Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

dahra
22. apr 2009

Liliandax,
prekukla si ma 😀. Pre sestru hladam...ale tak trochu aj pre seba, pre pripad, ze by som sa vratila byvat domov 😔.
Clovek nikdy nevie. 🙂

liliandax
22. apr 2009

dahra - ahaaaaa.. nic v zlom, ale radsej sa nevracaj 😀 ved co by si v tejto diere robila?! 🙄 🙂

a uz ste niekoho vybrali?

nika_ke
22. apr 2009

caute, ja som dnes KO ☹

renatka, my cez Riecku iba prefrcime 😀 moja mala nie je spolocensky typ 😒 to zavisi od temperamentu tvojho maleho ako by sa pohrali, kebyze sa na nu vrhol a zacal ju pusinkovat, tak sa rozreve a zahlasi "brm-brm do-do" (podme autom domov) ☹ ale ak by si s nou kopal loptu, tak to by ho mozno chvilu strpela 😀
niekedy by sme sa mohli stretnut na ihrisku v abovciach, vsak ja by som vas aj mohla zviest, ak by si chcela 😉

zuzka, my v 2 rokoch ziadne ockovanie nemame 😲 potom napis, ci vam nieco pichali, nech nieco nezmeskam. Mne naposledy dokina vravela, ze sa zrusilo nejake ockovanie v 2-3 rokoch a mame prist len do poradne, ked pojdeme okolo 🙂

lili, mne sa tiez stava, ze Risku pred niekym pochvalim a od tej chvile je to akoby zmazane 😠

dahra, nie som z revucej, len nejakou blbou zhodou nahod som sa ocitla v tomto okrese 😖 predtym som nejaky cas byvala v RS, tak preto som sa votrela do tejto temy.

idem nabrat sily na poobedie, dnes mame zly den, malej idu 2ocaky, tak od rana je urevana a len by sa nosila ☹

nika_ke
22. apr 2009

zuzka, nasla som tento ockovaci kalendar, podla mna nase deti maju pokoj do 6-tich rokov 🙂
http://www.zzz.sk/?clanok=3407

kamajka
autor
22. apr 2009

čautee... 🙂

ako máte? juuj či je krásne vonku, že? ja ani na net nestíham, teda ani sa mi nechce, radšej vonku ideme 🙂
Dahra - ja a Zuzka sme z Hnúšte, Zuzi neviem kam chodí, ja chodím k dr. Markovi a sťažovať sa nemám na čo, som úplne spokojná, on aj sestrička sú veeeeľmi zlatí. 🙂

zuzkafuny
22. apr 2009

Peti... ja tiež tam... a všetko oki 😉 🙂
Nika dík idem kuk...

dahra
22. apr 2009

Liliandax,
no ved veru, z toho okresu mladi utekaju, praca nikde, este aj mliekaren zavreli nedavno. Uz neviem ci tam este daco funguje. Ale zasa kazdy odist nemoze. Ja som sa vydala do ineho mesta, ale keby som ostala slobodna, myslim, ze by som neodisla.

Kamajka,
kde ordinuje doktor Marko?

kamajka
autor
22. apr 2009

Dahra - poliklinika Hnúšťa 😉 😀

kamajka
autor
23. apr 2009

Breee ráánko 🙂))..... brrrr zima je... 🙄 🙂
ako ste sa vyspali?

zuzkafuny
23. apr 2009

Peti... ja celkom dobre, len ma nejako od rána bolí hlava 😖
A to moje decko 😠 😠 😠 to vám má také trucovité obdobie 😅 hrúúúza!!!
Dnes sme išli domov na šmiku a rúkal ako jeleň...!!!
Mne rohy už narastú...
Už chvalabohu drichme...

kuspitka
24. apr 2009

Ahojte.ako sa mate???davno som tu nebola u vas....

zuzkafuny
24. apr 2009

Kuspi ahoj 😉 🙂
ja sa mám... celkom oki...
Dnes prišla Miškovi trojkolkaaa...!!! ženýýý tá je supeeer... 😵 😵 😵
škoda že aj pre veľkých takú nevyrábajú...
Som mu ju musela dať do postele a on si ľahol ku nej... som zvedavá kedy zaspí od vzrušenia a trucu 😀 😀 😀

dahra
24. apr 2009

Kuspitka,
ako sa mas? Vidavala som ta medzi heliosackami, citam to aj ja, bo chodievame, ale neprispievam. Ty si sa do RS pristahovala a ja odstahovala 🙂.
Nech sa ti (vam) dari v novych temach, ale hlavne IRL(nazivo)!

kuspitka
24. apr 2009

dahra aj ty chodi do Heliosu??? a ty kde byvas???
ja velmi dobre dnes pojdem konecne vonka uz ma zeru mrmle domka a etse ked musim lezat ...
zuzka tak misko sa velmi tesi co???

liliandax
24. apr 2009

cafte kocky

zuzka - malemu Miskovi prajem vela vela naslapanych kilometrov a tebe riadnu kondicku 😉 😀

ja to teraz zazivam s Petkom na bicykli, ale mam fintu fň, tak je maly nahraty 😅 😀

dahra, kuspi - dufam, ze sem budete chodit castejsie, nech tato tema ozije 😵 🙂

kuspitka
24. apr 2009

lilianfax este neviem ,ale budem sa snazit chodit ako casto sa da...

liliandax
24. apr 2009

kuspi - budes musiet! 😉

... chodit podavat info 😵

kuspitka
24. apr 2009

liliandax ty sa tesis stoho najviac... 😀

liliandax
24. apr 2009

kuspi - a cudujes sa? 🙂

dahra
24. apr 2009

Kuspitka,
ano, chodime od februara, ale so mnou je to na dlhsi pribeh. Ty si predtym chodila do ineho centra? Ci sa mi to mari..? Momentalne som priamo v ZA.

nika_ke
24. apr 2009

... a predsa sme to madarom nandali, jupiii 😀 ale Stana chytal este horsie ako Riska 😖

to som sa prisla aspon trochu vytesit, inac sa mame otrasne, muz doniesol z roboty nejaky hnusny virus, obe s Riskou teplotujeme a ja mam z nosa vodopady ☹
baby, ako zvladate starostlivost o deticky, ked ste chore? ja som ratala kazdu hodinu a nevedela sa dockat vecera. Snad zajtra uz budeme bez teplot.
viete mi poradit, kedy mozem ist s malou vonku? hned ako prestane mat teploty, alebo treba este nejaky den pockat? ak budeme musiet byt cely vikend doma, tak ma asi drbne 😖

heja slovensko, heja slovensko, heja heja heja slovensko 😎

zuzkafuny
25. apr 2009

nikaaa...
faninkaaa 😉 🙂

renatka86
27. apr 2009

Ahojteeee! ako sa mate zienky? ja som mala strasny vykend, brat a som mala doma na vykend tak sme sa vcera riadne pohadali, vlastne len on reval na mna... 😢 ale uz je dobre...

lili Alexovi sme este minule leto kupili bicykel a nevie na nom jazdit, len brzdit 😉

nika skoro sa uzdravte, a oci vas nebolia?my sme mali aj oci zapalene 😖

kuspitka
27. apr 2009

Ahojte.
Dahra ja som stale chodila do Heliosu.chcela som menit centrum len kvoli IUI ,ale potom sme aj tak ostali v Heliose.

zuzkafuny
27. apr 2009

ahojtééé...
kuk na bicku 😉 🙂

kuspitka
27. apr 2009

Ahoj.velmi pekna....
tak sa tesite...aspon vas spoznam uz na dialku

zuzkafuny
28. apr 2009

Ahojte...
Kde ste???
jáj...
je pekne, tak si užívate 😵
chlap mi išiel na pivo a mne nejde stv2 a nemôžem kuk hokej 🙄

nika_ke
29. apr 2009

caute zienky, my sme od nedele u nasich, cize na net velmi nemam sancu sa dostat.
a okrem toho sa citim totalne na figu 😝 v pondelok mi dokina dala atb, ale ucinok akosi nevidim 😒

renatka, presne aj oci ma bolia, teda skor tak palia, myslela som si, ze je to z teploty 😕
Co vam zabralo? ja mam sumamed a fondinal (na alergicku nadchu 😖 )... ja uz chcem byt zdravaaaa ☹

zuzi, bickos je geniaaalny 😅 😅 😅 najbohovskejsi aky som doteraz videla 😵 take nieco som hladala. aspon hod link, kde si ho nasla, ty tajnostkarka 😉

nika_ke
29. apr 2009

ozaj baby, co keby sme dali stretko 5.5. v RS na kolotococh? 🙂

len tak pre porovnanie kuk link na oslavy dna Kosic - kliknite si na brozuru, ak prave nemate co citat 😀
http://www.kosice.sk/clanok.asp?file=dm2009.htm

ja svoje mesto proste milujem 😵 a urcite pojdeme s Riskou na Magnezitarsku 60-ku, my sme ju slapali ako deti kazdy rok, len musim zajtra kupit kroniku, aby jej mali kde dat peciatku, juuuj, ja sa tak tesiiim 😅

renatka86
29. apr 2009

nika ja som nebrala nic, akurat som si kupila kvapky do oči, septonex, ale mi to nepomahalo, tak som prestala použivat, potom ma prestali boliet...malému dali vtedy na pohotovosti biseptol a hylak, predtym bral aj on sumamed.ale ja si myslim, že tie horucky mal zo zúbka, včera som si všimla, že mu vysli 2zadné rezáky, neviem ich presne pomenovat... 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre