Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
30. mar 2008

ahoj mishelin, prajem skore uzdravenie oci 😉

vo vseobecnosti mame novy cas a jarne pocasie 😀

konkretne:
Petko ide na super dovolenku do bulharska, ten sa ma 😎
Milko sa naucil pisat do nocnika
Misko zacal sam chodit
zo Zuzanky je velka slecna, oslavila 13.narodky
a moja Riska lieta v choditku.

ako sa ma Patrik? pochval sa, co mate nove?

nika_ke
30. mar 2008

jeej, oplatilo sa mi v piatok vecer pracovat, sef ma pochvalil, tak som spokojnejsia 😵 hned sa mi lepsie dycha, idem makat dalej ...

zuzkafuny
30. mar 2008

Nika... si to pekne zhrnula 😉 🙂
a teraz pekne makaj 🙂

nika_ke
30. mar 2008

tak som trosku porobila, nech mam dalsie bezvyznamne plus a hajde spat.

ako si zvykli vase deticky na letny cas? Moja mala asi pozna hodinky. Rano sice vstala o siedmej po novom, ale doobednajsi spanok potiahla 2 hodiny v kuse, co sa strasne davno nestalo, cim si akokeby prestavila cas a odvtedy fici na letnom case. 😀 Chceli sme ju dat spat az o 21h (predtym chodila o 20h), ale bola taka umrncana, unavena, ze sme ju museli ulozit nieco po osmej. Som velmi zvedava, kedy rano vstane. Tipujem to na klasiku 6:00 ako svajciarske hodinky 😔

nika_ke
31. mar 2008

ahojte zienky 😉
nasa mala sa zobudila rano o 6:20, napapkala sa a spinkala do 7:45, celkom fajn. 😅

liliandax
31. mar 2008

ahojte kocky! 😎

maly prave zaspal, huraaaa.. boli sme takmer 2 hodiny vonku, tak sa riadne vyblaznil. Boli sme na ihrsku (Nika, ty vies kde 😉 ) tu pri nasom cinzaku a nazbieralo sa nas tam 11 deti 😲 Niekedy som toho mojho normalne musela hladat 😀
.. a samozrejme, odchadzali sme s placom ☹ Petkovi sa domov nechcelo.. ale chudatko bol taky uz unaveny, ze sme museli ist, ale aspon viem, ze kam budeme chodit 😵

A vy ako travite dnesny super den?? 😎

kamajka
autor
31. mar 2008

Ahojteee, Miška, a čo máš s očami? Akosi som nepostrehla 😕
Som rada že si tu k nam zavitala aspon na chviločku. Pridi častejšie. 🙂 😉

Nika, to bolo fakt super zhrnutie, paráda 🙂 🙂 🙂
Gratulujem k pochvale 😀 , tak sa to má, práca šľachtí človeka.
To nie ako ja, celé dni nič nerobím, a potom som taka lemra. 😀

Dianka, tak to ste mali pekne dopoludnie, my sa chystame na ihrisko poobede,
máme teraz štyri dietky, tak nech sa vyblaznia, nechceli sme ist doobedu, lebo
aj moj maly by bol unaveny, o jedenastej ho davam už spať.

A včera pri kúpkaní som si všimla, že máme zrastený pipík ☹ ,
tak sme dnes utekali k doktorke ráno, pipika nam postahovala,
tak sme sa močili doobedu v repíku a ešte sa budeme močiť... ☹

dúfam, že sa mu to čoskoro zahojí, a hlavne, že sa mu to už nezrastie.

zuzkafuny
31. mar 2008

Tak aj odomňa pekný pozdrav letí... my sme boli von aj doobedu a keď sa malý vyspí, tak pôjdeme ešte do večera... Ja milujem jar a takéto teploty a ešte kusok vyššie 😉 🙂
30 stupňov v lete je už na mňa trochu moc... 😖
Na nás akosi zmena času vplyv nemá... presne to isté spanie, aj vstávanie, aj zaspávanie 😀

nika_ke
31. mar 2008

Lili, ihrisko vam zavidim ☹ Na buduci rok, ak tu este stale budeme byvat, tak tam s malou skocim aspon 1x za tyzden, nech sa pohra. Ale mozno sa stane zazrak a tu postavia tiez take pekne ihrisko 😀

baby, to ako stihate chodit s detmi tolko vonku? 😨 Ja som dnes takmer ani obed muzovi nestihla navarit 😒 Zakecala som sa na skype s byvalym kolegom a moj muz normalne ziarlil 😎

my sme boli vonku poobede 2h, booze tam je tak teplo. Musim si kupit teplomer na balkon, lebo nikdy neviem dobre obliect seba ani malu. Tu v Tornali som este nezazila dva za sebou nasledujuce dni s rovnakym pocasim.

Zuzka, ja mam tiez rada jar. Len skoda, ze uz nie je taka klasicka jar s postupnym oteplovanim. Ale aj toto je super, mohla som dnes sediet chvilku na lavicke pri kostoliku. 😎

musim strazit malu, lebo prave studuje inventar pracovne a chysta sa na muzove kabliky ...

nika_ke
31. mar 2008

kamajka, nech sa Milkovi rychlo uzdravi pisuliacik 😉

liliandax
31. mar 2008

joj, kocky, nemozem tu byt ☹

musim veeeelaaaaaa zehlit.. a tak strasne sa mi nechce 😖

.. ale ja si vas dodatocne precitam 😉

nika_ke
31. mar 2008

lili, pekne od teba, ze si sa zastavila 😅

ja musim prat, ale nechce sa mi. Idem cumakovat na golface 😀

nika_ke
1. apr 2008

ahojte kocky,
my sme nemali velmi dobru noc, vstavala som asi 4x 😖 , vstavali sme opat o 7:45 ako vcera 😅 Doobedu sa malej akosi nechce spat. Uz by pomaly aj mohla ist, ale viac ju zaujima moj PC 😀

Lili, ako si na tom s brusakmi. Ja som cvicila vcera aj dnes 😵 Zistila som totiz, ze som pribrala 2kg a nielen ze vyzeram hrozne, ale aj sa citim bleeee. Trebalo mi na velku noc vypekat 😝

zuzkafuny
1. apr 2008

Nika... 4x to je ešte v pohode... ja neviem čo sa tejto mojej milej príšerke deje... v noci sa často budí a ja už ledva žijem 😖 som sa išla kus vyventilovať ku vencom dnes... 😅
Ale teraz si pekne baľká...
Našla si nejaký golfáčik...???

liliandax
1. apr 2008

ahooooooj! 😎

ako tak citam, mate rusne noci 😔 Tuk, tuk, ja musim poklopat, my spime v jednom kuse od osmej vecera do rana do siedmej (doteraz to bolo do siestej, posledne 2 dni Petko spi do siedmej 😕 )

nika - brusaky??? a co to je?! 😀 😀 hihi, zartujem.. no snazim sa 😠 Rano aj vecer, ale uz mam svaĺovku, takze az tak v pohode mi to nejde, viac sa trapim, ako som cakala.. lenze musim! ked chcem nejako vyzerat.. 😒
Vcera sme este poobede boli na tom ihrisku, poviem vam, ak tam nebolo zo 30 deti + rodicia.. tak ani jeden. Normalne tam prisli este aj na autach 😲
..ale bolo super, malemu sa pacilo.. a vsimla som si, ze na ihrisku si deti klabosia tou ich detskou recou, ktorej najlepsie rozumeju asi len oni, a boli tam aj madarske deturence.. tak mozno sa na Petka nieco nalepi.. bola by som happy.. 😎

zuzka - uz je lepsie? maleho trapia zubky, ci co? ☹

kamajka - dnes som kupila aj ja novy bilik, no uvidime, kedy ho pokrstime 😵
Vam sa ako dari??

zuzkafuny
1. apr 2008

Tak... a malý vstal... a ručí ako pavián. Neviem či mu idú zúbky... 😖 Idem... papa

nika_ke
1. apr 2008

Lili, sa divis, ze na vase ihrisko chodia deti zo sirokeho okolia? vsak ked tam ine poriadne nie je. Ale ved ty mas rovno pod oknami take fajne hojdacky 😀 Ty nevies po madarsky? myslela som, ze som bola jedina v RS, co nevie 😕
Ja budem podporovat u malej hovorenie po anglicky, francuzsky a nemecky 😉

Zuzka, co je s tvojim Misko? Kedy si sa vlastne naposledy ako-tak vyspala? ☹ cochvila bude lepsie, ved Petko aj Milko prespia celu noc. Vydrz 5 mesiacov a potom bude pohodicka 😉

Kamajka, ani riadok nenapises, ale fotku stihas zmenit 😀

liliandax
1. apr 2008

nika - ja sa vobec necudujem ☹ Bohuzial, je to smutne, ale pravdive.. ze nase mesto nemysli na najmensich nie je nic ine ako hanba! 😠
Ja po madarsky viem, ved to bol moj prvy jazyk, co som vedela 😅 A budem rada, ak aj moje deti budu ovladat co najviac reci, ved je to len + 😎

... dnes som bola v meste, nic poriadne som nekupila a minula cely majland 😖 .. vsimli ste si, ako niektore potraviny zdrazeli?? 😠 Mala Karicka v CBA za 42,- Sk???? 😲

nika_ke
1. apr 2008

ja tu este strasim o takomto pokrocilom case ...

Lili, aha, som myslela, ze nevies, ked si pisala, ze sa Petko nauci po madarsky na ihrisku 😉 Ty s nim akym jazykom hovoris?

Moja sesterka sa vydala za nemca a ziju v anglicku. S detmi ona rozprava po slovensky, otec po nemecky a deti na ihrisku po anglicky. Deti perfektne ovladaju 3 reci 😨 😵

v obchode som si vsimla len cenu chleba 43Sk v tescu 😖 a vsimla som si minusovy stav na muzovom ucte 😠 , hlavne ze ma drbka, kolko som minula tento mesiac. Tak mu hned poviem, ze baby na konovi vraveli, ze vsteko slo strasne hore. On bude nadseny - JPP 😀

kamajka
autor
2. apr 2008

caute baby, no mala som navstevu do dneska, pred hodinkou sa spakovali, tak som len sem nakukla a nebolo tu nič nové, tak som aspon foto zmenila 😅 🙂

Lili nam sa celkom darí, aj ked maly včera chodil s hovienkom v ruke, kedže sa pokakal do gatí.

Aj ked myslim že ešte to nie je to prave orechove. No ale skušame, cez den je bez plienky, len na spanie mu davam a v noci. Cez obed ked spí, tak sa ani nepociká. 🙂

Iem pracovat babulky, lebo tu mám ako po atomovke. 😀 😖

zuzkafuny
2. apr 2008

Moje zlaté... ja ledva žijem... Toto moje čím je staršie tak je besnejšie. A až začne behať 🙄 aaahhh...
Dnes som sa celkom vyspala... bol hore asi 4 razy a teraz buvišká... V RS máte aspoň nejaké ihrisko pre deti... Tu by ste hľadali veru márne...
U násmali otvárať Tesco... ale vraj to tak skoro nebude... Idem kuk na nete 🙂

nika_ke
2. apr 2008

Ahojte,
Zuzka, chudatko, posielam ti koooooooooooopec energie 😵
Aj z tej mojej malej sa vytvara akasi energizerka. Vstala o 7:40 a zaspala pred 11h, aj to horko-tazko. A to musim robit muzovi obed. No nic, bude iba spenat to je rychlovka, esteze ho ma rad 😀

Supermarket tesco nie je ziadna vyhra. Tu v Tornali maju take male kociky, ze do nich ledva vtrepem autosedacku a na nakup si musim zobrat dalsi kosik. Asponze tu maju aj klasicke kosiky do ruky. Nie je tu masovy ani sunkovy ani syrovy pult. Mrazena zelenina tiez ziadny vyber. Celkovo je to take malinke, ze vkuse dokladaju tovar 😖 a co je pre mojho muza najhorsie, malokedy maju solene chipsy.

bezim varit ...

zuzkafuny
2. apr 2008

No... supermarket nie je výhra... ale keĎ neprší, aspoň kvapne.
Energia došla 😉 díky 🙂

liliandax
2. apr 2008

caute baby..
tak aj ja sa pripajam - som taka unavena, ako kon.. a klasika, nemam preco 🙄 Vlastne mam, Petko sa zobudil dnes o stvrtej 😠 Co sa uz davno nestalo.. a samozrejme, spat sa mu uz akosi nechcelo.. len sa mrvil, mrvil.. takze od stvrtej som zase spala pri manzelovych nohach 😝 Kedze ma maly pekne krasne z mojho fleku vysackoval.
A celkovo sa mi dnes den vidi taky nevydareny. Uz som hned rano stihla pripalit polievku (teda zaprazku do nej), smrad v celom byte.. tak som sa nasr.la, obliekla maleho, ze sa ideme vyvetrat. Ako zakon schvalnosti, ked sme otvarali dvere, v nich stala mama, otec a moj starky! Vraj si prisiel pozriet nas novy byt 😀 No skoro som odpadla.. v byte brajgel, horsi ako v tanku 😀 Vsetko rozhadzane, kde sa dalo.. kedze upratujem az maly zaspi, k tomu ten smrad, na sporaku pripaleny hrniec.. no fakt pohlad 😀

Este stastie, ze sa dlho nezdrzali, nebolo mi vsetko jedno 😖 A nakoniec cirkus pred cinzakom, maly reval, priam ziapal za svojim starkym, kedze to su partaci, samozrejme chcel ist s nimi prec.. tak som ho utisovala, no reval ako pavian ☹ nakoniec zabrali kacicky v Riamave 😵

Joj, s tymi ihriskami to nie je ani tu ruzove.. je jedno nove a ked sa otepli, je tam cele mesto 🙂 Ale vraj maju stavat 20 (!) novych, no to som teda zvedava! 😅 Mozno na sv. Dindi to raz bude 😀

Zuzka - vydrzzzzzzzzz.. bude aj horsie 😀 Ale nie, neboj sa, mozno ma Misko len take besne obdobie. Aj my sme mali 😝 A este aj obcas mame, najma ked sa uz teraz zacina hadzat o zem a robit sceny 😖

kamajka - to si ma teda potesila, ked ten moj zisti, ze KAKA sa da aj chytit, tak to bude zabava 😀

Nika - to je fajn, ze ti muzicek zje spenat.. ten moj vsetko co je zelene, tak k tomu ani nepricuchne. A ja som na tom rovnako 😝 😀

nika_ke
2. apr 2008

...jasne ze som obed nestihla uvarit nacas. Muz ma zjazdil pod ciernu zem 😠 jak keby som bola sluzka na baterky 😠 . Meskal na poradu asi 5 minut. Ako keby ja som mohla za to, ze Riska funguje podla zimneho casu.
Pri obede ma stihol na oplatku nastvat muz. Dnes pride skoro z roboty, tj. bude nadcasovat len pol hodiny (co kvoli mne urobi zriedka 😖 ), lebo ide oslavovat svoje narodky s kolegami. Pojdu hrat bowling do Ciza. Uz sa "tesim" aky pride smradlavy 😖

Kamajka, to mas super, ze je u teba kazdu chvilu nejaka navsteva, alebo ty sa s detmi vyberies na vylet 😅 aspon sa doma nenudis a nemas monotonne dni. Ja by som tiez prijala nejake spestrenie, ale vsetky kamosky v KE su pracujuce, takze cez tyzden navsteva nehrozi. ☹

Lili, 20 ihrisk 😀 😀 😀 to som teda zvedava... Ozaj, bola si niekedy v materskom centre Drobcek? asi som sa ta to uz pytala, nepamatam si. Nemaju ziadnu webovu stranku a neviem, aky maju program, ci tam nemaju nejake akcie pre nase deticky.
Nasla som materske centrum v Revucej, organizuju plavanie pre babatka. Ibaze je to na plavarni gymnazia, tak musim este prezistit, ci tam maju osobitny bazen pre babatka. Na plavanie by som aj sla, len hygieny sa trosku obavam.

Golfac som si vybrala bud cerveny moon za 4.650 Sk
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2491189
alebo hauck sprint 6 za 2.590 Sk
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2061126

uvidim, co budu mat v predajniach v KE

liliandax
2. apr 2008

nika - tvoj muz je taky pedant? ci ako 😠 V tomto ja mam stastie, ten muz nie je vyberavy, to znamena, ze nezje skoro nic 😀 Ja by by som fakt varit ani nemusela.. len pre Petka 😉

V tom centre som nebola a neviem, ci este vobec funguje 😒 Vraj ta dotycna, co to mala na starosti sa mala stahovat, ci co.. tak neviem, popytam sa mamiciek v meste 😎
Plavat by som sla aj ja, ale to by som sa musela skor naucit 😀 ja sa strasne bojim vody 😅

Tie kociky, co si si vybrala su super 😉 Ten monn ma kamoska tu v rs, len cierny a je naozaj pekny a aj prakticky 😵

liliandax
2. apr 2008

Novinkaaaaaaaaaaaaaa 😎
prave sme sa 1 x vycikali do nocnika 😵

ja som taka happy 😀

zuzkafuny
2. apr 2008

Ja dám mojeho vycikať zakaždým keď vstane a ide mu to... Len kakanie neviem vystriehnuť a ani kakať do nočníka nechce... 😖 už mi tu zas zaváňa popod nos 😅 Dnes spinkal takmer 2 hodinky... ja že si ponetujem, ale... prišla kamoška a potom môj drahý s návštevou do "poriadeného" bytu a jemne cengnutý...!!! 😠 a to ešte zmizol... 😠 😠 😠
Veď počkaj zajac...!!! 😝 😀
Nika... ten prvý u mňa vyhráva... 🙂 🙂 🙂 je super...!!! Tiež som chcela alebo červený, zelený, oranžový... 😀

zuzkafuny
2. apr 2008

http://about.pricegrabber.com/search_attrib.php...

Nika... tu sú tie kočíky čo som chcela... júúú súúú božské...!!!

zuzkafuny
2. apr 2008

http://www.babetkoshop.sk/?c=detail&id=4116
tu ho vidno lepšie...!!! 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre