Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
24. mar 2008

Ahojte zienky,
akosi sa malo dostanem na net a to tu mame 4PC 😀
Uz som pooblievana aj s postelou, prezlecena a mozem trosku kuknut na net.

Zuzka, Miskovi blahozelame k prvemu krociku 😵 to sa riadne pochlapil na 11 mesiacov. Teraz sa uz asi ani ty nezastavis, ked budes musiet behat za nim 😀
Dobre nakup v BB, v Europe urcite nieco najdes 😅

My oslavujeme velku noc ako pohania, pre nas su to sviatky jari. Nez sa narodila mala, zvykli sme chodit na prechadzky do prirody, natrhat bahniatka, zlaty dazd. Ked sme boli mali, oco plietol bratovi korbac z vrboveho prutia a potom nas nim riadne vysibali. Kym zili nasi starki, chodili sme na slavnostnu veceru k nim. Odkedy nie su medzi nami, dost mi chybaju vsetky taketo sviatocne ritualy z detstva ☹ Teraz sa budem snazit pre nasu Risku vytvorit nieco podobne. Ja mam aj velmi rada tematicke vyzdobovanie bytu, pekne prestrety stol ... Moja mama nema k takymto veciam vztach a dost mi to tu vadi. Zrejme dalsi rok budeme oslavovat Vianoce aj Velku noc u nas.

Lili, aj nasa mala vcera spala dost zle. Zistila som, ze cim menej spi cez den, tym horsie spi v noci. Pritom v mudrych knihach pisu, ze dieta ma mat zaklad spanku v noci a zvysnych par hodin dospat cez den. My aj v tomto musime byt vynimka 😒

Predvcerom sme prehrali 😖, vcera sme nehrali, ale dnes to nasim musime vratit 😀

Dnes nas caka obed u svokry 😖 este aj drahemu musim robit sofera. Aspon som prisla na super vyhovorku, aby som nemusela sediet u svokry - pojdem kocikovat malu. Hoci u nas striedavo prsi - snezi, ale radsej budem mrznut vonku ...

Zuzka, inspirovala si ma s upratovanim v albume, tak som Riske vytvorila novy 😵

zuzkafuny
24. mar 2008

Ahojte kočky...
Nika... ten albumík "náš poklad" je super...! To si robila ty...??? Ja som to skúšala cez gimp a nejako sa mi nedarí... tak som sa na to... 😉 ja pooblievaná nie som... nemám rada veľkú noc a všetci na okolí to vedia... Malému sa spať nechce, tak sa asi ideme prejsť... pekne sa vyčasilo 😉
Tak tento mesiac do BB nejdeme ☹ ma drahý potešil... hm... tak mi bude stačiť asi aj RS 😖
No tak ja sa idem dekovať 😉 🙂
papa

zuzkafuny
24. mar 2008

Mišiačik nakoniec zaspinkal... 😉

liliandax
24. mar 2008

ahojte kockulky, pisem len ako z rychlika, nakolko teraz som u nasich a pomaly sa chystame domkov. U nas toho nove vela nie je, takze ani nemam velmi o com pisat 😅
Den som prezila celkom sucho 😀 Trosku smrdim (podla niekoho by to mala byt vona) 😀 😀 ale to k dnesnemu dnu patri 😉
.. ale od navstev sme si doniesli mnozstvo cokoladovych zajacikov, vajicka... to zas budem mat co ja jest 😀 A dostali sme aj hrajuceho zajacika Duracell, no som zvedava, co to vlastne robi 😕 .. ale to az potom, ked zozenieme baterky 😠

Co mate noveho? 😵

musim letiet 😒 .. ale este dobehnem 😎

liliandax
24. mar 2008

nika - ani ty navstevy u svokry nemusis? 😠 .. sme na tom dve 😝

a ten novy albumik Risinky je uzasny! na to mas nejaky program? 😅

zuzkafuny
24. mar 2008

Lili... tak ty chceš dovolenkovať...???
Inak tu u nás nič nové... a dúfam malý bude spať... lebo táto noc bola niečo strašné... nespal ani hodinu celú. A mne sa snívalo ako utekám v sne a mám normálne svalovicu... 😀 😀 😀 tak mi treba... nemám pobehovať kade tade...

liliandax
24. mar 2008

zuzka - 😀 😀 😀 Aj si v tom sne schudla? 😀 (teda mne by sa zislo 😅 )

hej hej.. chystame sa a kedze ani my nechceme kamene (uz mam Chorvatska plne zuby 😝 ), tak zatial vedie to Bulharsko

no sa deje s malym? .. lebo aj nas spanok je kadejaky, ale tuk tuk, v noci spal v pohode, bol raz hore (co u nas je uuuuuplneeee netradicne), ale potom sme vsetci spali do rana do osmej, co je tiez netradicne 😀

zuzkafuny
24. mar 2008

môjmu psovi haraší... nemohol behať lebo pršalo a somár sa bojí vody 😀 tak sa nevie vmestiť do kože... môj drahý išiel k susedovcom (romom) fotiť oslavu... a vypol mu mobil, hrá tam nahlas hudba a jaby som už chcela aby došiel domov... mám ísť po neho...???

liliandax
24. mar 2008

ako citam, u vas je veselo 😀

koho mam viac lutovat, teba alebo hava?? 😀 😀 A to ti beha po byte? musi byt zabava 🙂

no a ja by som pre manzela isla 😅 .. kedze ja nemam rada, ked sa tula 😀

liliandax
24. mar 2008

baby, uz ste skladali kinderko s kombinackami?? 😀

to je teda zabava! 😀

kamajka
autor
25. mar 2008

cauky ženušky.

ja len tak kuk, mažel ma ist dnes do prace,
no neviem, či pojde, ma pre neho prist kolega z Bardejova... ale po Velkonocnom pondelku Bohvie či bude schopny šoferovať... 😀

už ked budeme sami tak sa Vám budem viac venovať, slubujem. 🙂

Zuzi, to máš ešte dobré sny, mne sa stále sníva o psoch a o vlkoch... 😖

Idem aj ja kuknut ten album, som zvedavááá 🙂 🙂 🙂

kamajka
autor
25. mar 2008

Nikaaaaa je to vážne že bombaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂

to nás musiš naučiť.

aj ja chcem take robiť, je to prekráááásne,
tiež som to skúšala, ale bola som z toho magor,
robila som to podla tych tem, čo tu boli vo volnej diskusii, ale nič som nevykuzlila...

musiš nam to polopatisticky vysvetlit všetko po kročiku 🙂 🙂 🙂 teda aspon mne.

je to ozaj famózne, krásne.

nika_ke
25. mar 2008

Ahojte kocice, vidno, ze je po sviatkoch, ako ste sa rozpisali 😉

dakujem za pochvalu albumu, patri vsak mojmu muzovi. Template mi nasiel brat na tejto stranke
www.atmosphere-studio.ro
Potom muz do nich len doplnit fotky vo Photoshope.
Ja to zatial neviem, pred vianocami som skusala GIMP, lebo som chcela urobit kalendar s fotkami malickej asi ako vacsina mamiciek na konovi, ale nevedela som sa s tym pohnut a hlavne zabera to kopec casu. Muz mi slubil, ze ma to nauci robit vo Photoshope, nie je to podla mna nic zlozite. Najviac casu mu zabralo upravenie fotky na vhodnu velkost, aby sa vosla do ramceka.

Kamajka, ty to isto zvladnes lavou zadnou 😉

mala spi vedla mna a klavesnica na maminom PC je dost hlucna, tak nemozem vela tukat 😒 stavim sa neskor, ked sa mala zobudi a hodim ju dedkovi 😀

liliandax
25. mar 2008

pekny den!
aj Petko spi (huraaaaaa), tak sem viem trosku kuki..

Nika - ta stranka je super, len skoda, ze ja som do Photoshopu lava ☹ A neviem, ako by som tie fotky do tych obrazkov dala 😒

co sa tyka tych kalendarov, ja mam super CD na upravu fotiek a tam vies urobi aj kalendare, ci uz na cely rok, alebo po mesiacoch.. Daju sa aj kadejako upravovat fotky, len ja sa do toho az tak nerozumiem 😖

ale ak by ste mali zaujem, viem vam to napalit a poslat. Mozno vy budete sikovnejsie 😀

zuzkafuny
25. mar 2008

Jeeej... Peti vitaj 😀
Nika... a kto mi ti ppprekladá...??? 😖 😖 😖

kamajka
autor
25. mar 2008

cauko, tak ja sa do toho dnes pustim a uvidim..

co myslis Nika, bude sa to dat aj vo Photofiltre Studio? lebo z adobe photoshopu som aj ja debil cisty... 😀

Zuzi dakujem 🙂

zuzkafuny
25. mar 2008

Peťka... tak ty sa to pekne nauč a potom sa budem ja od teba... 😉

kamajka
autor
25. mar 2008

supeeeeeeer. zuzi, niekedy dojdem zas na navštevu, aj toho maca sme u vas nechali.....

kamajka
autor
25. mar 2008

Nika a nevieš naaahodou ako to stiahnem z tej stranky???????? ☹

zuzkafuny
25. mar 2008

downloads je stiahnuť... 😀 toto viem po anglicky... chi... hľadaj podobné až nie také isté slovo 😀 😀 😀
Som ti pomohla...??? 😉
Jasné... prídi...!!!

nika_ke
25. mar 2008

kamajka, sorry, ale muz ma trochu ojekabatil. Ramceky stahoval z nejakeho torrent-a. Mas taky program? Tam zadal nazov stranky, co som tu davala. Netusim, ci sa to da upravovat aj vo Photofiltre studio 😕

Btw. uz sme spat v teplych krajoch ☹

nika_ke
26. mar 2008

no toto ... musela som nas hladat na druhej strane! 😝

nasa bambulka prvy krat prespala celu noc, jupiiii 😅 od 19:30 do 5:30, a teraz zalomila opat.
U nasich tiez jednu noc nechcela vobec mliecko, ale budila sa kazde 2 hodiny. Neviem ci to nebude tym, ze som po 3 mesiacoch dostala kramy a malej teraz mliecko asi nechuti. Cez den ju kojim 3x, viac nechce. Len sa teraz bojim, ci si vypije dost mliecka ☹ Na 1x zrejme nestiahne 200ml, vsak kde by sa to v mojich cici nabralo? 😨 Aj vahu ma hranicnu ... joj, ked si myslim, ze som vsetky problemy s malou vyriesila, zase vyskoci nieco nove s cim si neviem rady. Musim dnes posnorit na nete.

Kamajka, muz mi poslal postup na stiahnutie templates aj nejaky subor, ktory ked otvoris, tak sa ti rovno spusti stahovanie z torenta. Ak to chces, tak napis IP 😉

nika_ke
26. mar 2008

Zuzka, ved ti netreba vsetko prekladat 😀 nieco rozumies 😀

Lili, dakujem za radu o Libenare, sopliky malej presli za 1 den. Len nechapem, preco je slana voda taka draha 😒

Tiez sme zacali uvazovat o Bulharsku 😅 Najprv sme chceli ist do Madarska, potom do Chorvatska a v nedelu sme sa prechadzali po meste a zbadali sme ponuku na Bulharsko, tak nas tuklo, ze pre malu by bola pieskova plaz asi lepsia ako kamienkova 😀 Nie som este uplne rozhodnuta, lebo ja nemam rada tie obrovska siroke plaze s polonahymi sexicami, nie je tam ziadne sukromie. 😖 Idem pokukat cestovky, kolko by to vyslo.

liliandax
26. mar 2008

ahoj nika a ostatne kocky!

som tu len na rychly kukuk, lebo musim nieco varit a nemam ani sajnu, ze co 😖 A maly ma pri zaspavani tak vystavil, ze uz nevladzem ani tukat do klavesnice ☹ .. a este mam aj kramy, no fakt, ked sa sype.. tak poriadne

ale co ma tesi, uz dovolenku mame vybranu a aj zalohu danu.. a za dobre peniaze 😎 Vybrali sme si nakoniec to Bulharsko, je to daleko, ale snad to nejako prezijeme 😝

no, idem za sporak 😠

nika_ke
26. mar 2008

Lili, tesim sa s tebou z dobreho vyberu dovolenky. Ak mozes, tak napis ktore miesto v akej cestovke ste si vybrali 😉 ja som zatial nic zaujimave nenasla.

Bezim aj ja kuchtit, vsak o chvilu je tu muz a obed nikde 😲

zuzkafuny
26. mar 2008

Ahojte dievčence... my sme si nakuchtili špenát a kašu... malý to ľúbi.
Dnes mi ušiel pes 😖 a to bývame pri ceste. Ma prišiel sused upozorniť... hajzlík si zapamätal s kadiaľ uteká Punťo za sukami (keďže sa hárajú)... mu dáko skoro brní šteňaťu nepodarenému... ale tak nám treba keď nemáme ešte plot porobený iba tú hrdzavinu starú... 😠
Drahý nakoniec došiel sám... v požehnanom stave 😀 😀 😀 , a bolo mu teda zleee 😝 😀
ale keď niekto nepozná mieru, tak mu treba... 😀 😀 😀

nika_ke
26. mar 2008

Obed som stihla LTT.

Zuzka, mali ste fajny obed, u nas bude spenat na konci mesiaca 😀
Esteze sa Cerbymu nic nestalo. Vy mate aj druheho psa? Do plota treba nabit drevene koliky 😀 som ja ale chytra. Nas jazvecik je tiez betar, on ma malu papulku, ktora sa vosla medzi oka na plote u babky a on si dieru jednoducho vykusal 🙂
Nas prvy pes sa raz nahodou ocitol na ceste este ako steniatko, akurat isiel kamion, trubil a on tam sedel ako trubiroh. Ani som nedychala, ked prechadzal kamion. Nastastie sa malicky bal a sedel cely cas ako prikovany v strede medzi kolesami kamiona. Hrozne su taketo stavy ☹
Drahy ti trafil domov, ani si nemusela ist pre neho. Nabuduce ho vyprav aj s nabijackou 😀

U nas strasne fuka - klasika, brucho ma boli a asi dnes nepojdeme von. Tak by som si dala panaka slivovice, nech sa mi ta mrcha konecne poriadne pusti 😝 ale nemam ani slivovicu a ani nechcem zabijat malickej mozgovej bunky. Neostava mi ine, len trpiet dalej ... Trochu som si polezala a idem umyt riad, nech tu nie je bordel, ked pride muz z roboty.

zuzkafuny
26. mar 2008

Nika... 😀
len by lepšie spala... vraj 😀
Už sme dieru zapravili... 😝 už si môže pískať... 😀 trubiroh...!!!
aaaaaaa šup na prvú... sme zas na druhej strane boli 😖 😉

liliandax
26. mar 2008

nika - to co pises o vasom havovi, to dobre poznam aj ja. my sme mali u nasich takeho bastardika, ale rozumu mal niekedy viac ako my vsetci dokopy. tiez rad zdrhaval, my sme mali taky dreveny plot, take koliky a vzdy ich vedel preliezt, tak sme furt namontovali dalsie (vyssie). no vyzeralo to u nas ako u ciganov, rozne koliky sme mali pridrotovane, priviazane spagatom 😀 Ale nakoniec sme to vzdali, vzdy nas nejako okabatil. Lenze on huncut sa chodil vencit k susedom, nas travnik nikdy nespinil 😀 Asi u susedov to bolo lepsie 😀

zuzka - takze si s havom riadne uzivas! a to najlepsie ta este len caka, ked sa riadne okolo otuka 😠 A ten Punto je jeho kamos? 😀

baby, u nas dnes normalne snezilo! mala som vyvesane pradlo na balkone a ked som ho zbierala, kukam.. je na nom polystyren 😲 😀 Som si myslela, ze nejakeho suseda nad nami zavrazdim.. ze vyhadzuje polytyren von oknom.. a to bol sneh 😖
No fakt, divne to pocasie, ale muzik vravel, ze sa ma od vikendu oteplit 😎

liliandax
26. mar 2008

nika - nakoniec ideme sem 😉 : http://www.koala.sk/index.php?d=3&s=700&u=850

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre