Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

kamajka
autor
7. apr 2008

zuzi aj ja sem-tam musim maleho na šerbel dúriť.... a postojačky nechce vobec.. 😖

ozi, som dnes stretla aj tvojho drahého.... som sa mu zase pozdravila že "ahoj"... trapaaas...

neviem prečo, furt mi ide na jazyk že ahoj.... 😔

zuzkafuny
7. apr 2008

Jemu to vôbec nevadí... však keď si bola malá tak si mu hovorila ahoj... takže kľudne môžeš že ahoj...!!!

kamajka
autor
7. apr 2008

🙂

kamajka
autor
7. apr 2008

no tak moje su už uloženeeeeeeeeeeee 🙂

kamajka
autor
7. apr 2008

haaaloo?? 😒

liliandax
7. apr 2008

prisla som asi pozde 😒

... ale skor sa nedalo 😠

kamajka
autor
8. apr 2008

caf Dianka nooo ja už som potom šla hajkať... Aj ked sa mi nedalo velmi..

dneska idem varcovať, "drahý" ide do RS s malou, k notárovi, potrebuje dať overiť podpis na jeden papier kvoli dedičstvu.... A predstavte si, v Hnúšti nieto ani jedneho notara.... Csss.... No nie je to katastrofa? 😠

Možno tu kuknem popri varení 🙂

liliandax
8. apr 2008

ahoj kamajka 🙂

ved aj ja som sla spat, len som nakukla, ci tu nie ste 😉 Mala som tu vecer brata a ten bol nalepeny na nete, tak som nemohla 😠
No to je dost teda, ze v Hnusti nemate notara 😖 To musite za kazdu "blbost" letiet do RS?? 😝
Inak, gratulujem k uspechu s bilikom!!! uz aj u nas by to mohlo trosku pokrocit.. ale ved casu mame dost a plienok tiez 😀

Co dnes varis? daj nejaky tip 😎

kamajka
autor
8. apr 2008

cauky Lili, dakujeme 🙂

ja dnes varim rezanec polievku kuracú a pečenô kura. Muž nakazal. 😖
ta už čo..

liliandax
8. apr 2008

fuuha! ako nedelny obed!
ten tvoj ti aspon povie, co chce jest.. ale ten moj?? povie NEVIEM a ja to neznasam.. alebo ked povie MNE JE TO JEDNO 😠 vrrrr 😖
potom navarim, zje to len maly a ja a zvysok velakrat zachod 😔

liliandax
8. apr 2008

baby.. ja som taka nasr.ta! 😠

len co maly zaspal, zacal niekto v cinzaku vrtat, ale znie to, ako keby sa mal kazdu chvilu ten cinzak zrutit.. darmo, ked sa vrta do panelu, pocuje to kazdy.. a to prepabaju byt na prizemi a my byvame na 4. posch.
no fakt, adrenalin mi stupa kazdou sekundou.. lebo uz vrtaju 40 min. v kuse, mna uz z toho normalne boli hlava ☹
este stastie, ze Petkovi to nevadi.. zatial 😅 Len nech vydrzi spat co najdlhsie 😔

K tomu vsetkemu sme vcera vecer zistili, ze nam kuchynska linka plava vo vode ☹ Nieco niekde asi prasklo, ci co.. takze mam odstavenu vodu, manzela opat na vychode, tak dnes to isto neopravi 😖

No som zvedava, kedy dobehne suseda, ze sme ju vytopili... 😅

liliandax
8. apr 2008

tak maly vstal s placom ☹ a ako naschval, uz nevrtaju 😠

nika_ke
8. apr 2008

ahojte fesandy 😉
som rozlietana, tak nestiham s vami pokecat.

Lili, pevne nervy, radsej chodte von, je tam pekne.

Konecne mam kocik, ruzovy. Cerveny nemaju na celom slovensku, pride az o 1,5 mesiaca ☹ Zrejme na nom bude vidno vsetku spinu. Mala je vacsinou oblecena v ruzovom, takze do cerveneho by sa aj tak velmi nehodila.

BOli sme dnes cvicit s malou v materskom centre, spala potom 1,5hod v aute a ja som sa s kamoskou vykecavala na parkovisku 😀 Vari sa jej kuracie masko, idem to rychlo dokuchtit, vsak uz musi byt vyhladnute chudatko moje.

Vecer snad budem mat konecne cas aj na net.

zuzkafuny
8. apr 2008

Čaute kočice... 😉
My sme dnes boli von bolo krásne až na studený vietor čo fúkal... prišla mama... papa

liliandax
8. apr 2008

ahoj nika - vyriesili sme to tak, ako pises 😉 v zbalili sa a sli sme von, maly mal zazitok, lebo sme sli autobusom 😵

Gratulujem ku kociku! 🙂 super, ze si si vybrala, hlavne, ze si spokojna 😎
.. a to cvicenie ti zavidim, tu take nist nie je a sla by som aj ja ☹

zuzka - uzivaj si maminu, aj ja som u nasich.. oni sa staraju a ja mam momentalne veget 😵

zuzkafuny
9. apr 2008

halloooooooo..... 😕 😕 😕 😕
Večer tu pravdepodobne budem dlhšie... 😀 😀 😀 😀

liliandax
9. apr 2008

cafte!

ja som tuuuuuuuuu 😎

kamajka
autor
9. apr 2008

halooo

kamajka
autor
9. apr 2008

asi tady už nikdo nezbyl.....

tak ja pridem tiež večer.

Nika tiež gratulujem ku kočíku 😀
ty nakupuješ, ja sa chcem kočiarov zbaviť 😀

zuzkafuny
9. apr 2008

Peti a ešte žiadny záujemca...???

kamajka
autor
9. apr 2008

ahoj Zuzkaaa 🙂

dala som inzoš na buginu na mmb, aj sa mi po čase ozvali 2 žienky, ale som sa rozhodla, že ten predat nechcem......
a ostatné, noo.... neviem čo s nimi... ak vieš, chodi tu po meste jedna taká žena, hmm... a má dieťa, taka alkáčka je asi ona, vozia dieťa v takom starom kočiari, ošarpanom, maju aj trojkolku (nie kočik) taku žltu..... možno vieš ktora je to...tak tej chcem ponuknuť buginu po Vikine... za nejakych 200-300sk....

Babule, už som rozhodnutá, idem sa rozvádzať.
Dnes som dve hodky písala žiadosť. no neviem či 🙂 alebo 😖

zuzkafuny
9. apr 2008

Peti... a vidno ťa tam...??? Mňa tam vidno nebolo... 😖 na MMB
Teraz kukám aukcie... sú tam super topky na malého... už len dúfam, nech cena veĽmi neporastie... 😉 🙂

Rozvádzať...??? Premyslela si si to fakt do detailov...???

nika_ke
9. apr 2008

ahojteeeee, uz sme doma, idem si vas precitat 😉

liliandax
9. apr 2008

ahojte, aj ja som tu 😉

kuknem, co ste pisali...

nika_ke
9. apr 2008

Petka, no co to? fakt sa chces rozviest?

nika_ke
9. apr 2008

snad sa nam dnes aj podari pokecat 😅

liliandax
9. apr 2008

Peti 😲 co sa stalo?? 😖

nika - ajoj, ze si sa tu ukazala 😵

liliandax
9. apr 2008

nika - ja som tu, len neviem dokedy.. sice mam nejaku pracu na PC, ale ked manzel uspi Petka.. neviem, neviem.. ci nebude chciet daco robit 😒
Ale zatial som furt tu 🙂

Co mas nove?

nika_ke
9. apr 2008

dakujem vam za gratulacie k nakupu kocika. Bola to riadna fuska. Ja totizto vobec neviem nakupovat. To moje nekonecne rozhodovanie sa: ten, alebo ten? alebo predsa ten prvy? ... 😀 No hrozna som v tomto.

som velmi rada, ze sa mi podarilo v KE urobit par dobrych nakupov pre malu. V tescu mali akcie: 7ks body s kratkym rukavom za 273Sk, 3ks disney pyzamo 390Sk, 2ks bavlnene nohavice, teplacky za 250Sk. A v sekaci som jej kupila krasne rifle za 46Sk. To sa mi neoplati ani na MMB kupovat.
Este na meniny dostala prve topanocky aj sandaliky na leto.
RIadne som sa rozsupla, esteze zajtra je vyplata 😀

nika_ke
9. apr 2008

Lili, obcas sa treba aj muzickovi povenovat 😀

Zuzka, Petka, blahozelam k uspesnemu nocnickovaniu 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre