Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
13. okt 2008

lili, nestraaas ☹ a cohoze by to mal byt signal? my dnes nedochadza ... zeby sa Riske vonku pacilo 😕 😅

csilla, to si zrejme prva tornalcanka, ktora ma podobny pohlad na vec. Taky prvy polrok som si tu pripadala ako zjavenie z marsu 😀 Ale aspon vstupne na kupko mate ludove, to musim uznat a teraz je pekne aj namestie 😉 len skoda, ze su tam sami spoluobcania ☹

ja som si pocuvla poistovnu a makam ostosest.

nika_ke
13. okt 2008

jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵
len aby pocko vyslo

joj, csilla, taka skoda,ze si tu nezavitala skor, uz by ste ta davno prepadli vsetky konikarky 😀

nika_ke
13. okt 2008

boooze, to co som napisala? 😨 🤐 muz ma vyrusil a asi som fakt prepracovana

uz by sme vas davno navstivili 😉

liliandax
13. okt 2008

nika - 😀 😀 😀 daj si pauzu!!! 😀

ale je to tak, csilla mala byt medzi nami uz ovela dlhsie! 🙂

liliandax
13. okt 2008

no neviem, ale s pocasim to uz bohvieako nevyzera 😖 .. ale aj ked napadne sneh, moze byt - nie len pre deti, zabava pokukat koniky.. 😉

a potom sa pojdeme zohriat k csille 😀

nika_ke
13. okt 2008

nooo, to je este lepsi napad, len kedy tu v teplych krajoch napadne sneh? 😕
minulu zimu napadol 1.1. a vydrzal tyzden

aj hnustanky by mohli dat tipy, tam je tuhsia zima. Kedysi sme boli na kokave-latky a mozno je nejake stredisko aj blizsie hnuste. To by sme sa mohil zohriat u zuzky a cerbyho 😀

liliandax
13. okt 2008

nika - az tak prepracovana nie si, ked srsis takymi dobrymi napadmi 😉

no som zvedava, co napisu hnustanky 🙂 co okrem dobrej pizze nam mozu ponuknut? 😉

a ja si myslim, ze tento rok bude snehu dost.. mam taky citak 😀

nika_ke
13. okt 2008

a kedy podla teba napadne? daj vcas vediet, aby som z garaze v KE dovlacila sanky 😀

nika_ke
13. okt 2008

lili, mam vytlacene "kazde dieta sa vie naucit pravidla" mam aj tebe vytlacit a doniest buduci tyzden?

liliandax
13. okt 2008

nika - ozvem sa, ked budem citit, ze uz to (sneh) prichadza 🙂 Kuknem sa do mojej carovnej gule 😵 oki? 😀

jasne, dones aj nam pravidla 🙂 hoci pochybujem, ze u nas to zaberie 😀

a nie je uz na zacatie tejto metody pozde? 😅

nika_ke
13. okt 2008

podla mna, nikdy nie je neskoro...
ved co chodila v telke pestunka, tak tiez tam zavadzali pravidla aj pre ovela vacsie deti ako nase. A jedno z pestunkinych pravidiel bolo "rodinu tvoria pravidla" ... moj muz sa vtedy smial, ze ci aj doma neurobim nejaku smernicu 😀

liliandax
13. okt 2008

no tak to si kuknem 🙂 ..

ale ja by som potrebovala aj "Kazdy manzel sa vie naucit pravidla" 😉 najma tie pravidla, kt. urcim ja 😀

nika_ke
13. okt 2008

tak nie som si ista, ci na toto nie je ozaj pozde ☹

ja chcem rovno softwear na preprogramovanie manzelovho hundrania a egoizmu 😎

nika_ke
13. okt 2008

ozaj lili, ked budes mat vyhliadnutu na narodky alebo vianoce nejaku unisex hracku, tak daj tip, oki? 😉

liliandax
13. okt 2008

no obcas by som aj ja toho mojho najradsej resetla 😠

dam ti vediet.. teraz som v hrackarstvach castejsie ako v potravinach 😖 🙂 ak nieco origos uvidim 😉

liliandax
13. okt 2008

nika - tak ma napadlo, kedze upratujem po malom 😠 Mohla by si kupit Riske pexeso 🙂 este asi nemate, tipujem.. my sme kupili take z pevneho kartonu (nestrihalo sa), rozne obrazky a hrame sa tak, ze ich rozlozime obrazkami nahor a hladame 2 rovnake 🙂 Maleho to strasne bavi 😵 a furt sa rozpravame o tych obrazkoch 🙂

nika_ke
13. okt 2008

to je dobry tip, take pexeso som este nevidela, ale kuknem

minule som v all toys zobrala take reklamne karticky thomasa z kartonu, ale iba 1 z kazdeho obrazku. Ma netuklo zobrat po dva 😒

liliandax
13. okt 2008

u nas sa to hra denne.. je to super, ze sa to nekrci 😵

nabuduce zober aj nam takeho Thomasa, mozes aj cele vrece 😀 .. ked my ficime denne na tej rozpravke.. mne uz z toho asi sibne 😖

🙂

idem pomaly drichmen, muz ma caka 😵

zatial pa zienky

nika_ke
13. okt 2008

moj muz si kuka na pc kutila ci co? ja este makam a to som si povedala, ze pojdem spat konecne o 22h 😒

dobru noc, lili 😔

liliandax
14. okt 2008

prajem pekne ranko kocky 🙂

aj u vas je taka skareda hmla? ☹

zuzkafuny
14. okt 2008

Ahojte babule... ja som bola venčekovať. Budem chodiť do konca mesiaca každý deň 😀
a teraz ako obyčajne káááva a mihók 😉 🙂
to pexeso je super nápad...!!!

akože pizza vám je málo...??? 🙄 tu v Hnúšti...??? Ešte aj sneh máme zháňať...??? No tak dobre 😵
A súhlasím so stretkom 🙂

liliandax
14. okt 2008

cafte!

... som na odpadnutie 😝 Prave sme prisli domov, vonku je teraz tak krasne 😵 no ale ked sme sli von, otrassssss.. naobliekani sme boli ako snehuliaci 😠 Teda hlavne ja 😅
Vonku bola riadna kosa.. a teraz som sa takmer uvarila..... neznasam taketo pocasie 😖

zuzka - no dufam, ze zariadis vsetko potrebne a nakoniec sa vsetci aj s tvojim Cerbym budeme valat v snehu u teba na dvore 😉 .. mozno na umelom snehu?! 😅 😀

kuspitka
14. okt 2008

Ahojte.ako sa dnes mate????

liliandax
14. okt 2008

ahoj kuspi 😵

ja som na tom uz lepsie, prebrala ma kava 🙂

Dovolila som si kuknut tvoj album 😅 .. my sme mali skoro rovnake svadobne saty! 🙂 Aj ja som mala na satach take bordove ruze 😉 .. len vrch som mala iny

kuspitka
14. okt 2008

tak ak mozes posli mi fotku ak chces....
tak ma seklo vcera bola som aj na pohotovosti

liliandax
14. okt 2008

skusim najst nejaku foto.. mame vo fotkach riadny bordel, ale nieco snad najdem 😉

seklo ta v krizoch? 😅 😠

uz je dnes lepsie?

liliandax
14. okt 2008

no nasla som jednu foto, mam ju v albume..

lepsiu som zial nenasla.. 😖

CD s fotkami mam u nasich 🙄

nika_ke
14. okt 2008

waw, ja snad odpadnem, lili ma album 😕 😨 😅
bola si naaaadherna nevesta 😵
sranda, aj ja som chcela mat ruze, ale ruzove a zive 😀 , v druhej etape som chcela mat take svetlulinko ruzove saty, ktore nikde nemali a mesiac po mojej svadbe ich mali vystavene vo vykladoch 3 svadobne salony 😠
nakoniec som mala take saty, ktore mi sadli a netahala som 10cm po zemi ☹

kuspitka
14. okt 2008

lila tak snazim sa byt pohode ale zas mi nejako pribuda bolest.som rada nakoniec ze som tu nikoho z RS nepoznam tak aspon takto mozeme popisat

nika_ke
14. okt 2008

ahoj kuspitka 😉
co si robila, ze ta seklo? 😲 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre