Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

liliandax
30. jan 2009

zuzi - ja sa rada vymenim! mne sa fakt nece ist 😖

zuzkafuny
30. jan 2009

sa nerob... 😵
Ja by som tiež išla...

liliandax
30. jan 2009

tsss.. sa nerobim 😠 😀

ja by som ta straaaaaaaasne rada vzala zo sebou.. by bola aspon riadna sranda 😵

bohvie aki suchari tam budu 😝

kamajka
autor
30. jan 2009

ahojte dievčatá, pekný večer prajem 🙂 dlho som tu nebola, idem si prečítať nejaké novinky 🙂

kamajka
autor
30. jan 2009

joj baby priznám sa - nechce sa mi 😀

zuzkafuny
31. jan 2009

Peti... nemusíš... keď sa ti bude chcieť, tak sa na to dáš 😉 🙂
Ako sa máš?

kamajka
autor
1. feb 2009

Jej Zuzi 🙂 až jedna si tu bola, chi.
Díky za opýtanie, ide to celkom, len veľa starostí s deťmi, malý je v období vzdoru,
posledné mesiace boli obaja ako odtrhnutí z reťaze, možno aj kvôli novému tatinovi,
len sme skúšali, čo by na nich zabralo, ako s nimi vyjsť, najprv pekne, potom škaredo,
napokon som našla pár vecí na nete a čuduj sa svete, celkom zaberajú 🙂 🙂 🙂
Aspoň na Vikinku teda, Miloško ten má v paži hlboko, to len vreskot furt a "ja nechcem",
"ja nebudem" a tak dookola. Výchovné metódy u neho sú úplne zbytočné,
ostáva nám už len jedno - prežiť, nekričať, a ovládať sa 😀
No a Vikuš ide do škôlky od zajtra, nechodila prvý polrok, ale chýba jej to veľmi,
tak kašlem na korunky, veď šťastie detí je najdôležitejšie 🙂

Vy sa ako máte ?

kocurik16
2. feb 2009

lili,aký bol ples?

kamajka,počkaj,až ich bude plieskať puberta,to bude šou

nika_ke
2. feb 2009

caute,
kocurik, co mas nove?
lili, ako bolo? vysantila si sa aj za nas ostatne? 😅
kamajka, schvalili ti ISP? keby sa dala trpezlivost kupit, tak stojim prva v rade 😀

nasa mala vystraja hlavne ked je unavena, len ako ju niekedy presvedcit, ze ona sa nechce hrat, ale chce ist spat? ☹ 😀 dnes som muza vyhodila do roboty o 10min skor ako mu skoncila obednajsia prestavka, lebo by sa mala len hrala a skoncilo by to revom. Takto bol urazeny iba muz, on to prezije 😀

baby, ja som dnes prvykrat v zivote zacala drzat dietu - kavovu, uz teraz sa mi toci hlava ☹ snad to aspon tyzden vydrzim 🙂

kocurik16
2. feb 2009

ahoj nika!tá dieta by sa zišla aj mne,ale chýba pevná vôľa.Na istom čajiku som schudla 5 kíl a od vtedy,to sú už 3 mesiace ani deko.

zuzkafuny
3. feb 2009

Bambule 🙂

kocurik16
3. feb 2009

ahojte! čo porábate v tomto krásnom počasí? 😉

zuzkafuny
3. feb 2009

sedíííme doma ☹

nika_ke
3. feb 2009

caute 😉
u nas prsi a spime 😔
doobedu sme boli (snazili sa ist) do MC v Revucej, ale zmenili tam otvaracie hodiny iba na podvecer 😠 , tak sme sa presli, zgulovali (tam krasne snezilo), nakupili v Bille a sli domov. Napokon dobre, ze sme sli tam, lebo tu v dazdi by sme ani von nesli.

zuzi, pridte si sadnut k nam 😀
kocurik, vy co robite?
mna tu uz opat chyta ponorka a pritom sme doma iba druhy tyzden, vo stvrtok vecer ideme opat na vikend k nasim, lebo mala iba - baba? dedo? hmm? 😕

zuzkafuny
3. feb 2009

Nika... sa nacestujete hore a dole 🙂
Mne má chlap ísť na tri dni preč... ja už sa tááák tešííím 😵 😵 😵

nika_ke
3. feb 2009

zuzka, ja nikde dlho nevydrzim 😀 ale uz som aspon baliaci expert, za hodinku mam vsetko zbalene a pritom efektivne vyuzity priestor v kufroch 😵
kamze sa ti chlap vybral, pracovat ci flamovat?
mne tiez obcas fajn padne, ked som slamenou vdovou 🙂 🤐 no max. tyzden, potom mi je uz dlho

liliandax
4. feb 2009

caute krasavice!

nebola som tu, lebo sa mi nechcelo 😅 To asi z toho pocasia, nechce sa mi nic 😖
Ale uz sa polepsim, slubujem!!!! 😉

na plese bolo celkom fajn a kedze nie som plesovy maniak, na dost dlhu dobu mi aj stacilo 😀 Domov sme dosli po stvrtej, total KO cely druhy den, ja som sa nevedela dospat 😒 A nejako to pretrvava stale 😕
Moderoval to Procko, poviem vam, ze vyzeral ako nejaky bezdomovec v saku 😝 - ale zabavu vedel urobit 🙂

nika - vseeeeeeeeeeetko najlepsie k meninam 😵 Kasli na nejaku kavovu dietu a daj si nejaky dezertik aj za nas.. ja by som si veru aj dala 🙂 Uz viem, co kupime dnes v obchode 😅 😀

zuzi - veru, kdeze mas muzika?? 😕 - uzi si to bez neho 😉

kamajka - vitaj spat 😵 co je ISP?? 😅

kocurik - a ty co robkas, ked je vonku takto skaredo?

..mna z toho pocasia fakt porazi 😖

kocurik16
4. feb 2009

ahojte kočky. uvarila som zemiaky páni si rozkázali šúľance tak som ich dala chladiť,ale neeeeeeeeeeeeeeeeechce sa mi. ☹ najradšej by som sa zahrala na batoľa a šup do postieľky trochu si pobúvať

zuzkafuny
4. feb 2009

Nika... pripájam sa k Lili 🙂
stále nemám kalendár... 😖
zatial je mužík stále doma... 😒

liliandax
4. feb 2009

kocurik - ty mas aspon napad, ze co varit.. ale ja ani to ☹ netusim, co dnes budeme jest 😒

zuzi - aky kalendar?? som mimo obraz 🙄 😀

liliandax
4. feb 2009

zenusky, poradte mi vas osvedceny receptik na paradajkovu polievku.. u nas sa to velmi nevari, ale hadam ju maly zje 🙂

zuzkafuny
4. feb 2009

Lili... si písala Nike že všetko najlepšie k meninám... ja nemám prehľad bez kalendára... 😀
Lili... s polievkou neporadím... urob ju ako omáčku, len bude riedka... 😀

liliandax
4. feb 2009

jaaaaaaaaaaaaaj! my mame kalendare celu kopu a aj tak do nich necumim 😀 Ked si kukam na nete postu, tak tam vidim, ze kto ma meniny 😉 Inak, ani neviem, kolkateho je vobec 😖

hm.. ja ani omacku neviem 😅

no asi zavolam mame 😵

nika_ke
4. feb 2009

kočky, ďakujem za blahoželania 😵
oslavujeme cez víkend, snáď odolám maškrtám, drahý mi dnes cez obed doniesol obrovskú kyticu, vraj je už aj na valentína, lebo po dlhoročných skúsenostiach v týchto teplých krajoch vie, že 14.2. žiaden pekný kvet nekúpi 😀

lili, však kukni recept na nete 😉 ja robím tak, že spravím svetlú maslovú zápražku, zalejem takým množstvom vody, koľko chcem mať polievky, pridám veľký pretlak, bobkový list, cibuľu v celku, štipku soli a na konci asi 2 malé lyžičky cukru. varím cca 10min (podľa toho, ako veľmi Riška kričí HAM-HAM 😀 ) Ryžu robím osobitne sáčkovú trochu dlhšie, ako je písané na balení (17-18min) a len 1/2 zamiešam do hotovej polievky.
Riška znej bežne zje dve veľké naberačky 😅

kocurik, mnaaam, sulance. aj ja by som si dala, ale to je babracka, to nerobim 😒

inkak
4. feb 2009

Nika, vsetko naj naj naj k meninam 😵

zuzkafuny
4. feb 2009

a ešte nie je doma... Nika! 😠
😉 🙂 a neodolávaj maškrtám... 😵

nika_ke
4. feb 2009

inkak, dakujem 🙂
zuzka 😀 😀 😀
... ja by som tak nieco sladke zrala, ale nic nemame doma ☹ ... vydrzat, vydrzat 😅

liliandax
4. feb 2009

caute

aj ja som tuuuuuuuuuuu 😀

teraz som prisla 🙂

liliandax
4. feb 2009

😒 no vyzera to tak, ze ste sli vsetky buvat..

tak bruuuu noc!!! 😵

nika_ke
4. feb 2009

lili, este si tu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre