Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

pascalka
19. feb 2008

halo babenky 🙂 🙂 Nika omyl poistovna jeeeee ale az teraz 😀 Zazka mas to doma super som sa zasmiala xi 😀 😀 😀 No na LC strane mrtvo a Vy tiez asi pri detickach 😀 Mne dietetko buvka a PC mam sama pre seba cely tyzden iba cez vikend je manzelov 😅 ... Nika my sme este malinky a tiez sa vytesujeme , kazdy usmev a ggg ci aaaa je pre nas nadherny zazitok 😵 😵 😵

nika_ke
20. feb 2008

Ahoj Pascalka, vidim ze na konovi je dost velka migracia 😀 Zrejme by nam stacila 1 tema od Roznavy po Bansku Bystricu.
Katarinka je take zlatucke babatko na spapkanie 😵

joj, takze ja som vcera balila namiesto pozerania serialu? 😒 to so mnou riadne vybabrali, nic to, pozriem si ho dnes.

My sme mali dalsiu super noc, mala zaspala uz o 19:30, trosku sa zobudila, ked siel muz spat, potom o 3h papkala a o 6h som uz bola vyspata do ruzova a pozerala som sa na nu v postielke 😵 hned sa zobudila a potom sme zobudili ocka, to mal za ten vecer 😀, paradicka. Takto mi spinkala uz v styroch mesiacoch, ale po prikrmoch sa to nejak pokazilo a snad teraz to bude opat lepsie.

Inak, vcera som vyzerala vonku ako riadny pako - kedze som v nedelu vymrzla, tak som si dala kozuch 🙄 kto mal vediet, ze bude tak teplo? Pre istotu som dnes kukla predpoved, ma byt 10stupnov, tak uz pojdeme nalahko 😉

kamajka
autor
20. feb 2008

caute, Nika tebe to nejak s tymi serialmi nevychadza 😀
Ja sa už moc nevytesujem z každeho pokroku, my už sme veliky 🙂 , ale budem sa tešit, ked nam začne maly rozpravat 🙂

Fu, akurat mala dostala po riti od tata, lebo je protivna jak voš.
Ja už neviem co s nimi mam robit, taki su ak z divych vajec 😠

zuzkafuny
20. feb 2008

Nika... nevymením 😝 😀
Dnes pôjdem aj ja asi trochu s malým von... dala som ho haji a on nechce 😒 ale by mohol... ačičká ma ako tin ťan 🙂
Ja som kukala poisťonu 🙂 ale neviem prečo ju bachli tak pozde a tých susedov by už mohli dávať iný čas... tak často to opakujú, až to človeku zhnusia.Teda aspoň mne.
Idem.... malý húka ako siréna 😅

nika_ke
20. feb 2008

my uz susedov nepozerame, x-ta repriza nas nebavi.

joooj, prave dorazilo "tornado" do firmy, volal mi muz, ze keby som bola taka laskava a prisla na prezentaciu 😠 Tak si idem vyfukat vlasy, hodit trosku make-up, nech nevyzeram ako matoha, zbalim dieta a hajde ...

zuzkafuny
20. feb 2008

Nika... 🙂 treba sa vykočkovať 🙂 a ešte pousmievať 😀
Ja som si konečne sadla... som chcela dnes aj kuchyňu vyšúchať... ale drahý na dvore robí varešky 😀 a ja som nevedela či babu prevracať, alebo malého naháňať... uf! Čakám kedy sa zobudí a pôjdeme sa kus prebehnúť 😀
a ja si kus hlavu prevetrám 🙂

nika_ke
20. feb 2008

tak my sme spat, vylet v prebehol v pohode a dufam, ze tohoto zakaznika aj ziskame (mucili ma poriadne, ale nedala som sa 😀 ), muz kocikoval malu v arealy firmy - cerstvy vzduch nadovsetko 😖
Ked uz som takato pekne nahodena, chcela som nas s malou odfotit, ale mam kratku ruku. Moj drahy nas vzdy tak dobre odfotil s natiahnutou rukou a mne to akosi neslo. S odlicovanim pockam, kym dorazi aj on a snad budem mat konecne pekne foto.

Zuzi, tvoj chlap este aj varesky robi? to je teda sikula 😅 Ale popri stolikoch je to asi len taka jednoducha robota.

Kamajka, muzicka mas doma? tak to sa snad udobrite 😵

kamajka
autor
20. feb 2008

Nika tak to je fajn ze to prebehlo v pohode 🙂
Muzik doma... ale uz v pondelok by mal ist do roboty... S tym udobrenim neviem ako to myslis.. 😀
Na fotecku sa teeesim 😉 Dufam, ze sa ti podarí.

Zuzka, a ty odfot varesky 😀
Vonku ste boli? Aj my sme boli, muz chcel kupit ten novy vanish, ze vycistime koberce, ale tu v Hnusti o tom ani chyru ani slychu..... 😒 😠

kamajka
autor
20. feb 2008

Nika priznam sa , ze som ani Tvoje fotky poriadne nepozerala, len som ich tak prebehla, teraz som si ich po jednej prezrela, malá je naozaj náááádhernáááá 🙂 🙂 🙂
a máte pekne v byte... kiežby som aj ja tak pekne mala.. Ta sedacka je kozena? Vyzera peckovo 😀

zuzkafuny
20. feb 2008

Nika... ale tonie sú obyčajné varešky 😀 každá a jedna je iná... Jednu obľúbenú čo mám, tak je s nechtom 😀 na konci rúčky 🙂
Dnes nám niekto vošiel do dvora a ukradol môjmu milému flexku... tušíme kto to bol 😠
Nedá sa nám zamknúť brána... lebo máme ešte takú starú ☹ Je z toho smutný... s ňou si najviac pomôže pri dreve.
Predávam kočík... nechcete??? 😀 😀 😀 to len či náhodou..........................

kamajka
autor
20. feb 2008

Booože, to je kruté ☹ .... Tak mužik ide asi branku opravovat co?

Zuzka a za kolko predavas? Mam kamosku tehotnu.. By som sa jej opytala..

kamajka
autor
20. feb 2008

Juj keby bol moj maly mensi tak by som ho kupila ☹ veelmi sa mi paci ten tvoj kocar...
ale sa nastvem, tak vsetky kocare co mam predam a kupim od teba na tych par mesiacov co drobca budem este vozit 😀 som ja ale blááázon

zuzkafuny
20. feb 2008

Predávam za 3500,-
Bránu máme v pláne už túto jar... v lani nevydalo ☹ tak dúfam vydá tohto roku...
Pána beka maturujem na mimibazare 😒 to je celá veda tam 🙂

kamajka
autor
20. feb 2008

a co tam maturujes? ja tam nechodím.. mi to príde chore takto veci predavat.. co ja viem.. 😒
ale obdivujem baby, ktore sa na to daju.. Ja som vravela staremu, ze chcem kocik a odbil ma raznym "nie" 😒 😠
svina jedna... 😠

kamajka
autor
20. feb 2008

Kam si zmizla Zuzka? nematuruj uz tolko 🙂

zuzkafuny
20. feb 2008

Ani som na nič neprišla... ☹

kamajka
autor
20. feb 2008

ako? a s cím mas problem ? ak viem tak pomozem

kamajka
autor
20. feb 2008

zuzankaaa kde siiii? ja uz som aj do LC zakotvila... bo nikoho tu... ☹
a aky ides kupit novy kocik? a aky stary je ten tvoj everflo? kamoske som pisala, ale uz kupili pred tyzdnm kociar.. uz je po termine tak uz ma vsetko prichystane... ale ja by som ten tvoj veeelmi chcela... 😀

zuzkafuny
20. feb 2008

Nevidno mi tam inzerát ☹ aby mi ho bolo vidno, tak je to treba zaplatiť... hm... neviem.

pascalka
20. feb 2008

Caukoooo 😀 mrkam 😉 😉 😉 Nika Dakujem aj Tvoja malinka je zlatunka 😵 Zuzanka tak to je riadna svinarna 😠

kamajka
autor
20. feb 2008

fu.. no dost neprijemna vec... Zuzi, ak pockas tyzden dva tak ja ho od teba kupim... 😕 😅
mam v prdeli aj muza... cssss...

nika_ke
20. feb 2008

Zuzka, kukla som tvoj kociar, pekny 😵 ale momentalne mi takyto netreba, ten moj mi pripada podobny, len trosku vacsie hebedo - ja som dnes maturovala, kym som ho prvy krat sama natrepala do auta, vyzerala som ako blondina 😀 a jeden pako sa na mna pozeral na prizemi z okna, mala som chut mu zakricat nech necumi ale pride mi pomoct.
A zrejme zmenim nazor ohladom kupovania noveho kociara, lebo s tymto sa mi asi nebude chciet trepat hore-dole, do auta - z auta. Takze asi na leto predsa len kupim gofac, aby sme s Riskou mohli prist na opekacku do Hnuste 😀 😀 😀

Kamajka, som normalne musela kuknut svoje fotky v albume, ze co si ty tam videla pekne, hmmm... vies, dobre sme sa nastylizovali a ak nie, tak PC spravi vsetko 😀 Gauc zial nie je nas, patri majitelovi bytu, netusim, ci je to koza alebo kozenka, ale asi taka ekokoza - skusim zapalit? 😀 😀 😀

Ach, Zuzi, s tou flexkou je to neprijemne, co keby ste si ju od dotycneho vzali spat? napr. dnes v noci?

Mne trosku hrabe, ked som prepracovana, snad vam to nevadi ...

kamajka
autor
20. feb 2008

Nieee Nika jasne ze nevadi.. Mne hrabe furt, vidis, ja uz chcem Zuzkin kocik kupovat 😀
musim ist uz poriadit tu kuchynuuuu lebo muz ma zozere uz....

nika_ke
20. feb 2008

ozaj, konecne mam ine foto, vsimli ste si? 😕
ale nebola som v tomto tricku v robote (aby ste si nemysleli, ze toto ma byt to moje vyfintenie 😎 ) Lenze mam na nom napisane ELLE a este v nom nie som s malou odfotena a tiez som tu minule slubila modru fotku 😵

nika_ke
20. feb 2008

Kamajka, naco budes riadit, nech muz zozere kuchynu namiesto teba 😀

zuzkafuny
20. feb 2008

Peti netáraj... veď tvoj malý je už veľký 🙂
Joj! Malý kašle... bude rušná noc???

kamajka
autor
20. feb 2008

Nika ja som si vsimla len som zabudla napisat bo sa ponahlam do tej kuchyne.. a uz nekukam nikam a idem to dat do poriadku... pridem.. budte tuuu.... chce sa mi keckat 🙂

kamajka
autor
20. feb 2008

a zasa len kukam 😀 ale mi je dobre tu s vami 🙂
ved mas pravdu Zuzi, ale ja som zatazena na kociare... ☹ 😀
a Nika tu fotku mas velmi peknu 🙂
Ja by som si uz tiez mala dat nejaku kde som s detickami 🙂

zuzkafuny
20. feb 2008

Nika pekné foto 🙂

nika_ke
20. feb 2008

Kamajka, no vies, ja uz musim fotit iba takto trosku z dialky, ty si mozes este dovolit detail 😀

dakujem za pochvaly 😉

ozaj, chcela som vam dat uz minule info, nasla som novy detsky obchod otvoreny od minuleho tyzdna, len neviem nazov ulice, asi to bude SNP. Je to ta ulica, ked idete od namestia hore pesou zonou, kde je teraz CBA v takom vynovenom bloku a oproti je obchodik. Len som tam este nebola a asi sa uz ani nedostanem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre