Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

liliandax
16. okt 2008

asi v tom maju nejaky chaos, nie? 😅

ked sa im musis pripominat 😠

csilla76
16. okt 2008

no asi tak nejak...pani co zdvihla bola mila ze posle tak dufam..asi na to nejak zabudli 😅

liliandax
16. okt 2008

len nech ich poslu v poriadku 😅 lebo ja take nahanacky - papierovacky tak nemam rada 😝 😒

csilla76
16. okt 2008

musim off..zatim pá 🙂

liliandax
16. okt 2008

aj my ideme von.. len maly este sedi na biliku 🙂

kocurik16
16. okt 2008

liliandax tksom to našla a som tu.Teraz mám aj ja behy ale budem sem chodiť častejšie.čaute všetci 😝

zuzkafuny
16. okt 2008

mňauuu 😉 🙂 Kocúrik vitaj 😀 Jeeej ako sanám to tu rýchlo rozrastá... ako číňania v Sobote 😉 😀 😀 😀

liliandax
16. okt 2008

no dovol zuzi, ja nie som ziaden cinan 😀

inak, caffte vsetky 🙂

kocurik16
16. okt 2008

dákujem za privítanie.Na úvod chcem povedať.niečo o sebe.Mám 46 rokov o týždeň dve deti a jedného manžela aj ten pracuje v Cˇéchách tak si lezieme na nervy s deťmi a s našim chlpatým pokladom.Momentálne som bez práce a pre zdravotný stav ani neviem kde si nejakú vôbec nájdem.Ked´sme pri tých číňanoch keby ich nebolo museli by sme prejsť hádam aj sto metrov do najbližšieho obchodu.Ja mám takmer pod oknami hned´tri (v tom je zarátaný aj bufet) keby ešte tak bolo z čoho do tých obchodov chodiť ☹

csilla76
16. okt 2008

vitaj kocurik,perfektny nick 🙂 ste priamo z RS? 😉
ja som dosla z prace,idem sa najest a urobit veceru 😉

liliandax
16. okt 2008

vitaj kocurik 😵 dufam, ze si budeme tykat 😉

naozaj to tak vyzera, ze sa rozrastame 🙂 Supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!!! 😎

csilla - co budete papat? ... u nas to vyzera na syr s hranolkami 🙂

kocurik16
16. okt 2008

bývam skoro v strede mesta čo má svoje výhody ale večer pri speve opitej mládeže aj nevýhody.Ja som bola v práci naposledy v apríli a musím povedať,že mi to chýba.Kedˇže mám obmädzený výber asi pojdem hľadať niečo ľahšie (asi k číňanovi ) ak niečo najdem.Dnes budú na večeru iba párky 🙄 dúfam,že to banda prežije.čo budeš variť?Možno ma inšpiruješ nazajtra 😀

csilla76
16. okt 2008

lili prave teraz sa rozhodujem medzi tym ze co urobit,bud parky,teple sendvice alebo chleba vo vajjicku...este sa rozhodnem pokym muzik nedojde 🙂 aj hranolky s syrom su mnamky 🙂
ja mam velku chut na koprovu omacku s maskom a knedlami,tak niektory den spravim 😀 😝
ozaj kocurik mozme si tykat?hm? 😉

kocurik16
16. okt 2008

Môžeme si tykať.Chleba vo vajci robil chlapec pondelok na večeru,kôprovka by nebola zlá na sobotu ked´budú obaja doma.Zajtra večer príde kamarátka robiť ten Tupperware tak voľačo uvarí.Uvidíme čo z toho bude.

csilla76
16. okt 2008

ok v pohode tak ahoj kocurik 🙂 som rada ze ta spoznavam 😉 a nejake foto nepridas?

kocurik16
16. okt 2008

momentálne nemám nič a moje drahé dieťa tvrdí že to musí byť väčšia fotka ako na občiansky tak sa musím odfotiť.Marek má v novembri venček tak sa odfotíme.Dúfam,že sa raz aj stretneme.Zatiaľ ahojte. 😀

inkak
16. okt 2008

Ahojte kocky, tu to teda zije 🙂 Konecne som doma z roboty, brigada v plnom prude, ako dobre ze mam navarene mozem oddychovat. Nika dakujem za privitanie, mas pravdu my sa urcite nepozname,ale to sa da zmenit 😉 z Tornale mam byvalych spoluziakov aj kolegynu. Raz som tam bola na nejakej polovnickej chate - akoze dozvuky alebo co sme to tam mali. Tam to bolo ok, ale mesto nie je az take atraktivne 🙂 Tebe sa tam ako byva?
Csilla ahoj 🙂 Ja som tu este vacsi novacik ako Ty. Byvam v Klenovci - to je 6 km od Hnuste. Hadam sa nieco od tychto mamiciek nalepi aj na nas 😉 Ty kde byvas? Tu koprovu omacku by som si dala aj ja, mnam.
Lili - ake zvlastne ze Ta volam Lili 😀 , zijes? Peto v pohode? Do OA chodim na vysku, nie na anglinu aj ked aj to by sa mi zislo oprasit.

liliandax
16. okt 2008

ajojte 😵

teraz sme dosli dnu, vonku je celkom fajn 😉 som utahana ako simpanz 😀

kocurik - ty uz mas doma velkych fesakov 😉 ako nimi lomcuje puberta? 😅 🙂

csilla - tak nakoniec ste co papali? 🙂

inka - zijem, zijem 😀 Dosla som domov a moji chlapi boli na odchode 😕 Ostala som vyplieskana, ked som ich zbadala oblecenych na chodbe 😀 .. ale nakoniec maly ostal doma 😉 len stary siel cosi vybavit..

ty chodis na vysku???????????? 😕 😉 nestacil ti cestak? 😀

nika, kuspi, zuzi, kami - a vy kdeze ste?
🙂

nika_ke
16. okt 2008

ahojte kocky,
ja len v rychlosti, lebo ma Riska taha zo stolicky 😒 uz sme v KE 🙂

vitaj kocurik 😉

tento tyzden je nejaky plodny, tolko novych kociek 🙂

zuzkafuny
16. okt 2008

ja som túúúúúúúúúúúú 😀

liliandax
16. okt 2008

caf nika.. nemali ste ist az zajtra do KE? 😅

aj mna muz vyhana od PC, chce zase hrat nejake tie strielacky 😠

csilla76
16. okt 2008

kocurik oki ved potom niekedy ked budes mat das fotos 🙂
inka viem kde je klenovec,mala som stamad mojho starkeho druhu zenu(moja starka zomrela ked som mala 5 rokov)a tiez jej rodina tam byva. 😉
lili nakoniec sme mali parky s horcocou,bo som musela este dule prettriedit bo zacali poniektore hnit..tak aby este do soboty vydrzali ako tak 😉
nika tak ste v KE u vasich?vikendik travite tam?juj iste sa tesis 🙂 idete aj ku svokre na navstevu?tam na jazere byva aj moja dobra kamoska juj pojdem ju navstivit niekedy,ale skor by uz ona mohla 🙂
zuzka halooooooo aky ste mali dnik? 🙂
a dufam ze tu pochytame mamickovske virusy mi snazilky,uz sme tu 3 takze sa tesim ze nie som sama snz. 🙂 😉

zuzkafuny
16. okt 2008

posielam na vááás mamičkovský bacil 😀 😀 😀

liliandax
16. okt 2008

zuzi - ja si neprosim, zatial chcem byt imunna 😉

ale ostatnym to taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak velmi prajem 😵

kuspitka
16. okt 2008

Ahojte.,ako sa mate a co mate nove???

zuzkafuny
16. okt 2008

Lili... aj ja chceeem ☹ ale neviem toho mojeho prehovoriť ☹ A ja chcem hneď...!!! Ale že už má svoje roky...
Kuspi... super deň... 😉 🙂
sobota bude ťažšia 😅

kuspitka
16. okt 2008

zuzka co chces hned?
ja chcem hned schudnut.... 😢

inkak
16. okt 2008

Cau Kuspi kde sa schovavas?Este si seknuta?Lili ten cestak bol tak super ze som nevedela bez skoly zit 😀 Ale nie, chcela som si mozocek troska potrapit aby som nemyslela stale na to iste. A celkom ma to bavi uz horsie je to ked sa musim ucit na skusku alebo pisat pracu.
Csilla to je ale nahoda, este chodis do Klenovca?
Zuzi dik ja si par uchytim ked Lili nechce tak aj tie jej 😉 😀

csilla76
16. okt 2008

dakujem -e za mamickovske virusy 😀
lili ty si cislo ze chces byt imunna teda super 😀
zuzka planujete 3 babo,ale nemdobre rozumiem? 😉
kuspit ty a chudnut?ved z coho prosim ta?to by som mala ja 😅

kuspitka
16. okt 2008

Ahoj inkak.doma som ale este ma to boli ...a ty co davno si tu nebola ako to ze si tu????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre