Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

liliandax
6. máj 2008

ahojte kocky 😵

nika - aka bola noc? 🙂 dufam, ze v poriadku!

kamajka
autor
6. máj 2008

ahojky pekne ranecko Lili ty tak skoro hore? 🙂

Nika aj ja som zvedava aka bola nocka.. Ale urcite ok 🙂

Ja mam momentalne na starost styri deti, kamoska isla k lekarovi a na rontgeny do nemocky...

Ale zvladam to v pohode, len keby moj syn stale za niečo neziapal 😠 😠 😠

Vcera ho zase potriasla elektrina... Uz tretikrat za jeho dva biedne rociky.. ☹

A teraz chce zase imbusovy klucik aby ho mohol pchat do zasuvky...

Ten sa snad nikdy nepouci. 😠

liliandax
6. máj 2008

Peti - skoro?? ani nieee.. my fachcime od siestej, pocitac je zapnuty asi od siedmej kazdy den.. manzel hned rano kontroluje firemnu stranku + maily.. tak som sem kukla 😉

Co robi ten tvoj certik?? nemate v zastrckach tie umele dzindziky? (neviem, ako sa to presne vola, co sa tam strka, take umele biele 😅 )

A kamoskine deti su ake velke? 😉 .. musite tam mat zabavu 😵

kamajka
autor
6. máj 2008

Lili DZINDZIKY???? si myslis ze tam neboli? vytiahol suverenne... nema s tym problem.. 😠

Chyti kablik a koncovkou tie biele krytky normalne vybere. Zasnem z neho 😖 😠

Kamoskini chlapci budu mat koncom augusta 3 roky 🙂 docela zaaabava 😀 aj nervy 😀 😀 😀
Ale inak su zlatucki. Anjeli malinkati... 🙂 🙂 🙂

Nieco som este chcela.. Ale neviem co, tak napisem ked ma napadne 🙂

kamajka
autor
6. máj 2008

Aha uz viem.. Pan takmer exmanzel sa prebudil.... Uz mi vypisuje ze sa nemame rozvadzat.
Ked sa mohol snazit tak na to s prepacenim sral.. Teraz neviem co si mysli ze akoze urobim. 😠

kamajka
autor
6. máj 2008

Jaj a Nika - fotky nezabudnem, baterky budem pred vyletom nabijat aspon 3 dni 😀

nika_ke
6. máj 2008

dobre ranko, kocky. Vidim, ze tu ficite hned za rana.

Riska je v poriadku, zive striebro ako kazdy den 😅 Tento prispevok pisem na dvakrat, lebo som ju musela chytat, ked sa snazila vliezt do knihovnicky 😀
V noci sa budila takmer kazdu hodinu, asi nam chcela pomoct, aby sme nemuseli mat nastaveny budik 😀 Plakala iba raz, ked si ju zobral moj iniciativny muz 😒 Modrinu na licku jej takmer nevidiet. Som velmi rada, ze jev poriadku 🙂

Peta, tiez ma napadli tie zasplepky. Milko musi byt neskutocne sikovny 😉 Moj muz dal zaslepky vsade a ked som si raz chcela fenovat vlasy, ani za svet som tu zaslepku nevedela vybrat. Myslela som, ze ma slahne 😖 Az vecer mi muz ukazal, kde skryl kluciky na vyberanie zaslepiek.

Peti, rozvod trva dlho, uvidis, ci sa tvoj takmer ex rozhybe a bude sa snazit viac 😉

Kocky, som sa vas uz minule chcela opytat, ci nemate doma jednu zbytocnu hracku, taku tyc na ktoru sa navliekaju kruzky. By som ju od vas kupila. Na tu chvilku, kym to bude malu bavit, nechcem kupovat drahu novu hracku.
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2054262

liliandax
6. máj 2008

ahojte zienky 🙂

dnes som sa sem cely den nedostala.. ani neviem ako, ale den ubehol tak rychlo, ze az.. mozno aj preto, ze som s malym spala zas 3 hodiny 😅
Bola som akosi straaasne unavena 😖

nika - to je super, ze mala je v poriadku 🙂 Inak, my ked sa udrieme, tak postihnute miesto natierame kremom Cicaderma, svagrina mi ho odporucila.. je to na modriny, odreniny.. asi to funguje, lebo uz nemame modriny take hrozne farebne 😀

Peti - tak to je potom ten tvoj riadny certik, ked vie vybrat tie zaslepky (nika, diky za nazov 😉 ), ja sama mam problem ich vybrat, ked idem zehlit a ako na truc, klucik uz nemame 😠 Tak ich vyberam spicom nozika 😖

Nika - taku hracku sme my dostali na vianoce, takeho sasa.. Ja by som ti ju aj predala, ale je to Petkov oblubeny.. mame ho u nasich, takze sa s nim hra len tam.. inak, ono to nie je drahe (okolo 100,- Sk 😕 )

ideme daco spapat, potom som tu spat 🙂

nika_ke
6. máj 2008

Lili, a kde si ho kupila? Lebo ja som pozerala na nete a nasla som FP za cca 250-300Sk a to sa mi zda vela. Skusim pozriet v obycajnom hrackarstve v KE a uvidim.

Dnes sa bola Riska opat kocikovat s opatrovatelkou. Zase ju neprikryla ako som jej kazala 😖 Riska vyzerala byt najprv v pohode, no boli sme este nakupit v tescu a zdala sa mi taka bez nalady. Aj vecer sa len na mna vrhala, teda sprintovala plazenim za mojimi nohami a ked ju zobral muz na ruky, tak spustila taky rev ...

Ja som bola v robote vyhodit samu seba, tj. zaucat mojho nastupcu. Mal 1,5 hodiny na pochopenie vsetkeho, co som robila, ale myslim si, ze nemal sancu naraz si zapamatat tolko informacii.

Este aj muz ma teraz nasral 😠 ... idem radsej kukat ordinaciu

liliandax
6. máj 2008

nika - dostali sme ho od svagrinej, zajtra sa jej opytam, kde ho kupila ona.. ale ja som ho videla vo vyklade na namesti, ale to uz bolo davnejsie 😕
zajtra ti napisem, co som zistila 😉

u vas bolo skarede? myslim doobedu.. lebo tu bolo krasne, ani nefukalo.. Risku prikryvas stale? 🙂

Ak uz zaucas nastupcu, to znamena, ze uz nebudes pracovat vobec? 😕 ci ako teda? 🙂

nika_ke
6. máj 2008

Lili, ked som chystala malu von, tak akurat isli strasne cierne mraky, aj hrmelo a zacalo riadne fukat. Tak som dala Riske deku do kocika na nozicky... vies, pre istotu 😉 Vyzeralo to na burku, ktora napokon odisla niekam inam. Risku prikryvam len ked je takto skaredo a spi v kociku. Ked sedi a cumakuje, to uz nemam sancu udrzat ju prikrytu. Nanoznika sa velmi rada drzi a zboznuje sa hrat so zipsom na nom, nedociahne na madlo, takze nanoznik obcas mava ako dekoraciu 😀 Ale ked je okolo 20 stupnov, tak sme len nalahko. Uz som sa zlepsila, asi tyzden nebola Riska ani raz spotena v kociku. No keby si vedela, ako ma striasa, ked jej davam iba jeden svetrik 😢 😀

Noveho chlapika zaucam len na jednu poziciu, co teraz robim. Mne zostanu este dalsie dve. Ten novy vyzera byt celkom sikovny, rozumny, ma este kopec elanu a "dobrych napadov" ako zlepsit chod oddelenia. Tak mi z neho bolo smiesno a zaroven mi ho bolo luto ... presne som videla seba pred 2,5 rokom ... vsak uvidime ako dlho mu to vydrzi 😀

nika_ke
6. máj 2008

Lili, vdaka za opytanie. Keby ma to trklo v sobotu, tak som mohla pozriet do hrackarstva na namesti v RS.

zuzkafuny
6. máj 2008

pekný večer 😀

zuzkafuny
6. máj 2008

...pozdný... 😉

nika_ke
6. máj 2008

ahoj Zuzi, ja uz spim 😔 😅

nika_ke
7. máj 2008

ahojte zienky,
dnes vyzera byt krasne 😉 dufam, ze aj cez sviatky takto bude, aby sme mohli vyrazit na zahradu grilovat.

Vstavanie skoro rano o siestej ma aj tu vyhodu, ze stihnem porobit dost veci. Dnes som vyprala aj vyvesala jednu pracku a popratala kuchynu. Riska uz spi, nejako skoro, ale nevadi.

Chcela som ist cvicit v KE do komplimentu, ale ma zrusili ☹ musim cakat na mrchu a az tak mozem zacat. Snad to do leta stihnem.

Mam este tolko roboty, ze neviem co skor, tak si dam kavu ... 😀

nika_ke
7. máj 2008

vsetkym vam prajem krasny den a nech vas deticky velmi nevystavia 😉

zuzkafuny
7. máj 2008

Nika 🙂
Môj syn má besný deň... vstal o pol šiestej... tiež som vďaka tomu toho veľa porobila. Aj on zaspal niečo po ôsmej... na pol hodinku. A o 12 zaspal tiež len na pol hodinku a besný je jak čert...!!! 🙄 pomoooc...!!! A ziape ako pavián...!!! Pľuje ako ťava...!!! 😅
...Peti 😝 ja mám ZOO doma 😝
Lili
prajem krásny deň... my sme opekali včera 🙂 fuuu že ja sa neviem normálne najesť... 😖
Ani spať som nevedela 😅

liliandax
7. máj 2008

ahojte zienky

zatial nemam na vas cas 😒 Dnes mam sijaci den!! takze nestiham.. ale dufam, ze vecer sa sem nejako dostanem, hoci uz teraz nevladzem 😝

nika - dnes som ti kukala tu hracku, maju ju tam na namesti, kde aj bicykle predavaju.. vo vyklade som ju videla, stoji 100,- Sk.. je to taka neidentifikovatelna macka 😀

je to ta najlacnejsia.. taka umela.. pokusim sa odfotit nasho sasa.. a poslem foto 😉

nika_ke
7. máj 2008

Lili, vdaka, velmi si mi pomohla. Myslela som, ze je to drahsie, ked jedna mamicka na MMB to predavala po 80Sk 😨 Ak nezozeniem v KE, tak skocim cez tyzden do RS. To by sme mohli dat aj kavu v Tatre 😉

liliandax
7. máj 2008

jasne 🙂 rada zajdem na kavu, uz som davno nebola 😖 .. len tak si pokecat

kedykolvek!!! 😵

nika_ke
7. máj 2008

Lili, ked budem najblizsie v RS, dam ti vediet 😉 alebo nechystas sa odskocit si do Tornale? 😀

Zuzka, to mate super, ze si mozte opekat kedykolvek 🙂 Coze mal Misko zly den? ☹ Zeby zubky? ... to je ozaj dobra vyhovorka na vsetko 😀

ja som dnes KO, idem zalahnut 😔

liliandax
7. máj 2008

nika - ak si este tu 🙂
dakedy sa stretneme aj v Tornali, ked budem s malym v Krali u starkeho, ozvem sa a nieco dohodneme 🙂

zuzi - to asi fakt budu tie zubky.. 😝

Peti - a ty, zijes?? 😕 😀

nika_ke
7. máj 2008

este som tu a v Tornali nejaku tu chvilku este budeme 😀
Muzovi som vravela, ze tipujem taky rok. Viac asi nevydrzim a on pri mne tiez nie 😖 😀

A az teraz mi doslo, ze starky ti byva v Krali, co je asi 5km od Tornale. Najprv som myslela na mestku cast Kralik 😀 Uz ozaj by som mala ist spat, bo mi to nemysli.

Petka nesla nahodou do ZOO? Alebo sa flakaju s kamoskou 😉

liliandax
7. máj 2008

Nika, mas dovolene, aby ti nemyslelo.. 😉 je to uuuuuplne normal

Ako sa ma Riska? dufam, ze vsetko tak ako ma byt 🙂 A to ti verim, ze ta to taha do KE, ani ja by som nevedela zit asi niekde inde, ako v rodnom meste.. pri rodine.
Stacilo 5 rokov v BA a nikdy viac 😝

Ono je to velka pomoc, ak moze byt maly s nasimi.. a super to vplyva aj na neho, ked je medzi inymi.. nechcem aby bol na mna naviazany.. lebo uz to zacina.. ked ma nevidi, tak hned mamaaaaaaaaa 😠

kamajka
autor
8. máj 2008

caute baby...

neflakam sa 🙂 🙂 🙂 teraz sme sami kamoska sla na tyzden k sestre aj s detmi do Ozdian..

tak sme sami teraz .... Do ZOO ideme az buduci vikend.. 🙂 🙂 🙂

liliandax
8. máj 2008

ajojte!
Peti - tak si trosku oddychnete, nie? 😉 .. ake je take spoluzitie? 🙂

do Zoo idete na otocku? ci niekde prespite? 😕

Nas den sa zacal "odstranenim" postielky.. maly uz ma vlastnu valandu 🙂

kamajka
autor
8. máj 2008

jeee Lili to je super, aj ja rozmyslam ze malemu uz postielku zrusim....

spoluzitie je celkom fajn len nas je tu nejak vela 😀 ale inak pohoda.

Jaj a nejdeme na otocku... to by bolo strasne narychlo... budeme aj buuvat tam niekde...

Uz mam vyhliadnuty hotel................. 🤐 😅 😅 😅

liliandax
8. máj 2008

Peti - my sme museli postielku zrusit, maly z nej furt vyskakoval, vacsinou na mna v noci.. a tak ci tak, uz bol v nej len skruteny kadejako, lebo sa uz poriadne nezmestil 😅

mame za sebou uz aj 1 spinkanie v nej, poobede spal 2,5 hod., takze sa mu asi aj paci 😵

zuzkafuny
8. máj 2008

ahojte 😀
my tiež asi budeme čoskoro rušiť postielku... Ivo robil malému takú atipickú a je kratšia ako klasické...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre