Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
7. dec 2008

caute zienky,
sme spat z vychodu v teplych krajoch, zajtra rano zase do prace ☹

zuzka, s tvojimi didzinami by som vsak nemenila 😖 😉 ozaj, mali ste v piatok mikulasa aj na diske?

lili, zrejme pozde odpovedam, ale len pre info na buduci rok, k nam domov nikdy prezleceny mikulas nechodil. My sme vzdy isli za nim, najprv do skolky a potom do roboty nasich rodicov. Z celeho si pamatame s bratom len to, ze on sa strasne bal certa, aj pod stolicky zaliezol, lebo si uvedomoval, ze bol zly ☹ 😀

na mikulasa sme boli s Riskou v kike, najprv pozerala rodicom pred nami cez plece, aby videla, co dostali deti pred nimi, ale ked prisla ona na rad, tak sa zlakla a len cumela ☹ ani nepovedala, ze bola cely rok dobra, ani nepodakovala 😒 dostala balony, omalovanku, farbicky, velikansku ceruzku a nejake cukriky, ktore som si pribalila do svojej mikulasskej zbierky 😅

od svokry dostala Riska babiku-motylika, vyzera celkom pekne, aj sa s nim pohra, tak som bola mila prekvapena. Mne sa usla az jedna fidorka, asi som nebola dobra 😠 😀 a zase som nastvala svokru, lebo som riske nedala cokoladovy puding uvareny z nizkotucneho mlieka, no nemozem si pomoct, ale ta zenska jak keby teraz zo stromu zliezla 😠

v piatok vecer sme boli aj v meste, akurat sme prisli na rozsvietenie "stromceka". Riska bola nadsena. Mikulasa videla iba na obrazovke. Len skoda, ze lialo. Stiahli sme medovinu a sli premoceny domov.

Tento rok sme mikulasa premenovali na deda mraza, lebo Riska vie povedat iba dedo. Cize mame jedneho ozajstneho deda a vsetci chlapi v cervenom sa volaju dedo taaa. 😅

kocurik, som zvedava na fotky z venceka. Mas velke stastie, ze ti syn na taku akciu vobec isiel v dnesnej dobe 😉

zuzka, nepatri, ale je dobre vediet, kde chodia nakupovat cuzy, co maju bohatych sponzorov 😀 co ak sa aj na mna dajaky ulakomy? 😀 😀 😀 stacila by aj jeho kreditka 🙂

preletela som detske oddelenia v HM a CA, ale teda som bola riadne sklamana. Dokopy nemali takmer nic 😖

opat som sa rozpisala po dlhej dobe a mozem ist rychlo makat, do jedenastej mam co robit ☹

nika_ke
7. dec 2008

jasne, ze som nieco zabudla...
lili, moj muz by chcel na vianoce novy mobil s navigaciou za cca 12 litrov, moze snivat dalej 😀 asi mu kupim novy holiaci strojcek, ale to je tiez riadna palka, lenze ten jeho stary ma uz 8 rokov a nevyrabaju na neho nove planzety 😖 a kozmetika so spodnym pradlom nesmie chybat 😀

kocurik16
8. dec 2008

ten strší povdal,že v žiadnom prípade ,z neho si prču nikto roboť nebude a Marek si už stihol vybaviť,že ak bude na budúci rok učiteľ potrebovať chlapca do počtu tak pojde.Veľmi sa mu to páčilo. 😀

liliandax
9. dec 2008

pekne ranko zienky 🙂

ja len tak.. lebo bezim kavickovat 😀

dufam, ze uz dnes nieco popiseme 😉

csilla76
9. dec 2008

Ahojte 🙂

po dlhsom case sa hlásim 😉 aj ja som teraz dokavickovala 🙂 onedlho bezim bo idem do Tornali,skocim ku nasim a poobede som objednaná ku kadernicke takze tak. 🙂 inac uz som davno chcela ist ku kadernicke,ale ktej co chodim sa treba aj 3 tyzdne vopred objednat,volala som jej koncom novembra a na dnes ma vie zobrat,tak sa tesim ze budem mat háro v poriadku,rozmyslam ci dat aj melir..uvidim.... 🙂

co mate nove? 🙂 uz viete co budete piect na sviatky,ake bude menu? 🙂 deturence ako?dufam ze dobre,nikto nie je chory 🙂

liliandax
9. dec 2008

ahoj csilla, rada ta tu opat vidim 😉

ako sa citis? injekcie si este pichas? 😔 Dufam, ze je vsetko u vas v poriadku a dockate sa uspesneho konca 😵

ides sa strihat? 🙂 ci len sa nejako skraslit? 🙂

my sme uz zdravi, ako tak... a o peceni mam predstavu .. aspon daco 😀

csilla76
9. dec 2008

dakujem za opytanie,ano picham este injekcie,necitim sa moc dobre su to silne hormony...tak ale vydrzim ved som silna 😉

ano dala som sa ostrihat,aj zafarbila a tiez bordovy melir... 🙂 este som nemala bordo melir predtym..... 🙂

som rada ze ste zdravy a ze sa uz pripravujete na vianoce. 🙂

nika_ke
9. dec 2008

ahojte kocky,
len som vas prisla pozdravit, lebo som dnes bola v robote 8,5 hodiny a som utahana ako kon ☹ uz som si odvykla 😀 este zajtra jeden strasny den a potom uz pohodicka.

lili, to je super, ze je Petko zdravy a ma sa lepsie 😉
zabudla som, ktoreho mas presne narodky, tak by si mohla dat vediet, nech ti mozme blahozelat 😵

lili, v poslednej dobe si na teba casto spomeniem, Riska nam zacala pomahat (asi podobne ako Petko co si spominala, ze ti pomaha v kuchyni), ona by mi aj kavu kompletne spravila, keby som jej dovolila naliat vriacu vodu 😠 zatial vie iba davkovat nescu 😀

kocurik, takze tvojich chlapci si to podelili 😉
nerozmyslala si nad nejakym kurzom na PC cez urad prace, to by si mala asi aj zadarmo 🙂

zuzkafuny
9. dec 2008

Ahojte ženičky 😀
Chlap kuki ružovú a ja brázdim po mihókovi 😀 😀 😀
Ja nejdem nič piecť... ale pomôžem Ivovi s perníkami... postrážim Miška aby mu nezavadzal 😀 😀 😀 no a ešte z nich aj okoštujem...

nika_ke
9. dec 2008

ahoj zuzka,
vy to mate doma obratene, podobne ako my 😀 len ten moj iba vari, pecenie je vyssi level, ku ktoremu sa zatial nedostal, ale aj to casom bude 😀

ked ta tu vidim, cisto nahodou, nerobi tvoj drahy hojdacich konikov na objednavku? 😉
Riske sa velmi pacil jeden dreveny konik v kike s operadlom za 900SK, ale sa mi to zdalo drahe a neviem ako dlho ju to bude bavit 😕
a zaujimave je, ze zvieratka vyzerajuce ako skutocne sa Riske vobec nepacia a mnohych sa boji. Mali v kike aj plysoveho konika, ktory erdzal a ihihikal, ale na neho si nechcela sadnut ani za svet.
Teraz mame s muzom dilemu, ci toho dreveneho kupit alebo nie 😨

zuzkafuny
9. dec 2008

Nika... aj my sme špekulovali nad hojdacím koňom... ale neviem či áno či nie...

nika_ke
9. dec 2008

zuzka, ta si mi velmi neporadila 😖 😉
ako sa ma Misko? uz ho prestalo bavit hadzanie o zem? ake mas pre neho dalsie darceky okrem kona?

my sme Riske nakupili vela malych veci, aby toho bolo dost na pocet 😀 kresliacu magneticku tabulu, xylofon, lego duplo farma, knizku s magnetickymi obrazkami, pyzamko, rolaky a este nejake drobnosti, len dufam, ze ich na stedry den vsetky najdeme 😀

kocurik16
10. dec 2008

rozmýšľala som ale kamarátka chodila a dali jej celý kurz zaplatiť,lebo si nenašla nikoho kde by si bola odrobila prax.Neviem koľko musí byť po skončení odrobené aby uznali kurz zadara.

zuzkafuny
10. dec 2008

na! to bude darčekov 😀 😀 😀
Ešte neviem 😖 čo kúpime jemu... On ani nevie čo to vianoce sú... Ja som mu pokúpila vecičky a´la Next a na rok to už budú darčeky... lebo máloktoré dieťa sa teší z oblečka 😅

liliandax
10. dec 2008

vidim, ze tu riesite dilemu "vianocne darceky" .. no radsej sa nepridam, lebo ma trafi slak 😝 😀

v piatok mame to stretko?? 😕 🙂

zuzkafuny
10. dec 2008

čo??? v piatok??? o koľkej??? aj ja??? 😉 🙂

liliandax
10. dec 2008

zuzi - sak 12-teho, ta ni?? 😀 V RS, budu vianocne trhy 😉

inkak
10. dec 2008

caves lili, aj my sme sa s kuspitkou dohodli na piatok, sa mozeme niekde stretnut na trhu 😉

liliandax
10. dec 2008

jeeeeeeeeeeeeej.. servus inkak! ty zijeeeeeeeeeeees???????????? som ta nevidela, nepocula, necitala hadam 100 rokov! 😀

mas sa?

noooo... ak mi do toho nist nepride, tak jasne, ze sa stretneme! 😉

a ostatne?? csilla, kocurik, zuzka, nika, kamajkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa? kde ste? 🙂

kuspitka
10. dec 2008

Ahojte.ako sa mate...od kedy su trhy ???

liliandax
10. dec 2008

vitaj kuspi - asi v piatok a sobotu, nie? a od rana.. tipujem 😵

ako sa mas ty?

inkak
10. dec 2008

zijem, ale strasne rychlo, nic nestiham. a Ty ako? uz ste zdraví? v piatok mam skolu tak mam dovcu, dufam, ze aj nejake darceky dokupim. tiez by som sa rada stretla aj s ostatnymi.

kuspitka
10. dec 2008

tak ja celkom dobre,idem zajtra stehy dat vonka tak som rada.nejako mi to velmi cervena tak neviem...
inkak zajtra mozno pridem za tebov do prace ale asi piatok nic nebude .....

inkak
10. dec 2008

kuspi cau, to nevadi ze ti to cervena, to sa uz hoji.neber to tak tragicky 😉 takze v piatok nic? zajtra ta cakam, dufam ze sa nebudu ludia blaznit a budeme moct pokecat

kuspitka
10. dec 2008

tak uvidim ci nebudem mat bolesti ked to vyberu mi.o kolkej chceli ste sa stretnut???

liliandax
10. dec 2008

kuspi - ak sa mozem spytat, ake stehy mas? 😕 😔

inka - uz sme ok, ani sme neboli nejak extra chori, len sme obcas zakaslali 🙂 uz je to v poho.. Ludia este blbnu? ci to este len zacina?? 😠

kuspitka
10. dec 2008

dajte datum co budem moct aj ja..................

kuspitka
10. dec 2008

tak bola som na laparke

zuzkafuny
10. dec 2008

naozaj... o koľkej by to malo byť...??? Ja by som sa možno aj s malým dotrepala 😅 autobusom sme ešte nešli 😀 😀 😀

liliandax
10. dec 2008

no snad niekedy doobedu, nie?? 😅 🙂

a mne je to v podstate jedno, aky den 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre