Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

zuzkafuny
12. dec 2007

liliandax
12. dec 2007

ja som uz tu 😎
Prida sa niektora?

zuzkafuny
12. dec 2007

lili...

kamajka
autor
12. dec 2007

Ahojteeeeeeeeee

Nika_ke ja neviem ja som sa to nesnažila ani moc pochopiť ale asi som to spravne pochopila 😀

no čo baby aky ste mali dníček?

zuzkafuny
12. dec 2007

Ja super...! Veď bol pekný deň! 😀 A malému aj klesla teplota...
🙂
Čo ty kami?

kamajka
autor
12. dec 2007

tak to je fajn Zuzka, ja depkovo, zajtra starky zavita domov 😖 😀 a bude mi žrať nervy až do noveho roka 🙄

ozaj a kde vy byvate? sa mi zda že na klokočke ste byvali v 732 nie? 🙂

liliandax
12. dec 2007

tak a sme tu opat vsetky? 😉 Super!!!

kamajka
autor
12. dec 2007

Ahoooj Lili 🙂 tak vrhnime sa do pokecu 😉

zuzkafuny
12. dec 2007

Fuuu...! KAMI to sme dakedy bývali... potom som sa odsťahovala ja inde a môj inde 🙂 a to je vlastne dlhý príbeh... možno ti raz porozprávam 😀
Teraz bývame naproti bývalého "pekla" v mini domčeku.
Prídi sa prejsť a dáme kávu?
Kde robí ten tvoj "pár"kilový?

liliandax
12. dec 2007

baby, vy ste tu vsetky okrem Niky z Hnuste? 😨

kamajka
autor
12. dec 2007

že "párkilový" 😀
ja len za to som sa pytala, lebo aj ja v nom teraz byvam 😎
v tom činžiaku 732ke.... Utrpenie akurat s tymi oknami a zateplovanim narabuju 😠 už ma se.rú... 😖
no po novom roku prídem xixi, lebo teraz ked staruš bude doma tak ma nepusti nikam.... 😠
a robi v BA, málo chodí domov.

kamajka
autor
12. dec 2007

nieee Lili len ja a Zuzkafunny, možno sa ešte niekto pridá, uvidíme 😉 prečo?

nika_ke
12. dec 2007

kukuk, aj ja som tu 😅
len tak mimochodom som priamo z RS. Tiez som sa divila, preco mate vsetky v pase RS, ked ste z Hnuste a potom som si poriadne precitala, ze je tam napisane okres, joj, niekedy mi to pomaly pali odkedy som zostala tehotna

nika_ke
12. dec 2007

dufala som, ze malicka spi, ale akonahle ju polozime do postielky, hned je hore. Asi budem musiet pristupit na riesenie typu "kazde dieta sa vie naucit spat". Ale taaak sa mi do toho nechce, ked si predstavim hodiny revu ☹

zuzkafuny
12. dec 2007

Ja neviem čo si títo naši myslia...že nás nechcú pustiť. Ale mňa teda túto nedeľu bude musieť 🙂 aspoň na chvíľku. Som včera dokojila... 😉 a si aj rubnem dáke to pol............deci.chi 😀

kamajka
autor
12. dec 2007

Nika, tak už nebud tehu 😀 to by ti už potom nepalilo vobec chichi ale nie len žartujem inak chcem sa vopred ospravedniť ja mam taky sprostý humor a malo kto ma chápe to moj muž ma tym humorom nakazil lebo on je z LV 😅 takže ak niečo blbo napišem tak to berte s rezervou oki?

😵

liliandax
12. dec 2007

kamajka - zacinam mat z vas chaosss 😀 Tak si upratujem v mozgu 😎

Nika_ke - caff sobotanka, aky bol den?

nika_ke
12. dec 2007

kamajka, ako zvladas sama dve deti? to ta obdivujem. Ja sa kazdy den neviem dockat, kedy sa otvoria dvere a pride drahy. Akurat pockam, kym sa prezlecie, umyje a hned mu supnem malu.

kamajka
autor
12. dec 2007

zuzi no strašne dačo toto fakt 😀 to tito chlopi.... no ale zle s nimi a ešte horšie bez nich, že? 😉

Lili aky chaos?

liliandax
12. dec 2007

nika_ke - aj my sme mali obdobie, ze sme maleho polozili do postielky a hned bol hore. Ale potom to preslo, a teraz je to pohodicka, slo to aj bez revu.

kamajka - aj ja mam rodinu v LV 😉 Je to fajn mesto 😎

zuzkafuny
12. dec 2007

LILI nemaj strach...
Ja som moje bábo už od začiatku naučila spávať samého...aj keď ma to veľakrát ťahalo si k nemu ľahnúť...a teraz ho dám haji a on haji 😉

liliandax
12. dec 2007

kamajka - chaos z toho, ze kto je z RS a kto z Hnuste.. ale uz je to celkom pohoda 😎

nika - ja som na tom rovnako, tiez som happy, ked moj stary prikvitne. A to mam vacsinu dna este na pomoc aj rodicov, kedze byvame este u nich a aj tak sme vystaveni vsetci 3.

kamajka
autor
12. dec 2007

nika ani sama neviem ako.... zo začiatku to bolo strašné ale potom som si našla režim, systém, postupnosť a nejako to ide.... Ale už by som tak vypla 😢 , lenže stary ma nece pustiť nikam... A vlastne ani nemám s kým ist...
Je to o to ťažšie že mne sa malá narodila v 17tich a malý v 19tich takže možno viac pociťujem to nutkanie ist sa zabaviť alebo len tak sa vonku prejsť s kamoškou.... Neviem, no...

nika_ke
12. dec 2007

sa mi paci, ze sme tu pol na pol RS - Hnusta

inac den bol celkom fajn, hoci zacinam byt znicena z prebdenych noci. S mamkou som hodila hodinovy skype-hovor a ma nepotesila. Vraj sa poriadne vyspym po cca 20 rokoch, srandistka 😲

a ty liliandax ako? Petko uz vzorne spinka?

zuzka, si sa rozhodla ukoncit kojenie,alebo sa ti uz nedarilo? Trosku ma to zaujima, lebo som rozmyslala, ci malej uz nahodou nepostacuje moje mliecko a preto sa budi. V noci normalne papa kazde 2-3 hodiny, cca 8 minut, tak ako cez den.

zuzkafuny
12. dec 2007

Mne by neva keby som ho mala len ja na starosti... Ale dobre padne keď môj milý dojde a vezme ho na pol hodinku na ruky a blaznie sa sním 😀
LILI mne tiež niekedy sedia na kábli...a keby som vedela že kto..!!!

kamajka
autor
12. dec 2007

Lili a to je nahodička s tymi Levicami 😅

Zuzka, len sa nevychvaluj, lebo dopadneš ako ja, mne malý od narodenia do roka spaval aj zaspaval kráááásne sám v postielke.... A zrazu šup - a už nechceme 😀 tak ho drgloším v kočari aj na obed aj večer..... 🙂

liliandax
12. dec 2007

zuzkafuny - aj u nas uz zaspavanie je celkom zvladnutelne, len maly nesmie byt velmi rozkokoseny, vtedy vyvadza same somariny a zvykne to koncit aj placom ☹ Ked on si neda povedat, ze ked sa bude hadzat do postielky, moze sa udriet 😠

kamajka
autor
12. dec 2007

Lili, to patri k tomu, mne 4ročná nechápe že ked bude skákať po posteli tak sa može udrieť 😀

zuzkafuny
12. dec 2007

NIKA...malý sa rozhodol že nechce. Keď mal cickať tak robil scény a keď som mu začala dávať tuhú stravu, tak už nechcel takmer vôbec... no a postupne sa mliečko robiť prestalo... 😉
Teraz dávam Sunar

liliandax
12. dec 2007

nika_ke - spinka, spinka.. zajtra nas oboch caka dost narocny den. Ja idem rano na krv (brrr) a maleho berem na krcne, musi sa mu pozriet na predne horne zubky, lebo mame az velku medzeru medzi nimi, takze nam vraj tam budu daco strihat ☹

kamajka - to je fakt nahodicka s tymi mestami 😉 Len tak od veci, maly ti v kociku spi??? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre