Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

zuzkafuny
23. júl 2008

Musíš byť prihlásená na mmb...
a keď si, klikneš na mimaukcie na stránke mmb, vyberieš si vec, no a klikáš až kým nevyhráš 😀 😀 😀
Ale keď ja som na to prišla ako to funguje, tak na to príde každíííí 😀 😀 😀
Ide byť vraj dobrý film na markíze... "hra osudu" tak dúfam to bude oki... idem hodiť sprch 😀 😀 😀

nika_ke
23. júl 2008

vdaka, raz to skusim, ak tam bude nieco vhodne pre nasu malu.

zuzka, ty este dokazes o takomto case pozerat telku? ja som na pol ceste do postele, len musim este nieco dokoncit do roboty a uz tiez padim do sprchy 😔

kamajka
autor
24. júl 2008

dobre ranko, hej dievčatá, keď prší tak Vás aj viacej vidno na koníku 🙂

liliandax
24. júl 2008

caute!
vcera vecer som zatvrdla s malym, uz sa mi davno nestalo, ze by som o deviatej spala 😅 .. ale dobre padlo 😀

zuzi - gratulujem k vyhre 😉 obcas aj ja sledujem nejake aukcie, ale vacsinou ich koniec vzdy prepasiem 😖

nika_ke
24. júl 2008

ahojte kocky,
peti, len teba nevidno ani v zime, ani v lete 😉 co porabas? deti ta zamestnavaju?
lili, ja sa chystam cely tyzden, ze pojdem spat skor, ale nejako mi to nevychadza. Tajne dufam, ze sa cez dovolenku vyspim 😀

inac, o tyzden o tomto case uz budeme sediet v aute smer more 😎 len neviem, ci sa mam tesit, ci stresovat, ci co robit? 😕

dnes konecne prestalo prsat, veci do Ke mam uz zbalene, na obed ma muz nalozi a idemeee 😅

liliandax
24. júl 2008

nika - tak uz asi cestujes do KE 😉 stastnu cestu 🙂

co sa tyka cesty do chorvatska, nestresuuuuuuuuj.. vsetko bude eno-nuno... uvidis, takze sa radsej vytesuj 🙂

inak, neposles mi tvoj zoznam, co si beries k moru? 😅 .. aby som ja na nieco nezabudla, aj ja priebezne dopisujem, co ma napadne, ale clovek nikdy nevie 😔

nika_ke
24. júl 2008

lili, uz sme domaaaa 😵
ok, tak sa teda budem tesit na dovcu 😎 skoda,ze si vcera nepytala ten zoznam, mam ho celkom premakany, nasla som jeden podrobny na nete, ale nepamatam si stranku. Musi mi ho muz preposlat a potom ti ho poslem. Najpremakanejsi mam zoznam liekov, v julovkach je jedna lekarnicka, tak napisala co treba 😉 nechala som v lekarni skoro 1.000 sk 😖

zajtra doobedu idem s kamoskou na kafco, len ona netusi, ze dotrepem aj malu, to bude sranda 😀 som zvedava ako sa zatvari 😀 ona je totiz taka "zvlastna", mysli si, ze dieta niekde odparkujem, len aby som mohla hodinu pocuvat jej problemy s muzom ☹ to som zvedava, ako to zajtra dopadne, snad ju neuvidim posledny krat 😀

liliandax
24. júl 2008

nika - cauky

tvojmu zoznamu sa potesim, ten moj obcas doplnim, ale furt mam pocit, ze su to sprostosti a to co je dolezite, to zabudnem 😒
som zvedava najma na tie lieky 😉

to stretko s kamoskou bude isto "spica", no urcite dopadne ok 🙂 ved tvoja mala je taky anjelik 😵

.. ja sa musim pochvalit 😅 Dnes nam havo spapal cumlik 😔 Tak sme museli zaspat bez dudu 😕 Trosku to trvalo, cakala som viac placu, ale prezila som 😀
Na Petkovu otazku, ze DUDU?? som povedala, ze havo spapal a maly na to, ze ZBIEMEEE.. 😀 (zbijeme) a potom este povedal PAPEK 😉 😀

.. kde na to chodi??

zuzkafuny
25. júl 2008

Lili... no pekne ho učíš... 😀 😀 😀
Ja som tu len na skok 🙂 kým vypijem kávu. Musím variť... bôb už mám a ešte ma čaká žemľovka 😅
Už od 7 stepujem a len teraz som si hačla...
Nika ten môj už aj brble že čo furt na tom mimi vidím a že či mi to ešte nie je trápne...
no nieje... 😀 😀 😀 Minule sa mi podarilo trojo rifličiek Next za 300vku všetky... Perfektné...!!! Musím pomaly robiť zásoby aspoň minimálne na jeseň... no nie...?!?!?!
😉 🙂

liliandax
25. júl 2008

ahojte 🙂

zuzi - ved prave to, ze ja maleho take veci neucim, on je hrozne vsimavy 😅 a zapamata si aj takmer vsetko co povieme a jasne, ze to aj opakuje

dnes kuvikal od 4-tej, isto preto, ze si nenasiel cumlik v posteli, tak sa uplne zobudil 😒 .. no neva, pocitala som s tym, ze to take jednoduche isto nebude 😠

ja na mimi chodim kukat, co sa tam oplati, ale zatial nemam nic konkretne, co by sme potrebovali.. Ak sa mi podari zbehnut do sekacov, tam vzdy natrafim na vselico, dnes som malemu kupila tricko s dlhym rukavom s vlacikom Thomasom, tak sa obaja vytesujeme 😀
A sebe som si kupila tricko, uplne nove.. 😉 take cacane 😀

nika - ako dopadlo kavickovanie s kamoskou? 🙂

zuzkafuny
25. júl 2008

Ja tiež v sekáči veľa kúpim malému... ešte že súúú 🙂
Mne sa tááák páááči oblečko Next 😵 😵 😵 a tie nové vecičky súúú tak drahééé... aspoň pre mňa ☹
Mne dnes malý vyliezol na okno 😖 😖 😖 v spálni... Máme vert. žalúzie, boli zatiahnuté, okno privreté... malého ja hľadám a decka nikde... iba z vonku počujem "No pána boha" (zhrozená tetka) a v tom začal malý od radosti ručať ako jeleň že čo sa mu to podarilo... ešte aj okno privrel za sebou 😀 😀 😀 a prešiel pomedzi žalúzie... Sa mi teraz smeje...

liliandax
25. júl 2008

no zuzi!! ten tvoj Misko je riadne cislo!!! 😲 viem si predstavit tohto mojho.. jeeeeeezis!!! 😖 Radsej si to ani nechcem predstavit 😀 😠

my zvykneme obaja kukat von oknom, on stoji na parapete a ja ho drzim.. ale zatial som u neho nezbadala, ze by sa sam stveral na okno.. a to byvame na 4 posch.

aj mne sa Next veci pacia, len su fakt drahe.. kupila som malemu v sekaci tricko s dlhym rukavom, s vysackou.. vraj poskodene 😅 Cele som okukala snad aj 3x a ziadnu vadu som nenasla.. A stalo 60,- SK

fakt super, ze tie sekace su 😉

nika_ke
26. júl 2008

caute zienky, aspon vas pozdravim, lebo nic nestiham ... sme rozbehani, nakupujeme veci na dovcu 😎 dnes sa mi konecne podarilo kupit plavky - hip hip huraaa

zuzi, fiiiha, ten Misko je teda sikovny 😕 😀
lili, posielam ti zoznam na azet 😉

liliandax
26. júl 2008

ahojte

nika - diky za zoznam, urcite mi pomoze 🙂 nasla som tam kopec veci, ktore by ma ani nenapadlo (a samozrejme aj vela pre mna zbytocnosti 😉 ! ale aj tak ti dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem! 😵

len sa mi zda, ze toho mate az moc, nie? to idete nejakym mikrobusom? 😉 ze sa ti to vsetko pomesti

nika_ke
27. júl 2008

caute,

lili - vsak ty si uz zabehnuta po minulorocnej dovolenke v chorvatsku. 😉 kebyze si tam nasla nejaku fakt zbytocnost pre malu, tak ti budem vdacna, ak ma upozornis, lebo vies, ja neskusena radsej objednam autobus 😀 ale na tom zozname to len tak vyzera, ze je toho vela. My takto podobne bezne jazdime do ke a v pohode. A to este vlacime so sebou aj stolicku a velky kocik. No ale vidim to tak, ze najprv pobalim Riskine veci a podla toho, kolko bude miesta, tak prihodim svoje.

piatkove stretko s kamoskou dopadlo nad moje ocakavania dobre. Konecne sa rozhodla otehotniet, tak chcela nejake "mudre rady od zbehlej mamicky" 😀 Len neviem, ci sme ju s RIskou od tohto planu neodradili, lebo len zirala, ze aka som rozlietana - s jednou rukou chytam Risku, aby dakde nezletela, s druhou jej davam banan a s tretou popijam kavu 😵

Moj muz ma trosku naserinkal. Chcela som zacat planovat druhe babo a on ma zrusil. Vraj najprv postavime dom 😠 a to bude najskor o 5 rokov 😖

dnes poobede ideme gratulovat svokre k narodeninam, co sme drzo neboli pred dvomi tyzdnami. Zakazala nam prist na obed, lebo vraj nema tolko penazi, aby este aj pre nas varila 😠 ta nech si trhne ... kedze je taka chudobna, kupila som jej ako darcek pokladnicku prasiatka, zhodou okolnosti je cierne s cervenymi kvietkami, ine nemali. To aby zacala setrit 😀 muza skoro porazilo, ked to videl 😀 Juuj, to dnes bude zabava, sa k nej tesim ... 😀

zuzkafuny
27. júl 2008

Nika 😀 😀 😀
som sa teraz nasmiala... a čo by chcela... 😀 😀 😀 Prasiatko jej bude dosť 😀 😀 😀 a to k tomu musíš aj nejaký vinš vypotiť... ako "šetri svokra moja zlatá... atď
Dnes sme sa boli kúpať na Teplom z tej druhej strany... je tam na dlhom plytká voda a pekne to tam majú upravené 🙂
Inak my keď sme boli pred dvoma rokmi v chorvátsku, tak som balila a balila a Nuš mi prízvukoval, že zbytočne toľko vecí... A ani polku nevyužijem... ani sme nevyužili. Boli sme aj so Zuzkou.

nika_ke
27. júl 2008

ahojte kocky,
dnesne popoludnie sme vsetci prezili, svokra za prasiatko pekne podakovala a polozila ho na skrinku k riskinej fotke 😉 Riska na oplatku k prvym narodeninam dostala dve tricka, jedny nohavice z tesca a jednu veliku loptu, ktora sa jej pacila 😅

ja mam tento tyzden dostat kramy, tak som nervna jak pes, doma som sa stihla s kazdym pohadat a teraz sedim zavreta pri malej v detskej ☹
moj zlaty muzicek vcera pozbieral na zahrade ringloty a prave ich zavara. Ja sa na neho dost casto stazujem, ale podla toho, co som tu na konovi citala o pomahani chlapov v domacnosti, tak mam perfektneho muza 😵

zuzi, mne je jasne, ze polovicu veci ako v chorvatsku vybalim, tak aj zbalim ... ale pre istotu ich vezmem, lebo ako mam napriklad vediet, co si budem chciet obliect buducu stredu 😀 vsak viete, aka som nerozhodna 😒

lili, vy ste mali iba jeden cumel alebo to bol Petkov oblubeny? Normalne cudzi pes mu uchmatol cumel? 😨 Aspon uz mate za sebou oducanie od cumla 😉

liliandax
27. júl 2008

caute zienky

vidim, ze ste si pekne skecli, kym som bola fuc 😉 .. len tak dalej 😀

zuzka - na teplom je fajn, len by mohlo byt aj lepsie 😖 😀 No na rozdiel od kurinca su to kanarske ostrovy 😅 .. ach jaaaaaj.. uz aby bol primator prec 😝
my sme boli dnes na ruzinej, viac menej len na otocku.. dnes tam koncil Orange Music Summer ci co... tak sme sli kuk.. no kopec ludi, vsetci v plavkach, len my nie 😒 muz povedal, ze ked my prideme do bulharska, budeme mat celu plaz pre seba, lebo sa nas ludia zlaknu.. ze aki sme bledi 😠 🙄

nika - petko mal 2 rovnake cumliky (normalne mi je za nimi smutno 😅 ) a ked sme boli u nasich, tak sa hral s takym plysovym psikom na baterky (volakedy chodil, vrtel chvostom a stekal - to bol darcek este pre mna z ruska 😀), no uz dosluzil... ale posluzil na spapanie cumlika 😉 Proste ho akoze ten nas havo spapal..
.. a mame pokoj 😉 Dnes cumlik spomenul len 1x a to hned povedal aj havo... takze si uvedomuje, ze cumlik nie je 😉

este taka otazka... nejake probioticke lieky riske nevezmes? 🙂 ja pre istotu beriem petkovi toto: http://www.probian.sk/ kukni sa

Predsa to bude pre neho nejaka zmena...

liliandax
29. júl 2008

haloooo, zienky! kdeze ste??? 😕

kamajka
autor
29. júl 2008

afojte, tak ja som tu 🙂

kamajka
autor
29. júl 2008

dačo mi uniklo......... dovča? dakomu sa žije......... ☹ 🙂 závidím... ale v takom dobrom, viete jak to myslim ... 🙂
ale aj my možno pôjdeme na nejaky víkend ta-ta...... Niekedy v polovici augusta... ale neni to isté ešte...
ja som akurat uložila drobcov spať, a sadla som si kusok, resp. lahla (zlenivela som 😀 ), reku, idem Vás trošičku pozrieť...... dufam, že sem nakuknete, nech kus poklábosíme....... 🙂

kamajka
autor
29. júl 2008

inak diofky, nekecalo by sa nám lepšie cez skype ??? že by sme si spravili skupinový chat ........ 😉

nika_ke
30. júl 2008

caute, ja len na skok, uz sa balime, ale vobec sa mi nechce. 😒 Musim ist muza usmernovat 😀

kebyze som sa tu uz vecer neukazala, prajem vam krasnych 10 letnych dni 😎

liliandax
1. aug 2008

ahojte zienky

nemala som net 😠 asi kvoli tym burkam, no dessss.. takze teraz dobieham 🙂

nika - teba som uz nestihla, ale aj tak ti prajem uuuzaaaasnuuuuuu dovcu a pohodovu cestu 😉

peti - skype mozem 😀 mne je to v podstate 1

zuzkafuny
1. aug 2008

Nika už išla 😕 😕 😕 Nika len kľud a super počasieee 🙂
Lili ideme aj túto sobotu na teplý... na Drieňok...??? vy kedy idete na tú dovolenku???

liliandax
1. aug 2008

zuzka - ten drienok si poriadne uzite! len aby ste mali pocasie dobre 😉 Ja s malym idem zajtra na nejaky Rodeo den.. bude tu v RS, tak sa pojdeme pokukat 🙂

na dovolenku ideme o mesiac.. presne teraz budeme na ceste 😕 .. ved to je za chvilku!!!!! booze.. to leti 😠

liliandax
1. aug 2008

zuzi - my na drienok nevieme prist (prisla by som.. ), lebo mam uz tyzden chlapa fuc.. niekde na vychode.. takze nevieme nikam ist 😖

zuzkafuny
1. aug 2008

sa máš... 😉
môj bol dva dni tiež mimo a ja si vtedy tááák odýchnem... 🙂 🙂 🙂
a autobusy nem chodia 😕 😀

liliandax
1. aug 2008

jaaaaaaaaaj! vidis... no ma ani nenapadlo 😅 😝 ked ja som taka pohodlna jak hov.do 😀

a ja tiez sa snazim vegetit.. kym sa da 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre