Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

norway
14. dec 2007

nikto??? a kdeze ste ??? ☹

zuzkafuny
15. dec 2007

Ahoj NORWAY...tu je RS. Dobre si trafila 😉 len nás je tu zatiaľ málo ☹
Ja znova prídem ale až večerom... môj tatúš má narky tak mu ideme že HAPPY atď... Pekný deň všetkým...pajte

kamajka
autor
15. dec 2007

čaute baby, ja som tu len tak kuki, NORWAY VITAJ 🙂

Ani som nečítala len vás zdravím

Zuzi tak oslavte ako sa patrí 😀

zuzkafuny
15. dec 2007

A som ťa spoznala 😀 podľa detí, potom tam bol veľký chlap, potom som kuk na teba a bola som si istá 😉 😀
papa

kamajka
autor
15. dec 2007

čauko tak to bol ten moj "parkilovy" 😖 😀
No vidíš ja som vedela že ma spoznáš xixi.

Tak dobehnem dakedy do toho minidomčeka vášho na kafčo, po novom roku 😉

a kdeže sú ostatné kočky?

haloooo 😎 ???

liliandax
15. dec 2007

caffte! tu som, ale len na kukuk.. mame nestihacky 😝

Norway - Vitaj!!! 😎

zuzkafuny
15. dec 2007

Tak pekne... odpisujeme si približne po dvoch hodinách 😒 ale že keď neprší, tak aspoň kvapne...no nie?! 😉

zuzkafuny
15. dec 2007

Bábo mi už pekne búva a ja by som si mala ísť radšej ľahnúť...ale chlop nieeee doma, tak musím využiť každú voľnú chvíľku na pc... 🙂

liliandax
15. dec 2007

ahoj zuzka, rada by som ostala na pokec, ale mam koooopec roboty a strasne sa mi do toho nechce 😖 Pomooooooc!

nika_ke
15. dec 2007

ahojte kocky, vitaj norway

snivala som o vianocnom upratovani, ale dnes sme stihli len taku beznu klasiku a predvianocne nakupy. Chceli sme si kupit maly vianocny stromcek. Pred kauflandom maju cedulu 220Sk/m a ked sme si vybrali malu smrekovu metlicku vysoku 1.1m, predavacka pytala nehoraznych 440Sk. Tak sme im ju tam nechali. Vie niekto, kde sa tu da zohnat lacny strom? Rozmyslam aj nad tym, ze si kupime v Tescu stromcek v kvetinaci. Vy mate ake stromceky? Zive alebo umele?

pracka doprala, idem povesat a zehlit bambulkine vecicky

majte sa

zuzkafuny
15. dec 2007

NIKA ja mám umelý... a nemenila by som už. Je mi vždy ľúto tých živých stromčekov, ktoré musia kôli pár dňom vyrúbať... ☹
a umelý mi kúpila pred tromi rokmi moja Zuzka za ušetrené korunky a je stále pekný..., neopadáva a keď kúpim vôňu vonia ako živý.. 🙂
Nech ti ide práca od ruky... 🙂
LILI tebe tiež...

kamajka
autor
15. dec 2007

Ahojte dievčatá,

Nika, aj my máme umelý stromeček, 2,20m, stál asi 990sk. A som veeeelmi spokojná, už ho máme tretí rok, a budem zuzku citovať - stále je pekný. ja som preto kúpila velký, lebo si pamätám, ked som bola malá, aké to bolo čarovné, ked sme mali velký strom a raz som prišla ku kamaratke a mali taku škaredú malú metlu umelú 😀 a vtedy som si povedala, že ja kúpim veliky, ked budem mat rodinu, aby deti mali čo najdlhšie velký stromček 🙂

A pochválim sa my sme ho už aj postavili a ozdobili, už nám svieti a bliká 😀 , malá nevedela vydržať. už chýbajú len darčeky pod ním. chichi 😅

Za chvilku ich ideme baliť.

Ozaj, a kam ste schovali darčeky? Ja mám napchaté v hornej polici v špajzi, zakryté utierkami, aby malá nevidela, ked tu špajzu otvorim ked odtial niečo vyberám 😀
a tatra sa mi nikam nevošla, tak som ju dala na chladničku a zakryla starým velkým obrusom no vyzerá to úúúžasne baby, keby ste to videli 😀 😀 😀
nech už je po vianociach heheh

kamajka
autor
15. dec 2007

Jaaaj, a Nika, vraj je to celkom fajn ten v kvetináči, ale podla mna to su zbytočne vyhodené koruny...... Zvlášť pre teba, lebo tvoja princezna je ešte malinká, keby mala tak okolo roka, že už sama behá a šturala by do stromčeka tak by bol lepší ten v kvetináči, ale ja myslím, že taký riadny do stojanu by sa vám oplatil viacej. či už živy alebo umelý...

živé stromčeky su najkrajšie a maju take osobité čaro, ale umelý šetrí kopu času ktorý by sme museli vynaložiť pri upratovaní a živé opadavaju a potom po vianociach fuuu to je teda bordel....

A umelý len poskladáš po vianociach a o rok zase vybalíš 😀

My sme doma vždy mali živý stromček, každulinký rok, a aj mi to chýba, strašne, ale ked si predstavím, čo by s tým bolo roboty 😀 tak je ten náš umelý nááádhernýýý. už som aj foto spravila tak potom dám do albumu.

baby zastavte ma ved ja len piiiiišem ako truuuuuba 😀 😀 😀

zuzkafuny
15. dec 2007

STOP!
no...a prestala 😉
Ja ešte nemám darčeky pre moje deťúrence...moje malé už tri noci len reve a reve a aj teraz. Asi to bude zúbkami...ja už neviem čo s ním mám robiť... Cez deň nespí, v noci tiež nie...sa čudujem že toľko vládze...

zuzkafuny
16. dec 2007

Tak sme dnes boli v Brezne v Tescu...a nič som nekúpila ☹ ja už neviem kde by som mala ísť na nákupy. No a cestou domov sme sa išli najesť do koliby... Len čo sme si sadli,malého nadrapilo a ogrcal sa celý a niečo sa ušlo aj mne, aj stolu, aj zemi 🙂 len tak okolo nás behali 😉 a malému z toho bolo očividne rehotno...hmmmm. Tak toľko.
Peťka ale STOPka bola len dočasná... už môžeš napísať aspoň slovko 🙂

zuzkafuny
17. dec 2007

Pekný večer...idem dať malého do hajan lebo vreští ako vrešťan 😀
hmmm...
tak len toľko...
papa...

nika_ke
17. dec 2007

sobotanky, no ale toto ... clovek si odskoci na 2 dni do KE a tu to hned viazne.

zuzka, co si zhanala? cizmy a darceky pre deticky? a keby si skusila Roznavu, nenasla by si tam nieco? I ked pre maleho by to bola asi dlha cesta. Ale keby ste nestali v restike, mozno by to zvladol 😉

strom nakoniec nemame ziadny, ani zivy ani umely, strasne ma tym nastval moj muz - vraj nie su prachy na blbosti. Ale ked on musel mat 5 rokov zivy strom, na to sa peniaze vzdy nasli 😠

mala mi tu taha klavesnicu, tak pridem kuknut neskor, snad tu niektora z vas opat zavita

zuzkafuny
17. dec 2007

No.... tak viazne to tu... a prečo sa túlaš po KE? ha?! 😉
Čižmy už mám... ale niečo super pre detičky ešte nie... ale môj sľúbil, že v stredu asi pôjdeme do LC. Tak uvidím...Sa teším... Ja veľmi rada nakupujem... len už by som aj za koruny a nie len očami... 😉

kamajka
autor
17. dec 2007

čawesky.
Nika s chlapmi to je tak..... klídek... len dýchaj 😉 ved sa nič nestane ked nebudete mať strom... malej je to aj tak jedno a vy sa nejak bez toho zaobídete... aj ked tá atmoška so stromom je super 🙂 😒

Zuzka nie si sama čo rada nakupuje, takých žien je nás viacej 😉 len keby bolo stále z čoho nakupovať 😀

Dneska večer tu možno budem, tak dúfam, že nám téma neuviazne, malý sa poobede vyspinkal do piatej takže budeme dudukať aspon do 9-10, neviem si to predstaviť síce, lebo to sa ešte nestalo, že by poobede spal...

No uvidíme. teším na pokec 🙂

kamajka
autor
17. dec 2007

Zuzka tak som ešte raz obkukávala toho tvojho drobca 😀
som tak premýšlala na koho sa podobá ale to je ešte skoro hovoriť, ale je užasnýýý

a na tej poslednej fotke kde si s ním má také isté triko ako náš malý hehe 🙂

zuzkafuny
17. dec 2007

Som si musela kuk fotky lebo si nepametám...to tričko. Máme aj červené...! 😉
A už máme aj stromček... Som dnes zdobila... Sa nad ním teraz rozplývam...aaaahhh ten je krásny 🙂
To sme sa furt tak často stretávali...? Len sme o tom nevedeli...že? 😉

kamajka
autor
17. dec 2007

Nooo tak fajn ked mate ozdobený 🙂

A veru Zuzka často často 😉
Akože ja som vedela kto si aj ako sa voláš aj sestry Tvoje, aj mužíka poznám, no teda si pamätám, ked som bola malé dievčatko tak to bol náš najoblúbenejší ujo Ivo 😀 , veď ale teraz sa už poznáme tak je dobre, no nie?

zuzkafuny
17. dec 2007

no jasné... 😉

kamajka
autor
17. dec 2007

a čo porábate? a ostatné kočky kam zmizli?

zuzkafuny
17. dec 2007

No...ja som sama doma. Ivo príde zajtra večer a mne začína byť nejako dosť zle... začal ma bolieť žalúdok a je mi na.... a bolí ma z tej bolesti aj hlava... Ani spať nejdem kým to neprejde ☹
Ivo vravel že máš ešte dve sestry a že všetky ste veľmi pekné... 🙂

zuzkafuny
17. dec 2007

pivo!
dala by som si pivo!
a v chladničke jedno mám... 😉
nealko...

zuzkafuny
17. dec 2007

Na tržnici majú pekný pulóver... júúú a aký je teplý 🙂 som si kúpila pod stromček!

kamajka
autor
17. dec 2007

a kolko stál ten sveter? Jaj a Ivovi povedz že dakujeme 🙂 , xixi keby to tak ešte pravda bola, inak že sa ospravedlnujem že sa mu nezdravím, ale parkrat sa mi stalo ked som bola staršia už že sa neodzdravil 😖 tak som sa na to vyserkala potom..... 🙂

tak pivko ti treba, no pekne 🙂
aj ja premyšlam čo by som si dala 😀

zuzkafuny
17. dec 2007

Ja by som konečne aj niečo tvrdšie... nemám s kým. No a teraz ani nemôžem lebo kto by mi syna opatril 😒 ...
stál 380,-
pôjdeme do karšmičky...???

kamajka
autor
17. dec 2007

ta jako. smozrejme to by som bola rada 🙂 🙂 🙂

len nejako musim na to muža pripraviť... či ma pustí... pochybujem.. a ete by som sa sťala nahodou a by ho aj švahlo o zem 😀 😖
nejako to dohodneme ked odide, tak sestru prevravim nech deti postraži. oki?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre