Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

liliandax
8. okt 2008

caf Petiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 ako mas??? 😵

nika - maly zje skor viac vtedy, ked sa spolu hrame, lenze to ho nahanam po celom byte 😖 A to chcem, aby si od toho odvykol, lenze vo svojej stolicke neobsedi 😠

dufam, ze ti to s tou opatrovatelkou vyjde, bolo by to supis!!! 😉

liliandax
8. okt 2008

zase ste sa vyparili.. 😠

nika_ke
8. okt 2008

raz zacas sa treba aj muzovi povenovat... ked sme tu vcera rozoberali tie slipy a trenky 🤐 😀

nika_ke
8. okt 2008

este som zhanala nieco nove o novele rodicovskeho prispevku, ale nic nie je iste? Len dufam, ze na vianoce nepovedia, ze mi vezmu rodicovsky 😠

nika_ke
8. okt 2008

a teraz sup-sup makat ... vyhodte maaa 😉

liliandax
8. okt 2008

nika - nechooooooooooooooooooooooooooooooooooooooood 😵

moj muz si siel lahnut.. nemam sa komu venovat 😒

zuzkafuny
8. okt 2008

môj zas sedí v obývke... 😖 tak sa mi majte 🙂
zatial 🙂

liliandax
8. okt 2008

zuzka - prajem prijemne venovanie sa 😉

aj ja asi pojdem funiet 😔

zatial papapaapapapaaaaaaaa

nika_ke
8. okt 2008

porobila som najsurnejsie a idem tiez zalahnut, dobru noc a este krajsie rano 😉 😔

liliandax
9. okt 2008

ahojte zienky, tak ako dnes? 🙂

vonku je kraaaaaaaaasneeeeeeeeeee.. boli sme sa prejst, skocili sme do sekaca na Malohontskej a odisli odtial sklamani 😠
Nic nemaju... 😖

Petko sa uz chysta spinkat, tak dufam, ze sem nakuknete.. 😉 a trochu si poklabosime 😵

nika_ke
9. okt 2008

deti ulozene, mozme sa vsetky sustredit na kona 😅

nika_ke
9. okt 2008

ahoj lili,
u nas bolo rano lepsie, Riska sa zobudila az 10 minut po mojom odchode 😉 Zajtra si snad muz pospi aj do osmej 😀

baby, sme mohli dat stretko tento tyzden, vsak jak je pekne. Riske som aj bundicku doobedu vyzliekla, co tak pieklo slnko 😎

co som si vcera myslela, ze sa nam pokazila konvica, tak to ju moj uzasny muz vytiahol zo zasuvky a nedal naspat. A ja ako taka blondina, som to neskontrolovala 😠

idem umyt riad a od 13:30 som tu, zacina mi poobednajsia pracovna zmena ...

liliandax
9. okt 2008

nika - s tou konvicou to bolo dobre 😀 U nas bolo vcera vecer podobne, muz si chcel upiect pizzu a dal predhriat ruru.. OK, lenze ani za 1/2 hod. nebola tepla, lebo on ju nezapol, len zapol v nej svetlo.. akosi mu uslo, ze aj teplotu treba nastavit 😖 😀
Tak pizzu nejedol, lebo bol hladny ako vlk a uz by nevydrzal.. tak jedol pastetu 😝

s tym stretkom suhlasim 😉 vonku je supissssss.. aj my sme mali dole mikinu aj ciapocku 🙂

liliandax
9. okt 2008

nika, nika, nikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! kdeze si? 😀

ci este umyvas riad?? 😕

doporucujem umyvacku riadu, je to jedna super vecicka 😉

zuzkafuny
9. okt 2008

Ahojte... 😀 Ideme aj my von... Malý napapaný, spal asi 15minút 😅 (no to zas bude) a ideme sa povoziť na kačičke odrážacej do parku 😅 Nedám mu ani pančušky... tu je 24stupňov...
Lili umývačka je fakt taká super? Máš? Ja veeeľmi rada riad umývam... tak nechcem... 😀 😀 😀

nika_ke
9. okt 2008

u nas popratat kuchynu, to je vecnost ... a ani nevravim o bordeli, ktory doma najdem, ked pridem rano o 9h z roboty 😒
umyvacku riadu si kupim urcite do noveho domu, teraz ani neviem, kde by som ju este vtrepala. My mame aj pracku v kuchyni, aby sa dalo vobec v kupelni umyvat 😖

ma byt aj zajtra teplo? by som mohla dojst do RS o 9:30 😉 alebo potom az vecer o 16h, ale to je asi uz neskoro pre vas. My totizto v tychto casoch chodime vonku. Medzi tym jeme a spime 🙂

a makam o sto sest, mam tolko roboty, ze neviem, kde mi hlava stoji ☹ este aj kolegyna sa na mna rano vyrutila jak furia, ako keby som ja za to mohla, ze jej sef dava vela roboty a ja jej ju mam vysvetlit 😝 a mam novu mladu zabu podriadenu, sice trochu lame slovencinu, ale vyzera byt sikovna, tak snad sa osvedci 🙂

nika_ke
9. okt 2008

vy ste fuc,
porobila som si, cochvila sa zobudi Riska a ideme aj my von
see you evening 😉

liliandax
9. okt 2008

ja som si sla lahnut k malemu, nejako na mna prisiel utlm.. a vstali sme pred 20 min. 😅
takze ak by si chcela prist zajtra poobede, vidis, nas by si nasla v posteli 😀

ale o 9:30 by bolo super 😉

liliandax
9. okt 2008

baby, kde ste? 😕

nika_ke
9. okt 2008

ja som tu, ale len na chvilu ...
mala nevedela zaspat ... na figu den ☹ ale aspon sa mi podarilo urobit jablkovy kolac 🙂

liliandax
9. okt 2008

fuhaaa.. nika, ty sa nezdas 😉 takto vecer robit jablkovy kolac 😅

ja som kukala TV, kedze moj drahy hral nejake strielacky na PC 😠

.. ale uz tu asi nie ste 😖

tak dobru noc 😵

nika_ke
9. okt 2008

este som poslala nejake firemne emaily, mi to nedalo,hlavne ze mame som nestihla za dva dni napisat ☹

... strielacky 😀 moj je zatezeny na strategie, ale odkedy sme prisli s Riskou z porodnice domov, tak si nevrzol 😖
... a teraz ma chudacik moj depky, tiez riesil jednu reklamaciu z domu ... vyzera to tak, ze zajtra nebude vyplata a to na nu cakam jak na spasenie 😠 zrejme ani premie nebudu, pricom robotnici ich dostali a oni aj vyplatu budu mat, to len my hnusne kancelarske krysy utreme usta 😠 ... dnes vecer sa u nas sklonuju slova ako vypoved a stahovat v nezvycajne hojnom mnozstve...

zajtra idem 3.den do roboty, ale sa mi vobec nechce, ked si predstavim, ze takto by som mala chodit kazdy jeden den do dalsieho leta, potom na 4hodiny a o rok na plny uvazok ... vobec ma to nelaka ... musim pripomenut muzovi, nech mi vytlaci projekt nasho domu na nastenku, aby som mala motivaciu 😎

a uz fakt idem do sprchy, paaa 😔

zuzkafuny
10. okt 2008

Nika 🙂
AHOJTE... ja som bola venčekovať 😅
večer idem alkohol lievať 😀 😀 😀 aj ja si ulejem 😉 🙂 za jeden... dva... možno tri 😀 😀 😀
malý spí... vypijem kávu a idem drahému pomôcť. Robí poriadok na dvore (aspoň dúfam) lebo v sobotu máme žúrku na dvore 😅
pomoooc

nika_ke
10. okt 2008

Zuzka, ty si tiez riadne vytazena ... a ja sa tu stazujem 🤐
... zurku by som brala 😉 oslavujete nieco, ci len tak mate posedenie?

Moje uzasne solidarne dieta vstavalo so mnou o 6:15, takze od 10h bola mrzuta. Obed som varila s jednou rukou, na druhej som mala opicu. Kebyze som vedela, tak si kupim hned po Riskinom narodeni nejaky baby-vak. 😒

Moj drahy muz sklerotik si zabudol kolac na lavici, takze poobede bude o hlade ☹

To, ze chodim do prace ma aj svoju vyhodu, po roku sa tesim na vikend 😀

Vraj tu mame jarmok, tak ak chcete kuknut cinske handry, sem saaa 😀

zuzkafuny
10. okt 2008

Nika... sestrin syn a frajer majú narky... a bývajú v činžáku tak či by nemohli u nás... a jedným vrzom oslávime ešte aj bratove narky 😅 Takže to bude tri v jednom. Dnes som sa nevyspala ☹ malý bol hore každú chvíľu a potom sa mi začali snívať somariny a keď sa im uráčilo že už ma nechajú spať, zobudil sa malý 😅 a to už bolo ráno 😖
Nika čína nakaždom kroku je aj u nás 😀

nika_ke
10. okt 2008

Zuzi, ja vieeeem, ze mate dost cinanov, to bol vtip 😉

zuzkafuny
10. okt 2008

jasné 😉
malý otvoril svoje okále 😒 idem mu dať jesť a šup na prechádzku 🙂

liliandax
10. okt 2008

cafte zienky!

zuzi - aj ja chcem party! 😵 .. len neviem, kde ju spravim, asi pred nasim cinzakom by to vhodne nebolo 😖 .. a v sobotu ideme asi do KE, manzel tam ma babku, tak sa ideme ukazat.. este maleho nevidela ( ☹ ) tak ani neviem, aky pocit z toho mam 😅

nika - ty si ale zenska!! vsetko stihas!! no jednoznacne si sikulka 😀

moj maly prave zaspava.. mal dost rusny den, boli sme kuknut skolku oproti Hypernove, mame aj prihlasku.. to uvidime, ci nakoniec tam skoncime 😉 Ale petkovi sa tam celkom pacilo 🙂

liliandax
10. okt 2008

jaaaaaaaaaj.. a zabudla som 😖

vraj tam kde bol obchod s nabytkom Pohoda (pri kauflande), tak ho zrusili a vraj tam ma byt dalsi cinsky obchod!!! mna z nich drbne! 😒

nika_ke
10. okt 2008

ahoj Lili,
ja ze stiham, hahaha 😀 neviem co skor a zmurka na mna obrovitanska kopa zehlenia, samozehliace skrine k nam este nedorazili 😀

kedze vela obchodov s nabytkom pokupila MEGA, tak ostatni asi nemaju sancu sa udrzat na trhu 😒 a v tej pohode toho ani vela nemali, co si pamatam, take uplne odveci veci. No ale cinana tam ozaj nemuseli davat 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre