Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

kamajka
autor
11. apr 2008

no toto asi bude dlha noc.................... 😒

liliandax
11. apr 2008

nika - da sa ☹ My sme mali tam tie elektr. pisacie stroje a ak ich poznas, tak asi vies.. polozila som prsty a ono sa to spustilo.. ja som nemala taky cit v prstoch 😒 a najhorsie robila psychika 😠 ked mi profka furt povedala, ze dnes MUSIM napisat aspon na trojku 😝 tak ma to stresovalo ☹

liliandax
11. apr 2008

kamajka - jasne, ze som si vsimla 😉 ak by si nezalozila nasu sobotansku temu, ani na koniku nie som 😖 len obcas.. takze velkeeeee dik!!! 😉

nika_ke
11. apr 2008

Lili, profka mala uplne profesionalny pristup 😖 aku nadstavbu si robila?

brucho sa robi asi len tomu, kto ma na to predpoklad + dalsie faktory

toto je moj 730-ty prispevok 😅

Kamajka, bez nas by si ich nemala 🙂 ale ak napises kazdu vetu osobitne, uvidis ako ti ich pocet stupne 😀

liliandax
11. apr 2008

profka bola krava 😔
vies, ja som sla na nadstavbu (cestovny ruch) z gympla, kde som strojak nemala, ostatni spoluziaci boli vacsinou z obch. akademie, kde si tukali 4 roky.. takze aj keby som sa roztrhla, dobehnut sa nedalo 😒

kamajka
autor
11. apr 2008

😀 no o to mi ani tak nejde aby som ich mala vela. som si to len tak všimla. a nemas Lili za čo, ja som rada, že ste sa ozvali. Bez vas by tu bolo strašne mrtvo a super sa s vami kecá 🙂

liliandax
11. apr 2008

nika - ja mam o chvilu 500 prispevkov 😲 😅

kamajka
autor
11. apr 2008

Lili tak to si fakt nemohla dobehnut ani keby si sa pretrhla....

kamajka
autor
11. apr 2008

a ja 1060 😀 😀 😀 😅

liliandax
11. apr 2008

kamajka - vtedy mi to jedno nebolo, teraz je 😀 Ked sa pomylim, stlacim take tlacitko so sipkou do lava a je to ok 😀

kamajka
autor
11. apr 2008

😀 no to veru hej.

nika_ke
11. apr 2008

Lili, vidis, kolko si zameskala, kym ste nemali net? 😀

ked porovnas byvanie s vasimi a terajsie samostatne, co je podla teba lepsie? viem, ze vsetko ma svoje pre a proti, ale ak by si to mohla tak celkovo zhodnotit. Vybrala by si si opat samostatne byvanie, ak by si sa rozhodovala znova?

my totizto zvazujeme, ci nepostavime na tom nasom pozemku vacsi dom, v ktorom by sme byvali aj s nasimi. Oni by predali svoj 3-izbovy byt a dost by nam to financne pomohlo. Nasich mam rada, ale zase byt s nimi kazdy den? 😕

liliandax
11. apr 2008

a mozno pride cas, kedy tukat nebudeme vobec, len sa budeme monitoru prihovarat a on to napise sam 😅 alebo rovno nam bude citat myslienky 😔
.. lenze potom by to dopadlo!!! ak by sa na obrazovke zjavilo to, na co zvyknem mysliet 😀

kamajka
autor
11. apr 2008

Lili 😀

Nika no ja neviem, ja by som sa s rodičmi asi zblaznila. moja mam si rada vyžerie, otec smrdí zase, on totižto strašne šetrí, on ani neje, ani sa neumyva, fuj, je to humáč... 😠

Ja teraz rozmyšlam, že pojdem byvat s kamoškou do RS na tu ubytovňu...
Tu v Hnušti nechcem zostať, nenašla by som si tu prácu... a v RS je predsa viacej možností..

nika_ke
11. apr 2008

Lili, backspace 😉

liliandax
11. apr 2008

nika - vyhod, ze sme sami je vela.. manzel volal moju mamu "Kodžek" 😀 nie preto, zeby bola plesata.. 😀 ale furt sa pytala, ze kam ideme, kde sme boli.. to sa pyta aj teraz, ale uz nevie o vsetkych nasich aktivitach 😅 takze je to pomenej
vyhodou bolo, ze sme mali navarene 😔 ale zas nie je problem ani teraz nevarit a zbehnut ku nim najest sa..

Neplatili sme ziadne inkaso, ine poplatky, teraz ide len par litrov na to fuc 😒

o maleho sa postaraju kedykolvek, ked sa da.. tak neviem, z mojej stranky sa toho vela nezmenilo, manzel si isto vydychol, ved ani ja by som u svokry nevedela byvat, aj keby bola ok 😝

ak by som si mala vybrat znova, tak byvanie sami.. ale zalezalo by na tom, ci by sme na to mali prostriedky 😔

nika_ke
11. apr 2008

jaaj, Kamajka, chcela som ti napisat, mozno o tom vies, tu v Tornali idu stavat najomne byty. Mozes si dat ziadost na mestskom urade. Len je tam jeden hacik, musis mat trvaly pobyt v tornali 😒

aj moj otec smrdi a to mu mama u nasich prerobila umakartovu kupelnu na krasnu murovanu 😖

kamajka
autor
11. apr 2008

hehe tak mame smrdlavych tatkov 😀 😀 😀

nika tak ma nahlas k Vam do Tornale na trvaly 😀
to by aj tak asi nešlo, to budu drahe byty 😖 ☹

liliandax
11. apr 2008

nika- jasne, backspace 😀 ale pochopila si ma, nie??? 😀

kamajka - ako citam, nemas to v zivote lahke ☹ a s tou pracou tu v RS.. no neviem 😖 je to tu bieda, kazdy kazdeho len zdiera a chce oklamat ☹

a uz mas nejake info o tej ubytovni?

kamajka
autor
11. apr 2008

no take predbažne info mam... su tam male dvojizbaky. Najom je 7tisic, ale da sa, že by sme byvali dve rodiny (rozvedene maminy) v jednom byte, tým pádom by sme mali najom po 3500sk.
Nevyhoda je, že sa tam budeme tlačiť ako sardinky, ale to by sa časom vyriešilo, ved určite by som tam neostala naveky, len kym by sme sa trocha nezmohli (čo bude peknych par rokov, kedže deti treba živit, šatiť, platiť školky, neskor školy)........

Nepremyslela som to dopodrobna, ale keby som premyšlala, nikdy by som sa neodhodlala tu žiadosť o rozvod podať, stale by som vahala a nič by som nevyriešila.

takto sa to bude musieť doriešiť samo.

nika_ke
11. apr 2008

Lili, tak to ste mali rovnake vyhody, ako by sme mali my u nasich 😉 moj muz chodi k nasim rad, lebo moja mama ho obskakuje.

dnes vecer sme sa akurat povadili na poplatku za odpad, my sme vsetci nahlaseny este na starych adresach, takze za mna a malu plati moj otec a svokra si drzo pyta prachy od mojho muza 😠 pred vianocami dal muz svokre tisicku, lebo si chcela kupit stacionarny bicykel. Ale nekupila si a ani peniaze nevratila, tak som muzovi zakazala zaplatit dalsiu tisicku za odpad ... no povadili sme sa na mraky ... 😠

kamajka
autor
11. apr 2008

baby idem kuštik kuk tv z postele, lebo ma boľá chrbat.

zajtra zase pokecame 🙂

kamajka
autor
11. apr 2008

Nika tak to mate tiež pestre. Moj muž teraz bude dedit nejake koruny po babke za dom, a ked mi povedal že to da sestre ako svydobny dar (ktora mu v živote nikdy nič nedala a to ako programatorka v Prahe zarobi krasne peniažky), tak ma išlo poraziť ! 😠 😠 😠 no ale už to nie je moja vec.. nech si robi čo chce.

dobru noc Vam babulky. 🙂

liliandax
11. apr 2008

fuuha! zda sa mi to vela ☹ ale zas za vlastny prenajaty byt sa cvakalo 2 x viac 😖 Je to strasne, ze co teraz ludia za byty pytaju 😠 je to obycajna drzost!

urcite sa tvoja situacia zlepsi, najma ak si presvedcena, ze do coho ides je lepsie ako sucasnost 😔

nika_ke
11. apr 2008

kamajka, my tu nemame ziaden pobyt, ani prechodny, ako keby sme tu ani neboli. Ak by sme mali, tak ta nahlasim, ty odvazna hrdinka 😉

idem aj ja kuknut aspon jeden katalog, nejak som zamrzla na stolicke.
pa zajtra 😔

liliandax
11. apr 2008

kamajka - pa, skus sa vyspat 😔

kamajka
autor
11. apr 2008

aj mne sa to zda vela Lili.... ved uvidim, ak by sa dalo, vzali by sme radšej v RS nejaky štvorizbak do prenajmu....
ved ked by to vyšlo rovnako alebo aspon podobne, bola by to asi lepšia vyhra....
no uvidime. Lili ak pojdeš do emsta, pokukaj mi inzeraty dobre? budeš taka dobrá?
dakujem 🙂 a ak možeš tak odpiš aj t.č. a pošli mi v IP 😉

liliandax
11. apr 2008

nika - pa aj tebe 😉

kamajka
autor
11. apr 2008

no tak ajojteee 🙂 🙂 🙂

nika_ke
11. apr 2008

baby, este mi neda nenapisat. Tu na juhu su nejake priserne drahe najmy.
u nas v KE plati moj brat za 2-izbovy v centre asi 4.500 so vsetkym

uz ozaj dobru 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre