Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
13. okt 2008

ak bude mat kto postrazit Risku, tak by sme zasli na bowling aj do RS 😉
a ked tak rozmyslam, cisto teoreticky, ked tu bude mama, mohla by som ist aj ja 😀 ale to by sa muzovi asi nepacilo ☹

liliandax
13. okt 2008

kocik je pre nasu malu sesternicku, buduci tyzden oslavu 1 rok 😵
v celom nasom meste maju kadejake kociky, ale vacsinou tmavomodre 😝 tak som dnes jeden nasla, ruzovy, tak ho zajtra kupim 🙂

inak, dnes v obchode bol aj petko, a jemu sa kocik straaaaaaaaaaasne pacil.. hned ho chcel zobrat.. tak mu mozno nejaky kupime.. ale skor mu kupim nakupny kosik 😉

liliandax
13. okt 2008

to ti pojde chlap bez teba na bowling? 😕 ja som myslela, ze spolu pojdete.. 😅

nika_ke
13. okt 2008

tomu mojmu sa zapacilo logovat, ked som ja v KE 😠
chodia 3 chlapi z kanclu na pansku jazdu

nika_ke
13. okt 2008

kup Petkovi nieco na tlacenie 😉

nika_ke
13. okt 2008

ja sa chystam Riske na vianoce kupit toto lego
http://www.babytrend.sk/lego-duplo-priatelska-z...
ale to uz asi nie je pre Petka

nika_ke
13. okt 2008

kociarik mame iba taky obycajny plastovy z dracika tusim za 250SK, na zaciatok staci. Neskor jej kupim taky paradny

liliandax
13. okt 2008

jaaaj, tak je to s tvojim muzikom.. ten moj chodi na pivo 😖 vacsinou po futbale, takze zajtra vecer doma nebude 😒

Poviem nasim, nech mu kupia ten nakupny kosik na narodky, v hyperke maju taky maly na nakupy, ten on zboznuje! 😵 aj to je na tlacenie 😉

liliandax
13. okt 2008

to lego je paradne! .. idem kuk tu stranku, tam je toho dost 😉

nika_ke
13. okt 2008

taka skoda, ze mate vsetky chlapcov, by sa mi zisli nejake dobre tipy na vianocne darceky
uz je novy vianocny katalog tesco, mama mi ho donesie, tak si tam snad nieco vyberiem 🙂

nika_ke
13. okt 2008

na dnes poobede padla, idem si sadnu na gauc, nieco pocitat a kukuckovat na malu v spalni

pozriem tu vecer, paaa

liliandax
13. okt 2008

Vianoce su pre mna zatial na 2 mieste.. zatial musim vyriesit narodky.. aj tej sesternicky.. tento tyzden by mali prist jedle tortove oblatky, tak budem experimentovat pri priprave torticiek 😵

uz sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim!! potom dam foto 🙂

liliandax
13. okt 2008

nika - caff.. idem aj ja kuk.. 😉

csilla76
13. okt 2008

Ahojte tak aj ja sa hlasim 🙂 ako vidim som vas nestihla,ale ste toho popisali idem precitat 😉

zuzkafuny
13. okt 2008

no baby 😠 ja nemám inú robotu ako čítatť toľko písmeniek 😅
Chlap išiel na Pokoradzu...??? tak som sem zasadla na rýchlo. Som si urobila kávu a malý do nej nahádzal piškóty 🙄 , zaliezol za ládu a stavia kocky... My máme ešte po Zuzke CHEVU... je to niečo podobné ako lego, ale o polku lacnejšie 😀
Lístky zbierať... no... suché predsa...!!! Nebudem ich páliť a znečisťovať už dosť znečistený vzduch...!!!
Ale naplnila som len dva... potom sa mi chlapko zobudil a potom sa vonku hral a od ocka sa pýtal kakať... no ocko nerozumie reči jeho kmeňa a chlapko sa posral 😖 a bol nešťastnýýý 😢

Ja mám doma takýýý binec

zuzkafuny
13. okt 2008

a nemá mi ho kto poriadiť ☹
Musím sa zaprieť...!!! Urobiť si planning...??? 😀 😀 😀

zuzkafuny
13. okt 2008

no... vidím že som si pokecala 😀
idem aspoň cibuľu očistiť a mäso bachnúť do hrnka ňach sa dusí 😀
a malý drieme vedľa mňa... "budíííček" 😀 😀 😀

liliandax
13. okt 2008

cafte csilla, zuzka 🙂

kdeze ste boli? 😕 prepasli ste nasu debatu, musite dohanat 😉 😀

nika_ke
13. okt 2008

zuzka, vysmievas sa 😠 😀
co dobreho budes varit? mna sa mama pyta, co u nas bude jest za tie dva dni, aj muz uz vyzvedal ... no neplanujte pri takych ludoch 😀

kocky, mam na vas jednu otazku:
chodime s Riskou za blok sa hravat, vacsinou skoncime na piesku, dnes sa k nam pridali dalsie 4 dievcatka z ulice a popoziciavali si vsetky formicky (co mi nevadi), ale zacali sa o ne hadat 😖 aj o Riskin kociarik s babikou. Vsetky mamicky cele dni vysedavaju na lavickach pred domom a deti nechaju, nech sa bavia. Takze ja vyzeram dost divne, ked cupim pri Riske v piesku, hram sa s nou a napr. dnes som musela robit poradovnik na lopatku. Chodim za nou aj po trave a pozeram, aby nestupla alebo nesadla do nejakeho psieho hovienka. Ukazujem jej stromy, pavuky a tak ... Myslite si, ze som nenormalna? Lebo ja si tak posledny tyzden pripadam 😕

zuzkafuny
13. okt 2008

Nika... ja to robím tiež 😅

liliandax
13. okt 2008

nika - podla mne nenormalna nie si 😵 my ked sme vonku, zvyknem maleho nechat hrat sa sameho s ostatnymi detickami, este sa nam nestalo, aby bol nejaky konflikt medzi nimi pri poziacani hraciek, ale ak nahodou sa zacnu vadit, prip. je to uz "nebezpecne", tak im vysvetlime, ze hracky sa musia poziaciavat 🙂

ale aj ja zvyknem Petkovi vysvetlovat veci okolo.. ale on je uz teraz skor samouk 😉

csilla76
13. okt 2008

no veru bolo tohop dost na citanie,ale aspon sa temicka rozbieha 🙂 😉 aj kuspitka dobehla dnes,no super 🙂
nika podla mna nie je s tebou nijaky problem,zvladas mamickovske povinnosti super a dbas o to aby Riska nahodou niekde v piesku alebo na trave neobjavila hovienko,ved psickovia nechodia so sackom jak by mali a tiez aj pieskoviska by mali byt uzatvorene aby sa deticky nemohli nakazit takymi vykalmi.
takze podla mna sa vzorne venujes dcerke a tie co tam vysedavaju-tak mi to pripada take ako keby im to bolo jedno co ich dieta da do pusy alebo tak.takze neboj ty si celkom poriadku a tie mamicky by si mohli brat priklad 🙂
ja som pred chvilkou zohrievala veceru,muzik dosiel,este stacil aj travnik pokosit na dvore.teraz uz kukame spravy.... 😉

liliandax
13. okt 2008

co sa tyka tych hovienok.. tak to ani ja nenecham, aby sa maly v nich rypal 😝 kdeze!!!

a u nas je len jedno pieskovisko, ktore sa zakryva 😖

bohuzial.. ☹

liliandax
13. okt 2008

budem chvilku prec, ideme sa kupkat 😵

csilla76
13. okt 2008

kocky aj tu na farme je zakryte pieskovisko,pridte sa kuknut pekna priroda a aj detske ihrisko maju takze pohodicka. 🙂

nika_ke
13. okt 2008

csilla, skoda, ze ta farma nema vlastnu stranku a mohli by tiez pridat foto ihriska do galerie, myslim, ze by tym oslovili aj ludi s malymi detmi ako sme my 😉
http://gemer.org/_sub_sl/index.php?akcia=foto&id=1

nika_ke
13. okt 2008

lili, v tornali nie je ziadne normalne ihrisko, nie to este ohradene 😖 ... mas pekne ihrisko pred domom, tak sa z toho tes 🙂

kocky, ste ma ukludnili, diki 😉

a dnes popoludni Riska prvykrat revala, ked sme sli domov a pytala sa kde su deti 😢

liliandax
13. okt 2008

uz som spat 😉

ta farma vyzera byt super.. 🙂 dakedy sa tam isto vyberieme, csilla - diky za tip 😵

nika - toho revu bude este fuuuuuuuuuuuuuuuuuraaaaaaaaaaaaaaaaaa 😅 ale je to dobry signal, nie? 😕 🙂

csilla76
13. okt 2008

nika,lili pohladam link na tu farmu,lebo este nedavno som ho videla a je tam aj video,ked vas zaujme mozete kuknut. 😉 nika inac v tornali je co normalne? 😅 😕 lili no ved pridte pokukame spolu koniky,hodime u nas kafco 😀 😉
idem ja kuknut cosi v telke. 🙂

liliandax
13. okt 2008

csilla - beriem ta za slovo, dohodneme s nikou (aj s ostatnymi 😉 ) nejake vikendove stretko u vas 😵

co vy na to? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre