Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

liliandax
12. nov 2008

som spat,ostal tu este niekto? 😕

nika_ke
12. nov 2008

nie, nikto 😀

liliandax
12. nov 2008

nika 😠

si rob srandu 😀

nika_ke
12. nov 2008

vsak som oddychnuta a konecne mam dobru naladu 😎

prave som si citala temu, ako baba na materskej s rocnym dietatom nic nestiha a pritom ma na starosti iba seba a malu ☹ si zrazu pripadam ako genius 😵

liliandax
12. nov 2008

aj ja mam celkom fajn naladu, to bude zas z cokolady 😀

no nieco na tom bude.. ze si genius.. fakt klobuk dole 😉 .. ja by som tak fungovat nedokazala 😅

csilla76
12. nov 2008

joj takto navecer supis nalada to je fajn 😀

liliandax
12. nov 2008

nika - co je to za poharik pre risku? 😕

nika_ke
12. nov 2008

lili, som vystresovany genius, nic moc kombinacia 😒 ☹

csilla, dnes nepecies? 😕 😅

nika_ke
12. nov 2008
csilla76
12. nov 2008

nika piect? 😕 takto cez tyzden nezvyknem len na vikendy,ked pridem domov o 16hod.sa mi uz nechce staci navarit a popratat kuchynu a hned je 19hod 😅
ale na vikend asi urobim kremes,mam listkove cesto v mrazaku...tak urobim... 😉

liliandax
12. nov 2008

jeeeej, aky princeznovsky 😵 to je taky nekvapkajuci?

😒 Petko z takeho nechcel pit, len mi stale stoji v skrini.. 🙄

csilla76
12. nov 2008

nika tak to je cena..za ten poharik..teda.... 😠

liliandax
12. nov 2008

csilla - aj ty si genius.. taky kuchynsky 😵

liliandax
12. nov 2008

ale tam su 3 hrnceky, nie? 😕

csilla76
12. nov 2008

ojééé,dakujem lili 😵

liliandax
12. nov 2008

nie je zac 😵 ved je to pravda 😉

nika_ke
12. nov 2008

csilla, ty vies robit kremes? 😕 aj ja mam v mrazaku listkove, urobis aj nam, ked ti donesiem? 😀

ja planujem zajtra robit opat nieco jablkove alebo spravim orechove rozky. Lenze to by som mala asi uz teraz vybrat listkove cesto? ci staci az rano?
csilla, kulinarska geniuska rad 😉

lili, a mas taky isty? ja si myslim, ze z neho Riska pije len preto, ze ma velmi makky naustok, ved preto ho aj dokusala. Vacsina hrncekov ma dost tvrde naustky. A kvapka z neho riadne, ma jeden vyhradeny naustok na mlieko, do ktoreho sme prepichli vacsie dierky, aby jej rychlejsie tieklo 😅

liliandax
12. nov 2008

nika - nie, my mame od MAM, taky iny.. 😅 ale je to jedno, petko pije z jupik flasky 😵 ta sa mu paci najviac

csilla76
12. nov 2008

ano viem nika...rada vam spravim.....

vacsinou zvyknem taky ze dole aj hore listkove cesto a medzitym krem...ale ked su narodky alebo slavnostne chvile tak aj kremes so slahackou....

ja vyberam z mrazaku vzdy vecer aby sa do rana rozmrazilo

inac tie detske hrnceky su prakticke,ale uz nevedia co maju pytat za ne...

liliandax
12. nov 2008

zeny!!! musim off.. dosiel muz 😲

nejako skoro 😠 😀

zatial pa 😉

nika_ke
12. nov 2008

ja som minule kupila nehorazne drahu lucku 0,5 l neperlivu s naustkom a tiez lezi odlozena v skrini vedla noveho poharika 😖
najnovsie chce Riska pit priamo z pohara, ale velmi jej to nejde.

csilla76
12. nov 2008

ja sa tiez lucim na dnes,este idem sprchnut a umyt si haro 😉

pekny vecer a dobru nocku zelám 😔 😔

nika_ke
12. nov 2008

lili, co ta chcel muz prekvapit? 😨 😉

csilla, ty teda mas co robit, kym si umyjes dlhokanske vlasy 🙂

dobru noc 😔

zuzkafuny
13. nov 2008

Ahojte... 😉
Ja som dnes bola venčekovať s Mišiakom...!!! 😠 Nikdy viac...!!! To čo on dorábal bolo neskutočné 😢 ešte aj predavačka si sadla bezmocne a kukala a kukala a kukala a ja som dobre nerevala... Tak som niečo urobila, potom hodinu riadila a potom som sa zúfalá a zničená a unavená pobrala s Mišom napešo domov 😅 Ale stretla som mamu a pomohla mi s ním až domov 😖 😀
Teraz už zarezáva 😉 🙂 čerťo môj 😉 🙂
Včera nám roztrhlo v kúpelke hadicu od teplej vody 😀 tak o 22hod. som ešte sušila podlahu a dnes som poriadila 😕
Neviem čo malému navariť... hm... idem si ponamáhať bunky 😀
Csilla... ty sa taká zbehlá v kuchyni... Dajú sa upiecť rožky...??? až máš nejaký jednoduchý recept 😅 tak hoď do mňa... 🙂

nika_ke
13. nov 2008

caute kocky 🙂
zuzka ☹ Misko mal asi blby den 😒 ti nezavidim a uplne ta chapem... ale zajtra bude lepsie 😉
To si chces urobit cesto a tak upiect rozky? ako v pekarni? 😕 tak to by ma v zivote nenapadlo 😅 netreba na to specialnu ruru? 😕

ja som doma vyhlasila strajk a nevarim. Muz objednal pizzu, bola ako podrazka, stale po case zabudnem, aku tu robia hnusnu pizzu 😝 esteze ma Riska v zasobe kupovane masko vo flasi 🙂

csilla76
13. nov 2008

Ahojte 🙂

ja som teraz skoncila v kuchyni,ako obvykle takto na vecer 😀

som robila hraskovu polievku s krupicovymi haluskami a vyprazané ryby so zemakmy.som myslela ze vcera co som urobila francuzske zemiaky ze bude na 2 dni..no ale som sa mylila...muzovi tak chutilo ako nikdy....takze dnes som musela znova varit nieco......... 😀 ked o chvilku pride z prace tak bude jest ostosest 😀 😝

ano daju sa upiect zuzi rozky ale to myslis take z kysnuteho cesta alebo take nieco ze naplnis rozky niecim a vyprazis...???ja zvyknem robit z kysnuteho cesta slivkove rozky alebo aj slane-syrove...a tiez aj take rozky z obchodu ..vydlabem prostriedok a naplnim tvarohovym kremom a potom vyprazim..je to fajne ale zriedka to robievam.....

dnes je tu nejak tisko 😉

nika_ke
13. nov 2008

csilla,
ty chystas muzovi teply obed aj teplu veceru? 😕 ty si ho teda inac hyckas 😉

ja som stihla akurat tak pozehlit, umyt riady, navarit zemiakovu polievku a to musi byt muzovi na obed dost 😀 ak sa podari, tak zajtra spravim stroganov, ale to je otazne, ci stihnem 😨

csilla76
13. nov 2008

nie nika...to som robila na zajtra akoze na obedik...ale on to nevydrzi a zjedol ztoho aj vecer...

no co uz narobim...ked je taky hlados 🙂 len co vzdy vymisliet varit..to teda neviem...musim rozmyslat co take...

Riska uz spinka?boli ste na ockovani?ako to zvladla Riska?aj nakup ste stihli?

nika_ke
13. nov 2008

csilla, ano boli sme sa ockovat, aj ked Riska ma stale zapalene hrdielko, ale dokina skonstatovala,ze je to stale take iste a isto je to zo zubov, lebo inac jej nastastie nic nie je. Takze ju sestricka pichla a najblizsia navsteva az o rok, huraaa 😅 Riska si samozrejme svoje odrevala, bola podarena, ako si sama chcela obliekat vetrovku, aby z ordinacie co najrychlejsie vypadla 😀
aj u cinana sme boli, kupila som cervene zateplene gate, co sa hodia k Riskinej zimnej bunde. Ale boli o 50Sk drahsie. Take lacne, co kupila Lili boli len pre velke deti 😒

csilla76
13. nov 2008

joj tak to je ok ked uz je po ockovani..tak to ti verim ze chcela stade co najrychlejsie vypadnut... 😅 bodaj by nie ked ju pichli 😅
fiha..tak bude ako cervena karkulka a isto sa to hodi k jej vetrovke 😉 no a tie gate este aj tak v dobrej cene boli aj ked o nieco drahsie...
este idem natukat jeden mail...a potom hodim sprchu a idem spinkat...muzik uz zahlasil vecierku..vraj nech sa ponahlam....no teda.... 😀
este som chcela ze lili tu dnes nebola ako to?????? 😕
tak dobru nocku zelám 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre