 2008

to som teda zvedava, ze o com ten film bude. Videla som uputavku a zdalo sa mi to ako riadna kr.vina 🤐

akurat sa ma muz pytal, co robime cez vikend, tak mu dam "zabezpecit" nejaky dobry film a budeme mat romatikus vecer 😵

csilla76
6. nov 2008

dobre ranko prajem 🙂

supnem nas vyssie aby sme boli viditelnejsi 😀 co ked sa niekto prida 😉

liliandax
6. nov 2008

ahojte kocky 😵

vcera vecer som sa sem uz nedostala, muz frflal, aby som sla spat, ze mi bude skrabkat chrbat 😀 tak to som odmietnut nemohla 😀
A zaspala som az o jednej 😖 JA ked nie som unavena, darmo si lahnem, len sa prehadzujem ako kapor na suchu.. a este k tomu aj maly vyvadzal, zaspal po desiatej 😠

nika - vy mate taku fialovu motorku, nie? teda ak sa dobre pamatam 😅 My mame tu klasicku, modro-zltu a tam sa mu nohy nesuchaju.. tento problem mame s trojkolkou.. este nevie pedalovat, tak sa len odraza a vtedy sa mu nohy suchaju 😒

inak, tie "kamosky" su fakt asi sisi.. neviem si predstavit poriadok v byte pri malom dietati 😔

csilla - kukala si potom ten program? 🙂

zuzkafuny
6. nov 2008

Ahojte...
Tie súkromné pasce sú úžasné filmy... ako všetko české 🙂
No ten včerajší príbeh som odspala ☹ stojí za to ich kukať... len súúú tak pozde ☹
fu! som doteraz klikala na MINI za detičky... a Mišiakovi som klikla že nepáči 😠 som blbá jak... ani prirovnanie nemám 😠

liliandax
6. nov 2008

ahoj zuzi, ake klikanie na deticky? 😕

zuzkafuny
6. nov 2008

Mne dieťa spí už tri hodiny 😕 😕 😕 idem ho zobudiť...???
na minibazare 😖

nika_ke
6. nov 2008

caute, som tu na skok.

lili, Petko ti teda riadne vecer potiahol ☹
ja som sa naucila spavat na povel, odkedy mame Risku. Proste som musela zacat spavat vtedy, ked ona, inac sa nedalo. Teraz je to ovela lepsie. Posledny tyzden spavam dokonca 7 hodin v kuse 😵 Dnes sa Riska zobudila az na muzov budik, pekne spinkala vo svojej postielke. Mohlo by sa to stat pravidlom 😅

zuzka, o ktorej idu tie pasce? zeby som predsa len kukla.
Misiacikovi klikne este raz, ze najsamlepsejsie 😀

tym mojim kamoskam tak velmi prajem krasne deticky, nech si aj oni uziju 😀 ale snazim sa nebyt skodoradostna 🤐
teraz som aj celkom rada, ze mam zatial iba jedno male dieta. Kebyze som mala uz teraz druhe, tak ozaj neviem, co skor ☹

lili, my mame zlto modru motorku buggy cross 2 😉

zuzkafuny
6. nov 2008

Nika... ja mám tiež neporiadok... veď pri deťoch je to normálka 😀

csilla76
6. nov 2008

lili nekukala som to do konca..nejak ma to nezaujalo.........

idem este napisat maily..potom dojdem co ked tu bude niekto 😉

nika_ke
6. nov 2008

jupiiii, mam rekord, Riska spinka 😉

vstupila som si do svedomia a trosku popratala 🙂

csilla76
6. nov 2008

nika ty si sikulka 🙂 to sa ti ako podarilo? 🙂

a neprataj tolko...sa neoplati.... 😀 aj ja si to hovorim zakazdym ale predsa sa musi 😝

nika_ke
6. nov 2008

povedala som si, ze musim davat RIsku skor spinkat, kedze rano tak skoro vstava, chudatko moje. Chcem ju kupat o pol osmej, co je pri slimacom tempe mojho muza tristvrte. 15min clupkanie a obliekanie, dalsich 15min uspavanie a som tu takto zavcasu 😉

csilla, ty ako, uz si navarila muzickovi?

ja prave robim bravcove rezne na prirodno

pikoska pre vsetky kucharky: dnes sa mi podarilo pripalit knedle 😖 ze ako? mozem vam to raz ukazat 😀 nedala som vodu na spodok hrnca, myslela som si, ze tam je zo vcera a potvora voda sa vyparila 😝

nika_ke
6. nov 2008

lili, vsetko najlepsie Petkovi k narodeninam 😅 Riska mu posiela uslintanu pusinku 😵
darceky ste mu dali dnes, ci pockate na party v sobotu?

csilla76
6. nov 2008

aj ja sa pripájam ku gratulaciam k Petkovym narodkam 😵 posielam cmuk 😵

nika len tak narychlo som sackovu polievku a spekaciky so zem.kasou...nemala som naladu vyvarat...

nika_ke
6. nov 2008

csilla, to si robila spekaciky na zajtra? ci to mal muz na veceru?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre