Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
27. nov 2008

lili, mne by sa chcelo, ale na tvojom super stroji by som to asi nezvladla 😀
pre pokoj duse chod k dokine 😉 ja by som mozno tiez sla viac krat na konzultaciu, ale nechce sa mi trepat do RS a tiez sa bojim, aby sme nechytili nieco v cakarni

u nas doobedu bolo krasne, aj slniecko svietilo, uplne teplucko prijemne 😎 Riska vydrzala chodit 45min, potom sme sli pre kocik a kocikovali sa asi 20min. mala som co robit, aby som ju zabavila, lebo mi chcela zaspat, tak jej bolo fajne 😅

nika_ke
27. nov 2008

tiez som dnes dajaka znicena, idem si kusok lahnut a citat. Ani riady sa mi nechcelo umyvat, vsak neutecu 😀

snad sa nam podari ist v sobotu do HU na nakupy. dnes na obede muz zahlasil, ze asi pojde do roboty, lebo az teraz mu doslo, ze mame v utorok zakaznicky audit. tak som ho pekne zrusila 😀 ale asi bude robit doma ☹

liliandax
27. nov 2008

tak u nas slnko nehrozi 😠 .. aj teraz je tak sivo 😝
musim malemu kupit nejake oteplovacky, kukala som quelle a neckermann.. asi objednam odtial, len kedy to pride?? 😅 .. to uz ich mozno ani potrebovat nebudeme 🙄

Som ja ale trubka, ze na to nemyslim skor! 😠

Riske sa sneh paci? 😉

... a kavu by si zvladla na 1, to zvladne aj amater 😀

nika_ke
27. nov 2008

lili, nedostal Petko nejake nohavice na narodeniny?
citala som tu na MK, ze termosuprava z quelle je celkom dobra, len je trochu tensia ako vyzera byt na obrazku a je vacsia. chodila vraj pekne dlho 😒
v RK studiu je quelle shop, mozno cez nich by to bolo rychlejsie a ked sa ti nebude pacit, tak im oteplovacky nechas 😅

Riske sa sneh paci, pokial do neho neskydne 😀 dnes taaak ricala 😢
som si myslela, ze s nou vybabrem - dala som jej overal, na ktory sa daju pripnut rukavice, ale ona si z nich ruky vytiahla aj tak a dobre ze tie rukavice od nervov neodtrhla, tak som to vzdala 😖 a na moje prekvapenie mala ruky teplejsie ako ja v rukaviciach 😨

nika_ke
27. nov 2008

chodite sa s Petkom sankovat?
aky mate plan na mikulasa? bude nejaka akcia v RS?

ja idem akurat 5.12. k zubarovi a asi obehneme vsetky hypermarkety, aby Riska dostala vsade cokolady a ja ich potom zozeriem 😀 dobry plan, nie? 😀

liliandax
27. nov 2008

nika - este sme sa sankovat neboli, akosi nevydalo 😒 dufam, ze tych prilezitosti este bude dost 😵

o ziadnej akcii na mikulasa neviem ☹ My ideme do skolky, tam kam chodi petkova sesternicka a tam pride mikulas.. donesie nejake balicky 😵
To nam bude stacit, minuly rok bol moj muz prezleceny za mikulasa, mal aj taku dlhu bradu a ked ho petko uvidel, tak sa rozplakal ☹

takze, 5.12. sa stretneme? 😵

liliandax
27. nov 2008

zabudla som..

objednala som komplet z neckermannu.. kamoskin chlapcek ho mal dnes na sebe, vyzeral byt OK.. uz len dufat, aby prisiel cim skor

.. muz ma asi zabije 😅 😝

liliandax
27. nov 2008

baby.. nie ste tu nahodou? 😅

nika_ke
27. nov 2008

cau lili, ja som teraz dosla a akurat je reklama ☹

liliandax
27. nov 2008

kukas ordinaciu? 🙂

nika_ke
27. nov 2008

lili, mozme sa na mikulasa stretnut, ak budete v ke 😀 my mame vsetkych lekarov doma, len Riska ma tu, aby som s nou nemusela prvy rok chodit kazdy mesiac domov a niekedy aj castejsie 😉

dufam, ze sa Riska nezlakne mikulasa, lebo potom nebudem mat sladkosti 😖 😀 zatial trenujeme na dedkovi vecernickovi

a az teraz pri uspavani som si spomenula, ze na mikulasa sa v ke rozsvecuju svetielka na hlavnej, podava sa punc, vinko a medovina, takze pojdeme tam. tesiiim sa 😎 minuly rok som utrela usta kvoli kojeniu, takze tento rok si isto dam medovinku 😵

muzovi sa s nakupom nepriznaj, vsak chlapi si take veci ani nevsimnu a ked si to konecne vsimne, tak povedz, ze to ma Petko uz daaavno 😀 ale nechcem ta navadzat 🤐 ten moj tiez vzdy pohundre, ale to len tak aby sa nepovedalo 😒 aj dnes mal kopec reci, lebo som pytala peniaze a este furt ich nebol vybrat 😠

nika_ke
27. nov 2008

pocuvam rozhlasovu hru 😅

nika_ke
27. nov 2008

ide uz len chvilku, potom musim varit francuzske na zajtra.

lili, dnes som objavila jednu fintu na Riskine papkanie. Zacala som jej rozpravat ... za mamicku, za otecka, ... za vsetky mozne zvieratka, az kym doobedu nezjedla celu vyzivu a teraz vecer nevypila cele mlieko. Som zirala ako to zabralo, len som zvedava do kedy 😅 Toto si uz skusala? Ak nie, tak skus, mozno aj na Petka to zaberie 😉

liliandax
27. nov 2008

co pocuvas??? 😲

jeeeeej.... do KE by som sla.. musi to byt fajn, take ekšn 😉 V tejto diere nehrozi, ze sa daco z-ekšne 😠 😀

a ty sa do RS nechystas? 😉

s mojim muzom a peniazmi problem nie je.. hoci on vzdy vie o mojich platbach, kedze mu pride SMS 😖 len ja o jeho neviem 😠

.. ale nastastie sa ma nepyta, naco som peniaze minula 😵

Riska uz spi?

nika_ke
27. nov 2008

pocuvala som ordinaciu 😀 mne to takto staci, obcas si len prepnem na okno s videom.

to mam teda odskusane,ze v RS o vianociach asi ani nevedia 😠 keby som minule roky nechodila domov, tak mozno aj zabudnem, ze su vianoce ☹

do RS nemam momentalne v blizkej buducnosti cestu, aspon dufam, ze Riska bude zdrava, klop-klop
a kedze k nam pride mama na tyzdnovky k Riske, tak ju budeme musiet aspon na vikend hodit domov, cize nakupy budeme robit v KE. Ale asi budem posielat len muza, lebo vo vsetkych hyperoch je nenormalny blazinec. 😖 Chodia tam nakupovat vsetci dedincania ako my 😀

ani ja nastastie nemam problem s muzom a peniazmi, on len na vsetko hundre jak chora vrana ☹ obcas mam chut mu zalepit usta 🤐

my sme dnes mali predcasne vianoce, dosiel nam kalendar s Riskinymi fotkami, je perfektny a na to, ze sme posielali fotky v znizenej kvalite, vyzera uplne bombovo 😵 dali sme si zatial spravit iba na A4, ale o rok si isto dame A3. Tiez mi dosli pohariky pre Risku, z nich sa hned vytesovala aj ona. Poslali ich za 2dni, paradicka 😵

Riska spinka, ako inak 🙂 isla sice trosku neskor ako zvycajne, ale zaspala ihned.

Petko este vystraja?

liliandax
27. nov 2008

ake pohariky? 😕 🙂

jeeeeej... kalendare 😵 musia byt kraaaasneeeeeeee.. aj my sme rozmyslali, ale nakoniec sme sa k tomu nedokopali 😖 .. len som dala spravit fotky cez happy foto, tak sme sa vytesovali aspon z toho 😵

aj ja by som sla do KE na nakupy.. len to by uz mojho stareho asi uplne dorazilo 😀

Petko uz spi.. teda asi.. lebo je u neho ticho 😔

zuzka - a ty si kdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?????????????????? 😨

nika_ke
27. nov 2008

sacie pohariky, co som tu minule hadzala link, s disney princeznami

zuzka, co tvoja pamat? snad si na nas nezabudla ☹ 😀

nika_ke
27. nov 2008

lili, vsak si mala dost ulovkov z nakupov v LC, ci ti este nestacilo? 🙂

ja nemam chut kupovat na seba nic, lebo sa do nicoho nevojdem. ale som rozhodnuta si kupit v sobotu v deichmane.hu nejake cizmy, lebo keby ste ma videli ako chodim teraz obuta ... horsie jak ciganka ... rozchadza sa mi zips na cizme, tak mam dlhe gate a navravam si, ze to nevidno 😀
poviem vam, chodit s rozopnutou cizmou v snehu je ina sranda 😀

liliandax
27. nov 2008

jaaaaaj... to vies.. ta moja sklerooooza 😀

dostala som nejake avizo, ze nam donesie jezisko nejaky pohar.. len netusim aky 😅 Isto nie saci, tipujem nejakeho spidermana 😀

veru, veru.. zuzka.. uz si podozriva 😉

nika_ke
27. nov 2008

francuzske sa pecu, esteze moj muz je taky zlaty a nacistil zemiaky 😉 musim ho obcas aj pochvalit 😵 vcera dokonca spravil cely obed - polievku aj kare 😵

lili, ako vnimal Petko vianoce pred rokom? to bol zhruba v takom veku ako Riska. Kolko dni vam prezil stromcek? 😀 Ja mam trochu obavy, ci ten nas umely vobec dokazeme postavit kompletne 😕 lebo Richellka zboznuje vsetko zhadzovat.

liliandax
27. nov 2008

idem buvat 😔

Petko tazsie dycha.. uz ma upchaty nos ☹

to bude noc... ☹

zatial paaaa

nika_ke
27. nov 2008

joooj, lili, ☹ prajem Petkovi skore uzdravenie a rychle vycistenie nosteka 😉

liliandax
28. nov 2008

ahojte

nika - dakujeme, ale uz asi pozde ☹ Dnes som s nim zasla k dr., zobrali nam krv, to bol vreskot.. a dali sirup na vykasliavanie + sirup, aby mu chutilo lepsie jest

a mame zvysit prisun vit. C

dnes poobede Petko nespal, tak uvidime, co nas caka.. zatial blbne ako vzdy 😀

a ja s muzom sa citime rovnako mizerne 😝

a vy, ako sa mate?? 🙂

nika_ke
28. nov 2008

lili, to je smola ☹ este dobre, ze si s Petkom zasla k dokine, nech sirup rychlo zaberie 😉
ake dalsie C-cko vam dokina odporucila? nestaci vam ten multi doplnok? pridas k nemu este nieco alebo staci ovocie?
co je to za sirup na zvysenie chuti do jedla? je len na predpis? to by sa aj nam zislo.

Riska zacala nejako strajkovat s jedlom ☹ z ovocia spapka iba kusok ☹ dnes som ju zase osalila ... za ovecku, za konika ... 😀 tiez sa bojim, ci sa jej nepohorsilo to zapalene hrdlo, ale ine priznaky choroby nema, tak snad jej zuby rychlo vyjdu, nech sme cez zimu zdravi 🙂

kym ma Petko silu na salenie, tak je dobre 😅

Riska este spi 😔 zase pojdeme na nakup po tme, len dufam, ze sa nam nezabuchne brana ako vcera 😠 musela som nechat kociar s nakupom na zadnej strane bloku, utekat cez prednu branu, po schodoch hore-dole a bola som cela stastna, ze nas kocik nikam neodisiel 😒

s muzom trosku chaosime kvoli utorkovemu zakaznickemu auditu. zhaname potrebne podklady ... idealny cas v piatok poobede 😀 muz mi potvrdil, ze v sobotu poobede ide na isto do roboty, tak mam radost 😖 zase sama doma ☹

liliandax
28. nov 2008

nika - to dufam, ze zaberie ten sirup, ked sa Petko trapi, tak to trapi vsetkych ☹
Ten sirup na lepsie papanie sa vola Peritol a je len na predpis 😖 No som zvedava, co vobec zaberie, potom dam info

Dr. vravela, ze okrem toho mult. sirupu mu mam dat Cebion, kedze ovocie okrem jablk nezje 😖 Tak papame aj to.. uz je to na mna nejako privela 😅

to je mi luto, ze budete zajtra samy 😔 Moj muz bude s nami, a to som pocitala s tym, ze cez vikend opat pojde prec.. takze supis 😉 Aspon 1 dobra sprava 😵

idem si spravit caj.. nejaky bylinkovy, na priedusky 🙂

nika_ke
29. nov 2008

lili, ako vam je? dufam, ze sa Petkovi polepsilo a aj tebe. Snad si aspon trosku oddychnes, ked mas muzika doma 😉

ja som si dnes konecne kupila cizmy v deichmane v ozde, su sice len umele, ale za tu cenu 😅 a lepsie ako od cinana. Chcela som kozene, ale nic sa mi nepacilo a umelych mali podstatne viac.
potom sa mi podarilo vyliat na seba Riskinu vodu, ked som jej ju zmiesavala na teply caj, takze som nakupovala v tescu ako keby som bola popisana 😠 😀 s muzom sme sa kvoli tomu riadne pochytili, ale aspon mam pre Risku pyzamko, co som nedostala v KE jej velkost 🙂

a prave som zistila pri vypisovani jedneho dokumentu pre zakaznika, ze o dva tyzdne budeme mat este brutalnejsi audit ako v utorok ☹ ma asi porazi do vianoc 😠 ja sa uz neviem dockat, kedy bude 20.12. ... dovolenkaaa 😎

zuzkafuny
29. nov 2008

Ahojte moje zlatééé...
Ja som mala nejaký blbý týždeň 😖 včera ešte disca, dnes ako zbitý pes 😖
ale mám niečo nové 😀 😀 😀 kúpili sme si sedačku 😵 nie je to nič moderné, ani nové, ale lepšie ako to, čo sme mali a hlavne sa na tom supeeer sedííí 😉 🙂
tá stará už bola na hanbu 😖
a tiež sme robili kalendáre poniektorým pod stromček 😀 až 3 kusy... a sú milé...
no od januára si idem robiť zbierku super fotiek aby na rok bol kalendár ešte supernejší 😀 😀 😀
Mišiačik pozdravuje Peťka aj Rišku (tej aj nejakú tu pusinečku 😵 )
ešte možno nakuknem...

kamajka
autor
30. nov 2008

čafteee, tak čo nového?
my sme chorý, teda malý je chorý, a Miško ma boreliozu...
asi tak nejako.......
fajne, ni?

liliandax
1. dec 2008

ahojte zienky

my sme stale tak nie celkom ok, ani na konika sa mi nechce. Vidim, ze ani vam 😕

kdeze ste vsetky?

kocurik16
2. dec 2008

prajem všetkým chorým skoré uzdravenie. 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre