Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

csilla76
20. nov 2008

Ahojte 🙂 pekny vecer zelám 🙂

lili to teda doslo tych kniziek 😀 muzik povedal ze zajtra ich roznosi po dedine a hodi do kazdej schranky 😀

zajtra ideme do KE juj dostanem prvu injekciu....a potom dalsie.... 😉 som taka nedockava 🙂

rano este ideme do Tornali,muzik da vymenit pneumatiky a ja musim za gynekollogom po vysledky. 🙂 potom poobede sa stavime aj u nasich 😉
co planujete s deturencami na vikend? 🙂

liliandax
20. nov 2008

ahoj csilla

tak zajtra silno drzim palce!!! 😉 kolko budes mat tych injekcii? 😅

no neviem, co s tymi knizkami porobime 😒 maly ich uz pokukal, len skoda, ze vsetky su rovnake.. ale preco poslali presne 12??? 😕

my zatial plany na vikend nemame.. zajtra nieco navrhnem.. teda ak ma dovtedy nieco napadne 😔

csilla76
20. nov 2008

netusim ani ja preco poslali 12 rovnakych,ja som to objednala uz dost davno 😅

zajtra bude jedna injekcia a potom v decembri budem denne pichat 10-12 dni-zalezi od reakcie mojho tela 😵

idem pripravit oblecko na zajtra a kuknut trosku telku. 🙂

dobru nocku zelám 🙂

csilla76
20. nov 2008

jaj a zabudla som lili,dakujem ti 😵

nika_ke
20. nov 2008

lili, kebyze moj muz je furt prec, tak to miesto by som nemala prilis v laske ☹
hoci kedysi som bola riadne husta, ze sa tuna do teplych krajin nikdy neprestahujem a vida 😀

baby, co obuvate drobcom na vonku?
ja som to zase nedomyslela s Riskinou obuvou, ma take teplejsie jesenne topanky ani nie 2 mesiace a uz ich pomaly neobuje 😖 okrem toho v nich mala tento tyzden studene nohy, pricom som jej skusala davat pancusky aj ponozky. Dnes som jej teda dala nove cizmy iba s pancuskou a nohy mala po hodine spotene 😖 Kupovat este jedny topanky sa mi asi neoplati. Keby chcelo mrznut aspon najblizsie 2 mesiace 😀 potom isto budem musiet kupit Riske nove topanky.

kamajka
autor
20. nov 2008

Nika, stresy? 😅
A Rišku zakrývaš ešte nejakou dekou alebo je vo fusaku?
Čo tak skúsať pančušky+ponožky+jesenné topky?

kamajka
autor
20. nov 2008

Bože, ja to ako čítam .. veď Ty si to už skúšala.. Tak ja teda neviem..
Ešte ten fusak a deka ma napadá.....

nika_ke
21. nov 2008

peti 😅
Riska chodi vonku peso 🙂 dnes je teplo, tak ju skusim narvat este do jesennych topanok.

a ty co? uz si dostudovala?

kamajka
autor
21. nov 2008

jaj aha takže pešo...... šikulka 🙂
aj poslúcha na prechádzke? či lieta ako šarkan 😀 ?
nie nedoštudovala, len si idem dať išp (externe) tak som doma 🙂

liliandax
21. nov 2008

cafte zienky..

ja len tak na skok, lebo nahanam maleho.. chystame sa von, ale to este potrva.. 😖

nika - ja som vcera uz dala malemu zimne topanky, jesenne sa mi zdali uz tenke 😅 Vcera bola riadna kosa.. a vyzera to tak, ze aj teraz je chladno, len ten vietor az tak nefuka

kamajka - co je to išp? 😕

nika_ke
21. nov 2008

individualny studijny plan - tipujem 😉

tak asi aj ja vytiahnem Riskine cizmy. Len pre seba este stale nemam.
lili, ako ti dobre, si mas nakupene zimne veci 🙂

snad sa aj mne zadari nejaky fajny shopping cez vikend 😅

nika_ke
21. nov 2008

peta, riska nelieta, pekne cupka vedla mna. Ibaze zbiera vsetko mozne zo zeme a vobec jej nevadi, ze jej odmrznu ruky 😒 vsetky deti, co som stretla vcera a dnes malil rukavice, len to moje nie 😒

cakam na muza s hotovym teplym obedom a jeho zase nikde 😒
a riska sa zatial natiera kremom 😀

liliandax
21. nov 2008

nika - ani petko nemal doteraz rukavicky.. dnes som ich skusala navliect, ale neslo to 😠 a pritom mame len palciaky 😕 Proste to bola pre maleho strasna sranda, ze mu obchytkavam prsty, tak s nimi krutil kolko vedel..

ale ked sme boli vonku, ruky studene nemal 😵

co mas navarene? 😅

nika_ke
21. nov 2008

mala som navarene zo vcera, takze pohodicka 😉 kuraciu drobkovu polievku so zeleninou a haluskami + kuracie dusene s ryzou a kyslou uhorkou samozrejme (to mal muz a riska 😀 )

idem pokukat letaky, ci konecne neobjavim nejaku genialnu hracku pre Risku na vianoce

lili, to pexeso je super tip, uz ho len musim niekde zohnat. Riska teraz najradsej hlada rovnake obrazky v casopisoch, takze sa jej to bude isto pacit 😵

rozhodla som sa,ze jej dam nejake hracky uz aj na mikulasa, kedze sladkosti nemoze 🙂

nika_ke
21. nov 2008

vymyslela si nejaky plan pre vasu rodinku na vikend?

mne snad konecne po dlhej dobe vyjde kava s tehotnou kamoskou, sa tesiiim 🙂

liliandax
21. nov 2008

zatial nemam nic, s muzom sme este poriadne nehovorili a nikdy neviem, ci mu nezahlasi, ze musi ist tam, ci hentam 🙄
takze pride domov a uvidim 😵

take pexeso som niekde videla, len si nespomeniem, ze kde 😅 zeby dracik? 😖

ja som sklerotik 😝

inak, dnes bol Petko taky unaveny, ze vobec neprotestoval, ze ide spat.. takze mozno je to tym, ze cirkusuje preto, ze nie je unaveny 😔

a ako sa ma nasa csilla? 😉

nika_ke
21. nov 2008

konecne som presmejdila cely tesco katalog, takze nas caka velke rozhadzovanie penazi cez vikend 😀

musim konecne polamat muza na umely stromcek, zrejme sa s tym aj zmieril, tak snad ho cez vikend aj kupime.

v ke je novy dracik pri velkom tescu, tak skuim tam popozerat. Hlavne, ze odkedy mame rozpravkovu kartu, nic som tam nekupovala 😀

liliandax
21. nov 2008

aj my musime pokukat stromceky.. tiez sme sa zhodli, ze nam uplne staci umely, teraz maju uz pekne, nie ako dakedy davno, vyzerali tak vyplznuto 😝 😀

tesco katalog ani nekukam.. potom ma boli srdce, ze u nas nie je a kupila by som tam tooooolko veci 😅 .. takze mi musi stacit ponuka nasho krasneho mesta 😠

a to kavickovanie s kamoskou si riadne uzi, aj ja by som sla.. len nemam s kym! 😖

ale o mesiac mame stretko zo skoly, po 10 rokoch a niektorych som nevidela od skoly.. booooze.. uz 10 rokov 😲

liliandax
21. nov 2008

zeny.. prsi u vas? 🙄

nika_ke
21. nov 2008

zuzka, davno som sa ta chcela opytat, robis aj adventne venceky? ako sa ma Misko, ide mu pomahanie lepsie? 😉

prave som zistila, ze zrejme dalsi vikend je prva adventna nedala, musim kuknut, ci mam sviecky na veniec 😕

nika_ke
21. nov 2008

u nas zatial neprsi a snad ani nebude 🙂

lili, vsak tesco mas za rohom v LC 😉 a nahodou RS je velkomesto oproti tornali.

ako tu boli nasi cez vikend, tak sa oco pomylil a vravel, ze zbehne do kauflandu nakupit 😀

lili, mas vybranu farbu vianocnych ozdob? vraj je hitom oranzova. v kvetinarstve v hypernove maju takto vyzdobeny stromcek, vyzera pekne ale ani trochu mi neevokuje vianoce 😀

liliandax
21. nov 2008

my advent. veniec nemame a ani nebudeme mat.. u nas take zvyky velmi neboli pouzivane, mama sice nejaky veniec ma na stole.. ale u nas by dlho nevydrzal, tak sa s nim ani trapit nejdem

farbu stromceka uz mam vybranu.. nakolko sa mi nechcelo nejak velmi spekulovat, bude u nas gycova klasika 😀 - cervena so zlatou 😅 .. ale ani ta oranzova nemusi byt zla, milujem oranzovu 😵

.. zeby som kupila nove ozdoby?? 😅 .. no muz by ma asi prizabil 😝 😀

nika - to je sice pravda, ze LC je tu za rohom, ale kedze som odkazana na muzov odvoz, je to o nicom 😒 Ak by bolo v RS, neni problem 😀

u nas prsi ☹ je tak skarede sivo..

nika_ke
21. nov 2008

aj u nas prsi ☹
to bude dlheee popoludnie, az do 19h sme same doma ☹

liliandax
21. nov 2008

riska je uz hore?

petko este spi.. a ocino mu slubil, ze dnes pride skor (rano pri muzovom odchode robil Petko scenky 😠 ), tak som zvedava, ci to dodrzi.. alebo budeme aj my sami ☹

csilla76
21. nov 2008

Ahojte 🙂

tak uz sme doma,cestou spat z KE sme sa stavili este u mojich rodicov na kafe 😵 boli sme odviezt aj maminej znamej jablka,mame ich neurekom takze naco nam tolko nepojeme ich 😀 akoze kym sme boli v KE tam neprsalo ale tak o 13:30 ked sme dosli do Tornali uz zacalo poprchavat a teraz uz riadne prsi. 😒

kupili sme krsnemu synovi na 10 narodky webkameru a mikrofon so sluchatkamy,svokra napiekla tortu tak sa bude tesit iste 😵 chcu si predplatit internet na vianoce,tak aspon bude mat ktomu tento set,moc sa zaujima o take veci 😵

v KE som pochodila fajne,akurat u dokiho plna cakaren pacosov,mal hodinovy sklz,ale som sa stretla s jednou kockou zo snaziliek tak sme sa povypravali a tesili ze sa uz aj osobne pozname 😵 doki napisal recept,injekciu mi pichla kamaratka v KE v lekarni-ani som ju nepocitila 😀 mam aj vymenny listok na predoperacne,tak sa to pomaly rozbieha.

zajtra ideme s mojimi rodicmi totizto chcu kupit auto,tak ideme smerom na LC popozerat aku ponuku maju 😵

csilla76
21. nov 2008

inac lili dnes ti nic neprislo? 😀 mne prisiel balik znovu od HAMI poslali uz 2x mlieko 600g od 10 mesiacov a tiez vyzivu a frutapuru. 🙂 tak aj tuto darujem niekomu. 😵

vidim ze ste rozoberali stromceky a ozdoby....mi mame uz roky umely stromcek,vyzdobu davam aj do okien a tiez na parapety. 😵 aj adventny veniec mam zlato-modry 😵 a asi stromcek budeme mat modro-zlaty....ved este uvidime..ked nahodou uvidim nejake pekne ozdoby tak sa to este mozno zmeni 😵 uz musim spisat zoznam ze co budem piect a pokupit potrebne veci ktomu.poradte pre svokru nejaky prakticky darcek,co by sme jej mali kupit?vlani sme jej darovali rychlovarnu kanvicu a sendvicovac 😉

zuzkafuny
22. nov 2008

aHOJTE... Polámaná po včerajšku ako každý týždeň 😀
Nika... robievala som... adventné venčeky... teraz na to nič nemám a ani to nemám kde robiť ☹ Ale na rok žienky...!!!
Varím Mišiakovi ryžu vmlieku... idem pomiešať... a už ho aj počujem buchotať 😖

nika_ke
22. nov 2008

cauky,
u nas sneziiii, jupiiiiiiiiiiiiiiii 😵

ryzu v mlieku sa budem musiet za chvilu naucit, muz ju ma rad, len ju nechce s UM, tak musi pockat, kym Riska dorastie na KM 🙂

kamajka
autor
22. nov 2008

čaukoo... dobry napad s tou ryžou... robím na večeru deckám 🙂 😉

zuzkafuny
22. nov 2008

Mišiakovi nechutila 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre