Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

inkak
15. okt 2008

Ja tiez zvycajne varim dve jedla, lebo som si manzela rozmaznala ale mne to nevadi, varim rada, hlavne na prianie aby som nemusela dlho rozmyslat co uvarit. No je to Sanatorium a kiez by si mala pravdu 🙂 Inak, neviem ci vies, ze Akademia vzdelavania sa prestahovala do Obchodnej ak. Tak tam teraz opat chodim do skoly. Som minule pozerala tabla, tak ma normalne zamrzelo, ze mi sme ziadne nemali. A bufet je prerobeny, vies ako super, tam by sa vysedavalo 😉 ja uz pomaly tiez padam, manzelik ma caka 😵

nika_ke
15. okt 2008

ahojte
vitaj inkak, mna urcite nepoznas 🙂 ale mozno sa na nejakom stretku zoznamime. Drzim palce pri snazilkovani.

zuzi, ty si u vas nejaka celebrita, ze ta vsetci poznaju? 😕 😅

prvy krat mi je luto, ze ideme do KE a nemozeme prist na stretko ☹
... naladu mam pod psa a uz aj viem preco, mam dostat kramy, to zase budu perne 3dni, hnusny PMS 😠

liliandax
15. okt 2008

vitaj nika 🙂

tak kramy mam aj ja.. od dnes 😝 Prave sa zoznamujem s menstr. poharikom, no dufam, ze mi aspon trochu sprijemni tieto dni 😅 😵

inkak - do OA chodis na anglinu? ci ako? 😕 😉

nika_ke
15. okt 2008

cau lili, to si netestovala uz davnejsie? je to lepsie ako tampony?

nika_ke
15. okt 2008

lili, kedze si taka vzdelana z OA, vies mi prosim ta poradit stranku, kde sa da prepocitat hruba mzda na cistu? 😉

liliandax
15. okt 2008

no testujem ho treti mesiac 😀 .. lenze zatial sem sa akosi nespriatelili 😠 takze to budujem postupne 😅

pouzivala som tampony, to bola pohodka.. no ale toto? treba to cvik 😒

a ty ako? 😕

zuzkafuny
15. okt 2008

Lili... ja som o tom čítala tu na mihókovi 😅
ale počkám na recenziu od teba 😀 😀 😀
Inkak...no namáham to zvláštne pod vlasami 😖 csss... neviem 😀 Určite ma oslov keď ma uvidíš...
Nika 😀

nika_ke
15. okt 2008

uz som nasla
http://openiazoch.zoznam.sk/nastroje/kalk/dane.asp
kebyze niekomu trebalo...

liliandax
15. okt 2008

nika naco ti to je? 😕 😅

zuzi - no neviem, neviem.. ci si ho kupis po mojich prvych skusenostiach 😀 .. ale uz sa to lepsi 😉

zuzkafuny
15. okt 2008

Nika... super...som kukla

liliandax
15. okt 2008

kukla som aj ja.. je to super, odkazem mame 😉 .. ona robi vyplaty 🙂

nika_ke
15. okt 2008

aaale, chcem vyssi plat a snazim sa to vyratat, ale jak ratam, tak ratam, zatial som sa k nicomu nedopracovala 😖
u mna je to totizto trochu zlozitejsie, kedze teraz chodim aj do firmy a vacsiu cast robim doma, tak musim zapnut zavity na plne obratky, aby som si to dobre zratala a neprerobila

liliandax
15. okt 2008

ach taaaaaaaaaaaaaaak!!!

no to ti asi neporadim 😖 Alebo ano? .. ked dame 3 mozgy dokopy, snad sa neodrbkame 😉

zuzkafuny
15. okt 2008

Jasné Nika 🙂 hádam čo doma urobíš... nebude zadara 😠 Počítaj počítaj 🙂

zuzkafuny
15. okt 2008

idem... chlap robí hudrybudry 😠
papapapa 😢

liliandax
15. okt 2008

dobru noc zuzi 😔

ten moj kuka futbal 🙂

nika_ke
15. okt 2008

tak som vyratala, k mojej kalkulovanej sume som si pre istotu hodila opravny koeficient 😀

zuzka, venuj sa muzikovi, bud rada, ze sa ti chce venovat 😉 😵
lili, to tvoja svokra nevedela, ze jej idete gratulovat? 😕

nika_ke
15. okt 2008

idem si dat sprchu a spat, lebo rano mi zase treba vstavat do roboty 😒
Riska dnes solidarne vstavala so mnou, som zvedava, ci aj zajtra bude ...

liliandax
15. okt 2008

no nika, si sikulka 😉

moja svokra? mala pre istotu vypnuty mobil 😖

nika_ke
15. okt 2008

inkak, varit dve jedla, boooze, to je o drzku 😖
ja som cela stastna, ze Riska uz moze jest normalnu stravu a ze jej aj chuti.
i kde dnes moja mama poznamenala, ze ryza je neslana 😠 podla mna bola akuratna pre Risku 😀

nika_ke
15. okt 2008

joooj, lili, vidim, ze aj ty si teda uzijes to svoju svokrusu ☹

vybrala si Petkovi nejake lego?

liliandax
15. okt 2008

to teda by bolo aj pre mna o nervy, varit 2x 😅 Ale ak by to mal kto zjest, preco nie? .. len ten moj toho vela nezje a na otazku, co by zjedol, povie, ze mu je jedno 😠

svokra? skoda reci 😀

musim ist.. nejako na mna prichadza K.O system ☹ tak bezim do sprchy..

prajem pekne sny 😵

nika_ke
15. okt 2008

sprchu mam za sebou, idem si lahnut s mokrou hlavou, lebo mama tu vedla mna spi, tak nech ju nebudim. Snad kym Riska ku mne vnoci dolezie, tak bude suchy vankus

lili, dobru noc 😔

a prave sa moj muz vytesuje, ze sme vyhrali nad polskom, tak asi aj tvoj pojde spat s dobrou naladou 😉

csilla76
16. okt 2008

Ahojte 🙂 ale ste toho popisali,nestiham precitat 😉 inka ahooj mi sa este nepozname,aj ja som tu novacik 😀
odkial si snad z hnuste? 😀 ste tu potom viacere 😉
idem ja do obchodiku,a potokm nieco kuchtit,polievocku mame este zo vcera ale este ktomu nieco musim vymisliet 😉 muzik chodi domov na obedy 🙂

liliandax
16. okt 2008

pekne ranko prajem 😵

csilla - ked uz ides do toho obchodiku, mohla by si nakupit aj mne? 😅 🙂 Ked kuknem von, od tej hmly ani na obchod nevidim, pritom ho mam pod nosom 😖

ja sa dnes chystam do Lidla... len zatial sa mi taaaaaaaaaaak nechce 😅

csilla76
16. okt 2008

lili no mohla ale co by ti bolo treba nakupit 😀 aj ja mam jediny obchodik u nas tesne vedla domu takze pohoda ale moc tu nenakupujem len tie zakladne potraviny bo tu to nema konkurenciu a vyrobky su predrazene.tiez chodime na nakup do RS vacsinou do kauflandu alebo ked nieco dobre maju v Tornali v tescu.inac mi chodi aj mail ze kedy co maju v akcii v hypermarketoch,tak to mam pod kontrolou 🙂
co idete dnes robkat?ja by som mala vybavit par telefonatov a tiez popratat a potom o 11hod.do prace...

liliandax
16. okt 2008

ani neviem, co potrebujem z obchodu 😅 musim ist kuk do chladnicky.. a kedze este nemam tusenie, co budem varit, tak neviem vobec, co potrebujem.. 😒

mne uz kaufland lezie hore krkom, je tam kopec ludi, ako keby tam davali zadara.. a teraz otvaraju (alebo uz otvorili?) novy cinsky obchod v byvalej Pohode, tak v kauflande bude ludi este viac 😠

takze ja radsej chodim do Billy 😵

dufam, ze nebude prsat, aby sme mohli ist von, lebo neviem, neviem, ako prezijeme cely den, ak budeme zavreti doma ☹

csilla76
16. okt 2008

ozaj otvorili v Pohode cisky obchodik 😕 no teda ti cinania sa mnozia obrovskou rychlostou 😀 😝 akoze nemam nic proti nim,len je ich tu neurekom,zaplavia nas....svojimi vyrobkami 😝
aj do Billy a Hypernovy zajdeme obcas a tiez mam rada Liddl.....
tak to aj ja pevne verim ze nebude prsat...hoci to nevyzera ruzovo... 😅

liliandax
16. okt 2008

ja cinanov neznasam 😝 ked vojdem do ich obchodov, tak ten smrad 😠 bleeee...

a 1/2 mesta chodi rovnako oblecena, co vsetko nakupia u nich 😖

ale dari sa im.. a aj bude.. ved na akych autach sa tu vozia! 😕 😠

csilla76
16. okt 2008

no jasne ze sa im dari...bodaj by nie... 😅
a mas pravdu tie ich veci maju taku zvlastnu aromu ci ako to nazvat 😀 😝 idem ja zavolat do Tesca,este mi neposlali tlacivo za september ze kolko mam odrobene,a ja to potrebujem dokladovat na urade..nieze ma stamad vyhodia koli takejto blbosti...v auguste poslali a teraz len cakam a cakam asi sa nedockam musim im to pripomenut 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre