Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

csilla76
16. okt 2008

juj vy tu tolko pisete ze nestiham citat 😀
inka snazime sa 9 rokov,mam tiez endometriozu vraj,chodim do gyncare v ke 😉
zuzka no musis ho prehovorit ze este treba popracovat na dalsom 😉
kuspit teraz som citala a som mimo z toho,ja taketo nemusim...aj som si poplakala 🤐 😢 😢

inkak
16. okt 2008

Kuspi to myslis zajtra? Neviem ci budem zajtra moct, ozvi sa mi ked prides do RS. Na aky koncert ides? Lili plati, dohodneme stretko 😉 No jasne prinesiem Vam co mi ako prve frnkne do nosa 😀 A tie bodky su akoze co, Som nechapava? 😅

zuzkafuny
16. okt 2008

Inka... môj Mišiak je lepko 😀 😀 😀 ma teraz napadlo... sa isto na teba teraz prilepí 😀 😀 😀 bábo 😉 🙂

kuspitka
16. okt 2008

scsilla ani nevies co sa stalo jej nic....

kuspitka
16. okt 2008

tak 23 je vo svrtok v tedy idem ku polievkovi a na testy 😀

inkak
16. okt 2008

No neviem neviem ked sa doteraz nenalepilo, asi k tomu treba robit aj nieco ine, nie len lepit 😀 😀

zuzkafuny
16. okt 2008

fúúú 9 rokov... ja vám nezávidím ☹ a držím palce! Každej a jednej! Aspoň jedno super besné bábo!

inkak
16. okt 2008

Csilla preco mas vraj endometriozu? Ti nerobili laparku? Teda 9 rokov je dost ☹

kuspitka
16. okt 2008

zuzka ked bude tak mozno budu aj dve 😀

inkak
16. okt 2008

Ja idem kuk Ordinaciu, muz ma uz laka 😵 🙂 ale este pridem vecer ak tu budete zatial papa

kuspitka
16. okt 2008

ja uz tu nebudem idem hajat.tak papa

csilla76
16. okt 2008

co kuspiz ze neviem co sa stalo?nejak nechapem....
inka mala som 2 laparky aj 1x kl.brusnu op.preto som pisala vraj,lebo ja nemam tie bolesti co poniektore baby maju,a menzes mam presny...
zuzka ved uz by sa mohlo nalepit veru ...

zuzkafuny
16. okt 2008

papa odchádzajúcim 😵 a dobrú nôcku 🙂

kuspitka
16. okt 2008

csilla nik nevie co sa stalo....idem ppa

csilla76
16. okt 2008

idem aj ja kuknut telku.tak dobru nocku zienky pápá

nika_ke
16. okt 2008

dieta mam uspate, tak postupne citam, co ste tu dnes naklabosili

tema varenia mi nie je velmi blizka, ale aspon nacerpam nejaku inspiraciu. okrem toho tu mozem varit len to, co dostanem v obchode 😠
mam jeden tip pre vas na vikendovy obed - hovadzie vtacky 😉 na tie mi doniesla mama maso z carefouru

inkak - otazky "ako sa mi byva v tornali" a spol. nemam rada, ale uz som sa nabiflila jednu slusnu odpoved "zvykame si" ... my sme z KE a to zvykanie je kontinualny nekonciaci proces 😒

co je tupperware? reklamne varenie v "super" hrncoch? 😕

nika_ke
16. okt 2008

lili, mama musi ist zajtra do roboty na 6h robit ksefty, tak sme museli ist uz dnes

nika_ke
16. okt 2008

zuzi, mamickovske lepidlo posielaj prosim ta cielene, dobre? 😠 😀
aj ja posielam to moje vsetkym 3 snazilkam aspon 3 nasobne 😉

kuspitka, aj ja chcem schudnut, ale uz aj teraz ... cary mary fuk 😵
a ked ta seklo, tak sa vykasli na drevo 😕 ... teda mna by ani nehlo makat ...

inkak, aku vysku si robis?
ja by som si rada este spravila uctovnictvo. Ked som bola nezamestnana, tak mi nedovolili ist na kurz z UP, vraj by som mala prilis vela vzdelania 😠

nika_ke
16. okt 2008

zuzi, lili ... tusim ti nasi chlapi maju rovnaky nazor na plodenie 😖

nika_ke
16. okt 2008

inkak, vdaka za Risku 🙂 a kde ste boli v Chorvatsku? my pri zadare - biograd pri moru - sv. filip a jakov

teraz som vas docitala, pekne som si tu sama popisala, idem pozriet aspon koniec ordinacie a mozno pojdem este makat, lebo som sa odhlasila v robote akoze na obed a musim si stiknut off

ozaj, vobec sa mi nepaci pravidlo na MK, ze ten kto nechce mat fotku musi mat ruzovu hlavu. Vsak by mohli dovolit aspon kvietok alebo nejaky pekny obrazok. Takto sa mi inkak s kocurikom pletu 😒

inkak
16. okt 2008

Ahoj Nika, vidim ze dohanas a pises si tu sama 😉 Inak take chudnutie cary mary ba som aj ja brala 😀 Uctovnictvo potrebujes koli svojej praci? A co vlastne robis ak sa smiem opytat? To s tou Tornalou som myslela troska ironicky - mne sa tam dost nepaci.Uz sa nebudem viac pytat 🤐 My sme boli blizko Biogradu v Tribunjne pri Vodiciach. Pacilo sa Vam tam? Nam velmi nie, mame radsej piesocnate plaze a teplejsie more. No a studujem socialnu pracu.

inkak
16. okt 2008

Csilla ani ja nemam bolesti a ziadne prinaky ako ostatne, takze uz sme dve s rovnakymi priznakmi 😉

kocurik16
17. okt 2008

ahojt všetkým. Viešliliniekedy by som ich nedala za celý šíri svet ale ked´im začne šibať tak je to hrúza.Hlavne jožko tomu je kožuch veľmi malý papuľuje dverami trieska má plné ústa svojich práv a nič iné ho netrápi.Kocúrik ten je oveľa kľudnejší aj toho občas trafí puberta ale ako rýchlo príde tak ho aj opustí.

csilla76
17. okt 2008

ahojte 🙂 tak len nakukam bo idem vyvarat zajtra dojdu nasi 🙂 sa tesim 🙂
nika si pisala sama ako vidim,no teda nik tu nebol 😅
inka inac aj ja som z tornale povodne teraz zijem vo valiciach uz 9 rokov odkedy som vydata.neviem ci to poznas 😉 no tak sme uz dve co nemaju endo priznaky,ale ktovie co je lepsie mat alebo nemat priznaky 😕 inac ty to mas v akom stadiu,vies?skusate tiez ivf alebo iui?
kocurik ty uz mas velke deti,lomcuje nimi puberta,ze teraz su vtakom veku 😉

zuzkafuny
17. okt 2008

Kocúrik... a ešte jedno také malilinké na oživenie...??? 😕 😉 🙂

kocurik16
17. okt 2008

Ja mám všetko vyhodené už 4 roky tak mi nič podibné nehrozí.Neviem či by som sa inak ešte dala na malé.Môj švagor má dcéru o dva dni staršiu ako môj starší a syna ten bude mať na Silvestra 6.Mám ho veľmi rada ale neviem si predstaviť začať od znova.

kamajka
autor
17. okt 2008

kokos ženy !!! ja Vas dlabem, mi oči vypadnú kým to prečítam ! 😀 😀 😀

nika_ke
17. okt 2008

caute,
csilla, uz si nachystana na dule? 🙂 to budete mat akciu - zavara cela rodina? 😀
inkak a lili odcestovali uz dnes? ... do viedne by som sla aj ja ...

kamajka, ty sa pekne uc, aj ja som mala vcera co robit, kym som baby klebetnice docitala 😖 😀

csilla76
17. okt 2008

ahojcek 🙂
nika no mi zeny(mamka,svokra a ja)budeme zavarat a muzi nejaku chlapsku robioticku 😀
kamajka no ani ja nestiham ked sa rozpisu babenky 🙂
nika pojdete aj na zahradku? 😉

nika_ke
17. okt 2008

csilla, chlapi (muz a moj oco) urcite pojdu na zahradu v nedelu, lebo si pride jeden chlapik rozobrat nas sklenik a odpratat. Nechapem, ako mohol niekto postavit sklenik rovno do sameho stredu zahrady. Akurat k tomu skleniku ide cesticka do zadnej casti zahrady... proste ides-ides a zrazu buum sklenik 😠 tak som ho dala odstranit 😀
ja sa zajtra chystam do vitalneho sveta. Mame jeden malicky na nasom sidlisku, len sa este musim objednat 😎

v nasej rodine zavaraju chlapi 😀 teda, obcas pomozem aj ja, ale mojou hlavnou ulohou bolo udrzat Risku co najdalej od jablk, lebo ona zakusla do kazdeho jedneho 😀

a musim sa pochvalit, Riska sa naucila podakovat. Ked nieco dostane od babky alebo dedka, co si pytala, tak hned povie "ďa-ďa" 😵

v nasom buducom dome budeme urcite kurit plynom. Ja nie som otrok, ze by som rubala drevo 😖 Aj krb v obyvacke sme zrusili

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre