Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

liliandax
6. okt 2008

ahoj nika -

asi hladas toto 😉 http://www.rs-lienka.sk/ alebo
🙂

este sem nakuknem.. len musim trosku popratat hracky 😠

liliandax
6. okt 2008

tak uz som tu.. ale kde ste vy??? 😠 🙂

nika - uvazujes o tych sukromnych jasliach? neviem poradit, nepoznam maminy, kt. by tam chodili deticky ☹ Ale podla fotiek to vyzera celkom fajn..

Petkova velkost je rozna 😀 ale cca 98-104 😉

musim off.. zajtra ma caka veeeeeeeeeeeeeeelkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy den! idem ku kadernicke, urobit cvaky cvak a bez meliru neodidem 😵

tak na mna myslite 😀

nika_ke
6. okt 2008

tu sooom

nika_ke
6. okt 2008

kukala som ten link, anooo, Lili, esteze ta mam 😵

poobede ma napadlo take riesenie, ze rano vstanem o 6:30 (neviem sice ako, lebo bezne vstavame s Riskou az o 8:00 😔 ), o 7:00 sa dotrepem do roboty, porobim do 9:00, na vratnici si predame s muzom stavetu=Risku a pojde makat on. Rano by sa zatial Riska s muzom naranakovali, vykakali a upratali spalnu - snad aspon tolko by mohli stihnut 😀 Navrhla som to sefovi, zatial cakam na validaciu, dnes v noci so mnou neskype-uje 😒 😀

s jaslickami som to vymyslela podobne - muz by tam Risku odniesol na 8:30, o 9:00 by bol spat v robote, tym padom by som ja mohla robit 4hodiny az do 11:00 a o 11:30 by som brala Risku z jasli. V podstate by tam bola len 2x3hod v tyzdni, mala by iba desiatu. Obedovala aj spinkala by doma. Skusim tam zajtra hned rano zavolat, ci mi ju vobec na taky kratky cas vezmu.

Lili, drzim palce, nech kadernicke noznicky dobre cvakaju 😉 a hned si daj potom fotku do pasu, nech vidime aka si čečana. Inac, to je Riskine nove slovo, kvietky su čeče 😀

Petko a 104? 😨 tu 98-cku som mu tipovala, on je vysokansky 😉

... ked som pozerala poistovnu, tak mi napadlo, ze sa ani nenazdame a deti sa nam budu vydavat/zenit ☹

radulka77
7. okt 2008

ahojte, prepáčte že sa vám sem vmiešam.. mám prosbu.. kedže na nete neviem nič nájsť tak som to chcela skúsiť u vás keďže ste v RS "domáce".. neporadíte mi kde by sa dali zohnať v RS héliové balony? nie je tam nejaká taká firma čo robí party servis?? ďakujem krásne vopred za info 🙂 😵

liliandax
7. okt 2008

radulka - v RS pochybujem, ze nieco take zozenies 😖 Ja o nicom neviem... a bola by som velmi prekvapena, ak by daco take bolo 😅 Ale je to skoda.

zuzkafuny
7. okt 2008

ahojte... ja sem skočím a vtedy tu niet nikoho... 😖
môj poklad stále nemrozpráva... ale hlavne že mu rozumieme 😀 My už tiež nosíme slipky 😝 ale chcem mu zohnať boxerky a normálne ani na nete som nič nenašla... je to možné...??? Od 4 rokov jesto... ale od dvoch...??? 😅

liliandax
7. okt 2008

caff zuzi - ja som tuuuu 😉

my mame aj boxerky, ale viac nosime slipky 🙂 preco chces boxerky?

radulka77
7. okt 2008

liliandax ďakujem.. no škoda, ale nevadí.. 😉

zuzkafuny
7. okt 2008

lebo sami ľúúúbia 😵 😵 😵 ale to len nejaké 3kusy... som dala aj segre pozháňať v RS... tak uvidím či bude úspešná 😅

liliandax
7. okt 2008

my mame 2 ks, ale davam mu ich len obcas, furt si skrabka brusko ked ich ma.. neviem, ci kvoli gumicke, ci co... 😖

radulka - preco znahas prave v RS? 😅

liliandax
7. okt 2008

zuzka - inak, aj mne sa lubia.. a aj na tom mojom starom vyzeraju lepsie ako nejake "bombardaky" 😀

nika_ke
7. okt 2008
nika_ke
7. okt 2008

vy zhanate boxerky, vsak to uz jak pre pubertiakov 😀
moj muz ich nechce nosit, on je taky konzervtivny 😖

liliandax
7. okt 2008

nika - caff 🙂

myslis, ze tam daco radulka najde? 😒 inak, zislo by sa aj mne nieco take.. o mesiac oslavujeme 😉

nika_ke
7. okt 2008

my mame nove to, ze nam momentalne nejde ziaden zub a Riska prespala celu noc vo svojej postielke, iba o 4:45 sa nacicala a spala do 7:00 😵
a zajtra idem tvrdo makat do roboty 😒 netusim ako sa zobudim o 6:15 a vychystam do prace 😔

zuzkafuny
7. okt 2008

nika...môj len boxerky... vraj voľnosť nadovšetko...!!! 😀 😀 😀

zuzkafuny
7. okt 2008

Nika... neboj...!!! Ja by som tiež prijala nejakú prácu... mám síce také minidve, ale niečo také väčšie... 😀 😀 😀

zuzkafuny
7. okt 2008

Lili a čo oslavujete...??? Nebodaj máš o rok viac... 😕

nika_ke
7. okt 2008

Lili, prave pozeram, ze vam uz naskocil 11 mesiac 😉
v tom papiernictve na b.bartoka maju kopec dobrych veci, mozno tam nieco najdes a tiez v luxe

liliandax
7. okt 2008

o praci mi radsej nic nevravte 😖 niekedy mam pocit, ze uz by bolo nacase zacat makat! len nejako netusim, ze kde.. 😠

podla mna su boxerky lepsie, taku volnost ako je v trenkach.. ja nemam rada 😀

nika_ke
7. okt 2008

zuzi, prid mi robit aupairku 😉 to je big project 😀

zuzkafuny
7. okt 2008

Lili... ozaj... aký účes...??? Podaril sa deň D?

liliandax
7. okt 2008

zuzka - nestraaaaaaaaaaaaaaaaas 😝 este mam cas 😀 Petko bude oslavovat 😉

nika - bartoka?? ktora to je? a v luxe je papiernictvo??????? 😕 dnes som tam chodila, ja truuuba 😠

liliandax
7. okt 2008

nika - 😀 zuzka by bola skvela bejbisisterka 😉

zuzka - uces je v pohode, muz ma zbadal a vraj : Jeeeeeeeeeej.. mame novu maminu.. a zdrhol na pivo 😝 🙄

nika_ke
7. okt 2008

no jasne, Lili ako??? som na teba cez den myslela, ale jasne, ze som sa ta nestihla poobede opytat

zuzkafuny
7. okt 2008

Lili... veď v trenkách mááálo miesta...??? alebo mám slabý prehľad...??? No idem si chlapa navliecť do treniek, poskúšam a potom mu bachnem boxerky a znova poskúšam... 😀 😀 😀
Nika... big? hm... budeš voziť do Hnúšte...??? 😀 😀 😀

nika_ke
7. okt 2008

lili, bartoka je ta, kde sme byvali 😀

zuzkafuny
7. okt 2008

Lili... takže si ho zaujala... 😖 Nabudúcekeď pôjde na pivo, mu daj do ruky fotto 😀 😀 😀 tvoje 😉 🙂

liliandax
7. okt 2008

maly bol so mnou v kadernictve... no bola to sranda, ale vydrzal!! 😉 bol zlatucky..

zuzka - ved prave, v trenkach je "to" neesteticke 😝 .. kedze je tam viac miesta 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre