Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

liliandax
28. máj 2009

caute kocky!

tak sa hlasim 😵 moje novinky 😀

1. uz mam (takmer) hollywoodsky usmev 😎
2. uz mam opravenu umyvacku 😀 - od januara! 😖
3. mame nove auto 😲

takze kedy bude stretko?? 😀

nika_ke
28. máj 2009

jeeej, stara dobra lili sa vratila 😅 blahozelam ku svetkym super novinkam 😉

a este by si ma mohla potesit infoskou, kedy preslo Petkovi obdobie vzdoru.

lebo u mna kombinacia Riskinho vzdoru s mojim PMS je priam vrazedna ☹

nika_ke
28. máj 2009

inkak, to ma mrzi, ze aj ty si mala zle obdobie ☹
drzim silno prsty, nech sa popri sestre aj na teba nalepi bambuliatko 😉
diki za tip na oslavu MDD, ak budeme doma a bude pekne tak skocime pozriet 😎

zuzka, ten super bickos sa vam pokazil??? 😨 ☹ dufam, ze vam ho aspon rychlo opravia.

liliandax
28. máj 2009

nika - nepotesim ta, Petko ma teraz take fajn obdobie vzdoru, ze obcas chytam nerva 😖 Ale s krikom nevyriesim nic, takze sa snazim to rozdychat a ked chce plakat, ja ho neutisujem. Pride sam, ked uz je "po"

nika_ke
28. máj 2009

lili, tak to si ma teda nepotesila 😒 ja ze uz mate za tym, lebo Petko vyzeral ako anjelik, ked sme ho naposledy videli 😵
niekde som teraz citala, ze obdobie vzdoru zacina okolo 2 rokov a konci v 4 rokoch 😖 to si teda mohla Riska par mesiacov pockat.
ale potesila si ma, ze aspon metodu mame rovnaku 😀

zuzkafuny
29. máj 2009

Ahojte...
Ešte sa nevyjadrili... písala som tam v pondelok, potom včera...
Ešte napíšem tej babe čo mi dala na nich kontakt...
Lili uau blahoželám k autu... 😉 pravdaže aj k holywoodskemu úsmevu 😀
Inak mojo uškriekané trucuje ako ho to chytilo prvý raz 😠
Minulý týždeň tak ziapal od zlosti, že deti čo boli na vychádzke nás obkolesili a s otvorenými ústami na nás kuk 🙄
a ja s nákupom, s úsmevom, som ťahala na šmiku svoje decko 😠 😠 😠
ale keď sme prišli domooov... som ho práskla do postielky!!! ani nepípol a zaspal... na 3hodiny 😀 😀 😀
cicino... no baví ich to?!?!?!

nika_ke
29. máj 2009

zuzi, pojdete zajtra do skalnika?
http://www.rimava.sk/spravy-z-regionu/kultura/d...

lili, vy mate aky program na MDD?

co keby sme dali stretko? teda, ak by neprsalo?
mohla by sa pridat aj Renatka s Alexom, ich sme este nevideli 😉

nika_ke
29. máj 2009

teraz som kukla na mapu, Skalnik je pre nas blizsie ako to co pisala Inkak, takze ak niekam pojdeme, tak do Skalnika

zuzkafuny
1. jún 2009

Ahojte...!!!
Kde ste???
Mne sa ozvali za tú bicku... Ospravedlnili že to nebolo hneď na druhý deň. ale vraj menili mailovku a na túto ešte raz za čas urobia kuk...!!! Pošlú nám novú celú zadnú nápravu... na ich náklady... SUPER...!!! Takže o 2týždne už budeme zas motorizovaný...
Inak všetko naj ku dňu detí...!!! 😵 😵 😵
Toto moje nechce spať... asi ho uspí hákom 😀 😀 😀
Bola som aj na koncerte ALPHAVILLE... čakali sme nanich skoro 2hodiny, asi 100krát som zmokla... potom som aj kus zúrila, ale nakoniec to stálo za to...!!!
Uf! to asi vsjo... Jaj a dnes som už konečne poistila aj Mišiaka... mi hovorí aha mám AXU 😀 😀 😀
tak rýchlo sem sa...!!!

nika_ke
1. jún 2009

zuzi, som na teba myslela, ze ci pojdes na koncert 😉
inac ta Hnusta sa nezda, ale ste super kulturne mesto, stale tam mate nejaky dobry koncert 🙂

Risku poistil manzel, ale neviem kde 😕 budem sa ho musiet spytat. Najnovsie si moj muz vymyslel, ze poisti aj mna, lebo zistil, ze ak sa mi nieco stane, tak nebude schopny bez mojho prijmu postarat sa o malu ☹

som sa dnes totalne nastvala na quelle, objednala som tam Riske na narodky skakaci hrad, kedze do 5 tyzdnov neprisiel, tak mi dnes v telefone oznamili, ze tovar je vypredany 😠 ani ich nehlo napisat mi to mailom alebo zavolat 😠 v zivote si tam uz nic neobjednam.
Idem teraz zhanat nejaky iny darcek.

vsetkym detickam prajeme krasne MDD 😵
Riska dostala od ocka autobus lego http://www.hej.sk/zabava/obchod/893629/duplo/le...

kamajka
autor
4. jún 2009

Prajem krásne ráááááááno 🙂

Babulky, ako sa máte? Aj by som čitla dozadu, ale to už asi nemá význam...... ☹

zuzkafuny
5. jún 2009

Peti... máme sa celkom oki, len máme asi veľa práce... keď nás tu niet... hm...

nika_ke
12. jún 2009

Čaute žienky 😉
Peťa, ako sa vám darí?
Zuzka, akáže práca,hmm? ... veď sme na trojročnej dovolenke 😀 ... len tak polihujeme, nohy vyložené a naši osobní anjelíčkovia s diablikmi v tele priam lietajú okolo nás 😀 ... a aby sme úplne nezleniveli, tak si to občas vymeníme a beháme my za nimi 😎

ženyyy, ja sa tak vytešujem, práve si vyrábam meter a začínam strihať, jupíííííííííííí, ja sa tak teším 😎

zuzkafuny
13. jún 2009

Meter??? Načo??? potom hoď fotos :o))) nech môžeme opakovať...!!!
Ja som mala zas Notebook pokazený... skoro 4 dni... odniesla som už k inému opravárovi... zatial ide supeeer...!!!

renatka86
16. jún 2009

ahojte!ako sa vam vsetkym dari?Alex bol chorí, este je stale na antibiotikach 😒 mal zapalene ucho, teploty mal tyzden, este kus kasle, ale je to uz ovela lepsie 😉 v piatok ideme na krvicku, no neviem ako to zvladneme 😒
pocasie sa nam nechce zlepsit 😖 bud je velmi teplo, ze clovek nevydrzi vonka ani 10 minut,vlastne ja som s tym tak 😒 😒 alebo fuka vietor... 😖

nika riska sa ma ako? 😀

lili a vy ste na tom ako? 😀

liliandax
20. jún 2009

ahojte zienky

som tu dlho nebola, ale ani som nemala o com pisat.. nove nemam v celku nic, maly trosku pokaslieva a ma sopliky, tak sa liecime 😒

a vy ako?

nika - prave oslavujes? 😉 prajeme ti vseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetko naj naj naj!!! 😵

zuzkafuny
20. jún 2009

presne presne...!!!
Aj ja sa pripájam...!!! 😵 😵 😵

nika_ke
21. jún 2009

ahojte žienky, vy ste zlaté 😵 ďakujem za gratulácie 😉
lili, ty to máš niekde poznačené? 😕

Peťkovi a Alexovi prajeme skoré uzdravenie 🙂

renatka, presne v utorok som na vás myslela, keď som prechádzala cez vašu dedinu 😉 raz by sme sa mohli aj stretnúť.
hoci aj na poli 😀 my sme sa tento týždeň s Riškou už tak nudili, že sme chodili na pole trhať divé maky 😀 pred jednou garážou na začiatku poľa sú také pekné hladké kamienky, tak to máme ako alternatívu k piesku 😀

zuzka, začal Miško rozprávať viacej po 2 rokoch?
ja totižto stále dúfam, že o mesiac sa stane zázrak a moja malá začne rozprávať "po slovensky" ☹ minulý týždeň som zistila, že Riška v podstate znakuje 😨, slovesá ukazuje rukami a pri obede "porozpráva" ockovi čo všetko sme robili, ale ešte stále mu musím časť tlmočiť 😒 Tento týždeň si začala pospevovať táraniny 😅 tak dúfam, že sa ľady čoskoro pohnú 🙂

nové máme ešte to, že už 3 týždne som nebola cez víkend v KE, tak som si aspoň prehodila nábytok v detskej, nech mám trochu zmeny 🙂

a konečne nám došiel skákací hrad, idem stiahnuť fotky a hodiť.
baby, ak by ste chceli, tak vám ho na pár dní môžem požičať 😉 len sa strašne blbo fúka, muž musel spodok nafúkať vo firme, lebo zlyhala ručna pumpa aj kompresor do auta.
Richella sa z neho náramne vytešuje, tak som maximálne spokojná 😵

nika_ke
21. jún 2009

ešte som sa vás chcela spýtať, kam idete tento rok na dovolenku? my asi do "hajdusoboslo" alebo niekam na SK alebo nikam, ak by to malo byť podľa môjho muža 😒
lili, idete aj tento rok na akčnú dovolenku do bulharska? 😅

nika_ke
22. jún 2009

lili, už mi to došlo, FB ma prezradil, aká som ja už stará koza 😖 😀

liliandax
22. jún 2009

caute

nika 😀 😀 😀 cakala som, kedy na to prides 😉 vidis.. FB je predsa na nieco dobry, hoci tam uz chodim len obcas, v sobotu som nahodou bola 😵

my na dovolenku netusim, ci vobec pojdeme.. zatial o tom nehovorime, neviem, co nas caka (zatva), ked bude na figu, tak neni o com (alebo zaco? 😅 ) a tiez 700 € nas stali zuby, takze aj to je dost 😒

a autom uz nechcem ist nikam, hoci s tymto novym by som sa mozno aj dala nahovorit 😀 🤐

nika - ten hrad mate kde? v KE? 😅

a neboj.. Riska zacne klabosit, ani sa nenazdas 😉

liliandax
22. jún 2009

nika - kukla som fotky 🙂 vidim, ze ste mali veselo.. ta skakacka ale asi nie je velka, ze?

aj ja mam 2 nove fotky v albume 😉

liliandax
23. jún 2009

zienky, ja mam dneszaverecnu skusku z uctovnictva 😝 , tak okolo 15:15 na mna myslite 😵

nika_ke
23. jún 2009

lili, dáte si na balkón detský bazén, hodíš na drahého hollywoodsky úsmev a budete sa cítiť ako na dovolenke 😀 mne bolo hneď jasné, že za takú kompletku si musela dať riadnu pálku 😖 tak budem držať palce, aby muž toho zožal čo najviac 😉 len teraz netuším, či sa vám hodí viac dážď alebo slnko? 😕

kukla som Peťkove fotky a nemôžem si pomôcť, ale mne sa zdajú s Riškou fest podobní 😅
otvorila som si vedľa seba Peťkovu 2. foto a Riškinu 46.
ale to robí možno to svetlé nespútané háro 😀

skákačka má vo vnútri cca 130cm, máme ju v tornali, kdeže v KE? tam sa už ani špendlík nevojde ☹ bratovi dala mama postupne prerobiť byt, takže je nasáčkovaný u našich x-mesiacov a my môžme kvôli nemu trčať doma 😠 ešte mu dorobia v stupné dvere a od júla ho poženiem dole, či sa mu to páči alebo nie 😀

lili, za hodinku držím prsty 😉 ozaj, rozmýšľala som, že by som sa rekvalifikovala na účtovníctvo, ale moja dobrá kamoška ma hneď schladila, že mi asi šiblo na materskej 😖 😀
podľa teba sa to dá zvládnuť naučiť na kurze, alebo je to dlhoročná drina v praxi? 😨

nika_ke
23. jún 2009

zuzka, aký máš ntb? muž mi vraj nejaký kúpi na narodky, tak nech viem, aký si nemám vybrať.

zuzkafuny
23. jún 2009

Ahojte...!!!
Nika ASUS mám... 🙂 ale bola som s ním v oprave ozajstnej a ide ako znovuzrodený 😵 😵 😵
Lili... už je síce po funuse, ale tiež na teba myslím 😉 🙂
My tiež žiadna dovolenka... nevydalo ☹ Možno o rok 😀

nika_ke
24. jún 2009

zuzka, tipovala som asus 🙂 ten isto nechcem. Drzim ti silno prsty, nech ti ten tvoj fici poriadne 😉

lili, tak sa konecne pochval, ze si bola najlepsia... 😎

liliandax
25. jún 2009

caute zienky

tak dnes som dostala certifikat 😵 uff.. uff.. ufffff!!! 😀 som happy, ze to uz mam za sebou, ale mozno mi to bude chybat.. mala som aspon nejaku zmenu 😅

no uvidime, ci to vobec zuzitkujem 😝

co mate noveho vy??

nika - najlepsia som nebola.. ale skoro! 😀 😀 😀 taky lepsi priemer?! 🤐 😉

zuzkafuny
28. jún 2009

Mne včera volala jedna pani, či nechcem chodiť na angličtinu v RS...
Ja by som aj chcela, ale môj chlap pičuje ako chorá vrana, že načo mi to je a že či mi je...!!!
vrrr...
Lili blahoželám 😵
My sme včera adnes boli Rontoukovať v Klenovci... Inku som nestretla... až by ste sa pýtali 😀
Tu nič nové... žienky... nedáme stretko??? ja by som sa kus postretkovala... Zistila som, že Mišiaka keď nedám spať, tak do 16-17hod. vydrží bez nerváčenia 😀

nika_ke
30. jún 2009

zuzka, drahý ti pristrihol krídelká? ☹ čo sa mu čuduješ, má doma mladú kočicu, tak sa možno bojí, že mu zdrhneš 😉 takže asi ani to štúdium o psoch, čo si kedysi chcela, ti neprešlo ? 😕

mne zas ten môj chlap povedal, že si môžem robiť čo chcem, ak si zariadim stráženie malej 😠 čiže nemôžem robiť nič ☹

lili taktieť blahoželám k lepšiemu priemeru 😉

my sa samozrejme radi na stretko pridáme, hodí sa nám štvrtok alebo piatok, najlepšie doobedu od 9h (dnes o 10h už bolo dusno 😒 ). Čo takto celodenné stretko v domici? Ale my sa prispôsobíme a v pohode sa odtrepeme aj do hnúšte 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre