Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

kamajka
autor
8. júl 2008

ženy - ale Vám rastú tie deti 😕 😅 ........... na mojich sa mi to ani tak nezdá...

zuzkafuny
8. júl 2008

Ahojte... 😉 prečítam vás večer až stihnem... Žienky vy idete na dovolenky čo??? ale vám je 🙂 Novečer sa stavím... a blahoželám všetkým, čo mali alebo nebodaj dnes majú sviatok... papa

nika_ke
8. júl 2008

Peti, Milko je zlatucky usmievavy chlapcek. 😉 a co to dostal? mobil? 😀 vyzera uplne inac ako si ho pamatam zo stretka, tie nase deti rastu ako z vody 🙂

Zuzi, my ideme na dovcu len vdaka tomu, ze mi skoncilo stavebne sporenie, inac by nas cakala asi len tornala beach 😀

Joj, ale ma strasne nastvala zenska, u ktorej som si vybavovala skoncenie sporenia. Urobila mi tam cachre-machre a pripravila ma o 1.700Sk na poplatkoch, pricom mi tvrdila, ze tak ako mi to spravila, to bude pre mna vyhodnejsie. Jasne, ze mi nepovedala, ake su poplatky, krava jedna sprosta. Ma skoro jeb..o, ked mi prisiel vypis. Idem im hned pisat do sporitelne, nech to pekne krasne spravia tak, ako som ja povodne chcela. I ked muz mi tvrdi, ze sa mozem rozlucit s tymi peniazmi, no ale za pokus to stoji. Ak nie, tak tej zenskej pojdem otrepat o stol fajne pokazene vajce 😠

Idem ja kuchtit, aj ked sa mi nechce...

nika_ke
8. júl 2008

booze, tie zvierata v cirkuse vydavaju take divne bruciace zvuky 😖 aj rano o pol siestej ich bolo pocut na cele sidlisko...

liliandax
8. júl 2008

cafte zienky

dnes vas tak trosku zanedbavam 😅 Sme u nasich, s mamou sa cely den pipleme s ribezlami, uz sa mi s tymi cervenymi bobulami snad aj snivat bude 😖
Ale lekvar straaaaaaaaaaaaaasneeee lubim.. a uz sa vari vo velkom hrnci, takze sme vyhrali 😀

si vas vecer kuknem, teraz musim dobehnut svoje maily 😉

nika_ke
8. júl 2008

lili, ribezle ani nespominaj, som mala dost minuly tyzden. Robila som stavu, resp. sirup. Rucne sme to zmykali s drahym 😝 hlavne, ze u mamy mame odstavovac 😒
dzem robila mama v nedelu, aspon nieco som mala z krku.
a Riska vcera vykakala dve bobulky ribezli 😀

liliandax
8. júl 2008

nika - veru... bleeeeeeeeeeeeeeeeeeee... mala som dost.. aj my sme skusali odstavovac, ale ci sme nieco zle zasrobovali, ci co (bol chudacik pouzity 1x) alebo neviem.. ale stava striekala na kazdu stranu 😝 😠

tak sme to vzdali..

kamajka - Milko je uz taky velkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!! to fakt, ja si ho tiez pamatam uplne ineho 🙂

musime fakt dohodit nejake stretko 😉

nika_ke
8. júl 2008

ozaj, co tak stretko vo stvrtok v rimbasombe? niekedy doobedu? 😉
asi pojdem kuknut tie torty v kauflande a tiez rozmyslam, ze skociim s Riskou k dokine, nech jej spravi krvny obraz. lebo minuly tyzden spekulovala, ze je Riska bleda, aj jej chcela zobrat krv a potom si to rozmyslela. Tak mi to teraz vrta v hlave.
Hnustanky, dosli by ste do RS? mne sa akosi nechce trepat az tam ☹

nika_ke
8. júl 2008

lili, chudak odstavovac, ste mu dali zabrat 😀 dobre si precitala navod na pouzitie? 😀

liliandax
8. júl 2008

nika - mne stvrtok vyhovuje 😉 najviac od 8:30 do 12:30 😀 😉

a ten navod som necitala.. az ked som ho rozoberala a doslova drhla od spiny 😝

liliandax
8. júl 2008

a s tou krvou to nie je zly napad, mozno bude mala chudokrvna, ked je bleda ☹

ja som cely zivot chudokrvna a nie je to bohvieco 😖

nika_ke
8. júl 2008

na druhej strane, Risku poctivo natieram OF 50+, tak ako by z nej mohol byt cernosko? 😀

zuzi, tvoj Misko je pekny hneducky. Natieras ho opalovakom? alebo on ma taku plet?

liliandax
8. júl 2008

nika - aj moj je svetly 😖 .. a mama mi tym furt pili usi, vraj aky je bleducky 😠

aky krem pouzivas?

my mame Daylong kids, OF 30, predtym bol OF 40, ale zmenili to.. nam tento vyhovuje najviac 😉

nika_ke
8. júl 2008

my mame Niveu baby, je neparfemovana, az mi obcas smrdi 😀
ja mam pre seba tiez Niveu 50 na tvar
len muz vymysla, ze on sa chce pri mori opalit, tak budem musiet kupit este nejaky s nizsim faktorom asi Niveu 20

Mojej mame furt nieco vadi, najprv bola Riska v porodnici zlta jak cinanka, potom bola biela. Po 6 mesiacoch sa jej zelezo upravilo, to mala taku neutralnu farbu a teraz sa uz aj mne pred par tyzdnami zdala nejaka bledsia ☹ Ale aspon nostek ma hneducky 😅

Inac, ta nasa dokina sa mi prestava pacit.Najprv do mna hudla, nech len kojim, aj ked Riska priberala malo. Este aj na preventivke na 10.mesiac mi vravela, nech dalej kojim. No a naposledy zapotila, co som pisala, ze je Riska podvyzivena. Tu krv jej tiez nevzala ... muz si mysli, ze cakala, aby som ja povedala, nech jej ju vezme, lebo ma na dverach napisane, ze odbery na vlastnu ziadost stoja 150Sk. No ale to mohla rovno povedat a nemusela som sa na dvakrat terigat do RS.

Este aj outlook ma serinka, nechce mi poslat sefovi 8MB spravu, zrejme ho budem musiet nechat zapnuty cez noc. Idem uz spat 😔

liliandax
9. júl 2008

ahojte kocky 😵

prave som dozehlila.. jooooj... horor 😝 Neznasam zehlenie... a kukla sem a vy nikde 😠

halooooooo 😀

monkula
9. júl 2008

Nika, aj moja Chiarinka je taký drobček, ako 15 mesačná nemala ani 8kg, lekárka jej spravila krvný obraz, či netrpí podvýživou, nepredstavuj si pod tým to, čo ja 😀 Ako mi vysvetlila sestrička, ide o málo vitamínov, minerálov a všetkých potrebných látok...
Takže z krvičky je jzistila, že má málo železa, tak teraz papáme ráno aj večer maltofer, 12 kvapiek a mal ása tak rozpapala, že má takmer 9 kg, na všetko kričí ham, ešte aj na šampóny... 😀
Držím palčeky Riške...

nika_ke
9. júl 2008

ahoj Monkula, minule som na teba myslela, ze si sa tu dlho neukazala 😉 nevedela som, ze aj Chiarinka je z tych drobnejsich. Hlavne, ze uz papa pekne 🙂
Zajtra ideme k dokine a snad v pondelok budu vysledky z odberu.

Riska tiez krici ham mnam a najradsej by jedla vsetko co ma ocko na tanieri. Dnes ricala jak pavian, lebo sme jej nedali papriku 😢

monkula
9. júl 2008

hej, ej taký náš krpček, ale kričí ,ako keby mala dva metre 😀 😀
Ja som bola min. víkend v RS, ale len na skok, takže som to ani nepísala ,aby mi potom nebolo ľúto, že sme sa nepostretávali...

nika_ke
9. júl 2008

Lili, mohla si pockat so zehlenim, doniesla by som ti zajtra aj moje 😀
ake mate zajtra plany s Petkom? budete na ihrisku, ci sa niekam chystate? Mozem ti brnknut, ked vybavim odber?
vyzera to tak, ze hnustankam sa nechce terigat do RS... ☹

liliandax
9. júl 2008

cauky niki 😀

plany nemam nic extra, ale ako poznam nasich, bez maleho nevydrzia, tak hned rano budu volat, ci mozu dojst 😕
odkedy nie je manzel doma, tak su tu viac ako u seba.. je to fajn, maly je do nich cely paffff... a moj otec maleho naucil strasne vela

ja ti zajtra spolocnost rada budem robit, cinkni v pohode.. nieco vymyslime 😉

isto sa budeme doobedu tulat mestom, ci uz sami alebo s dedkovcami 😵

liliandax
9. júl 2008

a vy hnustanky, kdeze steeeeeeeeeeeeee??? 😠 🙂

nika_ke
9. júl 2008

Riska by sa uz rada s niekym pohrala, tak sa taha za inymi detmi, vacsinou za velkymi chlapcami 😀 alebo za cigancatami, ktore maju vzdy nieco drkotajuce so sebou 😀 a ked ju nepustim, tak je taka smutna.

Lili, ak aj nebudes mat cas, nevadi. Isto pojdeme na ihrisko, ak bude mat Riska dobru naladu. Ja planujem zbehnut do billy, hypernovy a kauflandu - to su plany 😀 realne tipujem kaufland.

musim makat. zajtra cinknem 😉

liliandax
9. júl 2008

neblbniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.. ja mam cas 🙂

urcite sa ozvi 😉

zuzkafuny
10. júl 2008

Halooo...!!! Ja som tu...!!!
Ja súhlasím so stretkom a veru by mi nevadilo trepať sa do Rimbasomba 😀 jaj, ale už je štvrtok skoro 12hod.
Môj malý má tri dni strašné móresy... ako keby s opicami žil... 😖 ziape ako pavián. A to pavián môže ísť do riti... na nás nemá. Som normálne včera dostala migrénu z toho ziapotu Mišiakovho. Ledva som ho opatrila čo mi bolo tak zle a zaľahla som rovno s ním. Mi ešte teraz píska v mozgu... a to práve dokončil ďalšie vrešťanie... ☹ ☹ ☹
pomoooc.
Zajtra idem robiť na didžinu, v sobotu a´la party u nás (budem ako vygrcaný rezanec)... ach!
Potrebujem jeden deň voľna... Ráno niekam vypadnúť a vrátiť sa len večer
🙂

monkula
10. júl 2008

zuzka, to ziapanie poznám moja malá si všetko vydobýva nechutným škrekotom, ako píšeš, až mi v mozgu rezonuje 😠

nika_ke
10. júl 2008

Zuzi, ked si tu pisala, tak my sme s Lili klabosili na namesti a chytali nasich bezcov a polobezcov 😀
Petko je taky sikovnicek, vie kopec slov, ani som ich nestihla poratat 😉
Zuzi, mozno sa Misko pripravuje na riadny recnicky prejav 😀 nechces stuple do usi? donesiem ti od muza z roboty 😉 drzim prsty, nech ho toto "opicie" obdobie rychlo prejde.
Este stale robis po nociach? som myslela, ze to len parkrat. Ci sa mi to zdalo, ze si s tym chcela prestat?

My tri stare kozy by sme si mali brat priklad z Petri - deti dat muzovi a ist do mesta na kafco 😎

Peta, nasli ste nejaky dobry flek pre Renku? Myslim, ze teraz v lete ma dost velku sancu nieco si najst, lebo vacsina absolventov si este uziva posledne prazdniny 🙂

Lili, prosim ta, ked bude tvoj muz doma a mat chvilku cas, mozes sa ho spytat, ktorou cestou ste sli do chorvatska? Od budapesti viem ako, len kde ste sa napojili v madarsku na dialnicu. Ci ste sli cez Miskolc (tak nam radil jeden original madar, co riesil pocitace v nasej firme) alebo cez Salgotarian (tak sme zvykli chodit my do budapesti). Dakujem ti velmi pekne.
Inac, drahy sunarek je taky isty ako ta lacna telacia vyziva 😖
A co si mala nakoniec na obed?

...ja ledva zijem, viac ako pol hodinu som uspavala malu, treba mi pozehlit a este aj do roboty robit. 😠 asi pojdem radsej spat 😔

liliandax
10. júl 2008

cafte 🙂

zuzi - no fakt je to mozne, ze z tvojho "skrekluna" bude raz slavny spevak.. mala by si ho teraz natocit a o takych 20 rokov, ked bude svetova hviezda, tak to video predas za taaaaaazkeeeeeeeeeee peniaze niekde do bulvaru 😀

nika - jasne, spytam sa, ja sa uz totizto nepamatam 😖 ktorou cestou sme sli.. zajtra napisem 😉

na obed sme mali fazulovu kyslu polievku, tu petko moze 😉 rizoto 🙂 to moze tiez 😀

a musim sa teraz pochvalit 😲 😀 Sla som s malym spat, spolu sme vypili 2 dcl mliecka a potom som mu povedala, ze idem cikat ( 😅 ) a ze Petko ide sam buvat.. a odisla som od neho.. zatial je v izbe ticho.. juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

to je totizto 1x co sam zaspal 😔

liliandax
10. júl 2008

nika - kukla som si vyhladavac tras a myslim, ze ma osvietilo 😅

my sme isli na salgotarjan, potom na hatvan a budapest 😉

ten moj drobec tak krasne spi... 🙂 ja som taka happy 😵

nika_ke
11. júl 2008

caute zeny,
ja som jak zdochlina, ako keby dnes vecer zo mna niekto vysal vsetku energiu ☹
nastastie zajtra som sa objednala ku kozmeticke tu v tornali, v tescu bol letak - akciove cistenie francuzskou kozmetikou za 199 SK 😅 ako zadarmo 😀 snad trochu pookrejem.

Lili, muzovi tiez daval taky specialny program na trasy tuto cestu. Asi predsa len pojdeme po nej, predsa len po slovensku sa ide lepsie ako 50-kou po madarsku po neznamej ceste. To este budu stresy ... zatial na to nechcem mysliet.
Este nieco som sa ta chcela spytat, ale ten moj mozog je dnes akosi off ...

Zuzi, ty asi teraz makas, co? jooj, nezavidim ti. Snad sa aspon zajtra doobedu trochu vyspis 😉 , kedyze mate tu party? nieco oslavujete, ci len tak?

Podarilo sa mi dovolat k nejakej panej, co pecie torty. Vraj mi spravi aj podla predlohy, ktoru si najdem na nete, tak idem hladat. Na to este trochu sil pozbieram 😅

liliandax
11. júl 2008

cafte 🙂

ja len tak narychlo, lebo mam chlapa doma 😉 Zajtra popisem aj za dnes 😵

nika - ja som nahodou nasla toto.. podla mna, tu by si si vybrala krasnu tortu

http://www.cukraren-ludvik.sk/index.php?m=1&sub=11

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre