Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

liliandax
9. apr 2008

tak to si riadne nakupila 😉 Skoda, ze tu nie je Tesco, aj ja som tam parkrat nakupila super veci pre Petka. Vo vypredajoch sa to oplati, inac si myslim, ze je dost drahe 😠 Teda v niektorych veciach.
Aj ja som Petkovi kupila super bundu na teraz, v sekaci stala 80,- Sk, skoro ako nova 😵

A zas otvorili novy sekac, neviem, co to je zac, nebola som tam.

A kocik poslucha? 🙂

liliandax
9. apr 2008

nika - veru treba, najma ked je doma.. ten moj sa tula po SR, dnes je vynimocne doma.. zeby som sa mu sla venovat? 😀

zuzkafuny
9. apr 2008

Nika... tie body ti závidím... aj jasom ich chcela... Juj...!!! Ma teraz napadlo, že sa dá asi objednať aj cez internet... Idem rýchlo kuk... utekám, ale ešte prídem 😉
Veru Lili... škoda že tu nie je Tesco... ale bude u nás, tak potom budeš chodiť... nie...???

zuzkafuny
9. apr 2008

Ozaj... ten veľký sekáč čo máte v RS... Bola tam segra a povedala, že tie ceny sú na hlavu... myslím vysoké... 😖

liliandax
9. apr 2008

zuzka - rychlo kuk a potom daj vediet, aj mna zaujimaju tie bodynka 😉

ak to tesco raz bude, budeme chodit, jasnacka.. najma na plienky 🙂

zuzkafuny
9. apr 2008

akcia skončila... ☹

zuzkafuny
9. apr 2008

Aký máte najobľúbenejší sekáč v RS..???.

liliandax
9. apr 2008

zuzka - co ti ja viem, co je v sekacoch drahe? 😒 zalezi od stavu, ak je to nove.. no ja neviem porovnat, lebo tie ceny su priblizne v kazdom rovnake.. vy tam v hnusti mate take cosi? 😕

nika_ke
9. apr 2008

Zuzka, velmi sa nevytesuj, ak aj budete mat tesco, tak bude len supermarket a v nom nemaju oblecenie. Tu v Tornali tiez nemaju, len v RV alebo LC.
Netusila som, ze sa da v tescu objednavat cez net, musim to mrknut. Vdaka za super tip.
Ak by si sla realne to tesca, tak urcite este najdes nejake zlacnene kusy.

zuzkafuny
9. apr 2008

Máme... ani nie tak dávno sme ich mali asi sedem...
Teraz... idem počítať... štyri...
Najlepší je genesis... ale niektoré veci sú strašne drahé na sekáč... Tričko dosť vygajdané a stojí 199,- ale to preto, že je značkové... odpovie pani 🙂

liliandax
9. apr 2008

zuzka - 😖 si ma nepotesila, ze skoncila

moj najoblubenejsi? moja svagrina 🙂 jej segra ma nejaky v Batke, takze ak jej pride nieco pekne, tak to odlozi.. ale inak ten na Malohontskej (vedla pohrebnictva a svadobky) je podla mna asi najlepsi, ale je najdrahsi 😠 A predavacka (majitelka?) mi je nesympaticka 🙄

kamajka
autor
9. apr 2008

😕 😕 😕 no baby toto je prekvapčo teeeeeeda
ako si vy tu hrkutate krasne, ja som bola v paragrafoch, fu, riadne je to tam preriedene ta moja tema....
detaily mi ešte akosi unikaju ale nepojde to dalej, hlavne kvoli deťom, zase su splašene ako stádo koní a ked na nich zvyšim hlas tak mi chce ruky lamať 😖 joj by som ho zbila gumenym kladivom 😠

zajtra ideme do Brezova ku kamoške pridem len v piatok.

liliandax
9. apr 2008

u nas v RS ich je asi 15 dokopy.. aj genesis je, ale tam som bola malo.. zda sa mi, ze nestoji za to 😖 Ale tusim v KE je tiez a ten bol celkom OK

zuzka - tie ceny su potom riadne prehnane 😠

zuzkafuny
9. apr 2008

pôjdem sa na ňu kuknúť... keď pôjdem do tej Soboty konečne... 😉
Ja som v RS rada chodila tam, kde bola herňa a do sekáča sa chodilo a aj chodí tak z boku... to je ako sa ide na tržnicu... Ten je tam už pekných pár rôčkov...

liliandax
9. apr 2008

zuzka - myslis, ako je CSOB banka? tak zboku?

zuzkafuny
9. apr 2008

hm... tak to neviem 😖
si nepamatám... ale možné to je... je to taký malý sekáčik

kamajka
autor
9. apr 2008

Ked už ste pri tých sekáčoch, ja chodím do Seleny... na slipky malemu 😀
zajtra mu pojdem kupit aspon desať. to budem mat za padíka.. A keby som kúpila v lienke,
tak dám 98sk za troje slipy! no ešte som sa veru nezbláznila..... a v selene maju značkove 😉 😀

liliandax
9. apr 2008

asi myslis na ten co ja 🙂 ta baba, co ho ma, je strasne zlata.. tiez je ochotna odlozit, ked ju o nieco poprosim 🙂

kamajka - my kupujeme v sekacoch malemu ponozky za 5,- Sk. No nekupis ich?? este aj s obrazkami 😀
A co tvoj manzel vravi na rozvod? ☹

zuzkafuny
9. apr 2008

Peti... na pošte...??? Má dostať tovar...??? Tak aj ja zbehnem kuk 🙂

nika_ke
9. apr 2008

Lili, teraz ma napadlo, co som ti pisala o jedinom sekaci v RS, co som poznala a nazvala som ho Queen, tak to je Genesis. Trochu som sa sekla v nazve. Pamatala som si len, ze je to nazov starej kapely, ale nebola som daleko 😀

zuzkafuny
9. apr 2008

Nika... 🙂
My nočníkujeme len kedy tedy 😉 keď ho dám... dnes nechcel, som myslela že mu nie je treba a fuk to na posteľ... 😀

nika_ke
9. apr 2008

baby, vy ste take zbehle v sekacoch. Ja som tam malej nakupila prvy krat. BOla som pozriet aj v znackovom detskom sekaci, ale tie ceny brutalne ... 120-200Sk za rifle 😖 a pritom nevyzerali nejako extra, znacka disney alebo barbie pre mna nie su nejake super znacky. To uz radsej kupim cherokee 😀 a je to nove.

liliandax
9. apr 2008

baby, zorganizujeme exkurzie po sekacoch 😀 Najskor v RS, potom Hnusta a pojdeme aj do Tornale? Nika, oplati sa?? 😀

nika - to si fakt nebola daleko s tym nazvom 🙂 , ale teraz aspon viem, co si mala na mysli 😉

kamajka
autor
9. apr 2008

Lili moj manžel na rozvod že vraj neveri... lebo že potom nebudem mat "prisun penazi" od neho. Mám ho v paži.... Sak taka krasna mlada žena ako ja.... pchchchch... čo na tom že mam dve deti 😀 😀 😀

Zuzi neviem či ma dostat tovar, ale slipov ma tam neurekom, aspon mala ked som tam ja bola pred mesiacom,
a už nam treba vela teraz, lebo len periem potom... a musim mu každy den vymenit, bo to mu aj cvrkne, kolkokrat aj 4krat ho prezlečiem.... css... katastrofa 😀

nika_ke
9. apr 2008

ja sa tu do sekacov nedostanem s tou mojou polskou haraburdou (citaj kocik 😀 ). Tiez je tu Genesis, ale vo vyklade som nevidela nejake vabne kusky. Ak bude v sobotu pekne a muz mi nezdrhne na zahradu do KE, tak sa vyberiem po obchodoch. Potrebujem malej kupit prechodnu bundicku, doma som ju nestihla zohnat.

zuzkafuny
9. apr 2008

Nika... genesis má tiež také ceny... u nás. Predavačka sa chválila, že má najväčší obrat zo sekáčov zn. Genesis 😕 vraj...

kamajka
autor
9. apr 2008

No ete neviem ako, ale možno zakotvim v RS po rozvode, tak sa nam potom bude dobre behat...
ak bude za čo nakupovat 🙄 😀

kamajka
autor
9. apr 2008

Zuzi to fakto? ja do genesisu strašne nerada chodím.... take vygajdane veci tam ma že naozaj.. ale zvyknem pokukat.... ale len pokukat...nie je to bohviečo.. Selena sa mi viacej páči, aj cenovo. Slipky po 5 korún a naozaj že krásne, s nápismi a obrázkami, minule som kupila malemu take s autičkom a napisane tam je akurat kde ma pipika ked mu oblečiem že BULDOZER 😀 😀 😀 podarene su tie slipky.. a minule mala akciu, tak som nakupila tričká, naozaj že ako nové, po 20korún ! Jedno take Teletubbies naozaj že uchvatnééé a take paskovane ešte uplne ako nové nevyťahané aj farby má naozaj nádherné. Tam sa mi veru pááááči 🙂

zuzkafuny
9. apr 2008

Peti... nevymýšľaj...!!!

nika_ke
9. apr 2008

Zuzka, ta predavacka by si mala vypytat z centraly nejaky diplom a zavesit si ho na stenu 😀

Ozaj baby, citala som o stretku v Hnusti, len som nestihla reagovat. Dame??? 😵 Buduci tyzden vo stvrtok idem s malou do poradne v RS, tak by som to mala jednou cestou. Lili, co ty na to? By som vas s Petkom vzala. Teda, ak sa nebojis? Lebo napr. ja by som k zenskej do auta nesadla, mam jeden neprijemny zazitok. ☹ Takze by som chapala, ze nechces ist so mnou. Ale sla by som pomalicky ako po.ka.ka.na, nie ako v KE 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre