Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

csilla76
6. nov 2008

na veceru mal vajicka 😀 a zajtra bude mat spekaciky,si ich upecie a zem.kasu zohreje v mikrovlnke 😉 a polievku taktiez 🙂 zajtra sa posnazim urobit nejake jedlo co bude na 2 dni 🙂

nika_ke
6. nov 2008

ja som na sobotu vymyslela spenat. Riska musi mat zltko a k spenatu sa perfektne hodi 😉

csilla76
6. nov 2008

aj to je fajne ja to mam rada ale muzik spenat nie....hoci je to velmi zdrave 😉

no na dnes koncim,uz na mna vola aby som isla na masaz tak letiiiiiiiiiiiiim kym si nerozmysli 😀

zelám dobru nocku 😔 😔

zuzkafuny
6. nov 2008

pekný večer prajem 🙂
a dobrú noc 😔

liliandax
7. nov 2008

ahojte kocky

vcera som sa sem uz nedostala, muz "cistil" komp 😠 .. ale teraz som tuuuuuuuuu 😀

len dufam, ze sem niekto nakukne 😉

dakujeme za blahozelania, ani sa mi nechce verit... tak rychlo bezi ten cas ☹

nika - oslava je zajtra, tak zajtra budu aj darceky 😵

csilla76
7. nov 2008

Ahojte juj dnes je pekne slnecne 🙂

lili tak zajtra bude oslava,a co ste kupili Petkovi? 🙂 🙂

liliandax
7. nov 2008

aj tu je tak krasne.. len sa ma vraj uz ochladit ☹

kupili sme mu lego, taku sadu na majstrovanie (srobovak, kladivo, klieste... asi 20 ks) - to aby som mala co zbierat 😀 taku sadu FARMA (darmo, po ockovi ho bavia traktory, zvieratka..) a co ja viem, este dostane nejake oblecenie a sadu auticok s kamionom od nasich.. a nejake vlaciky, knizku Thomasa 😀 od svagrinej a brata a od druhej svagrinej neviem, len vraj to bude nieco velke 😕 Lebo som ju stretla v meste a vraj nam nevie zohnat na to baliaci papier 😅
a viem, co dostane od druhej starkej...

... nic 😖

spekacky su uz spapane? 🙂

csilla76
7. nov 2008

jupiiiiiiiiii tolko darcekov,Petko sa bude vytesovat a mamina potom zbierat po byte a odkladat hracky nestaci,ze 🙂
no ved chlapcom sa pacia take hracky na majstrovanie a tiez auticka a traktori,no bodaj by nie 🙂 a ma rad Petko rozpravkove knizky? 🙂

inac sa idem pochvalit ze dnes sme boli na farme pozriet koniky a bola tu nika s Riskou.... 😵 pocasie krasne slnecne takze bolo fajn.pacilo sa im,spominali sme aj vas Petka a Miska ze niekedy by ste mohli prist pozriet sem knam 😵 nika urobila aj fotosky... 🙂

no ano spekaciky uz spapane,muzik ich na obed zbastil,zase mozem dumat nad tym co bude zajtra...

liliandax
7. nov 2008

jeeeeeeeeeeeej.. nika s riskou boli u vas?? aj ja ceeeeeeeeeeeeeeeem 🙂

len ako sa k vam dostanem? ☹

nika_ke
7. nov 2008

lili .... skrutkovac 😉
moj muz by mi dal, keby som takto Risku ucila 😒 vcera som jej vysvetlovala sesthrannu maticu 😀

csilla76
7. nov 2008

lili ved prave hocikedy by ste mohli prist kym je este tak pekne slnecno 🙂 mas vodicsky? 😉

liliandax
7. nov 2008

ved to, ze nemam ☹

liliandax
7. nov 2008

caff nika 🙂

co si jej vysvetlovala?! 😕 😀

csilla76
7. nov 2008

á,tak nejakeho sofera by si potrebovala 🙂 nika nevadi ze som prezradila??? 😀

liliandax
7. nov 2008

csilla - cesta tam by sa dala zmaknut mojim muzom, aj teraz ide z Gemera a to je nedaleko 🙂 no naspat? 😖

nika_ke
7. nov 2008

inac, caute 😉
vidim, ze csilla ma predbehla, ozaj bolo krasne 😎 a to perfektne okolie, neskutocna naaaaaaaaaadhera, z toho ranca na mna salala pohoda, klud a pozitivna energia ... cerstvo pokoseny travnik, domy namalovane velmi prijemnou oranzovou farbou.... joooj, super bolo a uzasne som si oddychla, uplne som vypla a zabudla na stresy z roboty
diki csilla 😉

a fotky su v albume, len som zabudla spravit taky celkovy zaber ☹ sustredila som sa na Risku, lebo ona z toho bola uvelicena. Ukazovala mi - aha mama, zivy kon 😵

liliandax
7. nov 2008

tam musi byt kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne!! ak bude este pekne, skocim tam s muzikom 🙂

csilla - tam sa da len tak hocikedy prist? 😅

liliandax
7. nov 2008

nika - a riska je ako babika 😵

nika_ke
7. nov 2008

lili, ano, kym neotvori usta a nezacne protestovat 😀
ked tam pojdete, tak si zober vodu aj pre seba, lebo tam ozaj nic ine okrem zvierat nie je 😖 ja som bola smadna asi ako ten kon v ohrade a musela som vydrzat az domov 😒 hlavne, ze pre Risku som mala plnu tasku zbytocnosti 😀
uz chapem zahranicnych turistov, ked sa stazuju na nase sluzby. Ved na tom ranci urcite maju nejake nealko na sklade, ked tam organizuju akcie a chodia im tam hostia aj na dlhsie pobyty. Co by sa im stalo, keby mi tam niekto predal malinovku? 😕
... ja viem, som zhyckana, co narobim 🙂

csilla76
7. nov 2008

som rada ze sa vam pacilo 🙂

lili no da sa prist hocikedy v pohode,je tam aj pieskovisko,len restika tam nie je takze ....vies oni varia len pre ubytovanych hosti 😉

lili ved nahovor muzika niekedy,das mi vediet a pojdeme sa tam kuknut spolu,tam robi aj moj muzik,tak nepovedia nic,aj teraz dovolili 🙂 iste sa bude Petkovi pacit 🙂

inac mas pravdu Riska je krasne rozumne dievcatko 🙂

csilla76
7. nov 2008

ta teda Nika,to ste mohli skocit ku nam...ja by som ti dala pit aj kafco by som urobila....aleeeeeeee ste sa uz ponahlali

liliandax
7. nov 2008

jasne, dobehneme dakedy cez vikend 🙂

ved tam musi byt supis aj ked sneh napadne, nie? 😅 .. len aby nejaky aj bol 😀

nika - s tym sluzbami je to fakt des.. u nas sa osvedcilo mat vzdy nejaku flasu mineralky v aute.. kedze muza mam furt na cestach, tak takto si doplna tekutiny 🙂

ale s tym by mali nieco robit, ked sa tam da spat, malo by sa dat aj jest, nie? 😕 😒

nika_ke
7. nov 2008

boli sme dobru hodinku, stihli sme sa akurat s ockom naobedovat, Riska klasicky povyberala hrasok a sla hned spat. Dobre sme ju unavili 🙂

nika_ke
7. nov 2008

csilla, ked pojdeme najblizsie, tak bufet je u teba, ok? 😀

liliandax
7. nov 2008

no ako kukam, all inclusive najdeme u csilly 😀

csilla76
7. nov 2008

lili takto:da sa tam jest aj pit ale len pre tych co su tam ubytovany alebo ked si objednas vopred tak oni to spravia 🙂

je to tu supis aj v zime,moze sa lyzovat z kopca alebo len tak smykat po snehu bubikom 😀

nika_ke
7. nov 2008

lili, aj moj nosi pollitrovku v aute, lenze on na nu vacsinou zabudne a necha ju tam otvorenu aj tyzden 😀
u nas je obcas aj dilema, s ktorym autom pojdeme 😕 ale asi hodim do kazdeho auta po 2 pollitrovky vody a budem mat istotu, ze vzdy nejaku najdem 🙂

nika_ke
7. nov 2008

csilla, z ktoreho kopca, 😕 tam kde maju kone vybeh? 😀

csilla76
7. nov 2008

no jasne nika,lili ja urobim kolaciky aj na pitie nieco takze v pohode 😀

uvidime co na to zuzka povie... 😉 🙂

nika_ke
7. nov 2008

ja som bola taka ohromena tym krasny travnikom a domcekmi, ze som si tam ani vlek nevsimla 😨

lili, je tam aj tenisovy kurt, tak v lete mozme spravit turnaj pre nasich chlapov 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre