Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

bambulkabambulkova
7. jún 2011

@kuspitka ano som priamo uz ste zdravi som citala ze bola chora mala??Moj je teraz aj usko ma chytene pamysol do uska davame ale vytecie stale vy ste kedy sa uzdravili??Aj kasle ah

kuspitka
7. jún 2011

@bambulkabambulkova tak my sme celkom ok.
teraz mame obdobie trucovania ,ale da sa to.
tak nasej zabralo dost na tieranie hrudnika,ked chrcala a este olejcek v byte rozvoniaval...

bambulkabambulkova
7. jún 2011

@kuspitka Ja som mu husaciu mast dala na hrudnik co mu mam dat aby mu to pomohlo uz 4den takto hrci a ma zapalene usko aj priedusky chytene doktor dnes povedal ma pamycol a sprej do nosa a sirup

kuspitka
7. jún 2011

@bambulkabambulkova to sme aj my dostavali a celkom to zabrala.skus ten etericky olej do miestnosti dat nam to pomohlo...

bambulkabambulkova
7. jún 2011

@kuspitka ako ma vonat musim kupit nemam

kuspitka
7. jún 2011

@bambulkabambulkova mentolovo kupit aj v lekarni

bambulkabambulkova
7. jún 2011

@kuspitka oki kolko to asi stoji??

kuspitka
7. jún 2011

asi 1,50eu

zuzka17
14. jún 2011

Ahojte baby aj ja som z RS a je tu aj nejaka tehula, alebo len same maminy

zuzka17
14. jún 2011

@mysti ahoj mysti aj ja som tehu

mysti
14. jún 2011

@zuzka17 ahoj Zuzi, tak som rada, ze je tu aspon niekto, kedy mas presne termin?

zuzka17
14. jún 2011

ja 13.12. takze o nieco pozdejsie som v 15.tyzdni

zuzka17
14. jún 2011

@mysti este su tu nejake tehu zo soboty okrem nas dvoch?

zuzka17
14. jún 2011

@zuzka17 termin mam 13.12. takze o mesiac pozdejsie ako ty. a uz vies co to bude? kedy to povedia, lebo ja este neviem

mysti
14. jún 2011

no, sme v novembrovkach 3, mozno v inych mesiacoch este... 🙂 ako sa mas?

zuzka17
14. jún 2011

@mysti boze ja si sama sebe pisem spravy
termin mam 13.12. takze o mesiac pozdejsie ako ty. a uz vies co to bude? kedy to povedia, lebo ja este neviem

mysti
14. jún 2011

@zuzka17 nie, este nevieme, co budeme mat, ale buducu stredu idem na sono, tak nam uz snad povie. Ja si myslim, ze chlapceka, tak som zvedava, ci sa mylim 🙂 inak ste vybrali chlapcekovi meno ake ma moj manzel 🙂

kuspitka
15. jún 2011

@zuzka17 ja som mala termin 18.12 a porodila som presne na den...

zuzka17
15. jún 2011

@mysti no ved aj moj priatel sa tak vola, takze to preto, aj ked ja s tym nie som akosi stotoznena ale zvyknem si.

mysti
16. jún 2011

@zuzka17 vidis a ja som sa mojho pytala, ze az to bude chlapcek, ci hce meno po nom, mne by to nevadilo, ale povedal, ze nie...tak sme nakoniec vybrali ine 🙂

zuzka17
16. jún 2011

@mysti no ja by som nedala take meno pre chlapca, ale moj ze musi sa volat ako ja, ze to je pocta pre otca a neviem sa s nim prehadat, tak som uz radsej rezignovala. ale zase sme sa dohodli tak, ze ak bude dievcatko meno vyberiem ja. A ty uz aj vies co to bude nie?

mysti
16. jún 2011

@zuzka17 este nevieme, na sono idem buducu stredu, tak by sme uz mali vediet...snad nam uz povie doktor

zuzka17
16. jún 2011

to este v 20 neviete? to ja idem v 16. na sono a uz som myslela ze to povie na 100%. Joj to nejako dlho - hoci to nie je az take dolezite ako zdravie. Tak uz mas za sebou aj tie triple testy - ako dlho sa caka na vysledok?

zuzka17
16. jún 2011

@mysti to este v 20 neviete? to ja idem v 16. na sono a uz som myslela ze to povie na 100%. Joj to nejako dlho - hoci to nie je az take dolezite ako zdravie. Tak uz mas za sebou aj tie triple testy - ako dlho sa caka na vysledok?

mysti
17. jún 2011

vies, mozno by som to bola vedela uz aj v 16. ked som bola, ale mily pan doktor mi to jedoducho nepovedal... 😠 takze teraz dufam. Ano, triple testy uz mam za sebou, nastastie je vsetko v poriadku. Ja som bola na odbery vo stvrtok a v pondelok som si uz volala za vysledky do LC... 🙂 takze to netrvalo dlho 🙂

zuzka17
20. jún 2011

@mysti no tak ten doktor je vyborny, to sa ho asi treba opytat. lebo niektore zeny to ani nechcu vediet. Tak tie vysledku su rychlo. Potom daj vediet co to bude ja idem 29. tak dufam ze mi to povie a ze aj testy prebehnu OK.

mysti
21. jún 2011

@zuzka17 ale jasne, vsetko bude ok, neboj sa...aj ja dufam, ze zajtra a pozajtra mi to dobre dopadne 😵

zuzka17
29. jún 2011

dnes som bola na triple test, tak som zvedava ako dopadne. V piatok mam zavolat.
A vyzera ze budeme mat dievcatko. Sa tesim strasne

duranovaz
12. júl 2011

Ahojte.Aj ja som z okolia Rs.Som v 25 tt a chystám sa tam aj rodiť.Počula som že je tam nový primár neviete ako sa volá?Inak minule som vola v RS obzerať kočíky a je to tam bieda.Kam sa chystáte nakupovať vy?

kuspitka
18. júl 2011

@duranovaz ahoj v BB kupis kociky..alebo Brezno...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre