Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

liliandax
2. aug 2008

ahojte kocky

tak ako zuzi? ako bolo na teplom? tu bol riadny hic.. cakam burky 😝 .. sa "tesim", ze budeme tvrdnut doma 😒

nas rodeo den bol suprovy 🙂 maly sa vyskakal na nafukovacom hrade, ledva som ho odtial vytiahla, aj to spoteneho ako mys.. dostali sme odmenu, za kreslenie (skor carbanie, ale stalo to za to 😉 ), takze domov sme prisli o jedneho maleho dino plysaka, s omalovankou a nejakou malou vodnou pistolou tazsi 😀 Ale Petko sa asi najviac tesil z balona a z tej kopy deciek 😀

jaaaaaaaaaj.. a tiez sme dostali "Certifikat ryzovania zlata" 😀 .. no darmo.. boli sme na divokom zapade 😀

zuzkafuny
2. aug 2008

ahoj Lili... bolo super...!!! Počasie vyšlo, Teplý búrka obišla 😀
aj nás trošku opálilo... 😉 🙂

liliandax
3. aug 2008

ahoj zuzi!
to je super, ze bolo super 😀 a s tym pocasim to vyzeralo kadejako aj tu 😠 Ale nastastie, ani tu burka nebola

co robite dnes?

liliandax
4. aug 2008

ahojte hnustanky

chcem sa vas opytat.. v hnusti by mala byt nejaka fotografka (neviem, ci ma studio), ale robi vraj dobre fotky.. neviete o koho ide? aky je vas nazor? 😉

chcela by som s malym zajst za niekym profesionalnym a bohuzial tu v RS nikto taky nie je :(

zuzkafuny
4. aug 2008

ahoj Lili... je tam jedna, ale neviem či je dobrá...

liliandax
6. aug 2008

zuzi diky.. uvidim, ked mi pride manzel domov, nieco vymyslime.. spominal, ze mu je to nejaka vzdialena rodina..

baby.. ako travite den, kde vidim, ze na konovi nie ste? 😅

zuzkafuny
6. aug 2008

Lili... my sme boli dnes na kupku... Mišiačik zaspal už po šiestej, ja som dala kávu a teraz som tu 😀
No a doobedu som zháňala práčku, lebo moja už asi načisto doslúžila ☹ 13 rokov bez mesiaca... dobrá nie...??? By si aj slušný dôchodok zaslúžila whirpoolka moja. Teraz som si zas whirpoolku 😉 🙂
Zajtra pre ňu ideme... na splátky 🙂

nika_ke
9. aug 2008

cauteeeeeeeeeeeeeeeeee 😎
rano sme dosli k nasim zo supeeer dovci. Vecer ideme k nam domov do tornale.
Riska zmakla cestu perfektne, cely pobyt bola zlatucka, hviezda restiky, na kazdeho sa usmievala od ucha k uchu. Paradicka 😎

Lili, neskor ti napisem zoznam zbytocnosti 😀

a fotograf aj mna zaujima, my sa chceme dat fotit v KE, ale treba sa objednat 2 tyzdne dopredu ☹

liliandax
9. aug 2008

ahojte zienky 🙂

nika - ty si uz doma?????????????????????????????????? nejako skoro, nie? ci len mne ten tyzden aj daco tak rychlo ubehol 😒
som zvedava na vase zazitky a fotky!!! 😉 sa tesiiiiiiiiim 😀

zuzka - gratulujem k novej pracke 😀 dufam, ze s nou budes spokojna, ja tu moju milujem 😀

u nas nove to, ze sme ostrihali Petka ☹ bolo mi smutno, ale museli sme.. velmi sa potil, tak sme ho "cvakli" strojcekom 😅
.. vyzera ovela "dospelejsie"... ach jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj.. 😔

a este mam novy menstruacny poharik 😀 .. prave ho testujem... no musim trenovat 😖 .. ale ak mi to pojde "jednym vrzom", tak bude supis 😉

nika_ke
10. aug 2008

ahojte kocky,
hodila som par foto z dovci 😎

zuzi, ta ty si ina srnka 😀 riadna kost 😉 ja som si svoje brusisko pekne krasne obrezala 😀 (na fotke)
Miskovi sa plavanie zjavne pacilo, taky je zlatucky. Vsak naco by ste vy chodili k moru, teplota vody je podla mna porovnatelna a usetrili ste si dlhokansku cestu aj prachy.
Nech ti nova pracka dobre sluzi este dlhsie ako predchadzajuca 🙂

... aj ja milujem svoju pracku, len neviem akej je znacky 😨 😀

lili, Petko je urcite nadherny, ved aj po minulom strihani vyzeral super 😉
... len sa musime, my mamy, zmierit s tym, ze nase deti dospievaju kazdym dnom ☹ Na druhej strane som momentalne rada, ze Riska je uz taka rozumna a chape vela veci.

...este som vam tu chcela toho kopec napisat, ale uz pomaly spim, tak sa rozpisem zajtra ... 😔

kamajka
autor
11. aug 2008

Ahojte žienky...... tak ja len sľubujem a sľubujem a nikdy som tu neni ☹

Tak reku Vás aspoň pozdravím...

K tým hnúšťanským fotografom - no neviem, podľa mňa to nie je bohviečo,
mať doma potrebné veci a dobrý foťák - tak aj ja spravím také fotky bez problémov...

Neviem no, mne to nič nehovorí.... Títo naši fotografi.. 🙂

kamajka
autor
12. aug 2008

Bree ránečko dievčatá 🙂 ja dnes budem mať asi pestrý deň - zaváranie uhoriek 😖 😀 Vy máte čo na pláne???

nika_ke
12. aug 2008

mna drbne, pisem tu litanie a kon ma vyhodil 😠

inac, pekny den 😎

nika_ke
12. aug 2008

Peti, my uz mame zavarenych cca 50 flias uhoriek. Muz ma na kazdy tyzden jednu 😀 Mame aj ribezlovy a malinovy sirup, ribezlovy dzem, ringlotovy dzem, ringlotovy kompot 🙂 a este nas caka zavaranie jablk 😒 no a v zime mozme vyjedat 😅

Kedze ma tento kon nastval, tak som si aspon popratala kuchynu, vyprala 5. pracku od dovolenky, popratala za malym sidlom a chystam sa zehlit prve dve pracky. Ibaze Riska nejako place zo spanku, tak neviem, ci sa k tomu vobec dostanem.

Peta, ani nevies ako som na teba myslela na dovolenke. V terajsej tvojej situacii mas aspon tu vyhodu, ze ta ziaden muz nenervuje 😉 Ten moj vkuse hundral, na nervy 😠 najblizsie si musim zobrat stuple do usi 😀

Lili, zo zoznamu sme brali takmer vsetko a dokonca sa nam dala zatiahnut roletka na kufri 😀 Zbytocne sme mali len teplejsie veci,ale tie sa nam zisli v sobotu v KE. Bolo 17stupnov, brutalna kosa ☹ Tiez sme nepouzili lekarnicku, comu som velmi rada. My mame probiotika Hylak, na tie je Riska uz zvyknuta, tak som ich nemenila. Aj tak som jej davala mensiu davku. Vacsinou na obed, kedze sa nemozu jest spolu s mliekom, tak som mala problem si to nacasovat.

Riska sa uz radi medzi velke deti. Spava len 1x za den cca 2h, obcas 3h. V chorvatsku sama nechodila po vonku, len za ruku. Tu uz beha vo velkom. Vcera sme hrali futbal pred blokom 😀 a dnes sme boli bez kocika nakupovat. Je to takto ovela praktickejsie s takym velkym dietatom 🙂

Po prichode z dovolenky nas cakala jedna smutna sprava, oco dal utratit ich jazvecika, mal 14 a pol roka, milion chorob, nevladal ani chodit, lieky mu uz nezaberali, len sa trapil, chudacik 😢 verim, ze teraz je mu lepsie 😔

Ale mam sa aj z coho tesit. Skoncilo mi stavebne sporenie, peniazky z neho sme dali ako mimoriadny vklad na pozicku za tu nasu zahradu - pozemok, takze budeme splacat uz len 2 roky. Posledna splatka je presne na moje narodky. Jupiii 😀
Takze ak vsetko dobre pojde, dalsi rok tahame siete, zhaname dobry projekt domu, vybavujeme stavebne povolenie, stavebne firmy no a na jar 2010 zaciname stavat nas prvy dom 😵

Bambulka spi, tak asi predsa len vytiahnem tu zehlicku.
Pekny den vsetkym 😎

nika_ke
12. aug 2008

konecne mi to vzalo...

Risku som objednala na fotenie na buduci pondelok v KE tuna http://www.fotonostalgia.sk/deti.php
Snad bude mat Riska dobru naladu a vyjdu pekne fotky 🙂

kamajka
autor
12. aug 2008

jeee Nika dobre si vybrala 🙂

Inak k tej mojej situacii - ta je cela na prd, ale to by bolo na dlhočizné rozprávanie........

nika_ke
12. aug 2008

Peti, zabudla som ti pochvalit novy ako vzdy krasny pas, deticky su zlatucke a jasne ze aj ty vyzeras super 😉
... a drzim prsty, nech sa vsetko dobre a rychlo vyriesi 😉

kamajka
autor
12. aug 2008

Nika nechval tolko bo sa budem cervenat 😀 som kukala aj fotky z dovolenky, Riška je nádherná, som ece krajšie dievčatko od nej nevidela, a to fakticky 🙂

nika_ke
13. aug 2008

halooo, ta co je s vami zeny?

prezradte mi, co vy cez den s detmi robite, hlavne hnustanky? Lebo mna opat chyta depka a nervy, ze tu s malou nemam kam ist ☹ Ked citam terminovky, ze ine deti uz chodia same na smykacku, tak sa mi tu chlpy jezia. Objavila som sice 2 smykacky na novom detskom mini ihrisku v behynciach, ktore otvorili asi pred 2 mesiacmi, ale musela by som tam chodit s Riskou autom ☹ a ako naschval mam teraz svoje auto v KE. A jasne, ze pieskovisko tam nespravili, lebo o to by sa trebalo starat 😠

Pomaly by si tu Riska aj nasla kamaratky, ale s vacsinou si nerozumie 😖 Aj dnes sa s nou chcelo hrat jedno starsie dievcatko, nieco sa ma pytalo, ale netusim co 😕 Viacej kamaratok mala v chorvatsku, jedno dievcatko sa pytalo "kak ona zavut?" a tomu som nastastie este rozumela 😀 a tam sa tiez nikto nepozastavoval nad jej menom ako v tomto zapadakove 😖

dnes sa nam konecne prerezal 4.zub, uz som sa nevedela dockat. Vcera Riska v noci opat vyplakavala este aj ked bola pri nas v posteli 😢 Tak snad dnesna noc bude lepsia.

Zuzka, kolko ma Misko zubov?

Petka 🙂

Lili a ty kdeze si? Nebodaj mas muza doma? 😨 😅

zuzkafuny
14. aug 2008

Jeeej... Nika ahoooj! To je super žedovča dopadla supiš. Ja nestíham nejako. Malý mi len pred chvíľkou zaspal a za chvíľu isto oči rozdrapí a musím mu ísť ešte niečo zmontovať jesť 😖
My už máme takmer všetky zúbky... vlastne už máme všetky... vyšli nám bez problémov skoro naraz 😀 ako Zuzke... aj to bolo bez problémov 😀
Lili ty si už bola na dovolenke...?! či len idete...?!
Peti ahoooj...
Fotky sú úúúžasné všetkých...!!!

nika_ke
14. aug 2008

ahoj Zuzka, poradim ti, co mala dnes na obed nasa mala - nitovky a dusenu mrkvu 😀 Potvorka musela jest to co mi a pritom som jej zohriala sklicko, v ktorom tiez boli kusky mrkvy, ale to nechcela ani za svet 😖 My sme mali kuraciu polievku, dala som do nej trosku vegety, takze Riske som ju nemohla dat.
To mate super, ze mate vsetky zubky, aspon mas o jednu starost menej 😉

Lili ide na dovcu zaciatkom septembra, tusim okolo prveho...

... to je taka pohoda, ked Riska spava doma dve hodinky 😅 ja si dam kavicku, precitam kona, potom casopis a obcas nieco porobim 😅

liliandax
14. aug 2008

caute zienky 😀

tu soooooom... konecne! 🙂
vcera som sla s malym do Krala, sli sme busom.. tak mal maly zazitok.. a dnes sme dosli domov.. autom

nika - aj som na teba myslela, ze sa ti ozvem, nakolko sme mali plan zajst do Tornale, ale nakoniec sme sa tolko motali, ze sme sa niakam nevymotali 😖 a nesli sme nikam..
Takze som stravila 2 dni na dedine... no je to riadna zmena 😀 Ale uz som rada, ze som v "civilizacii" .. na rozdiel od maleho, tomu sa tam strasne pacilo 😅

.. dnes toho vela asi nenakonikujem, som total off.. a este mi aj chlap v noci dojde.. takze radsej pojdem skor spat, lebo ked dorazi, uz nezaspim 😒

zajtra som tu o5

zatial paaaa

nika_ke
17. aug 2008

ahojte kocice,
nejako sa nam tu pokec rozpada ☹ asi preto, ze je leto 😎

Lili, aka skoda, ze ste sa neozvali. To verim, ze sa Petkovi na dvore medzi zvieratkami pacilo.
My sme dnes boli v kosickej ZOO, Riska bola najprv udivena a tiez sa jej pacilo. Len este nevie povedat pismenko E takze podla nej robi koza maaa a ovecka aaaaa.

Vcera sme kupili Riske novu autosedacku
http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...
Zavolala som muza, nech ide so mnou do sekacu, kupit Riske nohavice do piesku a vratili sme sa so sedackou 😀
Dnes sme ju aj testovali. Riska neprotestovala, len pri prudkom brzdeni jej kyvkala hlava do predu.

Zienky, coze robite cez vikend?

nika_ke
18. aug 2008

kde nic, tu nic ...
tak vam aspon poprajem pekny den 😎

zuzkafuny
18. aug 2008

Sedačka je super...!!! To mali akože v sekáči...??? 😕 😕 😕
Nika inak pekný deň aj tebe... ja nestíham nie preto že je leto, ale malý ma totálos odrovnálos skoro každý deň... zasran jeden 😀 😀 😀

liliandax
20. aug 2008

ahojte zienky 🙂

nejako sa sem neviem domotat 😖 .. ale ak maly na obed zaspi, kuknem sem.. dufam, ze tu budete 😉

daniela84
20. aug 2008

Ahojte baby ja som presovcanka, urcie ste uz poculi o tom ze maminky sa obuli proti tomanovej nezmyslom a vyhlasili boj, vznikla peticia a mozte ju podpisat aj vy prostrednictvom netu, tu je link, pridajte sa k nam
http://www.materskecentra.sk/peticia/peticia.php

zuzkafuny
21. aug 2008

čaute bááábiky moje 😉 ako sa máte...??? No my celkom oki. Mišiačik tieto dva dni seká dobrotu 😨 Oproti tomu, čo zvykne vystrájať 😀 😀 😀 no... a inak nič nové 🙂
papa

nika_ke
21. aug 2008

ahojte
Zuzi, to je ozaj novinka, ze je Misko dobrucky 😉 😀 nech mu to dlho vydrzi.

My mame nove to, ze sme boli cely tyzden s Riskou v KE, sme cele vynavstevovane. Kazdy den sme sa s niekym stretli, pochodili sme pol mesta, zakazdym som z toho bola totalne unavena, ale ten dobry pocit, ze som medzi ludmi ... 😵 ... a mam dojem, ako keby som prisla z marsu do tornale ☹

Ale uz kujem plany na dalsi vylet. O dva tyzdne bude predlzeny 4-dnovy vylet a my s muzom budeme mat 4.9. vyrocie svadby, tak ma napadlo, ze by som mohla muza niekam zobrat. Len sa neviem rozhodnut kam, ci do Viedne, Hajduszoboszlo, Tatier, alebo na nejake velke termalne kupalisko na strednom slovensku. Vsak mam na to moje klasicke rozhodovanie este tyzden, vsetko bude zavisiet od pocasia.

Lili, ako si na tom s balenim? Nakupene vsetko?

nika_ke
21. aug 2008

... a skuste hadat, co mam este nove? hmm ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre