Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

liliandax
19. feb 2009

oki nika - budem stopovat na dvojprudovke 😉 😀

fihaaaa... to uz budete mat jarne upratovanie?? 🙂

nika_ke
19. feb 2009

jarne upratovanie este len zacne, moj otec uz muza nahana, ze treba strihat stromy a tomu mojmu sa taaak nechce. a ja sa tiez netesim, ze budem cez vikendy sama 🙄

lili, vazne, ak chces ist nieco nakupit do pesti, tak ta vezmeme, ideme na otocku rano cca 6:00 z tornale a snad o 13h budeme spat. Len muz este nevie, ze chcem skocit aj do H&M a to je v centre 😀

mas uz vybrany konkretny vysavac?

Richellka sa zobudila o 30 min skor 😠

liliandax
19. feb 2009

ale nie nika, diky.. ja zburcujem toho mojho 😉 raz.. dakedy 😀

nemam vybraty konkretny typ, ja poznam len vodnika od Zelmeru 😅 tak este uvidim 😒

Riska pojde hadam aj skor spat, nie? kedy chodite?

nika_ke
19. feb 2009

spat ju nedam skor, lebo by sa rano skor zobudila 😒 vecer uz bude nervozna z unavy, no tesim sa 😖
my sa snazime dodrziavat rezim, lebo nam to takto vyhovuje, cca 7:00 budicek (posledne dva dni 6:45 ☹ ), popoludnajsi spanok 13h-15h, vecer o 20:15 v posteli

liliandax
19. feb 2009

nika - u nas je to veeeeeelmi podobny rezim 😵

ale ono sa to natahuje uz, lebo petko zacina trucovat a kym sa odtrucne, tak to chvilku trva 😒 takze priprava na spanie zacina byt horor a samy rev ☹
kedze nechce plienku, musi sa predtym vycikat.. co on samozrejme nechce, tak sme z toho vsetci nervozni 😠

kamajka
autor
19. feb 2009

Ahojte žienky, tak čo nové?

liliandax
19. feb 2009

ahooooj peti! 😵

ty sa pochval! 🙂 ako si zijes?

kamajka
autor
19. feb 2009

Ahoj Dianka 🙂 . Je to v pohode, ale chváliť sa radšej nebudem 😉
Ako sa má Peťko? Moji drobci sú chorí už druhý týždeň.

liliandax
19. feb 2009

to je mi luto ☹ co vas trapi??

my sme ok, chvalabohu 😵

kamajka
autor
19. feb 2009

Začala malá chodiť do škôlky, týždeň chodila a ochorela, no a malý od nej, priedušky majú chytené.
Malý je na priedušky háklivý, on od štyroch mes.berie spreje, tak ho to dobre chytilo, iba tak chrčí.. Ale už si ho poznám, nerobím si z toho hlavu, viem, že zanedlho bude ok. Len som mu pozde spreje nasadila, ma to nenapadlo, že to mu pomôže, lebo už ich berie len pohotovostne a rok už nebral nebolo mu treba, tak som úplne na to zabudla. Ale nemajú ani teploty skáču ako opice celé dni. 🙂

liliandax
19. feb 2009

dufam, ze sa rychlo uzdravite 🙂 my sme akurat teraz zacali brat nejake antihistamika a od marca zaciname s polrocnou terapiou na posilnenie imunity. Dala nam to alergologicka, tak dufam, ze bude uspesna.. lebo ak mame nastupit v septembri do skolky a byt chori.. 😠 hm.. ma slak trafi potom 😝

kamajka
autor
19. feb 2009

No Lili tomu sa asi aj tak nevyhnete. Tých bacilov, ktoré sa v škôlke striedajú, to je na porazenie. Mne malá chodila do škôlky dva roky a furt bola chorá. Teraz som ju dala a zas len ochorela, hned po týždn, čo chodila. Kus sa lepšie držala, keď brala každý deň Marťankov. Musím dačo aj ja robiť, tento rok by som chcela aby chodila čo najviac, resp. školský rok 2009/2010, lebo na ďalší už pôjde do školy, a ak má byť tam v kuse chorá, tak to sa teda veľa nenaučí.... A malého by som tiež chcela dať do škôlky od septembra, ale pri tej jeho obštrukčnej bronchitíde neviem neviem, či to zvládnu jeho priedušky... Len aby som s ním nemusela ostať na MD ešte, na predĺženej... Ale to hádam nie... 🙂

kamajka
autor
19. feb 2009

heigh - hooooOOOOoooou ??? !!!
a či tu už na večer nikoho niet? 😀

zuzkafuny
20. feb 2009

Ahojte...!!! Si predstavte takú vec...!!! Mi švagor požičal na skúšku minimodem od orangeu a net mi ide rýchlejšie... 😠 Nie nejako strašne rýchlo, ale aspoň mi z neho ne....! Keby boli v Orangi ochotnejší, tak sa mohlo zistiť kde je problém...!!! Banda...!!!
Na 3 sťažnosť nám napísali toto... okrem iného... " Orange Slovensko nezodpovedá za prípadné zhoršenie kvality signálu..., ... nedostatočné pokrytie signálom nezakladá právo účastníka odstúpiť od zmluvy...!!!Tak rozumiete tomu...??? Keby som aj signál nechytala, tak môj problém... nemala som si dať zaviesť internet...??? alebo čo???
Inak sa mám celkom dobre...
Aj ja chcem ísť na stretko...!!! Lili daj vedieť keď ti chlap odídde, pošli podrobné info kam sa ideš rekreovať a budem ti robiť spoločnosť...!!! Môžem??? Aj s Nikou pravdaže... a ešte kto sa pridá... 😉 🙂

zuzkafuny
20. feb 2009

Nikaaa...!!! Chceme smrekovééé drevóóó...
V akom tvare sa nachádza...??? Či je to len také, alebo nejaké foršty, dosky, alebo tak... 😀

zuzkafuny
20. feb 2009

Som konečne aj do albumíkov nahliadla 😀
Lili to kde v RS je toľko snehu...???
Nika... tie fotky si upravovala ty...??? aj ja chcem vedieť... 🙂

kamajka
autor
20. feb 2009

Awoj Zuzka 🙂 ako sa držíte?

zuzkafuny
20. feb 2009

Peti 🙂 môže byť... celkom oki...
ty si upravovala segru v albume...??? Aký máš program?

kamajka
autor
22. feb 2009

Zuzi, photofiltre studio.. cracknuty 😀

liliandax
22. feb 2009

ahojte zienky, peknu nedelu prajem

nika - boli ste nakoniec v tej pesti?

kamajka
autor
22. feb 2009

Ahoj Lili 🙂 aj Vám peknú nedeľu.

nika_ke
22. feb 2009

ahojte,

lili, boli sme, bolo fajne, aj som ta vyzerala na dvojprudovke 😀
jasne, ze som minula viacej ako som chcela... ale tie uzasne ceny, proste som nemohla odolat 😀 kupila som Riske uz aj stupienok (60Sk), velky box na hracky 39x39x30cm (180Sk), podsedak kraba (60Sk) ... pri stolikoch sme stali hodinu a dohadovali sa s muzom na farbe, ja som sla na istotu, vedela som, ze chcem cerveny stolik a zelene stolicky, ale moj muz sa do toho zacal stariet 😠 aj tak som si kupila, ake som ja chcela 😅 Boli sme aj v blizkom velkom obchodaku (asi ako dve optimy 😀 ), kde som Riske kupila jarnu bundu C&A, ma v sebe zazipsovanu teplakovu bundicku, takze to isto vynosi.
Na moje velke prekvapenie, Riska uplne v pohode zaspala s mojou mamou, vraj sa sama vypytala spat a do 2 minut spala 😨

zuzka, fotky upravoval moj muz tusim vo photoshope, pozadia stiahol niekde na nete.
tie 2 smreky su vo vodorovnej polohe, kebyze to boli dosky, tak si z nich postavim altanok 😉
muz sa siel dnes na ne pozriet, uz sa mu tam votrel aj jeho brat a vymyslali cosi, ze si kupia motorovu pilu 😠 tak uvidim, s akymi novinkami pride 😕

peta, ako skola? to je blbe, ze mas deti take chorlave ☹ ja som tiez zvedava, co bude, ked zacne mala chodit do skolky

nika_ke
22. feb 2009

kym ja nieco napisem, tak vy ste prec... hodila som 2 nove foto s novym nabytkom

zuzkafuny
22. feb 2009

Nika... supiš... 😉 🙂
aj ja cééém...

zuzkafuny
22. feb 2009

Ja som si stiahla Gimp a skúšam podľa návodu 😀 😀 😀

kamajka
autor
22. feb 2009

Nika skola pomaly..... malo stiham, mam ist na skusky do 31.3.
Zuzi, tak len pekne skusaj 🙂, nie je to na skodu....

zuzkafuny
22. feb 2009

Peti... ale to ti nejaké nem ľahké... 😖 alebo mne pomenej zapaľuje...??? 😕

liliandax
22. feb 2009

caauteeeee

nika - krasny nabytok!!! aj som na vas myslela, ze ako si uzivas velke nakupovanie 🙂 Super, ze si spokojna.

zuzi - aj ja som take fotky s ramcekmi robila vo fotoshope 🙂 ked sa do toho dostanes, isto ti to pojde ako po masle 🙂

... preco mi nejdu smajliky???????????!!!!!

nika_ke
22. feb 2009

🙂 😉 😅 😵

nika_ke
22. feb 2009

mne idu smajliky
viem si predstavit aj dlhsie nakupovanie, do hm v centre sme nesli, nastastie bolo v tom nakupnom centre pri ikei a ta bola priamo na ceste z RS, takze sme ani nebludili 🙂 ponahlala som sa k Riske, bola som bez nej prvykrat tak dlho, 8 hodin ☹ ale s nou by to bolo o nervy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre