Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

zuzkafuny
12. apr 2008

Pekné ráno... slnečné
Ste toho popísali... a ja teda idem reagovať 😅 Včera som sem ani nešla... booohaženy...!!! Ako nám s Ivom bolo zle! Včera na prechádzke začalo pršať, tak sme sa skryli do cukrárne v obchodnom (Peti videla som ťa ) ja som si dala fľ. fantu, Ivo fľ. cappy. Potom sme sa vybrali domov a najskôr ja na wc (hnačka jak hovado), potom drahý... na výmenu...
Idem tam dnes pozrieť, či neboli po záruke... z jedla to byť nemohlo, každý jedol niečo iné 😅
Mne je ešte aj teraz tak strašne zle... smectu pijem 😝
A môjho milého do toho všetkého zub bolí, tak som ho vydurila na pohotovosť...

Peti... na hokej a futbal má Ivo ten istý názor ako ty 😀 a vlastne on je úplne proti športu... 😀
Čo máte proti pivu...??? ha...??? Ja si dám... cez leto. A mám rada bažant nealko 😉
čo ste tu ešte... Jáj mama oco 😀 Peti 😀
Nika ja som bývala v 2 izbovom a platila som so všetkým takmer 5.500,- a nebola som v podnájme 😅
Takže všade je to nahlavu...
Tak ja ešte nakuknem... zatiaľ pekný deň.
Peti... vyspatá??? aspoň trošku???

kamajka
autor
12. apr 2008

Ahojky. Zuzu no celkom vyspata som, len ma boli hlava ako koňa.

Už som zohnala podnajom v RS 🙂

Ešte to nie je uplne isté, ale už sme mailovali 🙂 🙂 🙂

liliandax
12. apr 2008

cafte kockandesy 🙂

zuzka - huuuuuuuuuuuuha! to ti teda nezavidim 😝 ja som mala raz nejaku crevnu chripku, ci co a tiez som nepila nic ine ako smectu (bleeeee ☹ ) a za jeden den som schudla 3 kila 😅 .. aspon to malo jednu vyhodu 😀 .. ale nikdy viac.
a uz vam je lepsie??? a chudatko muzik.. podla mna, najhorsia bolest je bolest zubov 😢 mam s tym skusenosti az az, som si svoje vytrpela ☹ Takze mu drzim palce 😉

kamajka - tak gratulujem, hoci este predcasne 😉 k podnajmu. Kde by to malo byt? 😕

kamajka
autor
12. apr 2008

Vidiš Lili, aj by som skrz tej mojej hlavy bolavej zabudla na zuzku..... taka črevna chripka nie je veru bohviečo... setra to mala no to bol horor... hadam to chtro prejde aj teba aj tvojho draheho 😉

Lili dakujem, malo by to byt na Rožňavskej 🙂
tak ak tam pojdem, trocha sa vrátim do detsva....

A bývaju mi tam aj krstní rodičia.. Och, ale som ich dávno veru nevidela. ☹

liliandax
12. apr 2008

kamajka - no aj ty sa rychlo daj do poriadku, lebo ked mna boli hlava, som uplne odstavena 😖 a vsetko mi vtedy vadi 😠 No dufam, ze to u teba nie je nejaka migrena 😕

ak by ti to ubytko vyslo, bolo by to fajn 🙂 mam tam kamosku, tak jednou cestou by som otravovala aj teba aj ju 😉

liliandax
12. apr 2008

kami - a na tej Roznavskej mas blizko aj skolku a skolu, takze super 😉

kamajka
autor
12. apr 2008

Lili u mna to može byt migrena.. ale už je to lepšie, dala som si ibáč 😀

Lili to by bolo veru fajn, a mal by si hned dve kamošky, lebo ja tam sama byvat nechcem, to by som nezvladla finančne a ani časovo, ak pojdem do práce. Mám kamošku ktora sa tiež chce rozvádzať, tak špekulujeme, že vezmeme ten byt spolu - na polovicu. Našla by som si nejaku robotu (najlepšie nejaku čašničku ale len cca od štvrtej - aby ona bola s deťmi kým ja budem v robote a naopak - ak ona bude pracovat rano, tak ja budem dohliadať na jej deti, nosit ich do školky atd.atd.atd.)

Inak že je to blizko futbaloveho ihriska 😕

no ja neviem kde tam je ihrisko 😅 😅 😅

kamajka
autor
12. apr 2008

boooože ale je to riadne zožite ked mame male deti ☹ 😖

liliandax
12. apr 2008

futbalove ihrisko????????? 😕 o tom neviem, ze by tam nejake bolo, ale mozno sa myslelo to, co je na Sibenicnom vrchu, to je v podstate nedaleko.. cez kolajnice a hotovo 😀 a su tam aj tenisove kurty 🙂

no fakt neviem...

a neboj sa, nejaka praca sa isto najde.. 😉 isto nie hned, ale casom 🙂

... idem kavickovat 😵

kamajka
autor
12. apr 2008

tak dobru chut Lili. Ja si dam až ked pride segra so švagrom 🙂

liliandax
12. apr 2008

kamajka - uz si ju vychutnavas? 😉 mne prave manzel robi kapucino, no nejak je dnes ochotny 😅

kamajka
autor
12. apr 2008

ahoj Lili. už mám dávno vypitú 😀 už aj sestra odišla....

idem riadit kuštik za tymito šidlami mojimi..

ozaj, objednavali ste už niekto fotky cez HAPPY FOTO?

ja akurat teraz objednavam.

dufam že budu v pohode 🙂

liliandax
12. apr 2008

kamajka - ked si uz v sungu, mozes prist aj sem upratovat 😀 😉

kamoska objednava len cez happy foto a nestazuje si.. ja som sa este nebola kuk na ich ponuku, ake maju ceny? 😅

lebo aj my by sme potrebovali spravit par fotiek 🙂

kamajka
autor
12. apr 2008

no teraz to nie je bohviečo.. maju fotky po 3,90. spracovanie 79 a manipulačny poplatok 40.

nie bohviečo. 😖

liliandax
12. apr 2008

tak tie poplatky su riadne prehnane.. ved byvaju okol 39,- Sk .. ak sa dobre pamatam 😅

kamajka
autor
12. apr 2008

no tak ale objednala som no sa už nepokakam,

mužova vyplata aj tak bude zatial chodit moj učet 😀 😅 😅 😅

už mi začina vrtat v hlave či som neurobila chybu....

liliandax
12. apr 2008

kamajka - take myslienky ta este budu dlho strasit ☹ .. a vzdy vies ten navrh na rozvod stiahnut, nie? 😕

kamajka
autor
12. apr 2008

ano da sa to stiahnut.
no to su take chvilkove depky asi.. 🙂 😖

nika_ke
12. apr 2008

caute kocky,
my sme mali super noc. Mala ju prespala celu do 6:15, napapkala sa a este si zdriemla do 17:15.
Den ma o nicom. V RS sa nedalo nikde platit kartou, muz nevedel ani vybrat prachy z banokmatu 😠 zevraj slovenskej sporitelni maju uz par dni nejaky velky problem. Esteze ja mam tatru 😉
Bola som kuknut v tom novom sekaci na malohontskej na poschodi, maju aj znackove veci pre malu, ale nic extra. Hladala som pre nu jarnu bundu bez kapucne, lebo jej sa vkuse poti hlava. No nenasla som ani u cinanov, uz aj tam som bola ochotna ju kupit ☹
Teraz som kukla na mimibazare, asi jej odtial nieco vyberiem.
Prekvapilo ma, ze som dostala madlo na golfac v novom detskom obchodiku na hlavnej. Sice o 15Sk drahsie ako v KE, ale tam by som musela cakat 2tyzdne na dodanie.
Riske sa v golfaci pacilo, aj si v nom krasne pospinkala. Len musim zohnat nejaku krajcirku. Ku golfacu je taky zatepleny nanoznik, na ktory sa da nazipsovat zadny diel a je z neho fusak. Co je fajn, lebo nemusim davat na spodok kociara deku. Ale vadi mi na nom kapucna. Chcela by som ju odstrihnut, zasit oba diely a primontovat cvoky, suchy zips alebo normalny zips. Uz len najst krajcirku. V pondelok pojdem na hlavne namestie a snad uvidim nejaku reklamu.

Moj muz ma totalne nastval 😠 , az sa mam chut pridat ku Kamajke ☹ dnes mame 6. vyrocie co sme spolu, myslela som si, ze si spravime pekny den a on siel do KE na ten nas pozemok a ja s malou trcim opat sama v tejto diere 😠

Kamajka, teraz budes zbytocne spekulovat, uvidis, ci sa tvoj muz rozhybe a ci nu dojde o co prichadza 😉

nika_ke
12. apr 2008

joj, s malou sa tazko pise, malo byt do 7:15, ale vy ste chapave 🙂

zuzkafuny
12. apr 2008

Peti... lacnejšie ťa vijde Fotolab. Ja objednávam len cez to a som spokojná.
Ženy mne je tak strašne zle... ja normálne neviem čo so sebou 😖
Už poriadne ani nevidím... žujem suchú žemľu 😖
smecta nezaberá 😢 idem kuk či nemám endiarom... či ako sa to...

zuzkafuny
12. apr 2008

jémine... tá hrubica...!!! že vijde...!!! vYjde...!!!

nika_ke
12. apr 2008

Zuzka, nech si rychlo fit. endiaron by ti mal zabrat 😉

zuzkafuny
12. apr 2008

Nika... nemám... 😢

liliandax
12. apr 2008

cafte!
maly mi uz zaspal, manzel tiez spi tu na gauci, baby, je nieco vo vzduchu?? 😀 lebo obaja boli nejako skoro unaveni. Dnes boli takmer cely den von, dnu siel maly s placom ☹
Poobede sme boli vsetci na namesti, Petko ponahanal holuby 😅 a sli sme este do kauflandu, a domov..
.. a den je zase fuc 😔

nika - ja som sa tiez nabehala, kym som malemu zohnala taku jarnu bundu 😖 .. teraz nahanam uz letne tricka 😉

zuzka - drz sa! .. moja mama bola asi takto pred mesiacom, musela ist uz ku dr., lebo nic v nej nezostalo, bola uplne dehydrovana.. mala pit min. vodu Fatra, ta jej vtedy pomohla 😉

a aby som nezabudla.. 😵

dala som sa ostrihat 😀 teraz mam najkratsie vlasy v mojej historii, vzdy som mala dlhe... a teraz ich mam po bradu 😔
.. ale musela som to spravit, plzla som ako perzska macka 😠

zuzkafuny
12. apr 2008

Lili... chceme fotto...!!! 😉 🙂

liliandax
12. apr 2008

zuzka - neda sa! bolo by ti mozno este horsie 😀

ved ma snad buduci tyzden uvidis 😉

zuzkafuny
12. apr 2008

ozaj... 🙂

liliandax
12. apr 2008

to nic.. aj ja som sklerotik 😝 🙂

zuzkafuny
12. apr 2008

toto štvornohé sa blázni a ja na neho dnes vôbec nemám náladu... 😅 má hračku, si ju vyhadzuje a chytá keď vyletí a praskol mi to do okna 😠 somár...!!!
Sa ani hýbať neviem... aj na wc sa dostať je pree mňa katastrofa 😢 😢 😢 ja radšej znesiem bolesť hlavy... len nie žalúdok...!!! 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre