Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

kamajka
autor
7. mar 2008

no to majuu. ja mam rada čiernobiele.. na farebnych mi všetko vino 😀 😀 😀

kamajka
autor
7. mar 2008

vidno 😀

zuzkafuny
8. mar 2008

Dnes prší... ale to nič nemení na tom, že je MDZ a Zuzka dostala mliečnu čoko Figaro a zožrala ju na posedenie a s nikým ale vôbec s nikým sa nepodelila 😀 Lakomica jedna... malý hore! Bežím...pa

kamajka
autor
8. mar 2008

ahoj Zuzka. no prší nám veru, prší ☹ , a ja som chcela ist dnes na piesok pred činžiak. ☹
no nič. mám návštevu, tak som len kuk.
Dievka Tvoja teda ozaj lakomica, ale zaslúži si, chi 😀
ja robím stále drezúru s deťmi, malý už pol hodinu škrieka v postielke a ani bovovi zaspať.
Ale dneska nepopustím. Nech vrieska aj do večera. Hrozne je rozmaznaný. ☹

zuzkafuny
8. mar 2008

Peťka... to ja som ju dostala... som napísala seba akože Zuzka... takže to ja som lakomica 😀 😀 😀
Tá moja čokolády nemusí, tak ja sa poslušne pri nej priživujem 😀
som dostala od drahého... aj ružičku 😉

zuzkafuny
9. mar 2008

Cicušky... kde ste...??? HA?! 😠

kamajka
autor
9. mar 2008

Zuzka ved sa nečerti tolko 😀

zuzkafuny
10. mar 2008

Počuj ty nemeníš tie fotky nejak často...??? Či ktorá bude mať naj ohlas tú si necháš...??? Táto je tiež super... Darmo niekto fotogenický je, niekto nie je (ja ☹ )
Dnes idem zas poslať kočík... tak mi je smutno za ním ☹ je stabilnejší ako tá trojkolka čo mám teraz... no ale dva mi nie je treba...
Kde je Nika... veď mali byť pripojení...??? Alebo...???

zuzkafuny
10. mar 2008

😖

mishelin
10. mar 2008

ahojte vy tu teda toho nepopisete vela...

som bola mimo lebo v utorok mi operovali obe oci a aeste stzale nevidim.takze sem ani nebudem moc chodit

zuzkafuny
10. mar 2008

Miška... to nie je bohviečo... 😖 ale neboj bude dobre. Ja neviem kde sa tie moje kočky vytratili... hm... no tak idem aj ja. NIečo na mňa lezie... chlap to nieje... 😅 😀

zuzkafuny
11. mar 2008

ženy... podali ste demisiu...??? či čo...???
😖

zuzkafuny
11. mar 2008

jeeej...!!! Zuzi! Ty si tu? Ako sa máš? 😀

zuzkafuny
11. mar 2008

Nazdaaar!!! Mám sa že dobre 😉 🙂
Aspoň niekto tu... 😅

kamajka
autor
11. mar 2008

Zuzka 😅 😅 😅

celkom dobre si to vymyslela 😀

Miška dufam že sa to čoskoro napravi 🙂

Ja mam doma manžela, tak som zase mimo internetu. ☹

kamajka
autor
11. mar 2008

a musim sa pochvalit, že odkedy robim drezuru, tak ma tie moje šidla aj posluchaju.
a aj drobec už nzaspáva v kočiari, ale pekne sám samučký v postielke.
badám, že drezúra sa vypláca, aj ked ja sa cítim ako diktátor 😒 , no ale radšej takto, ako ked ma nemaju posluchat 😀 .. a dokonca aj malá chodí na obed spať. a to je už čo povedať. sa boji varechy, heheh 😀
ale som ju s nou ešte neudrela, ale stačí ak spomeniem, a je v pozore, chi 😀

kamajka
autor
11. mar 2008

nooo som to zariekla ☹
už škrieka bobáááák... ale to za to že tato je doma... 😠
maznos jeden vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠

dneska si tu budem pisat ja sama so sebou, čo? 😅

zuzkafuny
12. mar 2008

Ahoj Peti 😀
Tak raz ja, raz ty... Dačo na mňa skočilo a je mi biedne... a dnes idem aj variť 😅 Uf! To bude fuška... Aj včera som musela 🙂 ale si to mojo aspoň oddýchne... nie? Ja že čo pes skučí a vonku prší... a on sa bojí dažďa... jaaaj! Utekám drahý 😀 😀 😀

zuzkafuny
12. mar 2008

už je dobre... 😀

nika_ke
12. mar 2008

cauteeeeeeeeeeeeeee

nika_ke
12. mar 2008

doteraz sme nemali net, hroza, uz ma chytal abstak 😀
mala mi tu mrnci na kolenach, trepe po klavesnici, takze sa mi dost tazko pise. Idem pocitat co ste za tie dva tyzdne poklabosili

zuzkafuny
12. mar 2008

Nika...!!! Ahoj...!!! Som na teba práve teraz myslela. Ako sa máte...??? A ako v novom bytíku...???

zuzkafuny
12. mar 2008

A s čítaním veľa roboty mať nabudeš... tu je nejako ticho 😕

nika_ke
12. mar 2008

Bambulku zaujala krabica od modemu, tak mozem trosku popisat.
vela ste toho nenapisali. Jednoznacne TOP1 su Zuzkine zvieratka 😀

Preco mi nikto nepovedal, ze Tornala je taka hnusna diera s milionom tmavych spoluobcanov???!!!! haaaaaaaa? 😠 😠 😠 Tyzden som predychavala toto moje najhorsie rozhodnutie v zivote 😢 Riska bola umrncana 3 dni, potom si zvykla. Uz mame opat svoj rezim. Konecne som mala 2 tyzdne normalnej materskej dovolenky. Kedze sme nemali net, nemohla som pracovat, stala sa zo mna normalna gazdinka. Kazde doobedu varim muzickovi cerstvy obed. No ale to uz asi skoncilo, lebo neviem ci na to este budem mat cas.

Malu uz prestala krabica zaujimat, musim sa jej venovat. Skocim tu vecer. Zatial pekny den a snad sa opat rozbehneme 😉

zuzkafuny
12. mar 2008

papa... 😉

kamajka
autor
12. mar 2008

Ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooj Nika 🙂 🙂 🙂
vitaj späť rada ta vidím

liliandax
12. mar 2008

cafte baby, kde ste?? cakam na vaaaaas 😵

zuzkafuny
12. mar 2008

Lili 😀 ahoj...!!! Kde sa túlaš...??? Už aj Nika sa ukázala... 😉

liliandax
12. mar 2008

tulam sa tulam.. a uz ma z toho drbne 😒 ze nemame furt net.. tak odbieham k nasim, lebo mam uz internetovy abstak 😀

videla som Nikinu spravu, no nadsena akosi nie je ☹

Ty mas co nove? ako sa ma havo? a deticky posluchaju?

nika_ke
12. mar 2008

Ahojte kocky, vratili sme sa z vychadzky po dedine. Malicka spinka v kocikarni 🙂 tak sme nazvali stvrtu izbu, ktoru nepouzivame, je tam naskladany nepotrebny firemny nabytok, odparkovane nase bicykle a nechavam tam malu spinkat v kociku pri otvorenom okne. Takto mi pospi este cca 30 minut a ja mam chvilocku pre seba 😅

Kamajka, opat super fotka. Zuzka ma pravdu, si krasne fotogenicka 😉
Zuzka, preco tvojmu drahemu vadi tvoje konikovanie? Malo sa mu venujes? xixi 😀
Lili, myslela som si, ze uz mate net aj doma, hmm asi mi nieco uslo. My sme mali RS net a nebol problem. Jedine, ked raz bola velka burka a postrhavalo im kable, tak sme museli cakat 2dni, kym polozili po strechach a dali to do poriadku.

Dnes doobedu som bola s malou na nakupoch v RS v hypernove, aby som uplne nezcvokla. Normalne mi teraz RS pripada ako velkomesto oproti tejto "obci" a to som si pred dvomi rokmi hovorila, v akom zapadakove byvam 😲 Tu v Tornali nemozem s kocikom takmer nikde nakupovat. Jedine v Tescu, ale to je len supermarket, uplne o nicom. Nemaju tam ziaden normalny tovar, pricom vzdy sa mi tam mota pod nohy personal, ktory doklada regaly. Ceny tam tiez nie su nejake extra nizke. Asponze si tam budem moct kupovat plienky v akcii, lebo mi pouzivame tesco fialove. Raz som bola aj s mojou mamou (bola u nas minuly vikend na navsteve) nakupit v CBA. Musela mi pomahat drzat dvere, lebo nie su na fotobunku. Cez vstupny box pre voziky som sa s kocikom takmer nevosla na sirku aj na vysku. Podarilo sa mi ho cez ten otvor nejako nasilu pretlacit a pri pokladni som im skoro zramovala stojan na sladkosti. Vsetky predavacky sa na mna "velmi milo" pozerali. Nastastie ani nemukli, lebo som bola riadne nastartovana 😀 Pri bloku mame BALU, v ktorej nemozem ist dookola regalov, lebo tam maju naskladane flase. Mozem ist najprv z jednej strany, vratit sa k pokladni a ist na druhu stranu. Samozrejme zaberiem v ulicke aj s kocikom 3/4 miesta. Proste nakupovanie je tu adrenalinovy sport. Vyriesili sme to zatial tak, ze muz chodi kazdy druhy den kupovat chlieb a zvysok kupujeme spolu cez vikend.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre