Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

kuspitka
17. sep 2009

lili a ako ju poznasd dobre?

liliandax
17. sep 2009

podla toho, naco ju potrebujes 🙂 ale myslim si, ze hej

kuspitka
17. sep 2009

lili na tuto sobotu idem na svadbu a kadernicka mi odriekla tak zhanam dalsiu

liliandax
17. sep 2009

jaaaj.. aha.. tak ta moja cez vikendy nerobi ☹ to som ti vela nepomohla 😖

kuspitka
17. sep 2009

lili nevadi .nieco uz asi vymyslim len neviem co

liliandax
17. sep 2009

tak drzim palce.. a komu idete na svadbu?

kuspitka
17. sep 2009

v Hnusti idem kamosovi.
Rasto malcek

liliandax
24. sep 2009

zienky, kam ste sa stratili? ☹

kuspi, ako bolo na svatbe?

nika_ke
24. sep 2009

čauko lili 🙂

ja som momentalne tu 😅
kukla som foto na FB, nieco uuuzasnééé 😎 vybrala si perfektny komplex, ved si si to aj zasluzila po motorke, zatve a tak 😀
a ako to mas naponok s RP? dostanes ho este za 3 mesiace, ci ti ho vezmu, tak ako pisala zuzka? 😕

kuspitka, teda ta obdivujem, ze si vydrzala s bruskom na svadbe? 😉 ako ste sa zabavili?

my s Richellou chodievame cvicit kazdy utorok do MC. Zatial sa zapaja len na takych 70%, ale aspon nejaci a sedi na mieste, aj ked neukazuje napr. hlava, ramena, kolena, palce ... verim, ze bude cochvila 100%-na 😅

liliandax
24. sep 2009

cauky nika

jupiiii.. konecne niekto 😀 hip hip hurrraaaaa 😵

mas pravdu, v Turecku bolo fakt uzasne, odteraz uz len tam 😉 a najma, ked to bolo za taku super cenu 🙂

posledny RP dostanem v decembri, kym bude chodit takto len doobedu do skolky. Zatial je to v pohode, aspon sa doma vyspi.. Petko je nastaveny, ze sa zobudi presne o 16-tej, tak neviem, ako by ho v skolke budili 😀

kde mate do MC? ci ste teraz v KE? 😕

nika_ke
24. sep 2009

lili, ty si fakt tu? 😨

MC je v KE, teda tam ich je viac 😀 cvicit chodime do tohoto do pobocky v centre
http://www.mcstonozka.sk/
je to asi 3minuty s kocikom od nasho stareho bytu, tak ma vzdy chyti taka nostalgia ☹
cvicime utorky, takze muz je stastny, ze aspon v pondelok moze byt v praci do noci 😀

nika_ke
24. sep 2009

kedy ti ide Petko vecer spat, lebo mne ak Riska spi do 16h, tak pred 21 mi je ju skoda ukladat, ibaze niekedy uz ja spim na nohach 😔

zvlastne,ze u nasich mi Riska spi od 13h do 15h a tu od 14h do 16h, to ma nejaky zvlastny casovy posun 😅

liliandax
24. sep 2009

nika - takze ste v KE.. nejako to mam popletene 🙂 a preco ste teda v KE? a nie v Tornali? 😅

Petko chodi spat hned za Panelakom.. teda ide si lahnut.. kym zaspi je asi 21:30.. niekedy aj viac ☹ Zalezi na tom, ako sa predtym unavi

nika_ke
24. sep 2009

lili, no nenapisala som to velmi presne, my sme v KE utorky +/- nejaky den okolo, obcas vikend. My si takto kocujeme ako tmavi obcania z rumunska 😀 Ale co mam robit, ked moj muz je taky tvrdohlavy 😠

Riska ide teda podobne vecer spat, ako Petko.

nika_ke
25. sep 2009

lili, nie su u vas nahodou pri poste kolotoce? kebyze hej, tak tam budeme minat prachy okolo 17:30 😎

liliandax
25. sep 2009

nika 😠

to si nemohla skor napisat?! ☹ alebo poslat sms.. my sme sa prave odtial vratili a isto sme sa minuli 😒

ach jaaaaaj...

😝

kuspitka
30. sep 2009

Ahojte,na svadbe bolo super.aj ludia boli super.boli sme tam do tretej aj som tancovala.
pacilo sa mi.a este o mesiac idem na dalsiu svadbu.
len tam uz tancovat velmi nebudem to uz budem velmi mat tt a nechcem riskovat tam uz.
ako sa mate dievcata

nika_ke
1. okt 2009

lili 😒 ja som sa len nahodou od muzovych kolegov dozvedela o jarmoku v RS. Trochu som ta vyzerala, ale nejako tam bolo prilis vela ludi oproti inym jarmokom. Aj kolotocov strasne vela. My sme boli raz na detskej manezi, dali sme si langos a isli sme klasika na ihrisko medzi veziakmi. Dokonca som parkovala pred CBA a neboli sme dlho, len asi 1,5 hodiny.
Ked som sa doma Richelly pytala, ze co sa jej najviac pacilo na jarmoku, tak vraj smykalka 😀

kuspi, len sa pozabavaj este kym si 2v1, lebo potom pri malej to bude uz tazsie. A co vies, mozno po tancovacke na dalsej svadbe by si aspon lahsie porodila? 😉

lili, prosim ta, hodila by si mi do ip kontakt na stolara, co vam robil spalnu? diki 🙂

kuspitka
2. okt 2009

nika skor sa bojim tancovat.uz nemam vela pre sebov a este je skoro rodit nechcem skor.bojim sa aby sa potom mala stoho dostala.
ale inak sa mam dobre .okrem bolesti co mam podbrusku.

liliandax
2. okt 2009

ahojte

nika - kuknem do mobila a pohladam ti cislo.. poslem IP 😉

kuspi - ty sa opatruj, aby ste boli obe v poriadku!

teraz nestiham viac pisat, potom sa ozvem

andy_rs
6. okt 2009

Ahojte aj ja som z RS 🙂 Možem sa pridať???

liliandax
7. okt 2009

ahojte kocky

andy - jasne, ze sa mozes pridat 😉 len nejako to tu mrzne 😠

co mate noveho?

nika_ke
9. okt 2009

caute zienky,
vitaj andy 😉

kuspitka, ja som sa nejako sekla v pocitani, neviem preco som priradila mesiacu 10 tyzdnov 😨 😖 😀 ach ta materska ☹

my sme cela family chora uz tyzden, Richelle mala najstastie len nadchu, muz to rozchodil s pomocou coldrexu a ja sa liecim penicilinom, ale nejako extra dobre sa zatial necitim 😖

lili, ako si si zvykla na to, ze je Petko v skolke? mna uz teraz chyta depka z toho, co nas vsetko v dalsom roku caka.

andy_rs
9. okt 2009

Nooo ja osobne som chorá takže nič moc vám teda poviem :(( a tak rada by som išla domov ale musím tu trčať v tejto prekliatej robote :(

gituserik
9. okt 2009

ahojte dievcata!
neviete mi poradit ci v RS robia nejake cvicenia pre tehotne? lebo uz sa idem zblaznit od tej nudy doma
a rodili ste v RS alebo v inom meste? ake mate skusenosti s RS?

liliandax
12. okt 2009

ahojte kocky

gituserik - velmi ti neporadim, ale viem, ze sa take daco robievalo v RS, kamoska chodievala, ale ci je to stale aktualne, netusim ☹ Ale skusim sa jej opytat, mozno ma kontakt na tu zensku, tak sa spytam

nika - na to, ze je Petko v skolke sme si vsetci zvykli v pohode, vratane Petka.. len mi je obcas smutno, ked si pomyslim, ze bude tam o chvilku cely den a ja s nim budem vlastne az popoludni + vecer.. je to taky velky skok, po troch rokoch byt s nim menej 😔

ja si zhanam robotu... ach jaaaaj.. to je tiez taky sok pre mna 😀

a babo sa odklada ☹ .. zacala som brat nejake hormonalne gebuziny na upravu cyklu (vela krvi som stracala) a kedze som znacne chudokrvna 😠 je to des.. cely den by som len spala, takze aj na to pekne papam lieky 😝

a este mi zensky zahlasil, ze sa mi otocila maternica 😲 .. takze to sa bude riesit v novembri.

takze sa mi fakt dari 🙄

liliandax
12. okt 2009

a zabudla som..

Petko je od piatka chory, tentoraz uz musel aj antibio 😖 Takze do stredy sme doma, potom kontrolny vyter a snad skolka.

Ja si len neviem predstavit, ako to bude fungovat, ked ja nastupim do roboty a maly bude chory?! 😕

snikol
12. okt 2009

Ahoj!!!!Ste tu niektora z blizkosti Tornale?? 🙂 😉 ☹

kuspitka
13. okt 2009

Ahojte dievcata.vcera som bola v poradni mala ma 1577g a rodim 24.12 to je super datum.mala pekne rastie aj ked som chora.uz pojdem len o 3tyzne do poradne.a sobotu som zas na svadbe ,ale to uz budem menej skakat a behat.

ako sa mate???

nika_ke
14. okt 2009

ahojte.
cipana zeny, dnes mi riadne lepilo po ceste od nasich domov, na soroske bola normalna snehova fujavica, v oktobri! ta to kde sme 😨 😒 a ja na letnych gumach 😔

lili, Petkovi prajeme skore uzdravenie, dnes uz by aj mohol byt fit 😉
U nas bude musiet fungovat babka v pripade choroby pocas skolky a skoly, dufam.
lili, drzim prsty, nech sa ti menzes upravi, tak ako ma. Len ma prekvapilo, ze ti doki bude nejako riesit obratenu maternicu 😕 Mne sa tak zda, ze ja som ju mala tiez nejaku dozadu pred tehu a nic mi s tym doktor nerobil. Stacilo mi spravit sviecku a je tu Richelle 🙂 takze neboj, nic hrozne to nie je 😉
A do prace nejdes k muzovi? ci to si nechavas ako poslednu moznost?

mna muz kazdy tyzden prosika, aby som sa vratila co najskor do roboty, lebo taka mlada zaba, co ma zastupuje, mu pred klientmi narobila taku hanbu, ze sa skoro pod zem prepadol ☹ este aj sef muza stale otravuje otazkami typu, kedy sa vratim 😖 ... a mne sa do roboty vooobec nechce 😔

nikol - ja som priamo z tornale 😉 teda tak polku tyzdna 😅

kuspitka - mas pekny termin, mala bude vas vianocny darcek 🙂 tie papucky v albume si si plietla sama? su zlate, my sme nic take nemali.

gituserik - ja som rodila v saci, ohladom RS ti neporadim. Na cvicenie sa skus spytat u svojho gynekologa alebo na porodnickom odd. teda aspon v KE ziskas info najskor na tychto miestach.

andy - ty preco sedis chora v robote a este k tomu tehu? ved sa hod PN aspon na par dni. ci sa ti to nijak neda?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre