Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
26. mar 2008

mne uz asi totalne hrabe v mojej bedni, pozerala som dnes koalu a bulharsko som tam nenasla. 😨 Idem teraz popozerat, otvorili sa mi oci 😕

Lili, pekny vyber, pre nas zial neaktualny 😖 Pokusam sa najst nejake tiche miesto blizko letiska, skor penzion v okrajovej strvti ako hotel v centre. My sme zvyknuti na ticho aj teraz, neviem, ci by mala v noci spala, kebyze okolo nas zurovali dovolenkari.

Zuzka, nasa mala v lete dobre spala od 2dcl cierneho piva 😀, zriedkavo si dam poharik vina u nasich, ostremu sa budem radsej este chvilu vyhybat. Nech si mala nezvyka ... 🙂

Muz ma viac ako tyzden priserne vytaca. Kazdy druhy den pozera hokej, vtedy ho nic nezaujima, malu mi strci do ruky a mame mu dat dve hodiny pokoj 😠 Kedysi mi to nevadilo, ale teraz ma ide rozhodit. Hlavne, ked som cele sviatky pocuvala vety typu: on nebude malej 100x dvihat hracku, on ju nebude 5x za den prezliekat ked si oslinta tricko, on nebude ... Dnes som na neho nakricala, ze ked on nic nebude, tak ani my s malou s nim nebudeme 😠 Ale taketo vyhrazky su mi prd platne, on si aj tak urobi po svojom len to, co sa jemu hodi ...
Pripadala som si dnes ako Kamajka 😀

Kamajka, co je s tebou, flakas sa? Muz ti odisiel, ci nie?

nika_ke
26. mar 2008

Nasla som pekny penzion na Koale a ako naschval nelietaju z KE, iba z BA. Vsak to presedim tyzden pri PC, kym najdem pre nas dovolenku 😒

nika_ke
27. mar 2008

dobre ranko,
opat sme boli na druhej strane 😔 tak sup, sup na prvu 😀

Bambulku som dala spinkat, dam si sprchu a vrhnem sa na zehlenie.

pekny den 😉

zuzkafuny
27. mar 2008

Ahojte babule... veru Lili má sa vyčasiť a tento víkend má byť vraj teplý...!!! Tak dúfam bude...!!! Už som celá uzimená.
Punťo je psík, ktorého sme kúpili s domom... Celý svoj život bol na reťazi a aj teraz je, len ho púšťame a stačí chvíľa nepozornosti a šup už je von... a naučil si vyvliekať hlavu z obojka... ale teraz sme mu to utiahli a keď sa suky dohárajú (hlavne tá susedova), tak ho začnem znova púšťať... vtedy sa mu zdrhať nechce keď nemá za kým 😅

zuzkafuny
27. mar 2008

tá dovolenka bude isto super... som kukla a aj ceny nie sú zlé... a dobre vedieť 😀

liliandax
27. mar 2008

cafte kocky!

pisem narychlo, lebo sa mi zda, ze maly bude kazdu chvilu hore 😠 Kedze sa mu v poslednej dobe akosi spat nechce.

zuzka - kupit dom so psikom? to som este nepocula 😅 Ja by som svojho hava (teda ak by som nejakeho mala) predat len tak nevedela.. dost zle som znasala, ked ten nas minuly rok zomrel 😢

nika - pod aj sem zehlit! 😀 .. mne sa ako vzdy nechce.. 😔 Necham si to na vecer, opat bude hokej, tak aspon mi cas rychlejsie ubehne, kym moji chlapi budu fandit 😉 Ja mam tu vyhodu, ze sa maly aspon trocha ukludni, ked s ocinom cumakuju na hokej.. maleho asi bavi, ze nahanaju na lade "nieco cierne" 😀

kamajka
autor
27. mar 2008

caute žienky,
som tiež len kuk, lebo už maly piští, sa mi teda zdalo.. už je ticho.. no uvidime 😕

Nika, tak ti poviem, chlapi su všetci dobri len na jedno 😀 - a to nie na sex, ale na deti 😀 😀 😀 , nerozčuluj sa, ved nebude pršať večne 🙂 🙂 🙂

kamajka
autor
27. mar 2008

K žehleniu ešte - ja som poslušne žehlila všetko čo sa len dalo,
ale posledny mesiac ma to veru omrzelo, takže len veci pekne poskladam do skrine, a čuduj sa svete, oni sa vystru aj sami....... Nepovažujem za nutné vypalovať bacily 😀 , ved už mám velké deti. Milko bude mat v júli dva roky, Vikinka už ťahá piaty............ Booooože, ale to nenormalne rychlo uteká.. ☹

liliandax
27. mar 2008

baby, prave citam, ze v Hnusti vystupi na dni mesta Team a superstaristi 😉 To ste sa ani nepochvalili 😠 .. aj ked ja ich osobne nemusim 😝 😀

kamajka
autor
27. mar 2008

Dianka a či naozaj? 😅 som ani nevedela. moje kulturne vyživanie sa v mestskych podujatiach je na bode mrazu. ak nie aj hlboko pod mrazom 😀

liliandax
27. mar 2008

Peti - tak to mozme mrznut spolocne 😀

nika_ke
27. mar 2008

zo mna je uz cencul 😀

kamajka
autor
27. mar 2008

eeeeej baby tak nam ide 😀

nika_ke
27. mar 2008

bambulu som uspala, tak mozem aj suvetie napisat 😅

Zuzka, aj ja kupim psika, ked k nemu daju dom zadarmo 😀

Lili, velmi by som ti so zehlenim nepomohla, pozehlila som iba polku. Zostali mi obliecky pre malu a baldachyn, ten tak nerada zehlim 😖 s tou mojou zehlickou 😒 Muz mi slubil na narodky novu zehlicku, tesim sa 😅
Moju malu nemozem nechat dlho s muzom pozerat hokej, lebo ked hraju nasi (tj. KE), tak nic ine okrem telky nevnima. Pred dvomi tyzdnami pozerali hokej a mala pri tom takmer zjedla pol strany letaku z tesca. Ja som varila v kuchyni a zrazu bolo podozrive ticho, tak som nakukla a mala sa dusila s letakom, lebo sa jej prilepil na horne podnebie. Som jej ho lovila rychlostou blesku 😢 Takeho mam nezodpovedneho muza 😠

Kamajka, mas svatu pravdu, muzi su len na vyrobu deti. Ked budes vyhadzovat svoju zazracnu skrinu, v ktorej sa ti veci same vyzehlia, tak daj vediet. Ja si ju pridem zobrat od vasho smetiaka 😀
Ozaj, preco si zmenila Milkove meno v pase? 😕

Kedy su v Hnusti tie dni mesta? Snazila som sa naznacit muzovi, ci tam nezbehneme, ale zrusil ma, ze z tornale je to daleko 😖 Ale ak by tam bolo nieco zaujimave, tak ho skusim presvedcit 😎

Ordinacia ako rozhlasova hra je celkom dobra 😀

zuzkafuny
28. mar 2008

Malý búva, ja varím a kuk na vás...
... ste toho napísali... 😀 Veru ten čas rýchlo letí 😀 včera moja ZUzka oslávila svoj 13 rok života 😀
a zajtra oslávi s ocinom 😉
A je nás tu o jednu viac... 😀 😀 😀 ale ona nás len schpiesuje (čítaj špízuje 😀 😀 😀 )
ma včera odhalila 😒 a ja že som nespoznateľná... ☹ 😉 🙂
Ako vyzerá žehlička...??? 😉
Inak ja som ani nevedela že kto tu na dni mesta bude 😖 a šla by som kuk... ale len slušne... hm...

kamajka
autor
28. mar 2008

čaute, maly mi spi, tak som kuk, Nika ja mam všetky skrine také, heh 😀

Zuzka, a mala Zuzka sa ti už aj flááka? 13 je v dnešnej dobe už dosťna všetko.... 😕
aj ked ja moju asi zabijem, ked sa bude flakat..............

A predpokladam že ťa odhalila nejaka Hnušťanka, čo?

No to su mi veci toto. 😀

Hej, ANONYMNA, prispej nam do temy, radi ťa tu uvidime 🙂 🙂 🙂

zuzkafuny
28. mar 2008

Peti... ten môj potomok to ti je skromné, poslúcha, učí sa, nefláka sa dlho po večeroch... o siedmej je už doma... Vtedy je posledná minútajej príchodu... 😀 a o chalonoch zatiaľ len tak aby sa nepovedalo... hm...
Ja mám tiež takú žehliacu skriňu... 😀 😀 😀 😝

zuzkafuny
28. mar 2008

Peti IP 😉 🙂
🤐

kamajka
autor
28. mar 2008

Zuzi, tak to mame teda važne super skrine. A to tie moje maju tak za 50 rokov, to su ešte po tete Gizke zo žiliny, ani neviem kolko mala rokov ked umrela, ale vyše 90, bola to dobrá teta....

Tu Tvoju dceru ti zavidim. Kiež by aj moja bola taká.......
ale vieš Zuzi, ako sa hovorí - TICHA VODA BREHY MYJE ............. 😀 😀 😀

kamajka
autor
28. mar 2008

IP som našla.

a kedy sa možem vnutiť na navštevu?

Joj, ked sa mi ani nechce, maly zas bude ziapať, ked uvidi Cerbyho. 😖
Ale hadam to prežije nejako, aj jeden aj druhy, chichi

liliandax
28. mar 2008

cafte baby, ale ste sa rozpisali! 😨

nejako som vypadla z vasho rozhovoru a neviem sa zaradit 😀 - darmo, dnes som nejako mimo 😝

som u nasich, robia sa tu papiere a uz sa mi z hlavy z toho pari 😖

a najhorsie na tom je, ze sa mi nic nechce 😔 😅

liliandax
28. mar 2008

zuzka - teraz citam 😅 .. zajtra mate oslavu?? nemozem sa ku vam nejako vopchat?? 😀 😀 uz som davno nic neoslavovala 😠 😖

zuzkafuny
28. mar 2008

Lili... včera sme mali... 😀 Zuzka oslávila svoje 13narodeniny... 😉 ale však prídi... oslavovať sa dá všeličo 😉 aj slnečný deň 😀
Peti... Psa zatvorím do Zuzkinej izby 🙂 aj včera tam bol až mi ho ľúto bolo že tak dlho... ale vydržal 🙂

zuzkafuny
28. mar 2008

Lili to teda bola oslava... Tri Alenky, jedna Františka a moja Zuzka... všetci slávime spolu... to vyzerá každoročne 😀 blahoželá každý takmer každému 😅

liliandax
28. mar 2008

zuzka - jooooj, tak som ju prepasla?? 😲 no do ... 😀

ale podla zlozenia, mohla byt v pohode.. pockaj, mozno o rok bude zlozenie 3 Jozkovia, jeden Ferko a tvoja Zuzka 😀 😀
u nas vyzerali, ked sme boli mali, podobne moje a bratove narodky, my sme sa narodili jeden den, len moj brat bol o 6 rokov rychlejsi 😵
Furt ma hnevalo, ze sme mali len jednu tortu 😠 Najskor som mala na nej ja sviecky, potom dolozili bratovi 😀

zuzkafuny
28. mar 2008

Lili... to fakt...???
Ja som v jeden deň narodená so sestrou... ale v našom prípade som bola ja tá rýchlejšia 😀 o tri roky 😀

liliandax
28. mar 2008

zuzi - fakt 😉

tak ako vidim, vies, o com pisem 😀

a najlepsie na tom je to, ze sme sa narodili skoro na vianoce, rodicia dobre vedeli, co robia 😀 😀

zuzkafuny
28. mar 2008

my našťastie v lete... dooosť ďaleko od vianoc 😀 😝

zuzkafuny
28. mar 2008

malého som dala kus ľahnúť... a ešte pôjdeme von... sme sa prešli po parku a Mišiačik po svojich... ale ešte nie celkom sám...

liliandax
28. mar 2008

my sme mali 2 v 1 😠

moj maly sa venci vonku s dedom, ale uz ich idem volat.. a ja sa idem najest 😎
.. musim, ked mama varila 😀

vidim, ze Misko je sikovny!!! 😎 a ako sa ma jeho nostek?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre