Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

kamajka
autor
23. feb 2008

no servus trubka.. som Ti chcela volat.. tu je ticho ako pred burkou, vidiš to...
nikoho nikde, Nika sa už sťahuje... Zuzka zmizla volakde.. Miška tiež.. hmm..
budeme si asi musiet my dve pisať 😀

luluka
23. feb 2008

No aspon bude viacej odpovedi.... 😀 kurnik, ma tak boli ten zub... ☹ a vy čo máte nové?

kamajka
autor
23. feb 2008

uch.. idem sa hrat horke leto.. 😀
ozaj jak mam tej Mári pomoct vycistit tu skvrnu...
mam jednu prazdnu lahev, a ked jej to podam, tak povie, ze "co já s tím? vždyť je to prázdný" 😖

kamajka
autor
23. feb 2008

🙂 tak chod k Lichancovi.. a budes mat pocoj... nic nove.. zajtra ide milý do roboty.. VPB

luluka
23. feb 2008

jój, to už si nepamätám.... to trba jej tam dačo namiešať ale neviem čo....
a mne nejde horké léto... ty si to ako nainštalovala?

luluka
23. feb 2008

neviem či má dnes Lichanec službu, však je sobota.... ☹

kamajka
autor
23. feb 2008

hmm.. musis to rozbalit... tie subory, co su na tom cd... ale len tie, co su take knizocky.. si ich normalne oznacis, vsetky, vies ako.. a potom kliknes pravym a das rozbalit subory.. alebo ak mas anglicky winRAR tak extract files...
vyhodi ti taku tabulku, a tam navrchu musis dat ze kam to chces dat rozbalit.. musis dat C, lebo keby si to ponechala tak ako ti to tam vypise, tak by ti vypisalo chybu, pretoze na cd nemoze rozbalovat, to chapes, ze?
no zapametas si kam si to dala rozbalit, najlepsie je rozbalit to do C:\Documetsandsettings\Administrator\Desktop\horkeleto (administrator je meno pc... napr. Peter ak vy mate tak..) no a rozbali ti to do priecinka na plochu.. (ten priecinok sa ti vytvori sam len musis napisat za tym desktop nazov priecinku ja som dala horke leto).
ked sa to rozbali, tak musis tam stisnut nie HL, ale Install (alebo Setup uz si nepamatam), chvilku budes cakat a vyhodi ti take okienko male, mozno to trocha sekne najpr ale treba cakat... a da ti mozno nejaku chybu, postiskas tam daco.. ja ked som dala pokracovat, taks a nic nedialo, ale ked som dala prerusit tak naskocila instalacia... tam vyberes ze chces plnu verziu (full 300mb myslim, nie 2mb) no a sa ti to nainstaluje napr do program files... tam potom pojdes, stisnes HL a pojde ti to aj s zvukom 🙂
pochopila si? ci ti to pridem spravit ? 😀

kamajka
autor
23. feb 2008

si mala ist kuknut ci ma sluzbu teda.... ved mas cas 🙂

luluka
23. feb 2008

pochopit som pochopila, ale asi to nebudem vediet.... 🙂
Mohla by si mi to prist urobit? Ja som z toho take tela, som sa vcera asi 3 hodiny s tym kakala.... 😖

kamajka
autor
23. feb 2008

😀 no ja uz mam kus praxe, aj sa cudujem sama sebe, ze som sama na to prisla 😀
ak nebude fukat taky strasny vietor, tak poobede pridem 🙂 🙂 🙂

luluka
23. feb 2008

no pôjdem možno kuknúť ale to má len v určitý čas.... povedzme, že od deviatej do desiatej... pojdem asi len v pondelok... možno zomriem do vtedy.... ☹

kamajka
autor
23. feb 2008

☹ hadam nieeee 😀

luluka
23. feb 2008

dooobre, ja si už radšej na to netrúfnem, lebo ja mám erotcké ruky.... 😀

kamajka
autor
23. feb 2008

nie si sama moja, aj Zuzkafuny vcera rozbila pokrievku 😀

luluka
23. feb 2008

no tak uz aj to je nejake to potesenie, ze nie som sama.... 🙂

kamajka
autor
23. feb 2008

ozaj, a ja som v tom horkom lete volaco namiesala, nejaky jed.. ale ten ta ulizecka nechce.. naco mi ten jed bude?
😕

luluka
23. feb 2008

jaj, tak to neviem na čo ti bude..... 😒
idem ja už lebo zomrem.... páááá.

kamajka
autor
23. feb 2008

no ništ.. idem sa hrat.. tak sewaaaa

monkula
23. feb 2008

Rrenka, skús si dať na bavlnenú látku trošku mletej rasce, pokvapkaj vínom, alebo nejakým alkoholom, a daj zohriať do mikrošky a prilož na tvár, kde ťa bolí zub... malo by to pomôcť...

Alebo si vypláchni ústa nejakým alkoholom...

luluka
23. feb 2008

monika, dakujem za radu.... vyskúšam...
ale mne už nič nepomáha... ani tabletky... nič....
pôjdem zajtra k zubárovi a dám si ho vytrhnúť... konečne budem mať pokoj....

mishelin
23. feb 2008

peti jeho vzdy nieco trapi uz pomaly 6 mesiacov..este ani raz nespal celu noc. 😠

zuzkafuny
23. feb 2008

Miška... môj ani teraz nespí akoby mal...
Ženy... niečo mi je s Cerbom ☹ zvracia žltú penu, nechce nič jesť a od včera ešte nevypil ani kvapku... bojím,bojím... až do večera nič nové tak poplach robím.
Peťka... mojím malým si myslela môjho malého (že syna), alebo môjho malého (že psa) 😀
Má rád deti aj jeden, aj druhý... takže nemboj. Idem kuk na zabíjačku ku papá... hádam aj najesť dajú 😅

kamajka
autor
23. feb 2008

Zuzi a čože to s havom? 😕
skus vygooglit nieco... alebo kuni aj sem: http://www.efauna.sk/pes/zdravi/travici.php

takych stranok je viacej.. len treba googlit.. ale to iste vieš 😉

kamajka
autor
23. feb 2008

Miška, u Tvojho drobaka je to este ok.. Ja ti verim, ze mas niekedy toho plne zuby, poznam to, ja som si pri takych prebdetych nociach vždy hovorila, že už dalšie dieťa nechcem ani vidieť, ťažko sa mi vstavalo, niekedy maly už bol hore o šiestej a škrienil a ja kym som sa vygabala z postele tak bolo pol siedmej, chudacik, niekedy sa fakt hned na rano vyplakal, kym sa mi uračilo vstať....
Musiš vydržať ešte trošku.. uvidiš, časom to bude len a len lepšie 🙂

kamajka
autor
23. feb 2008

Zuzka a Tvojim malym som myslela Tvojho syna 😀

ja len tak, lebo k nam ked niekto pride na navstevu tak moj maly sa normalne trasie od strachu.. a o detoch ani nehovorim.... sa ho nejake dotkne a už škrieni...

zuzkafuny
23. feb 2008

Ja som googlila a googlila a nakoniec som to vzdala a šla k veterinárovi... naproti kostola... milí mladí ľudia. Ďobli mu dve injekcie a havovi je zatiaľ oki 😒 a teraz spí. A nie sú ani drahí... a ja som im ani tringelt nenechala... sa môžem hanbiť... ale keď mňa to napadlo až keď som odtiaľ vyšla. Blbá som niekedy jak tágo od biliardu (aj drahý mi tak milo)... Ivo im vystrúha varešku... 😀
Ja už v kľude sedím... podlaha vysavovaná, malý pomaly búva, dcéra sa ešte túla, drahý na zabíjačke ( 😀 😀 😀 tak tu môžem visieť aj dlhšie 😀 😀 😀 - si isto aj rubne za jeden... dva... tri... možno štyri 😀 )
jaaaj pohodička... 😀

kamajka
autor
23. feb 2008

Ahoj Zuzka, tak to je fajn, ze je uz Cerbymu lepsie
🙂
ja akurat uspavam drobca... jaj žeru mi nervy cele dni.. skriekaju ako paviani.. susedia musia mat obrovsku radost...
take deti.. ked sa hraju, tak vrieskaju, ked su nahnevani, tak vrieskaju...
uz potrebujem vypnut trocha.. ☹

zuzkafuny
23. feb 2008

Ja by som tiež niekedy... aspoň jeden deň absolútne nič nerobila 😒 ale do kedy by ma to bavilo... 😉 a možno aj celý deň... 🙂

liliandax
23. feb 2008

cafte baby, aj ja som tu 😎

kamajka
autor
23. feb 2008

Zuzi nejde o to, že by som nič nerobila.. Ale mna už ide porazit z tychto deti...
Od rana do večera nic len detsky krik a plač.... ☹

Lili ahoooj, vitaj medzi nami

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre