Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

kamajka
autor
13. okt 2008

No Lili tak sme na tom teda fasa 😀 idem kuk do googlu 😀 😀 😀

nika_ke
13. okt 2008

Peta, aku skolu si vlastne robis?

kamajka
autor
13. okt 2008

aha, uz nam nika vysvetlila 🙂

liliandax
13. okt 2008

Peti - vraj vylezu! 😵 ja zvyknem k tomu mojmu zaliezt, ked sa budi 😉

aj ja vam drzim palce! 😵

kamajka
autor
13. okt 2008

opatrovatelku Nika

nika_ke
13. okt 2008

Lili, ja si davam kavu vacsinou doobedu, kym Riska desiatuje. Aspon sa nenudim, pokial cakam 15 minut, kym pochrumka jablko v stolicke 🙂

kamajka
autor
13. okt 2008

Diky aj Tebe Dianka 🙂 ste zlaté.

Jaj no jasné, vylezú, ked sa uz nebudu chciet hrat. Tvoj asi plače ked vstane čo?

liliandax
13. okt 2008

takze taku kavu si fakt neprosim 😖 Spravte prieskum trhu, kde u vas v meste robia najlepsiu kavu, potom pojdeme vyskusat aj my 😉

liliandax
13. okt 2008

nika - ako ti ja zavidiem! dieta co sedi v sedacke!! u nas nehrozi 😠 chvilku posedi a potom uz sa trepe von a ja ho musim nahanat 😖 .. o nervy niekedy 🙂

Peti - moj neplace (obcas ano), pocujem ho, bud sa este rozprava alebo sa kutre v suflikoch 😠 vtedy k nemu dobehnem a schovame sa pod paplon 😵

kamajka
autor
13. okt 2008

Joooj Lili, v Sobote by som prieskum robiť nechcela, veď by som na psí tridsiatok vyšla 😀

Ale v Hnúšti určite robia najlepšiu kávu v Caffe 77 . 🙂 aj ked tam na nu nechodim, radsej si dam doma 😀

nika_ke
13. okt 2008

lili, dobry napad? 😉

ozaj, uz som si tak priebezne robila planning na najblizsie dva tyzdne a vychadza mi to tak, ze pojdem buduci stvrtok 23.10. do RS pre vigantol. Ale asi nam uz pichne aj poslednu ockovaciu latku v tomto obdobi, tak na stretko asi nebudeme suci ☹

kamajka
autor
13. okt 2008

soooooo? planujete stretko? ako to že o tom nič neviem?

liliandax
13. okt 2008

tak uz mame 1 tip na najlepsie kavu v Hnusti 😵 v RS neviem, kde robia najlepsiu (podla mna u mna na byte 😀 ), ale viem, kde robia najhorsiu 😝

nika - tak si sprav este jeden planning a vtesnaj tam aj stretko 😉

liliandax
13. okt 2008

Peti - teraz sme zacali planovat 😵

kamajka
autor
13. okt 2008

dievčatá, ja už padám, už decká vyliezli ........... 🙂 majte sa zatial pekne, možno večer sa zastavim. pa

liliandax
13. okt 2008

Peti - pa pa pa 🙂

nika_ke
13. okt 2008

Peta, asi som ta uz nestihla.. kedy planujes dat Milka do skolky? Ved od 2 rokov by mohol ist 😕

mala technicka vsuvka:
kazdy pressovar huci, lebo ma v sebe kompresor, ktory pretlaci vodu cez kavu pod tlakom 5 barov a viac 😀
menej ako 5 barov je smejd

liliandax
13. okt 2008

fuha.. nika, expert na pressovar (dik za opravu).. 🙂 tak teda my nemame smejd 😉
aspon nieco pozitivne je na to vrcani 😀

nika_ke
13. okt 2008

lili, RIska obsedi len tych 15 minut, zvysok jablka papka uz pri hre. Alebo jej obcas nakrajam ovocie a dam na stolik v kuchyni. Obed papa v stolicke alebo najradsej u ocka na kolenach. Ked chce ist dole, tak ju necham, nech si ide. Nie je to tak davno, co som stresovala, ze malo papa 😖 😀 Ale uz som si zvykla, ked nechce, nemusi jest.
Moja mama ju obcas nahana u nich po byte, ze vraj "daj si este" a vacsinou to skonci na zemi, tak babka musi zmyvat 😀

nika_ke
13. okt 2008

s tym pressovarom ste mi pripomenuli, ze musim dat dole zo skrine nas prekvapkavac, lebo tu mame zajtra moju mamu. Pride na dva dni k Riske, kym ja budem v robote. Ja tapa som sefom napisala, ze budem robit od 7:00 do 10:00 😠 zase budem KO.
V taky cas mi je jedno aku kavu pijem, hlavne, ze po nej dokazem existovat 😅

liliandax
13. okt 2008

tak to je aj u nas s papanim.. u nas funguje este aj to, ze pri jedeni si moze carbat 🙂 ma vlastny zosit, voskove ceruzky (mimochodom, uz aj na stene v obyvacke 😠 ) a tak si kresli.. na otazku, co to je, tak vraj kresli auto 😀

stoji to za to 😉

takze pride mamina? no budete mat veselo 😅 🙂

nika_ke
13. okt 2008

hlavne muz sa tesi, lebo moze ist do cizu na bowling

nika_ke
13. okt 2008

kam pojdete dnes poobede s Petkom von?

liliandax
13. okt 2008

aj v sobote je 😉

teda vraj 😀

nika_ke
13. okt 2008

ale ciz je blizsie 😉

nika_ke
13. okt 2008

Riska sa prebrala, este som ju uspala vo velkej posteli, tak len dufam, ze sa neskydne

liliandax
13. okt 2008

no u nas poobede neexistuje 😖 u nas je az podvecer 😅 lebo kym vstane, naje sa.. .. cca o 17:30 ideme von.. 😒
Pojdem asi do dracika.. zhaname lego 🙂 a zhanali sme aj detsky kocik pre babiky, ale to som dnes vyriesila 😵

a vy?

liliandax
13. okt 2008

ale v RS mas nas! 😀

spadla ti uz dakedy z postele? 😅

nika_ke
13. okt 2008

pre koho si zhanala kocik? pre tie dievcatka od svagra?

Riska vstane okolo 16h, ratam o 16:30 sa vytrepeme von, chystam sa 1x s detskym kociarikom a pojdeme pockat ocka pred robotu o 17:30. Ak bude pekne, tak zostaneme este von.

My uz chodime len pred blok, dalej sa nedostaneme

nika_ke
13. okt 2008

raz som ju takto nechala a zostala sediet, len zakricala to svoje "eee". To robi od malicka, ked sa zobudi, vobec neplace 😅
spadla iba raz, lebo som robila na serveri surnu robotu 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre