Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

kamajka
autor
29. mar 2008

No, mne to robi radost, že je to je činnosť, za ktorou vidno vysledok, takže by som to neskladala ani druhy krat, ja to zalepim, zaramujem a šup vylepim. a videjko sa robit nejde, lebo to ten program mam na dvdčka, nie na 3gpčka....

nika_ke
29. mar 2008

puzzle som skladala viackrat ked som mala asi 8 rokov, potom som uz bola na to velka 😀

teraz poskladam raz a riadne velke

kamajka
autor
29. mar 2008

vyvesim som chcela.... už rozmyslam nad inymi vecami... 😀

nika_ke
29. mar 2008

Kamajka, ty si ina macherka do PC a takychto srandiciek, mas moj velky obdiv 😉

kamajka
autor
29. mar 2008

nápodobne Nika.

inak, mam aj fotky, kde Milko zaspava, tak hodim aspon tie do albumu. 🙂

kamajka
autor
29. mar 2008

Nika ja som amaterka do PC 😀
ale casom som sa už volačo naučila, aj to iba z kadejakych stranok, kde som napisala a tam mi poradili a tak 🙂

nika_ke
29. mar 2008

Lili, nechala si si vecicky po Petkovi pre dalsie babo?
Mna akurat dnes chytila mania predavania vsetkeho, co sa da, ale ako sa poznam, zajtra ma to prejde.
My sme povodne chceli druhe babo o cca 2-3 roky. Ale teraz ma to akosi preslo, neviem si predstavit mat doma dve male deticky. Este na tuto moju bambulku som si celkom nezvykla, vkuse som v jednom kole a kazdy tyzden sa spolu s nou ucim nieco nove. Proste sa mi dalsie dietatko neziada. Mozno o takych 5 rokov ...

liliandax
29. mar 2008

kamajka - ja ked som cakala maleho, tak posledne dni som skladala puzzle.. to bol moj odreagov, aspon som nemyslela na blbosti 🙂
sa ti divim, ze vobec mas cas na to, pri 2 malych detoch?? 😎 no fakt, klobuk dolu 😉

nika - za par rokov (teda to znamena o chvilu) budeme skladat s nasimi deturencami puzzle opat 🙂

nika_ke
29. mar 2008

keby som bola nutena, tak aj ja sa co-to o PC naucim, ale som lemra leniva a radsej pozmurkam na manzela 😉

kamajka
autor
29. mar 2008

Nika, ved tvoja malička je ešte malička. Mna chytilo ked už bola malá da sa povedat "samostatna", ked vedela už rozpravat, papat sama, obliect sa zbežne a tak podobne. 🙂

A ked aj budes mat o pat rokov, nezidu sa ti vtedy tie vecičky po malej? možno nie (ak bude chlapček), ale čo ak ano? Ja som po malej všetko predala myslim 20 septembra, a 31.oktobra som už nedostala kramy... Vieš si predtaviť tie nervy? Znova taku chybu neurobim, a aj ked ja už babo nechcem, odkladam všetko sestre.

liliandax
29. mar 2008

nika - niektore ano, nechala som si tie najkrajsie 😉 A kedze ma svagrina teraz mimi, tak su u nej
ale kedze ja druhe mimi budem mat dievcatko 😀 , tak budeme kupovat nove vecicky, kedze teraz farebne by na malu nesedeli 😅 😀

nika_ke
29. mar 2008

juuuj, Kamajka, tak to bola riadna smola ☹ myslim predaj veciciek, nie Milko 😉

vecicky sa mi zidu, vsak ak by aj bol chlapcek (v co dufame), tak po dome ponosi aj ruzove a niekolko veci mam univerzalnych. Mam to aj kde odlozit, tak si to radsej necham. Nech sa mi nestane to co tebe ... 🙂

liliandax
29. mar 2008

baby, teraz tak od veci 😀
.. dnes rano sme sa s mojim starym stavili 😵 Vraj ak mesiac budem rano a vecer robit 10 brusakov, po mesiaci budem mat ploche brucho (co by sa mi teda zislo ☹ ) ak to tak nebude, on bude robit kazde rano ranajky 😲
.. no som zvedava 😝

kamajka
autor
29. mar 2008

to som rada že si si to takto pekne vzala 🙂
aj nas maly nosi ruzove veci po dome 😀

kamajka
autor
29. mar 2008

Heeeeeeeh Lili to si uži moja, tie ranajky 😀 😀 😀

nika_ke
29. mar 2008

Lili, tak ked je toto pravda, tak ja sa stavim s mojim tiez 😀 , ale o nieco ine. On totizto zvykne robit ranajky 😵

nika_ke
29. mar 2008

ja sa chystam na brusaky asi 2 tyzdne, ale neviem sa na to dokopat. No budem musiet, lebo vyzeram ako vypasene prasa. 😝

liliandax
29. mar 2008

moja svagrina ma 2 dievcatka, aj my mame kopec babskych veciciek, aj dnes sme mali oranzovo cervene botasky - so zelenymi kvietkami 😎
a aj pri nasich na dvore je jedno, aku mame na sebe farbu 😵
takze si myslim, ze je to celkom normalne 😉

liliandax
29. mar 2008

kamajka - to si pis, ze si ich uzijem 😀 .. teda ak na to pride 😅

nika - stav sa s nim, oplati sa, aspon budes mat motivaciu.. ta mi furt chybala..

ja nevyzeram ako vypasene prasa, ale ako hajzlovy pavuk 😀 Toto konkretne mi povedala kamoska 😠 vraj dlhe chude ruky a nohy, len to brucho medzitym??? 😀

kamajka
autor
29. mar 2008

Lili ja som podobna ako ty..... tiež pavuk ale aspon taky kratky... 😀 noo akuraaat hi

už su fotky v albume tak šup kuk. škoda že neslo to video dat na net, tam lepšie vidno ako zaspáva. 🙂

liliandax
29. mar 2008

kamajka - fotky su super! a vyzera, ze aj ten nocnik 😉 asi sa na nom dobre sedi, lebo ten nas je iny.. nevyzera tak pohodlne ako tvoj 😖

tak to sme potom dvaja pavuci 😉

kamajka
autor
29. mar 2008

Dianka, ten nočnik je ako stolička. ja fajny 🙂

jaj baby, oproti v dome maju svadbu, dneska toho asi vela nenaspim.... 😖

aj moja švagrina sa bude vydavať.. pch... ani na svadbu nas nepozvala, lebo muž je rozhadany so svokrom už 8 rokov sa vobec nerozpravaju... 😠

tak už čo, pošlem jej pohladnicu. 🙂

nika_ke
29. mar 2008

uprimne zavidim pavukom, ja mam aj fajne stehienka 😠
zeby som sa s tym mojim muzom o nieco stavila, hmmm? len musim vymysliet o co ...

Milko je zlatucky, tiez som cumakovala na nocnik, vyzera ako stolicka.

kamajka
autor
29. mar 2008

😀 no to som včera kupila ten šerbel stoličkovy. a dokonca je aj zatvaraci 😀

liliandax
29. mar 2008

kamajka - v najblizsej dobe pojdem pokukat biliky.. este jeden potrebujeme 🙂 takze ako tip vedie ten tvoj 😉

no chudatko, to ti s tym spanim nezavidim.. najma, ak sa teraz posuva cas a spime o hodinku menej 😝

kamajka
autor
29. mar 2008

baby, idem do sprchy a buvat, ak sa mi podari pri tom hluku čo je vonku 🙂 😖

tak Vam prajem krasne sny a nezabudnite si prestaviť hodinky 🙂

nika_ke
29. mar 2008

kamajka, to je smutne, ze mate take rodinne nezhody 😢 niektori chlapi sa zatnu a potom s nimi tazko ...

liliandax
29. mar 2008

nika - nebooooj, ani ja nie som manekynkovy pavuk 😀 ale mne vadi len to brucho 😖

kamajka - a kebyze ten nocnik aj piska, tak odpadnem 😀

kamajka
autor
29. mar 2008

no Lili, všakže o hodinku menej? čo už dnes povedali v spravach na markize, vraj, zajtra si pospme o hodinku dlhšie 😕 som iba kukala ako puk. take odr,by...... idem paaaaaaaaaaaaaaaa

kamajka
autor
29. mar 2008

lili nepiska 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre