Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

mishelin
24. apr 2008

nika tak nato sa uz tesim,lbo za 8 mesiacov,nebola ani jedna cela prespata 😒

nika_ke
24. apr 2008

ahoj Nika 😉
mavala 3 dni 37,2 aj rano aj vecer. Len raz jej vybehla na 37,4 a to som sa bala, aby nestupala vyssie, ale nastastie klesla.

liliandax
24. apr 2008

cafte kocky 😵

zatial nestiham pisat, maly este nespi a chlapa nemam doma 😠

kuknem sem neskor 😉

nika000
24. apr 2008

ahoj mishelim kukla som album je to super.aj my niečo také zaobstaráme 🙂

mishelin
24. apr 2008

nikaOOO dakujeme 😉

nika_ke
24. apr 2008

cau Lili, kdeze sa ti muz flaka? jaaj, tusim na futbale. Asi museli mat predlzenie, aby neskoncili s remizou 😀

nika_ke
24. apr 2008

Mishelin, ako sa s trojkolkou vtrepete do obchodu? 😕 Doma v KE si to viem predstavit, ale v Tornali,kde byvame nehrozi ☹

nika000
24. apr 2008

nika veronika tiež nemala vôbec napuchnuté ďasienka keď jej vyšiel zúbok.už dva dni má takúto zvýšenú teplotu tak myslím že jej asi pôjde druhý

nika_ke
24. apr 2008

Ja pouzivam na rychle nakupy golfac, s tym sa aj na dedine vojdem do jednej malej Baly, ktora ma bezbarierovy pristup. Inde nemam sancu.

mishelin
24. apr 2008

nika vytrepem ju hre schodami a uz sme dnu 😀 aj ja by som chcela nejaky dobry a lacny golfac..neviete poradit

nika_ke
24. apr 2008

nika - my jej cumime do pusy kazdy den a ona chudatko ma toho "plne zuby" 😀 Ako si jej videla, ze jej ide zubok?
podla coho si vyberala meno pre malicku?

nika_ke
24. apr 2008

ja som ohladom manipulacie s kocikmi a inymi vozidlami nemozna ... 😒 najradsej mam 2 velke Baly u nas na sidlisku v KE, bezbarierove s dverami na fotobunku. 😅 alebo hypery

Mishelin, moj golfac mi zatial vyhovuje, ale nebol lacny, takze ti zial neporadim. Mam chicco liteway + madlo.

mishelin
24. apr 2008

a kolko ta stal?nemas nejake foto? 😉

nika000
24. apr 2008

nika aj ja som furt tak kukala 😀 objavil sa tam taký bieli pásik 🙂 aj teraz ho už vidno pri druhom ale som po ňom ťukala kovovou lyžičkou a ešte necinkol ☹
My sme sa nevedeli s mužom dohodnúť na mene .nakoniec má po mne 😀 to sa mu páčilo 😀 😀

nika000
24. apr 2008

mishelin kukala si na mmb?

mishelin
24. apr 2008

nika nie 😔 nekukala

nika_ke
24. apr 2008

mishelin - mame ruzovy z obchodu priamo v KE za 3.990sk + madlo nejakych 490sk
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3073878
chcela som cerveny, ale na slovensko ho dovezu az v maji

nika000
24. apr 2008

tak skús kuknúť tam

nika_ke
24. apr 2008

nika - pekne meno ste vybrali 😅 my sme nechceli meno po niekom z rodiny, tak sme dali uplne ine 😀

mishelin, fotku zatial nemam. Chystam sa do mesta zajtra alebo cez vikend, tak sa pofotime v parku a potom hodim. Je to trochu mensi golfac. Nasa Riska je malicke babatko, takze nam staci. Pouzivat ho budem hlavne v KE do auta. Doma mame sportak.

nika_ke
24. apr 2008

asi uz ide ordinacia, idem mrknut. Len sa Riska zacala hemzit, tak som pri nej chvilku ostala.

majte sa krasne 😔

kamajka
autor
25. apr 2008

ahojte babulky... prepáčte mi že vas zanedbávam... ale mam teraz toho vyše hlavy... deti su mi choré... ☹

aj teraz idem s malou na odbery a na výtery....

som zvedava kolko plaču bude... ☹

vitam novu členku - VITAJ VERONIKA 🙂 ... a poznam len Janku Hlôškovú... 🙂

Lili ty si ale šikulka to foto je krááásne,
a Zuzi to si ty na fotke ??? 😕 nie je to Tvoja kočkaa Zuzulka? 🙂

No baby tak ja padáma le dneska vás už dojdem kuk a pokecat trocha...
mali sme ist ku kamoske do Brezova, v sobotu ma narodky, ale aj ona ma chore detušiky ☹
tak oslava sa zrušila.....

Baby, ste počuli o tom pneumokokovi? No ja idem dat drobca zaočkovať....
On ma narok na preplatenie... Kedže ma tie bronchitidy....
A pravdepodobne dam aj malú, obetujem 2 tisicky... Ale nech sa jej niečo take nestane
ako pišu že ake to ma nasledky.... Vraj takmer každe dieťa ktore prekonala pneumokokovu infekciu je retardovane ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lučim sa babule už važne som uplne na nič z toho 😒

majte sa pekne zatim

nika000
25. apr 2008

ahojte baby 🙂 kamajka ďakujem 😉 no oni tam majú Chemik na stanici .

ja tiež chcem dať malú zaočkovať na pneumokoka .my tu máme nejaký problém stým lebo keď som bola v poradni tak som sa na to pýtala a naša dr.nedostala žiadne papiere o tom ešte.ja mám tam u vás v R.S krstnú mamu detskú lekárku tá už o tom papiere má.tak som zvedavá keď pôjdem do poradne čo mi povedia.
mám známu a tej malý prekonal pneumokoka 2krát ☹ našťastie bez následkov .

liliandax
25. apr 2008

pekne rano baby.

vcera vecer som sa sem uz nedostala, zaspala som s malym 😅 a uz sa mi nechcelo vstavat 🙂 .. na manzela nemalo vyznam cakat 😖 nebol na futbale, ako vo stvrtok byva, ale niekde pracovne..

nika - na tej motorke chodime bezne von, po sidlisku, pri Rimave (do Hyperky 😉 ),ale aj do mesta.. PEtko pekne pocuva, ze STOJ, ide AUTO a vtedy zaflekuje 😀 .. je strasne zlaty.. len niekedy sa fakt tak rozbehne, ze utekam za nim a velakrat nevladzem 😝

kamajka - vitaj opat medzi nami 😵 .. detickam drzim palce, dufam, ze vam je uz lepsie 😉
my sme sa na pneumokoka ockovali pred tyzdnom, este jednu davku dostaneme niekedy v juni.. som rada, ze to mame za sebou, citala som nejake pribehy deticiek ☹ 😢

nika000 - ak sa smiem opytat, ktora dr. je tvoja krstna? 🙂

liliandax
25. apr 2008

baaaaaaaaaaabyyyyyyyyyyy!!!

maly prave vysypal smetiak a "upratuje" to malou metlickou 😀 😀 😀

... no den sa zacina super 😉 😀

nika000
25. apr 2008

liliandax dr.Dunajová 🙂 poznáš?
tak máš doma malého pomocníka 🙂
naša Veronika vstala o 6,00 a bola poriadne mrzutá 😠 tak teraz konečne zaspala 😅

liliandax
25. apr 2008

nika000 - nepoznam ju 😖 .. ale meno mi je zname 😀

to mam velkeho pomocnika! pred chvilkou polieval palmu s flaskou s cajikom 😀 cely cumel bol od zeminy 😠 A potom ho chcel strcit do pusy.. este stastie, ze som ho zbadala 😀

zuzkafuny
25. apr 2008

Ahojte... tak aj my sme už po návšteve lekárov... ☹ som bola so Zuzkou s tou hrčkou... Na krčnom u AZIMIho... povedal, že to má zápal zo zuba, zubárka predtým povedala, že to zo zuba namá a pre istotu jej aj zub vytrhla ☹
na sone tiež nič včera nezistili. Ale máme predpísané lieky a mastičky a kloktadlá... tak uvidíme. Keď nezaberie na kontrolu.
Nika na sono ku nám chodí lekárka z Tornale 🙂 taká dlhá, chudá a vyzerá ako alk... ale nie je 🙂
Nika 000 tak tú poznám... nie veľmi, ale poznám
Lili 🙂

liliandax
25. apr 2008

zuzka - ☹ tak teraz ktory lekar ma pravdu?? 😠 neznasam, ked aj nas si posuvali od jedneho k druhemu a ten druhy sa vyhovaral na prveho.. tak sme boli so zubkami 😖
Azimi nam strihal ten nas jazyk 😔 .. odvtedy ked ideme k nemu, ani necakame, asi si nas poriadne zapamatali 😀 .. sestricka nas hned berie.. ona je taka zlata 😵

.. my sa chystame von.. manzel volal, tak sa ide na nakupy 😕 .. no som zvedava.. 😵

zuzkafuny
25. apr 2008

Azimi ja zlatý 🙂
sestrička taká mladunká...??? Asi chodí s ním zo Soboty...
Mne malý búva a ja mu dačo kukám na MMB...

nika000
25. apr 2008

lili to muselo byť milé 🙂 ja Veroniku kojím a fľašku mi odmieta ☹ čajík pijeme po lyžičkách 😖
Zuzkafuny skoré uzdravenie

aj my pôjdeme von.včera sme boli prvý krát si aj sadnúť na pivko 🙂 dúfam že počasie vydrží

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre