Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
3. apr 2008

ahojte,
muz nas nasackoval do auta, pockam este asi hodinku, kym sa mala unavi a vyrazime do sveta 😅
Zuzka, pozdravim 😉 Ideme oslavovat Riskine meniny a muzove narodky s nasimi. Zase len priberiem. Potom dam vediet, aky golfac som kupila, teda dufam, ze nejaky kupim 😵

Drahy vcera dosiel pred jedenastou, samozrejme zobudil malu, ale aspon ju aj ucicikal. Ani velmi nesmrdel, len v noci som sa zobudila a nebol pri mne. Bolo mu zle 😀

Tak sa mi tu majte pekne, nech vas chlapi a deticky posluchaju 😉

zuzkafuny
3. apr 2008

Díky... a uži si...!!! A čo keď priberieš... však nech je aj za čo chytiť 😉 🙂 mňa teda je 😀

kamajka
autor
3. apr 2008

ahojte babulky, jaj, som poslušne počítkala čos et popísali, Nika, mne sa lubi ten druhy golfač,
akože, aj ten prvý je krásny, lenže ja som asi nejaka čudna, o s tým keby som vyšla u nás von, tak ja nevem..... 😀

Lili to je super že Petík cikal do nočníčka 🙂 🙂 🙂

Ja som mojich akurat trocha poumyvala a uložila do postele, idem poriadit,
vyvešat pradlo a šup do postele 🙂

liliandax
3. apr 2008

ahojte fesandy 🙂

dnes som nemala akosi dost sil sem ani len nakuknut.. a teraz uz nevladzem vobec 😝
.. takze sa ozvem az zajtra, idem nacerpat nove sily 😵

dobru nocku 😔

boden
3. apr 2008

Ahojte, videla som, ze ste prichylili Breznanky 🙂 Vezmete aj mna? Aj ja som sa narodila som sa v Brezne a neskor sme sa prestahovali do Podbrezovej.

kamajka
autor
4. apr 2008

Ahojček Boden, vitaj medzi nami 🙂 jasne že ta prichylime.

No tak ja som už baby hore, a deti mi ešte spia 😕 😕 😕 to je normlane zahada,
aby som vysvtelila, o čo ide, nastavujeme si teraz budík, lebo zaspávame do školky 😀
takže ja ako správna maminka vstávam už o šiestej teraz aby sme všetko stihli.

Nika ozaj, k tým návštevám - ja by som asi bez toho neprežila. Zase tak často na navštevy nechodim, ja pokladam za navštevu aj sestru so švagrom, aj ked oni su tu každy deň vareny pečeny 😀 . No a s maminou a otcom rátať nemôžem, ver, že radšej by som zašla k nim ako k cudzím ludom. 😔 🙂

boden
4. apr 2008

Ahoj Kamajka tak ja som uz tiez hore, adamcekovi idu zubky tak sme mali rusnu noc a som celkom rada, ze uz je rano 😅 . Len nam vcera zabehlo a odvtedy mu piska v hrudniku ☹ musim nieco vymysliet co s tym, ci ist k doktorke ci to nechat tak... boooze

liliandax
4. apr 2008

ahoj boden! vitaj medzi nami 😎
Ako sa ma Adamko? Co mu vlastne zabehlo?? Drzim palce, nech je vsetko ok 😉

Kamajka - tak mi ani budik nepotrebujeme a vstavame o siestej 🙄 Petko je akosi tak nastaveny, par dni sme uz vstavali o siedmej, to nam viac vyhovovalo, lebo my s mojim starym sme riadny lenoskovia 😀

a tie navstevy by som aj ja prijala.. k nam akosi nik nechodi 😖 .. bolo by tu veselsie 😵
Zas nasi k nam (aj my k nim) chodime dost casto, ale nechapem moju svokru, ta u nas este nebola!! a povedala, ze ani nepride 😒 No neviem, co sa s nou deje, byva tu za rohom, dobre ze si nevidime do okien.. a nic 😒

... no ale ze by mi chybala, no netvrdim 😀 len mi je luto Petka, ze svoju starku pomaly nespozna 😔

zuzkafuny
4. apr 2008

Ahojte...!!! Boden ahoj...
Drahý niekam odbehol 😀 malý v postielke ide spať... aspoň sa tak tvári 😀 a inak nič nové...
Do skalky som sa ešte nepustila 😖
a bola som dnes so psom na očkovanie proti besnote... 🙂
Lili... poď sa prejsť do Hnúšte... ťa prídeme s Peťkou čakať 🙂 hm...???

nika_ke
4. apr 2008

Ahojte kocky, pozdravujem vas z velkej dediny.

Vitaj Boden. Mame rovnako stare deticky 😉 Nasa je narodena 18.7. a Adamko? S piskanim v hrudniku by som radsej sla k doktorke. Drzim prsty, nech je Adamko rychlo fit 😵

Lili, moja svokra u nas v RS za 2,5 roka nebola ani raz a vobec mi to nevadi 😀 Z muzovej rodiny bola u nas v RS iba jeho sestra s dvomi malymi detmi, ked som bola v 8 mesiaci. Cakala som, ze mi donesie nieco pre malu, ale nic 😒 Mozno sa aj trochu urazila, ze som ich neobskakovala, lebo som ledva dychcala. Takze ti asi tiez tak skoro k nam nepridu 😀

Zuzka, kedze pises o psikovi tak mi napadlo, co sa ta chcem uz dlhsie spytat. Ako riesis psie chlpy? Tu u nasich sa z nich idem zblaznit. Pozmyvam dlazku s o hodinu su chlpy opat vsade. Najviac ma stve, ked su na malej 😠

zuzkafuny
4. apr 2008

Nika... 😀 😀 😀 čo ma po chlpoch...!!! 😀
Ja som maniačka na zmývanie podlahy... 😀 takže na zemi chlpy na 100% nemám 😀
a pes spí na gauči na deke a tú prášim raz do dňa... ale mne sa už stalo že chlp v masle... hm... no ako sa tam mohol dostať 😖 😀
Nika... choď pre Lili a šup do Hnúšte 😉 🙂 fakt...!!!

liliandax
4. apr 2008

tak Petko uz spinka, manzel na ceste z BA, jupiiiii... mam cas len pre seba 😵

zuzka - ja by som do Hnuste sla, len ako?? 😒 Nejake auto by sa naslo, ale nemam vodicak 😖 .. ale verim, ze ked uz bude pocasie normalne, nieco vymyslime 😉
Inak, neviem, ci k vam do Hnuste chodi letak z Kauflandu, zajtra zacina akcia a v tom letaku som nasla nejaky mix skalniciek za 49,90 Sk 🙂 Nechystate sa nahodou do RS? 😎

nika - o svokrach sa mi bavit nechce, tak radsej o psich chlpoch 😀 Aj my kym sme mali hava na Sibiaku, tak chlpy boli vsade a to bol havo viac vonku ako dnuka.. chlpy patria ku psikom, tych sa uplne asi zbavit neda.. 😠 akeho mate hava?

liliandax
4. apr 2008

.. idem kukuk na Miss, ked je tam ta nasa Sobotanka, tak dufam, ze nam nespravi hanbu 😉

nika_ke
4. apr 2008

Zuzka, kym sme byvali v RS, tak do Hnuste sme to mali na skok, ale teraz mi muz zahlasil, ze je to daleko, vraj kde sa tam chcem trepat ☹
A vies si predstavit 4 male deti pokope? 😀 Moju malu by zaujimal len tvoj Cerby a keby si nechal cumlat chvost, jaaaj, ta by bola prestastna 😅

Lili, mame hrubosrsteho jazvecika papieroveho, kedysi chodil na polovacky. Lenze otec uz nie je v ziadnom reviri a aj pes je uz dost stary, minuly vikend mal 14 rokov, takze len sedi doma, vylihuje kde sa mu zachce a roznasa chlpy. A je strasne rozmaznany, ma svoje oblubene miesto na gauci a vzdy ma odtial vysackuje 😖 😀 Ale napriek tomu ho zboznujem 😵

Snad mam konecne vybrany golfac, ruzovo-sivy:
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

Zuzka, videla som aj Moon a je to taky šmejd 😒
Opierka chrbta je ozaj makka, ako valov. Na ziadnom inom kociari som taku makku nevidela. Polohuje sa len takou velmi jednoduchou prackou ako zvykne byt na ruksakoch, pracka s tromi palickami a medzi ne sa zapletie povraz. Zabezpecenie proti spadnutiu opierky je iba trenim povrazu 😖 Tak som si povedala, ze si kupim radsej ucelny kocik, v ktorom bude malej dobre, nez nanic imidzovku.
Videla som aj ten druhy,co som mala vybrany,ale mal nekvalitny potah.

idem kuknut tu vasu miss... 🙂

boden
4. apr 2008

Ahoj babenky, tak ja som vas zase nestihla ☹. Pustila som sa vecer do varenia aby som mala zajtra viac casu a uz je skoro jedenast!!! Nika kocik je velmi pekny, aj my uvazujeme nad kupou nejakeho golfaca na leto, bo sme kupili taky obrovsky, par dni pred porodom samozrejme 😀, ledva som stala na nohach a tak sme vybrali ten prvy co sa nam pozdaval. No a nezmesti sa nam do auta 😵 Na to ze momentalne byvame v Prahe je neprakticky. Jedine co ma vzdy napadne je, ze sa v nom bude dobre chodit v Podbrezke po chodniku do doliny 🙂

Adamcekovi este obcas zapiska, muz hovori, ze nic nepocuje, vraj si iba vymyslam no ale co vam budem hovorit, predsa mama je mama a pocujem ze je nieco ine. Iba lutujem, ze som dneska nesla k tej doktorke. No mozno sa to cez vikend spravi, a je iba zachripnuty. Papali sme hrusku, rozmixovanu ale nie na kasu, chcela by som ho uz naucit na trosku hustejsiu stravu. Nepacilo sa mu, krical a sup a uz mu zabehlo... myslim, ze nejaky velky kusok to nemohol byt, ved som to mixovala a taka hruska by sa mohla aj rozpustit nie? No ja uz neviem co mam vymysliet aby som sa upokojila 😕
Nika aj adamko je 18.7 trosku po deviatej rano bolo 😀 Moje zlaticko tak ho lubim.
Muz kuka Trainspotting na pocitaci tak sa asi na chvilku pridam. Zajtra si uz dam aj fotku ale musim prehladat pocitac a najst nejaku vhodnu hihi. Mam uz aj album, kym som bola s malym dnes von tak tam muzik pripisal komenty, asi ich este poupravujem lebo nie so vsetkymi suhlasim.

Majte sa teda pekne a dufam, ze vas zajtra stihnem

zuzkafuny
5. apr 2008

Ahojte... Nika kočík je pekný... to z tou opierkou som nevedela... naozaj je najlepšie to vidieť na vlastné oči a potom kúpiť na internete...
Boden... môj malý tiež začal pokašlievať a sopliť... 😖 ale vrieska ako keby mu nič nebolo 😀
Adamko je zlatý 😀
Lili... autobusom sa tiež dá... Nika... keď už si v Sobote, tak Hnúšťa je bližšie 😉
tak sa zatiaľ majte...!!!

liliandax
5. apr 2008

caute zienky! 😵

nika - ten kocik je pekny, ale ja by som brala radsej kombinaciu cervenej a sivej 😉 To asi preto, ze k ruzovej farbe zatial vztah nemam 😎

zuzka - ten autobus nie je az taky zly napad, ked bude vonku uz normalnejsie, dohodneme sa 🙂 A to dufam, ze dovtedy si Petko rozmysli, ako bude cez den spat 😅 Aj dnes sme doobedu spali takmer 3 hodiny (ja spolu s nim 😅 ) a teraz poobede je uz unaveny, mrzuty.. A ked je najviac unaveny, robi najvacsie blbosti a vacsinou to konci placom 😒

A co mame noveho? 😀
1. mame novu, riadne sfarbenu hrcu na cele.. Petko sa smykol na nejakej hracke a letel priamo do nabytku v obyvacke ☹
2. boli sme na "vylete" na Kurinci, no nic moc tam 😝
3. mame novu fotku v pase, to je z toho Kurinca 😎

Musim ist, moji chlapi sa salia, idem ich nejako ukludnit 😅

zuzkafuny
6. apr 2008

Lli pekná foto v pase 😉
Moji chalaniská včera kukali formulu... malý na to kukal akoby nič krajšie v živote nevidel... 🙂
Tu nič nové... až na to, že malý je nejaký chorý 😖 ale našťastie bez teplôt
a ešte že táto noc bola strašná... ale to nové nie je 😅 no čo už...
Inak tu je zamračené, ale von je tak nádherný vzduch... mmm...
tak tolko...papa 😉 🙂

liliandax
6. apr 2008

zuzka - 😉 dakujeme!

Misko ma sopliky? ☹ Ja cakam, kedy to chyti aj mna a Petka.. manzel je uz par dni na Coldrexe, ale ze by mu pomahlo.. 😖 No nie som si iste.. este furt ho hlava boli (mozno zo mna 😀 ) a v jednom kuse si fuka nos a kycha.. no su to aj symptomy alergie.. ze by mal alergiu na mna?? 😀 😲
No skor to bude nachladnutie.. kedze on chodi furt obleceni, ako keby bolo leto 🙄

Aj tu je pod mrakom.. ale zima nie je, tak mozno po obede vykukneme von 🙂

liliandax
6. apr 2008

halooo, kocky, kdeze ste? 😕

zuzkafuny
6. apr 2008

čaves Lili... ideš v Peťkiných stopách...??? Že tak fotky meníš 😉 🙂
ja som tu na chvíľku...

liliandax
6. apr 2008

cavesss..
Neboj, zas tak skoro si fotku nezmenim, ja sa totiz s fotakom akosi nekamaratim 😒

To je skor nahoda, ze sa nejaka podari 😠 Aky bol den?

zuzkafuny
7. apr 2008

Ahoj Lili... kým si včera došla, ja som odišla... 🙂
Včerajší deň bol fajn, dnešná noc o držku 😖 a ja mám foťáky celkom rada... pokiaľ nie som fotená. Nie každá sme tak fotogenická ako Peťka... to hovorím za seba 😒 😉
Von to tiež nevyzerá na plnohodnotnú prechádzku... hm...

kamajka
autor
7. apr 2008

caute babulky 🙂

ja mam doma draheho, tak neviem ako budem zase stihat net, no ale pokusim sa.

zuzkafuny
7. apr 2008

Peti... návšteva ťa čaká... 😉 🙂

liliandax
7. apr 2008

ahojte!

zuzka - to neva, ze sme sa minuli, mozno dnes si to vynahradime, kedze chlapa mam zas niekde na vychode okolo Trebisova, tak isto pride pozde vecer 😖
Aj nasa tato noc nebola uplne v pohode, maly sa zobudil okolo 3, co u nas uz daaaaaaavno nebolo a tvaril sa, ze on uz tak skoro nezaspi.. ale za necele 2 hodiny muz odchadzal a maly uz spal 🙂

S tym fotakom sme na tom rovnako, aj ja radsej fotim 😉

Ako sa ma Misko? uz je lepsie?

Peti - ahoj! Isto stihas, ty si sikulka 😵

zuzkafuny
7. apr 2008

prší prší len sa leje... 🙂 🙂 🙂

liliandax
7. apr 2008

veru, veru... 😖 Ale videli sme duhu! 😵

kamajka
autor
7. apr 2008

nezatváraj milá dvere....... 😀

ale už nám kus prestalooo... už sa veru aj patrilo 🙂

pol siedmej, noo..ešte hodinku a pol a dám detičky haja, dufam, že sa tu potom stretneme a pokecame.
my už chodíme krásne na nočníček (klop klop klop), aj cika aj kaka 🙂 🙂 🙂

žeee sme šikovníííííííííí ??? 🙂 ale bolo to aj kus driny a aj kus prania ..tedaa.. kus viacej prania.

no, teraz idem rátať, kolko penazi mi treba na šeky... večer sa zastavím 🙂

zuzkafuny
7. apr 2008

super Peti...!!!
My tiež chodíme cikať, ale nepýta sa... musím ho ja dať. Ale skúšala som s ním cikať postojačky a páčilo sa mu to... ale nechce sa mu tak vždy... 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre