Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

monkula
21. aug 2008

nika, si tehu? 😀

liliandax
21. aug 2008

cafte 😵

niki - pridavam sa k tipu monkuly 😕 si tehuuuuuuuuuuuuu??? 😉 a novu mas fotku v pase - supeeeeeeeer 🙂

u nas nist nove nie je.. nebalim sa este, lebo by som mala zbytocne nervy, ale zak zhruba viem, co mi este treba kupit.. len k tomu potrebujem chlapa.. lepsie povedane, auto 😖 Co momentalne nemame, nakolko je obsadene kombajnistom 😠

my sme boli vcera s muzom v tatrach 😎 bral nejaku suciastku do kombajnu, tak sme sli s nim.. PEtko bol celou cestou uzasny! cestou tam od roznavy spal a spat spal od smokovca, no uplne bomba.. to som mala taku predpripravnu cestu, co zvladol perfektne, takze sa uz cestovania nebojim 😀
len horsie je, ze Petko je vyspaty, ale ja s muzom total K.O 😒

liliandax
21. aug 2008

hmmm.. cakam na chlapa a som si myslela, ze sa tu ukazete 😠 a vy nic!!! 😀

ako je to mozneeeeeee???? 😅 🙂

zuzkafuny
22. aug 2008

Nika... žeby...??? to...???
Dievčatá... ja mám dnes o rok viac ☹ a stala sa mi zaujímavá vec
Mám 33 rokov
a v obchode som zaplatila presne 333,- 😀 😀 😀
ešte na športke by sa na mňa mohlo usmiať šťastie a paráda... 😀 😀 😀

nika_ke
22. aug 2008

jeeej, Zuzka blahozelam ku krasnemu vyrociu 😉 a tu sportku by si po takej nahodicke mala urcite podat, co ked vyhras 33Sk 😀 alebo 33.000.000 Sk 🙂

baby neblaaaznite 😠 ja som sa len ostrihala 🙂 ale tak fest na kratko, muz skoro infarkt dostal, ked som vcera vystupila z auta 😎 no do vecera to rozchodil
Keby som drahemu zvestovala taku novinu, co ste tipovali, tak to by som ho mohla rovno kriesit 😖

Monkula, co mate nove? Boli ste niekde pri mori? ... to len dedukujem z fotky v pase

Lili, vidis, aspon na obcasne vylety je dobra praca tvojho draheho. Petko urcite zvladne aj cestu na dovolenku. Ked to vydrzalo nase neposedne sidlo, tak podla mna to zvladnu vsetky deti 😉
Odporucala by som ti popozerat na nete miesta, kde planujete zastat. Mozno najdes po ceste nejaky aquapark, alebo super detske ihrisko, alebo shopping centrum 😀 Ale ak pojdete po dialnici, nemas co riesit, to ti bude dobre hocijake odpocivadlo 😒
Ja som si popozerala viac madarskych miest, len ma trosku serinka, ze som az teraz zistila, ze v "Sekesfehervari" je predajna kenguru gold. Keby som to vedela, tak nakupim Riske veci na zimu.
Lili,nevies nahodou, kde je takyto obchod blizko pri hraniciach? Najblizsie som nasla v debrecene, co je dost daleko ☹
A tiez by sa mi zislo info o aktualnej ponuke vo velkom sekaci na malohontskej, maju uz zimne veci? to len ak si tam nahodou v poslednej dobe bola 😉
Alebo nevies odkial nosia tovar do Liliputu? tam som dostala Riskine krasne satocky kenguru a tusim vestok tovar maju z madarska. V KE su vacsinou polske veci.

tak som sa pekne vykecala a hajde pratat ... ☹

zuzkafuny
22. aug 2008

Lili... to by aj mňa zaujímalo... Sekáčová ponuka 😀 😀 😀
Nika ďakujem pekne...

nika_ke
23. aug 2008

Lili asi kombajnuje 😀

taky na figu den ako ja asi dnes nemali nikto... silou mocou som chcela ist nakupovat, tak som kupila Riske novy saci poharik, lebo mi zacala odmietat mlieko z terajsich poharikov. Jasne, ze sa mi vyprdla aj na tento novy a zmyslela si, ze chce pit mlieko klasicky z pohara ako my dospeli 😖 co by bolo fajn, keby jej to islo, lenze polovica mlieka je na nej a polovica v nej 😖
Tiez som jej chcela kupit nejake veci na zimu, hlavne svetriky a tricka s dlhym rukavom. V miestnych obchodoch maju este letne veci, ale bol tu jarmok a zapacilo sa mi jedno tricko. Ibaze miesto cisla 86, my predali c. 68. 😠 Jasne, ze som si to vsimla az doma poobede, ked boli predavaci davno za horami za dolami.
Takze tak som ja dnes rozhadzala peniaze ☹

vy ste sa snad mali lepsie 🙂

liliandax
25. aug 2008

ahojte zienky 🙂

zijem.. len nemam naladu na konika ☹ .. ale dnes vam napisem 😉

nika_ke
26. aug 2008

ahojte 😉

Lili, cakame ta, ked sa ti vrati nalada 😎
Peta sa tu davno nestavila ...
Zuzi, co nove v hnusti? Snad to posluchanie vydrzalo Miskovi az do dnes 😉

zuzkafuny
26. aug 2008

Ahojte... dnes som bola v Sobote na sono mojich štvoriek 😀 😀 😀 a pod pazuškou mi hrčku našli tukovú... a ja si ju vôbec necítim 😅 aj ešte s dvomi kamoškami...
No vyčkali sme tam 2hodinky a mohli sme letieť domov po nákupe v kauflande 😀
Musím si urobiť celodenný výlet... Nejdete na letecké dni do Očovej...??? Ja len že my asi pôjdeme...

liliandax
26. aug 2008

cafte

som tu, ale len tak ryyyyyychloooooooooooo... neviem, kedy sa maly zobudi 😖

nika - s tym obleckom pri hraniciach ti neporadim ☹ ja som nikdy malemu nekupovala v madarsku oblecko, takze neviem..
pomaly aj ja budem musiet malemu doplnit satnik, taky jesenny a zimny.. ale zatial sa neponahlam, maly mi strasne rychlo rastie a ako sa poznam, kym pride zima, bude mi to nanic 😒

.. neviem, aka je sekacova ponuka, bola som tam (na Malohontskej) minuly tyzden a vsade zacinaju vypredaje letneho.. a jesenny zatial nebol.. ale vraj uz cakaju.. pojdem kuknut piatok, vtedy mam cely den vybavovacky, tak si najdem cas aj na "handry" 😀

od soboty som na nervoch.. maly dostal teploty a pustili sa mu sopliky 😢 Fakt v najlepsom case 😠 Tak sa liecime.. ale uz je to dnes lepsie, teplota ide dole a aj soplíky miznu.. no mame este par dni, aby bol fit 🙂

ISto je to zo zubov.. chudatko ma dasna take zdurene.. 😔

trafi ma slak... fakt 😝

nika_ke
26. aug 2008

juuj, Lili, drzim silno prsty, nech sa Petko rychlo uzdravy.
inac, vies, ze v piatok je volno? 😕

Zuzi, esteze su tukove 😉

ja som na mamografii zatial nebola, to by som uz asi aj mala ist ...
tento tyzden akosi padaju lietadla ☹ , tak mi radsej do ocovej nejdeme.
Nakoniec ma moj muz tiez chcel prekvapit na vyrocie nejakym wellness pobytom, asi zachytil moje myslienky 😅 , tak sme sa rozhodli ist do Sturova. On sa pojde vyclapkat na kupalisko, ja si dam masaz a Riska si snad najde nejaku obet, ktora sa s nou bude ochotna hrat. 😀 a ako doplnok mame naplanovane nakupy v Budapesti, Blave a Viedni. To som zvedava, kolko z toho za tie 4 volne dni stihneme. Ked tu teraz preratavam ceny za ubytko, tak asi kupim Riske len 2 svetre v budapesti a ideme domov 😖

liliandax
26. aug 2008

ahoj nika

este dobre, ze si mi pripomenula, ze v piatok je sviatok 😅 furt som v tom, ze 28-ho je piatok... a to uz je stvrtok!!!

joj.. som popletena 😖

Petkovi je uz dobre, takmer nic.. no len ja som zacala soplit a boli ma hrdlo... no fakt mam stastie 😠 Ale verim, ze to bude ok 😉

no a ten vas vikend vyzera byt super.. nakupy vo viedni, nejaki ste bohati 😕 😀

nika_ke
26. aug 2008

lili, cauko 😉
ze vraj bohati, hahahaha 😀 😀 😀 keby si vedela, kolko mame cash do vyplaty? strach a hroza 😠 esteze existuju ucty s precerpanim, lebo by som si to asi na materskej hodila.
a to je super, ze je Petkovi lepsie. Este ty sa daj do kopy a huraaa na dovoelnku. 😎 sla by som este raz 😅

nika_ke
26. aug 2008

vo Viedni mam na mysli ten nejaky lacnejsi obchodak Shopping City Sud. V zivote som tam nebola, ale vela som o nom citala 😀 Na Maria Hilfe Strasse sa pojdeme akurat tak popozerat do vykladov 😀

liliandax
27. aug 2008

caute

beriem antibiotika!!! baby.. mna naozaj porazi! 🙄 to je ako zakon schvalnosti... este stastie, ze mi muz zrusil 2 dnovu sluzobku v Madarsku a zostal s malym.. ja som od rana od osmej trcala u lekara.. viac ako 2 hodiny.. 😠
.. tak idem spat 😔

nika - na taky viedensky nakup by som sla aj ja 😉 .. ale skor sa dostanem k viedenskej kave v RS ako do Viedne na kavu 😀

nika_ke
27. aug 2008

boze Lili, to je ina smola ☹ a to sa ti kde podarilo chytit taku pliagu? Ale po antibiotikach ti bude hned lepsie. Mas super muzika, ze sa zatial postara o Petka. Silno-presilno ti drzim prsty, nech ste do dovolenky vsetci fit 😉

liliandax
27. aug 2008

nika - dr. mi vravel, ze je vo vzduchu nejaky bacil.. ze je strasne vela ludi chorych 😒 a samozrejme, muselo to chytit aj mna 😠
dnes som cely den skapinala v posteli, muz sa malemu venoval ako snad nikdy v zivote 😵 a poobede nastupili na sichtu nasi 😅
Som naozaj happy, ze sa na nich mozem spolahnut 😔

a dakujem za drzanie palcov 🙂 , zajtra mi snad bude lepsie.. len uz mam aj teplotu (co je u mna zazrak), takze sa momentalne fakt citim ako mrtvola 😝

vy vsetci sa drzte, nech vas to obide 😉

zuzkafuny
28. aug 2008

Lili skoré uzdravenie... adaj info keď sekáč tovar dostane... tam nabehnem ako sup...!!! 😀 😀 😀
Nika si to poriadne užite 😵 😵 😵 aj ja chcem ííísť. My nakoniec nejdeme na letecké dni... Ideme využiť volno a niečo porobiť na dvore... A v piatok robím podĺhej dobe... fu! to je už zajtra... dúfam nezabudnem ísť do práce 😀 😀 😀

nika_ke
28. aug 2008

Lili, kedyze to presne odchadzate? v pondelok? My sa balime na vylet, tak ak by som ta uz nestihla, tak vam prajem stastnu a pokojnu cestu, supis dovolenku a kopec iba prijemnych zazitkov 😎

Zuzka, diki. Ideme cez RS, tak by si mohla naskocit 😉
Nech ti zajtrajsia sichta rychlo ubehne. Nastav si pripomienku do mobilu 😀

liliandax
28. aug 2008

cafte kocky

zuzi - diky, uz sa citim lepsie.. ale este to nie je ono 😠 Co sa tyka sekaca, isto ked uz budem doma bude novy jesenny tovar.. dam vediet hned! 😉

nika - odchadzame v pondelok, ale neviem presne kedy.. ani ktorou trasou, ani o kolkej, ani to kde budeme spat 🤐 no proste dobrodruzstvo! 😲 😀

aj vy si uzite prijemny predlzeny vikendik 🙂

liliandax
28. aug 2008

jeeeeeeej.. nika - mas novu fotku v pase 😉 Ake ste zlatucke 🙂

liliandax
31. aug 2008

baby.. lucim sa s vami 🙂

"vidime" sa o nejakych 10 dni, dovtedy tu nerobte velky bordel 😀 😀 😀 😉

nika_ke
31. aug 2008

lili, prajeme stastnu cestu 😎

my sme dorazili domov popoludni, nakupy boli fajn, vylet v sturove tiez 🙂
prave sme dopozerali film Ako som obsluhoval ang. krala, celkom zaujimave a ideme spat. Aj ked bolo na mini dovci fajn, som strasne unavena 😔

zuzi, ako sa pracovalo v piatok? nezabudla si ist na sichtu? 😀

liliandax
2. sep 2008

cafte kocky,

pozdravujem vas s bulharska 😎 .. ked budem vediet, napisem viac 😉

nika_ke
3. sep 2008

ahoj lili,
jeeej, vy mate net? supis 😉 takze ste dosli dobre, predpokladam ... takze teraz uz len lahnut na lehatko pred bazen, nasadit slnecne okuliare a kochat sa plazovymi inziniermi 😎 😀

zuzkafuny
4. sep 2008

Lili... ty stíhaš písať z Bulharska...??? Šichta dopadla supiš, zajtra idem zas, a nakoniec sme sa v nedeľu aj na letecké dni vybrali... 😀 Som aj letela prvý krát v živote na vyhliadkovej jazde a cítila som sa nebezpečne... 😅 Malý najskôr mrnkal a potom zaspal v lietadielku 😅 a videla som úžasnú stíhačku a bola som z nej namäko... som sa do nej buchla 😵 😵 😵
a dnes mi malý maľoval po podlahe hovnom... 😅 ale našťastie nie rukami, ale šerbľom... 😀
no tak toľko... sa tu ideme pretrhnúť od toľkého písania 😀 😀 😀

zuzkafuny
4. sep 2008

Nika... a ozaj... pekná fotka 😉 🙂

nika_ke
4. sep 2008

caues Zuzi, diki 😉
... a to uz je zajtra zase piatok??? to neskutocne leti 😨 Chodis este aj vence robit, ci na to si sa vykaslala?
To ste leteli aj s Misiacikom? fiiiha... aj ja by som brala taky pekny vyhliadkovy let, juj, tak davno som neletela. Mne sa najviac paci, ked lietadlo pristava v KE a vidno celu "turniansku kotlinu" - neviem ako sa to presne vola, ale snad viete, co myslim 😅
Alebo vyhliadkovy let nad VSZ-kou nema chybu 😀

Zuzi, co tie nase deti nepovyvadzaju 😀 a ja ze co asi tolko doma robis a ty umyvas podlahy za Miskom 😀

my mame nove to, ze Riska dostala druhu davku prevenaru a vazi 8530g 😵 pribrala za 2 mesiace 600g. Celkova vaha je malinka, ale ja som taka happy, ze sa blizi k 9kg 😵 Pri tom, ako prestala poriadne jest obedy, je to paradicka.

... a este sa musim samo-zdrbkat aka som ja husa sprosta. Po poradni v RS som zabudla ist do toho sekacu na malohotskej 😠

kamajka
autor
5. sep 2008

ahojte žienky, prajem pekné ránko a ešte krajší dník,
ja som od včera školáčka, tak akosi nič nestíham, malú nosím ráno do škôlky,
s malým je segra (slubila som jej 1500 na mesiac - drahá škola to bude :D)
asi tak nejak.......
asi zbytočne sa budem pýtať čo nové, mám si prečítať, já vííím 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre