Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

rimava
27. okt 2008

Luky je v kočíku rád. No nie dlho. My sa trochu pokočíkujeme, potom ho vypustím a pobehá si. , a tak stále dookola. Podarí sa mi tak aj nakúpiť, aj niečo povybavovať. Má svoje obľúbené miesta - okolo Kauflandu a na námestí, tak to stále striedame. No ešte tu chvíľu budem, ale za chvíľu sa moje zlatičko zobudí a začína ďalšia zmena.

nika_ke
27. okt 2008

rimava, aj my sme byvali blizko pri namesti 😉 je to tam fajn.

my teraz najradsej chodime okolo stromov a suchoceme s listim. Druha zmena mi zacne snad az okolo 15h.

kuspitka
27. okt 2008

juj dievcata zavidim vam ze mate babo....

rimava
27. okt 2008

Kuspitak nezáviď, určite sa aj ty dočkáš. Ja som už neverila, že sa toho dožijem a teraz si to užívam naplno. Nesmieš sa vzdať nikdy. Malý je už hore, tak vás mrknem večer. Želám pekný deň.

kuspitka
27. okt 2008

rimava dakujem..
prajem ti pekny den

liliandax
27. okt 2008

kym som ja carovala v kuchyni, tu ste si pekne pokecali 😵 dufam, ze tu niekto aj ostal 🙂

nika_ke
27. okt 2008

lili, este som tu mrkla, ale idem ta vystriedat do kuchyne 😅

kuspitka, dockas sa aj ty ked pride spravny cas 😉
my sme tiez cakali na nasu malicku, sice len 9 mesiacov, co je nic oproti rokom, ktore sa niektore snazite. Ale ked prisiel ten cas, tak sa nam zadarilo 😵
snaz sa mysliet pozitivne 😉

kocurik16
27. okt 2008

nika na túto štrúdľu iba zmiešaš po pol litra maku kryštálového cukru a krupice detskej narajbeš 2kilá jablk. na vymastený pekáč nasypeš tretinu cesta dáš polovicu jablk zase tretina cesta ,jablká nakoniec cesto a zarajbeš jedno maslo.prčieš asi 35minút na 180stupňoch.pokrájať aby sa nerozpadlo tak iba po 4 hodinách.KLasická štrúdľa je aj na mňa veľa.za okná dám vedieť

nika_ke
27. okt 2008

kocurik, to je nejaka skratena verzia strudle 😀

kuspitka
27. okt 2008

iky viem ze raz to bude...len stale nieco nam do toho prislo

liliandax
27. okt 2008

fuha, tak na take komplikovane cary mary ako je strudla som este asi nedorastla 😀

ale ta tvoja kocurik moze byt fajna, raz vyskusame 😵

kuspi - urcite sa dockate, veru, to pozitivne myslenie je dolezite 😉

nika - ides nieco varit? 🙂 alebo uz len upratovat? 😖

kocurik16
27. okt 2008

to je verzia pre tých "šikovnejších" čo majú vlohy na všetko okrem ťahania pravej štrúdle.našla som recept na internete tak som skúsila a chutilo

liliandax
27. okt 2008

ozaj kuspi - ako dopadlo sono?

kuspitka
27. okt 2008

za tedy si adoptujem ako budem tehu...
lila ja som traz nebola na sone idem stvrtok

liliandax
27. okt 2008

jaaj, ja som myslela, ze si uz bola 😅 drzim palce 😵

kuspitka
27. okt 2008

lila nebola..
nejake dieta tu zomrelo narodila sa 2007 ...to je smutne Novak sa volal

liliandax
27. okt 2008

nie som akosi v obraze 😅 u vas v hnusti zomrelo rocne babo? 😢

kuspitka
27. okt 2008

hej teraz to hlasili ani neviem kto presne...
lila stvrtok uvim co ovie moj doktor ..mercha nikde nebude rad

nika_ke
27. okt 2008

lili, upratovala som, zvykla som si popratat kuchynu, ked Riska spi, lebo inokedy sa neda 😒
dnes som varila paradajkovu polievku, zapraska mi zhrudkovatela, ale Riske aj tak naaaramne chutila, tak som sa aspon z toho vytesovala 😵 Riska papkala sama, takze ma caka este pranie polievky na obleceni 😖 esteze som ju stihla prezliect do domaceho.

to je smutne,kolko ludi zomiera ☹

a pritom som si myslela, ze horsie ako mne nemoze byt nikomu ... dnes rano nam big boss spravil prepadovku v robote, doletel z nicoho nic z francuzska a dal mi super ponuku na vyber: bud nastupim ihned do roboty na min. 15 hodin tyzdenne alebo mam padaka 😖
muzovi dal raz tolko roboty ako ma a sef mi oznamil, ze tym padom muz bude cely den v robote...
proste parada ... nech zije hnusna americka kriza 😠

liliandax
27. okt 2008

to je hrozne! bohvie, co sa mu stalo 😔 😢

kuspitka
27. okt 2008

nika a to moze tak urobit...ved mas narok na matersku...

nika_ke
27. okt 2008

kuspitka, vsetko je mozne. Momentalne pracujem na polovicky uvazok s miestom prace doma ako teleworker. A ked si piskne, tak bezim do roboty,hlavne ked mame zakaznicky audit. Teraz ma to caka 3x na 8 hodin v novembri. Kebyze som mala mat padaka, tak sa vratim spat na rodicovsku dovolenku.

nika_ke
27. okt 2008

kuspitka, ty pracujes alebo si doma?

liliandax
27. okt 2008

nika - a to ako moze ten BIG spravit?? 😕 😠 ked 15 hodin tyzdenne, tak 3 hodiny by si bola denne? 🙄 to je fakt sila!!! 😖

ja mam teraz v kuchyni svincik.. ale upratovat ked Petko spi neviem, to by sa zobudil na moje buchotanie 😒
upratovat budeme potom spolu, on mi tak rad pomaha 😵

nika_ke
27. okt 2008

lili, presne 3hod denne je minimum, on chce 4hod. Mile od neho, ze mi dal na vyber, ci doobedu alebo poobede. Resp. 3 dni po 8 hodin a 2dni volno 😠
a vraj co budem robit doma s Riskou, ci sediet a cakat, kym bude mat 2 alebo 3 roky? 😠 ... vytocena som bola teda riadne, ale uz som sa skludnila 😅

nika_ke
27. okt 2008

upratovat mozem prvych cca 30 minut, od kedy Riska zaspi, lebo vtedy spinka tvrdo. Teraz som ako muska a dufam, ze si pospi este taku polhodinku 😅

nika_ke
27. okt 2008

aj vy mate doma taku tmu? 🙄 normalne som si musela zasvietit. Dnes poobede asi ani von nepojdeme ☹

kuspitka
27. okt 2008

nika ja som domka na Pnke ale chcem aby mi neobnovili zmluvu

liliandax
27. okt 2008

nika - aj my mame tmu a riadnu kosu! sice kuria, ale strasne slabo 😠

a von sa nedostame asi ani my 😖 .. co budeme robit dlhe zimne vecere??? 😔

liliandax
27. okt 2008

kuspi - preco nechces?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre