Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

kamajka
autor
13. feb 2008

Nika tak to je mile ze sa malej lubilo.... 🙂

Zuzka, okey, ked pridem, tak pri kave mi to porozpravas 🙂

A s tou temou? 😕 idem to kuki.....

Hadky som fakt nechcela.... Hmm... Co uz... Aj take sa stava..

zuzkafuny
13. feb 2008

To kde sa tá téma nachádza... hm? Aj ja chcem kuk 🙂

kamajka
autor
13. feb 2008

paragrafy 🙂

zuzkafuny
13. feb 2008

už som našla 🙂 ď...!

kamajka
autor
13. feb 2008

ja som ti už aj odpisala 😀

zuzkafuny
13. feb 2008

idem kuk 😀

zuzkafuny
13. feb 2008

Peti... chlapi sa na veci pozerajú oveľa jednoduchšie ako ženy... a v mnohom by sme ich mali počúvnuť. Ale! Mňa ten môj nikdy slovne neurážal... to by som asi ťažko niesla. Občas z papuli vyjde tomu môjmu terajšiemu... ale ja už sa nedám 😀 a občas to ako v italiano familio 😀 u nás...
Som z odolnela 😉

kamajka
autor
13. feb 2008

Zuzka, ja už neviem ako dalej.. Jednoducho on si to predstavuje tak, ze zoberme sa a žime, jeden ide svojou cestou a ma svoje nazory, a druhy uplne inou s inymi nazormi, rozpravat sa s nim neda absolutne vobec o ničom, to sa hned zvrhne k hádke. Mne akože nenadava ani ma nebije ani nič take, ale on nie je normalny človek, strašne s ludmi manipuluje, on ma "tyra" psychicky, napr. pijem poobede druhu kavu a on ma začne presviedčat že pijem už piatu kavu, on si hrozne vymyšla on je proste sprostý, a ja neznašam takych ludi čo trepu dve na tri a aj ked vedia že nemaju pravdu budu sa vadit až do krvi. Napriklad včera davali v telke že vo viglasi bolo pred sedemdesiatimi rokmi rekordných - 31 stupnov, započula som to ked som prchadzala okolo telky, a on mi na druhy den tvrdil, že to bolo 41 stupnov a ked som mu povedala, že sak som to kukala, tak povedal, že ano, ale že to v BA bolo -31.
No neni magor???

monkula
13. feb 2008

Peti, ale vo Vígľaši bolo -41 stupňov 😅 😅 😅 😅

kamajka
autor
13. feb 2008

😀 no dobre to bol iba priklad 😅

monkula
13. feb 2008

😀 😀 😀

Ale ten Tvoj je asi dobrý manipulant... A otec by vás k sebe zobral?

kamajka
autor
13. feb 2008

Neviem Monika. Skusim to s nim nekao vytoto... Včera som u neho bola lebo som segre chcela na pc niečo urobit, lebo ona to nevedela, a mala som aj chut sa ho opytat, ale bala som sa ☹

takže neviem čo bude...

monkula
13. feb 2008

tak sa neboooj, kto sa hanbí, má prázdne gamby... 😀 😀

kamajka
autor
13. feb 2008

😀 aj to je pravda... hmmm..

nika_ke
13. feb 2008

moje dieta mi zmazalo prispevok 😖

Kamajka, to ako keby si o mojom ocovi pisala, on sa sam vynervuje aj na tom, ci je vonku 5 alebo 6 stupnov, popritom vrieska (v jeho vnimani - on ma taky hlas) - v tomto je totalny magor a NIKDY sa nezmeni, inac je dobry clovek, rad pomaha - hlavne cudzim ludom, mne pomoze len ak ho o to poziadam, ale mame takmer vobec, ak ona nieco chce, je to pre neho buzeracia. Mama s ocom su uz na seba alergicky, nedokazu sa normalne v klude porozpravat. Vyrastat v takejto atmosfere nie je bohvieco 😖 Tolko moja skusenost

kamajka
autor
13. feb 2008

no vidiš Nika...
neviem co je lepsie... ci to, aby mali deti vsetko co potrebuju,
alebo aby mali len to najnutnejsie ale spokojnu maminu...
a možno aj tatina, ktovie, možno by sa po rozvode nas vztah zlepšil 😅

už som viackrat čitala že po rozvode boli vztahy ok.

no ktohovie..

zuzkafuny
13. feb 2008

ste sa rozpísali... 😉 Ja sa hrám na cvičiteľku 😀 10min hádam havovi stačilo... aj tak keď víjdem von, všetko zabudne... hádam raz sa to na neho nalepí 😀
Pre dieťa je najlepší pokoj... a hlavne pokojná mamina 🙂

kamajka
autor
13. feb 2008

Zuzka, aspon mas nejaku zabavu ked mas toho psika.. Lebo to na materskej cloveku hrozne sibe..... Teda aspon mne 😀

zuzkafuny
13. feb 2008

Chôdza pri nohe na vôdzke... doma mu to šlo a vyšli sme von a hybáááj aj so mnou 😖
Si to musíme zopakovať dnes. A nomôžem ísť von a nechať ho samého, lebo už neviem čo by škrabal na dverách... asi dieru a zdrhol by 😀
Už by mi bolo aj do práce ísť... vence sa minuli 🙂
Ale asi tak o týždeň sa mi bude dať... 🙂

zuzkafuny
14. feb 2008

ahojte... 😉

kamajka
autor
14. feb 2008

Ahoj zuzi. no dnes už mame po peknom počasi ☹
este sa so psom vela naptrápiš moja 🙂 , ale verím, že čoskoro bude poslušný a "vycvičený" 🙂
a mužík ti s ním pomáha?
ozaj, tie vence chodiš do obchodného domu robit?
a len tak mimochodom, ty si bola za Paťa vydatá?
Lebo viem že jedna z vas bola za Miňa a druhá za Paťa... Ale neviem ktora za koho 🤐 😅

zuzkafuny
14. feb 2008

Ja som bola za Patrika 🙂 😉
Mužík so psom nepomáha ☹ ale občas ide so mnou a s ním von...

zuzkafuny
14. feb 2008

do obchodného 😀

nika_ke
14. feb 2008

Ahojte kocky 😉

aj u nas sa zoskaredilo pocasie ☹

Moj otec, na ktoreho som tu vcera hundrala, doniesol mne aj mame dezert so srdieckom na Valentina 😵 vraj aby sme boli na neho dobre, no tak dnes sa na neho hnevat nebudem 😀

Zuzka, vy nemate pri domceku zahradu, kde by sa psik vybehal? Prajem Ti pevne nervy pri vycviku, uspechy sa urcite dostavia a potom bude pohodicka 😉

Kamajka, podla mna deti potrebuju stastnu uplnu rodinu, ale ja osobne taku nepoznam 😖 Aj u nas je to obcas "a la italiono"
Kamajka, vcera mi napadlo v suvislosti s tym, co si spominala, ze sa ucis programovat. Moj muz kresli celkom dobre na PC, za jeden den vymeral nas novy byt, nakreslil ho aj v nom rozmiestnil nabytok. Keby si sa naucila nieco take, nasla by si si pracu v nejakej stavebnej firme tam u vas?

zuzkafuny
14. feb 2008

Nika...máme záhradku... len ešte nám treba nový plot, v starom je samá diera a bojím sa aby malý neušiel 😀 ... A potrebuje sa aj kus viacej vybehať... a neďaleko jeveliké pole tak tam s ním chodím 🙂 ale ešte ho nepúšťam...

liliandax
14. feb 2008

caute baby.. dlho som tu nebola, je to o nicom, takto obcas len nakuknut 😒 Som mimo potom

nove mame to, ze vcera sme sa s Petkom vratili z nemocnice ☹ V nedelu v noci dostal zachvat kaslu, normalne sa dusil, tak sme leteli na pohotovost a odtial hned do nemocnice na JIS-ku ☹ Vraj mal laryngitidu, nikdy sme sa s tym nestretli, bol to sok!!! dieta sa moze pri tom udusit 😢 A pritom celu nedelu Petkovi nic nebolo, dokonca sme spolu boli na futbale.. a v noci z nicoho noc.. buuum... No fakt, prezili sme peklo

Uz som si na nete kukla nieco o laryngitide, ak ste sa s tym este nestretli, vyhladajte si nieco, moze sa to aj vasmu miminu kedykolvek prihodit.. aby ste boli potom pripravene 😔

Ale uz je Petkovi lepsie, len mame furt teploty a soplikujeme.. inak celkom to ujde.. nastastie

zuzkafuny
14. feb 2008

LILI... tak to boli dobré šoky... ale chvalabohu že už je to oki... 😉
jamám nového psa 😀 kukni 😀

kamajka
autor
14. feb 2008

Ahoj Lili, tak to ma mrzí, ako píše Zuzka, to museli byt teda ozaj šoky.. ☹
Ale hlavné je, že už ste na tom lepšie. Ja si tiež istotne kuknem o laryngitide...
🙂

kamajka
autor
15. feb 2008

Hej ženy dobré a kde ste zmizli??? 🙂

zuzkafuny
15. feb 2008

Ahoj!te!
Peťka si zas zmenila foto 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre