Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

liliandax
27. mar 2009

cafte

reni - super, uz som v obraze, kedze si si dala foto.. je to ovela lepsie ako predtym 😀 😉

novinka u nas - sme chori ☹

aj ja aj Petko sme na antibio.. jaaaaj.. mna trafi slak.. teraz mam taky eroticky hlas 😅 😒 ale pocitam, ze do vecera nebudem mat ziadny ☹

zuzkafuny
27. mar 2009

Lili... ešte že si nevoláme 😕 by som ťa v telefóne nepoznala 😀 😀 😀
Ja idem dnes na dííízu s mamou 😀 😀 😀 vraj oldies párty 😀 😀 😀

nika_ke
27. mar 2009

lili ☹ skoro sa uzdravte, na hlasivky jednoznacne ihned calcium 😉

zuzka, co ty budes robit na oldies? 😕 😀 dobre sa zabavte 😅

dnes som mala hrozostrasny zazitok ☹ takmer som presla jedno dievcatko na namesti tu v tornali, ked som cuvala z parkoviska. Bola taka mala, ze som ju v spataku nevidela. Nastastie som vychadzala pomalicky, vsimla som si ju az v okienku bocnych dveri ... drzo isla kriiiizom cez cestu, vobec nepozerala, ze cuva nejake auto 😠 pritom prechod mala o 6metrov dalej! Mala som sto chuti zastat a zatriast s nou, ze ci je normalna takto chodit cez cestu a jej matke by som dala riadny preplesk za vychovu 😠 Nenavidim tieto miestne stada volov 😠

Moje dieta nema ani dva roky a sice nevie rozpravat, ale vie sa postavit na zaciatok prechodu pre chodcov, pozrie na obe strany a este si zakyva hlavickou "nie-nie" (to akoze nejde ziadne auto) a len vtedy rychlo prebehne cez cestu. Vie, ze na semafore cervena znamena stoj a zelena start.

baby, prosim vas, naucte svoje deti spravne prechadzat cez cestu, moze im to zachranit zivot 😉

zuzkafuny
28. mar 2009

Nika... malá frajerka 😉 🙂 teraz tvoju myslím... tomuto môjmu čudu môžeš vysvetľovať ☹ denne keď ideme na prechod a to už chodíme na pešo pekných pár mesiacov... a on??? eee...!!! Mu je tak jedno či niečo ide...!!! Jauž neviem... ale deti okolo dvoch rokov by už nemali byť viacej pozorné??? Myslím keď mu čítam rozprávku... pche! baví ho asi 5sekúnd... maľovanie prstovými farbami inak super vec... baví ho asi 5minút... 😖

renatka86
30. mar 2009

pekné ránko všetkým? kde ste?

lili už ste zdravý? 😀, či ani nie?

nika v tornali nikto nechodí cez prechod pre chodcov, musíš mať oči na každej strane tela...nenormalni ľudia... ☹

nika_ke
30. mar 2009

zuzi, Misko je este maly, podstatne je, ze ho ucis, on to raz pochopi 😉
Riska pri mnohych veciach tiez vydrzi len par minut. Ale ona je vseobecne pokojne dieta, takze cast si citame aj 4 versovane knizky za sebou 🙂
Asi neponukas miskovi zaujimave hry 😀
Z pohybovych sa mi hrame kolo-kolo-mlynske, oli-oli-janko a zlatu branu. Ked ani to sa mu nepaci, tak viac ti neporadim ☹ tu konci moja fantazia.
Nie su na nete nejake tipy na hry pre akcne deti? 😕

renatka, dnes som uz cumela 10x na vsetky strany.

baby, viete, ze si mozte podat danove priznanie za deti, ak mate na ich meno vedene nejake sporenie. My sme dnes boli s Riskou poslat jej DP. Aspon bude na jeden sunar, ked nam vratia dan 😅

nika_ke
30. mar 2009

lili, ako sa citis ty a Petko? po 3 dnoch vam snad zabrali atb

renatka86
30. mar 2009

nika vy bývate v Tornali?

nika_ke
30. mar 2009

renatka, ano teraz byvame v tornali, uz 13 mesiacov 😢 predtym sme byvali 27 mesiacov v Rimavskej 😒
ty si sa vydala do Riecky alebo tam byvas od narodenia?

kamajka
autor
30. mar 2009

čafteeee 🙂

liliandax
30. mar 2009

ahojte baby!

nepisem, lebo sa mi nechce ☹ priznam sa.. som rada, ze zijem 😅

dnes je to uz Ok, ale vcera a predvcerom.. des.. maly v jednom kuse kaslal, akurat kym spal bol ticho a ja som nemala ziaden hlas.. no super 😝

renatka - no to by aj mna zaujimalo, ci si origos z riecky 😵

kamajka - vitaj, dlho si tu nebola 😕 🙂

nika_ke
30. mar 2009

ahojte
kamajka, ako sa vam vodi?
lili ☹ drzim prsty, nech ste rychlo uplne fit 😉

renatka86
30. mar 2009

Tu bývam od narodenia pri rodičoch...do Tornale som chodila na ZŠ a do Rimavskej na strednú...

lili skoré uzdravenie aj tebe aj Petkovi... 😀

nika_ke
30. mar 2009

renatka, ty si teda pochodila po skolach dost daleko 😨
ja som mala zakladku rovno pred domom 2minuty chodze - za sociku tak robili sidliska, ze bola 1 autobusova zastavka a pri nej obchod, skolka a skola.

pridala som fotky z oslavy Riskinych menin 😵

renatka86
31. mar 2009

no pochodila riadne...o 5 som vstávala a tak... 😠

renatka86
31. mar 2009

nika krásny bicykel...

nika_ke
31. mar 2009

renka, budíček o 5h? 😨 😔 to by som nedokazala.

bicykel s radosťou vymením za ružový 😀 ale to by sa naši urazili ☹ iniciatívne ho kúpili Riške už teraz, ja som ho chcela kúpiť v lete a v predajni vraj inú farbu nemali 😒 oco mi síce vymenoval milión technických detailov, ktoré robia z tohoto žlto-modrého čuda ten najlepší bicykel (kovová konštrukcia, ručná brzda, nafukovacie pneumatiky...) ale ja chcem ružovýýý 😀

dnes je krásne - info pre tie z vás, ktoré chcú chytať padajúce traktory a vláčiky thomas. Budú padať dnes večer o 22h 😀 umývala som okná 😀 😀 😀

vidno, že prišla jar. vyliezlo vonku kopec mamičiek s detičkami 😅 až čumím, že koľko ich tu na sídlisku je 😕
no ja chcem radšej -5stupnov, ked sme boli vonku len my s malou, túlavé psy a vymetači kontajnerov ... moje dieťa sa všetkého bojí 😢 dnes sa s ňou chcelo hrať jedno dievčatko, tak malá sa rozhodla, že radšej pôjde domov ako by sa mala s ňou hrať, našťastie som ju ukecala. Potom sa až rozrevala, keď sa pri nás zastavila učiteľka zo škôlky ☹ a napokon sme prechádzku zakončili hysterickým revom, lebo Riška nechcela pochopiť, že motorka s ňou nevyjde po schodoch domov ☹ ... snáď z toho vyrastie, kým pôjde do škôlky.

nika_ke
31. mar 2009

nikde nikto 😕

my sme sa mali popoludni ovela lepsie 😎 asi sa budem musiet zmierit s tym, ze Riska sa zatial nevie hrat s rovesnikmi 😒 ale ked jej vacsie dievcata podavaju loptu, zatial co ona ju hadze co najdalej, tak vtedy je v siedmom nebi 😅

zienky, ako ste na tom s nabehnutim na letny cas? my mame 30 minutovy posun v rezime, no snad to rychlo zrovname 🙂

liliandax
31. mar 2009

ahojte zienky

nestiham vas ☹ este stastie, ze vela neprispievate a ja sa neucitam k smrti 😀

nika - ja si myslim, ze teraz ked uz bude viac deti spolu vonku hrat sa, Riska sa rychlo do toho dostane a zacne sa jej pacit byt s nimi 🙂

Petko ma deti strasne rad, ale dnes na namesti?! som sa cudovala, mojej nohy sa chytal 😕 ale mal tam svoju kamosku Dianku, tak bol happy 😵

nove u mna.. ☹

vo stvrtok na mna myslite, idem k zubarovi na operaciu.. budu mi rezat dasno 😢 ach jaaaaaj.. 😔

teraz idem spat.. teda sa aspon pokusit, lebo hlavu mam plnu toho zubara a na nic normalne mysliet neviem.. tak neviem, ako zaspim

a posun mame o hodinu.. takze rano vstavame o osmej 😅 🙂 a spat chodi o desiatej 😠

kamajka
autor
1. apr 2009

Ahojte teda ešte raz, prajem krásny jarný deň 🙂
Lili- že si sa vôbec na také niečo odhodlala.... Ja ani zubára nemám, heh.
Náš malý sa tiež s deťmi nehrá, Nika..... Má traumu odmalička. No a Vikina- tá zas len kamarátky zháňa, tej už ani mamu netreba. A ako sa nám vodí? Fúúúú..... je to ťažko teraz kus... Neviem, možno aj počasím je to, alebo čo, ale všetci sú nejakí pobláznení, normálne už nevládzem nič riešiť.
Snáď sa všetko napraví, keď príde leto- ja vtedy ožívam 😀, a to fakt.
Jaj a nebola som tu tak dlho, bo sme nemali notebook.. Ale už máme. Tak sa k Vám snáď častejšie dostanem.

renatka86
1. apr 2009

ahojte!
nika to sa napraví...aj Alex bol taký, a teraz ho už neviem dostať dnu keď sú deti vonku, s rovesníkmi sa velmi nechce ani on, lebo im nerozumie 😖 alebo čo?

lili držím palčeky! 😉

aj my máme hodinový posun, a poobede nechce spať, ale musí 😠
dnes sme boli von od 10 do 12tej tak bol celý happy z toho 😅

kamajka
autor
1. apr 2009

Renatka - my dve sa ešte nepoznáme 😉
Nuž vitaj v mojej-našej témičke. Ja Peťka .........xixi

kamajka
autor
1. apr 2009

kua dievky ja ked sem pridem tak furt vsetky ujdete 😠

liliandax
2. apr 2009

ahojte

Peti - som rada, ze si spat 🙂 a dufam, ze aj tema trosku ozije 😵

ja mam teraz take obdobie, ze sa mi ani nechce kukat do PC, ten je sice non stop zapnuty, obcas nakuknem 🙂 ale uz sa polepsim. Ak dnes prezijem zubara, tak tu budem tukat o100sest 😀

nika - kukla som fotky, mala je rozkosna 🙂 a ako sa sustredi pri tom pexese! 😵 a take iste kolky (ci ako sa to vola) ma aj Petko.. to je ale zabava!!! 😀 s tym sa vie pekne zahrat, najma s dedom.. 😅

no zienky.. ja sa pomaly idem chystat na ten masaker ☹

kamajka
autor
2. apr 2009

Lili daj vedieť ako to dopadlo 🙂 verím že určite dobre 😉
k oživovaniu témy - šak ja som mrtvola, ako to tu môžem oživiť? 😀
fakt, ledva žijem. to tie decká to sú nezmary. a keď podáš prst tak celú ruku obhryzú ☹ 😠
a človek im len dobre chce...... 😒

renatka86
3. apr 2009

Ahojte... 🙂
kamajka ešte nie, ďakujem za privitanie 😉
lili no ako sa mas co bolo u zubara?
včera som umývala okná a šúchala koberec...ale ešte mám stále 2 izby a kuchynu upratovať...dúfam, že to dneska dokončím 😖
pekný den všetkým 😀

zuzkafuny
4. apr 2009

Ahojte...!!!
a kráááásny deň...
Dnes si idem sadnúť s kamoškou 😀
a prásknem tatranský, jeden, dva, tri a možno aj štyri 😀 😀 😀

nika_ke
6. apr 2009

čaute kočky 🙂
stihla som tu minulý týždeň nakuknúť, ale u našich som nemala šancu nič písať.

lili, myslela som na teba vo štvrtok ☹ čistili ti hnis, či čo? 😨 ani si nespomínala, že by ťa boleli zuby. Snáď si mala doma riadnu zásobu ľadu a liekov proti bolesti a už ani nevieš, že ti niečo robili 😉

kamajka, cez víkend bola horúčava ako v lete 😎 už si prebratá? 🙂

renatka, ty šúchaš koberec? 😕 však trošku zapriahni aj muža do jarného upratovania 😉 u nás tepuje jedine môj muž, ja mám ruky aj tak už dosť zničené ☹

po 3 mesiacoch, čo som úplne na rodičovskej dovolenke, tak môj muž neskutočne zlenivel 😠 teraz bol 2 dni sám doma a ani šporák nepretrel, vraj nestíhal 😠 ešte si pohundral, že mám byť rada, že aspoň riad umyl 😖 ... budem musieť vymyslieť nejaký krízový plán na neho 😀 , lebo kým pôjdem do práce, tak doma ani prstom nepohne

zuzka, aká bola žúrka 😅 aj ja by som už tak rada niekam vypadla na babskú jazdu.

baby, neposielate mi tu náhodou od západu dážď? 😨 😠

renatka86
6. apr 2009

ahojte!ani ja nestíham nakuknúť... 😒
je úplne krásne počasie, sme celý deň vonku... 😀

nika no on mi aj pomáha, ale bol v robote a a tak, zatiať poslúcha, vlastne musí... 😠

zuzkafuny
6. apr 2009

Nika... žúrka oki... neboli sme dlho 🙂 ale dobre padlo 😉
tu tiež trošku zapršalo... ale len trošilinku 😉 🙂 Ja už sa teším na búúúrky 😵 😵 😵
Keď o tom rozprávam, tak normálne so mnou šije... od nedočkavosti 😵 😵 😵
Renka... ja už riadim pomaly mesiac a stále nič... 😀 😀 😀
ešte som sa k tomu ani nedostala 🙂
Lili... zúbky v poriadku...???
Peťku som dnes stretla... pobehovala s detičkami 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre