Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

liliandax
23. okt 2008

tu uz prsi 😢

kuspitka
23. okt 2008

Ahojte..liliandax neprsi co vidis ja som inak RS ale u koznej je tam vela ludi

liliandax
23. okt 2008

tak co ja vidim potom? 😠

ludi s dazdnikom.. mokru ulicu.. mozno len mrholi 😒

kuspitka
23. okt 2008

tak neviem mozno som to presvihla

liliandax
23. okt 2008

je to jedno 🙂

von nevieme ist ☹ .. slak ma trafi 🙄

kde si u kozneho?

kuspitka
23. okt 2008

som tam oproti starej tabakovej na Hostinskeho ulici

liliandax
23. okt 2008

vedla policajtov? 😅

ja tam chodim tiez.. k nervovemu 😖

kuspitka
23. okt 2008

ano tak ja som tam u Manovska

liliandax
23. okt 2008

toho nepoznam.. ja chodim na kozne do Kosic 😔

kuspitka
23. okt 2008

ja snov nemam problem len sa tam nacakam.dobre mojka padam ku nej...

liliandax
23. okt 2008

okej, pa

zuzkafuny
23. okt 2008

Jéda... vy ste tu mali debatu 😀
ja som nemohla prísť... vadila som sa s chlapom 😠 Som nejaká vytáčavá v poslednej dobe... ☹ alebo on vie ako ma vytočiť... 😢 😢 😢

liliandax
23. okt 2008

caute 🙂

nika - tak ako, bola si v RS? my sme sa nakoniec vyterigali do kauflandu, aj s mamou.. zas som minula kopec penazi 😠 a dokopy nist nekupila 😖

teraz je mama pri nas, caka na otca a medzitym mi spravila langose 😵 .. kedze ja langose robit neviem 🤐 😒

zuzi - co ta ten tvoj stary vytocil?? 🙄 Odkaz mu, ze musi posluchat! lebo pridem tam a urobime bu bu bu 😀

nika_ke
23. okt 2008

ahojte,
zuzka ... ti chlapi 😖 ... ale ty si taka vesela kopa, ani si ta neviem predstavit vytocenu 😉

lili, ked som uz bola vychystana, tak som sla, hoci som mala dobreho tusaka, ze ideme zbytocne.
Riska ma zapalene hrdlo, tak ju lekarka neockovala ☹ a mierne ma zdrbkala, ako to, ze som si nevsimla cervene hrdlo. Jak keby som mala doma palicku a sprtala Riske do hrdla kazdy den 😠 Vraj to ma asi zo zubov. Mame vonku prvu stolicku 😵 a kazdu chvilu cakame dalsiu.

Tiez sme boli pozriet vase ihrisko a na pocudovanie sme tam neboli sami. DOkonca aj slniecko vyslo. Som rada, ze sme aspon trochu boli vonku, lebo teraz u nas leje ☹

kuspitka, prestal ta boliet seknuty chrbat?

csilla76
23. okt 2008

lili ako vidim ste nakupili maju nieco dobre v kauflande?mne posielaju obcas na mail ked maju nejake akcie,ale vacsinou v piatok tak mozno zajtra poslu ktovie 😉
nika takze ste aspon trosku pobudli na ihrisku a aj pocasko sa umudrilo,hoci u nas uz od 10hod.poprchavalo a teraz uz intenzivne prsi.takze Riska ma zapalene hrdlo?dufam ze to bude zo zubov a nebude chorucka.aj ste nieco nakupili alebo uz ste nestihli?

kuspit jako sa mas?potom zreferuj o koncerte.

zuzi to sa nenechaj vytacat,z coho ta vytocil?

nedavno som dosla domov cela premrznuta,este ze svokra zakurila tak je prima teplucko.dala som varit fazulkovy privarok,uz som to strasne davno nerobila bude to s prazenou cibulkou a mozno klobaskou ale klobasku nemusim a s kyslou kapustou.muzik to nelubi takze to zriedka robim,ale teraz mam na to uz 3 dni chut ta reku si troska spravim.

este musim ocistit cesnak a cibulku a pripravit koreniny do kapusty sudovej,bo zajtra budeme tlacit.svokra mi pripravi listy aby bolo aj na plnenu kapustu takze mam vecerny program

nika_ke
23. okt 2008

ahoj csilla,
doktorka nam kazala davat Riske iba vitamin C, ten musim ist kupit, ale zrejme az zajtra, lebo dama teraz spinka 🙂 este mam doma jeden pripravok na posilnenie imunity, tak to budem musiet do nej nejako narvat ... to zas bude cirkus ... u nas ziadne finty ako na Petka nezaberaju ... ale skusim dat najprv babike, ockovi a mozno sa necha aj Riska dobrovolne presvedcit.

skocila som nakoniec do hypernovy a kupila maso na vikend. Maju tam aj zateplne oteplovacky bez trakov za 350Sk, tak sa rozhodujem, ci ich kupit. Tu u cinana maju za 400Sk oteplovacky na traky aj vetrovku. Ale vetrovku mame z minulej zimy taku cervenu cinanovsku. Stale hutam, co Riske kupit na zimu. Ma jeden sustiakovy overal a jeden bavlneny. Oteplovacky by sa mi zisli, ale kde ich zohnat?...

lili, ty mas ake oteplovacky pre Petka? a ty zuzka pre Miska? 😨

liliandax
23. okt 2008

ahojte

nika - skooooooooodaaaaa... asi sme sa museli minut, lebo sme v podstate isli okolo ihriska cestou domov z kauflandu.. ale to sme sa ponahlali, lebo to pocasie vyzeralo kadejako 😒
Aj tu uz pekne dlho prsi.. je to na figu.. 😠

Aj ja som nasr.ta 🙄 Objednala som si cez net jedle tort. oblatky, reku spravim malej sesternicke tortu k 1. narodeninam.. a este stale nedosli!!! a to je v sobotu oslava..
Nasla som si v schranke doporucenku (vraj nieco vacsich rozmerov) tak som sa oddrbkala na postu v tom najvacsom lejaku! Tesila som sa ako simpanz, ze uz su to konecne oblatky, lebo dodaciu lehotu uz davno presvihli 😠 a ja trdlo som predtym este nakupila vsetky ingrediencie na tortu.. opat v kauflande 😖 Milion ludi, najma ciganov 😒 - same plne kose, rady pri pokladniach a vseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetko zbytocne 😠

oblatky mi nedosli.. vrrrrrrrrrrrrrrrr... zurim 😠 😝

liliandax
23. okt 2008

nika - ja nemam zatial ziadne oteplovacky pre Petka, svagrina mi slubila nejake zohnat, cez nejakeho dilera (nosi segre oblecko, ma tusim obchod) tak zatial cakam.. ale videla som uz v sekacoch.. maju kopec, len na nas male 😝
a tie z minuleho roku sme dali sesternicke, mali sme toho dost, aj cele overaly 🙂 Take daco chcem este kupit, bolo to fajn do snehu.
Akurat vcera som kupila malemu topky v zdravotn. potrebach, stali krasnych 888,- sk 😠 , bundu mame z Tesca.. maly je skoro komplet OK

horsie je to s mojou garderobou na zimu 😒

nika_ke
23. okt 2008

lili, neviem kde si objednavala oblatky, ale ja z jednej stranky cez MMB a vybrala som si taku s dodanim do 3dni a este som tam zavolala, ze ju fakt strasne rychlo potrebujem, tak mi ju poslali este v ten den a dosla asi za 2dni. Pritom platbu mali mozno az dalsi den po doruceni.
Skus tam zavolat, nech vies, preco to este nemas. Mozno ti ponuknu nejaku inu.
Alebo tu v tornali, kde som davala robit tortu, tak mala ta pani cukrarka u seba viacere oblatky. Mozno by ti predala.

zuzkafuny
23. okt 2008

čaute... ja len kým chlapina z obchodu príde 😅
Lili... bolo stretko s Kuspi???
My na zimu máme jedne otepľovačky a 2 bundičky... Bundu sme mali len raz oblečenú a vestujeme... a topky som kúpila cez MMB a sú supiš... ale nie nové... neva...
Nejdem ani písať ako a čím ma vytáča... potom ho poohováram keď sa stretneme 😉 🙂 😀 😀 😀
Nika... u číňana za 400 sa mi zdá veľa... ale skús v sekáči 😉 🙂

liliandax
23. okt 2008

nika - volala som tam, vraj mali nejake problemy so Slov. postou 😖 - konkretne mi ten typek povedal, vraj "mali sme zaskodnika, ale uz sme ho objavili.. ale objednavky sme museli prebalit" 😖 .. a vraj to zajtra pride, posielali ich dnes 1 triedou

no som zvedava.. lebo ma vystrie, ak to pride pondelok 😠

zuzi - dnes som sa s nikym nestretla ☹

zienky.. dajme uz nejake oficial stretko 😕

nika_ke
23. okt 2008

lili, mala som pre teba aj zviazanu knihu "kazde dieta sa vie naucit pravidla"

zuzka, aj mne sa to zda vela u cinana.

Chcela som ist v sobotu do Ozdu na nakupy, ale muz musi ist robit 😠
Nechce ist niekto s nami nakupovat? 😀

liliandax
23. okt 2008

jezis! ja som na to uplne zabudla 😖

ked budes v RS - kedykolvek.. zavolaj, alebo dobehnite k nam.. a bude stretko 😀

aj ja si myslim, ze je ta cinska cena riadne prehnana 😒 aj ti zdieraju kde vedia 😠

nika - citala som, ze U.S. Steel ide prepustat.. dufam, ze vas sa to netyka!! ☹

liliandax
23. okt 2008

nika - na nakupy by som taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak sla aj ja 🙂

no ale skor pojdeme na tu oslavu.. ach jaaaj... 😅

nika_ke
23. okt 2008

lili, vas caka super oslavny vikend... kociarik, torty ... teba by som brala za tetu pre Risku 😅
nastastie nikto z rodiny nerobi v us. steele ... ale to co sa deje v nasej firme uz hranici s normalnostou ... 🙄 ani sa to neda napisat...

zuzka, vy nebudete mat nejaku zahradnu party tento vikend?

liliandax
23. okt 2008

nika - este mozme byt rodina 🙂 Riska + Petko 🤐 😀
to by si mi bola svatka?? 😲 😅

veru zuzi.. na nedelu nemame program 😉 😀

nika_ke
23. okt 2008

lili 😀

nika_ke
23. okt 2008

ozaj, lili, ked som ti dnes volala, tak som ta vobec nepocula, len strasny viskot okolo 😀

liliandax
23. okt 2008

no nika - to je u nas non stop 😀 teda okrem toho drahocenneho ticha ked spime 😉

ved pockaj, ked ti zacne Riska klabosit.. ta budu usi boliet 😵

prave kukam spravy.. no ake HALOOOOO je okolo tej Alzbety! 😠 😀

zuzkafuny
23. okt 2008

Nika... do Ozdu? To v Maďarsku? A kedy to chcete ísť? A čo sa tam oplatí najviac kúpiť...???
Lili veru Alžbetka zamestnáva Slovensko 😀 a ma urazila... Chlaba si nedala 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre