Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

zuzkafuny
4. máj 2008

Ahojte kočice 😀
Nie ste nejaké ukecané...??? 😕 😉 😀
Nika... ja tiež pič... ako chorá vrana keď vidím že je niečo predražené a môj drahý len zazerá že či sa správať neviem...
Tu pršinká... ale vyzerá, že by aj jasno mohlo byť... tak idem čakať na nete... však malý búvka 😅

nika_ke
4. máj 2008

Zuzi, mame huby nevymachane 😀

akurat varim hovadzie vtacky, bude aj na zajtra - ako dobre 😉
u nas rano prsalo, co nam nezabranilo ist s malou do obchodu. Uz vyschynaju chodniky, tak poobede sa snad pekne prejdeme aj bez dazdnika.
U nas je taka pohodova nedela, az mi je to divne 😕 😅

liliandax
4. máj 2008

cafte kocky!
uuhaaaaaaa.. co som mala ja sen??!! 😲 Narodili sa mi patorcata a vsetky boli dievcatka 😅 Bol to taky zivy sen.. normalne som bola spotena, ked som sa zobudila.. uff.. a cely sen si pamatam, co u mna nie je zvykom 😔

my sme chceli ist dnes do Lucenca na koniky, bude tam nejaky parkur ci co.. no neviem, ako to dopadne, aj tu mrholilo, tak je mokro.. no snad vyschne, kym sa maly zobudi 😉

liliandax
4. máj 2008

haloooo baby.. kdeze sa tulate? 😕 🙂

.. uz som vas nasla az na druhej strane 😠

nika_ke
4. máj 2008

ahoj Lili
ja to robim s konom tak, ze ked som na aktualnej strane, tak kliknem hore na adresu a ona sa mi ulozi, cize ked si vas chcem opat pozriet, tak len nalistujem tuto stranu v poslednych otvaranych adresach 😉 je to kratsie ako sa preklikavat. To len ked mam cas, tak si pozriem, co je na konovi nove.

boli ste v Lucenci? Petkovi sa pacia koniky?
My sme v KE boli pri jednom, ale Risku vobec nezaujal. Zato uz vie na kazdeho psa kricat HA 😅
Tu poobede neprsalo, boli sme sa prejst iba na hodinku poobede, lebo muz musel stihnut reprizu vcerajsieho hokeja 😒

liliandax
4. máj 2008

caff nika

v LC sme boli, sice trosku prsalo, ale len tak mini 😉 a potom prestalo uplne. Petko bol z konikov uplneeeee hotovy, nevedel, na ktoreho ma skor ukazat, len sme pocuvali, ze e eee eeee 😀 .. zatial konika nevidel, tak este ho nevie povedat 😅

bolo to celkom fajn, len ja ku konom nemam ziadny vztah.. ale pacilo sa mi to

potom sme sli do cukrosky, zjedla som kopec zmrzky tak cakam, kedy ma zacne boliet hrdlo 😠 Ked ja som taky nenazranec 😝 😀

liliandax
4. máj 2008

caff nika

v LC sme boli, sice trosku prsalo, ale len tak mini 😉 a potom prestalo uplne. Petko bol z konikov uplneeeee hotovy, nevedel, na ktoreho ma skor ukazat, len sme pocuvali, ze e eee eeee 😀 .. zatial konika nevidel, tak este ho nevie povedat 😅

bolo to celkom fajn, len ja ku konom nemam ziadny vztah.. ale pacilo sa mi to

potom sme sli do cukrosky, zjedla som kopec zmrzky tak cakam, kedy ma zacne boliet hrdlo 😠 Ked ja som taky nenazranec 😝 😀

liliandax
4. máj 2008

.. nejako to tu blbne, nie?? 😕 😠

liliandax
4. máj 2008

😖 .. tak ja idem kukat Let´s dance alebo hokej 😅 .. ale sem tam nakuknem sem 😉

nika_ke
4. máj 2008

musela som sa trosku povenovat aj manzelovi, ked bol taky dobry cely vikend 😵 🤐 xixi

uplne som zabudla na let's dance. Rychlo nieco dokoncim do roboty a idem mrknut. Na tomto pomalom nete si to ani neskusam zapnut.

liliandax
4. máj 2008

tak ja som prepinala hore dole TV a teraz sa kuka hokej.. je to napinave ako dobra detektivka 😀

Let´s dance nejako extra nekukam, len som bola zvedava na Zitneho 😉 a toho som si kukla 😵 ja drzim palce im 🙂

nika_ke
4. máj 2008

najsrandovnejsi je podla mna Vajda, teraz isli a pri nich sa idem usulat od smiechu 😀 a veresovej hnusne zavidim jej vyzor, rodila kratko predo mnou 😠
na moje velke pocudovanie, my net ani velmi neseka

stiham pri tom hodit fotky z kosic do albumu

Lili, ked pojdete do ZOO, tak sa radi pridame 😉 moj drahy isto zakotvi na boboch ako obvykle

liliandax
4. máj 2008

Vajdu som kukala minuly tyzden (bola som zvedava na zlozenie 😕 ), dnes som nekukala.. akosi ma to zlozenie extra nenadchlo.. teda okrem Zitneho 🤐 😀

A Vereske zavidim aj ja.. najma jej brucho 😝 .. ale 2x symposka nie je, teda pre mna 😔

Ak sa do toho ZOO raz vyberieme, dam vediet.. zatial mi staci tento zverinec, co mam doma 😀

nika_ke
4. máj 2008

mne tiez nie je veresova extra sympaticka ... by ma zaujimalo, ako je mozne, ze chudla hned po porode, cvicila, teraz trenuje 5hodin denne a "vraj" stale koji, tak to by som chcela vidiet 😨

liliandax
4. máj 2008

a este stihala aj vysku.. ak sa nemylim 😕

nika_ke
4. máj 2008

no, niekto si to asi vie zariadit

nika_ke
4. máj 2008

ale uz som aj ja rozhodnuta mat take brucho 😀 za 6baby za 5 tyzdnov v komplimente.
Konecne mi skoncila nekonecna 6tyzdnova mrcha, musela som vyradit Cerazette a teraz je uz pohodicka, takze mozem zacat makat 😅
Len si to musim nejak rozumne naplanovat, lebo budem musiet byt cely cas v KE.

liliandax
5. máj 2008

ahojte kocky 🙂

nika - vcera vecer som sa uz k PC nedostala, mangel ma vysackoval prec 😖 .. sla som vyvesat pradlo a ked som sa vratila, uz drvil nejaku hru 😠 .. aaaaach, ti chlopi 😝

aky mate na dnes plan? .. vyzerato aj u vas dazdivo? 😒

nika_ke
5. máj 2008

dobre ranko,

u nas to vyzera s pocasim vselijako, zatial je pod mrakom ☹

my si za chvilku dame desiatu, potom si Riska snad hodinku pospi a ja mozem zehlit a zehlit a zehlit - cakaju ma dve pracky 😒
a okrem toho by som rada Risku tento tyzden naucila ukazovat aka velka vyrastie 😅 velmi sa jej do toho nechce. Niekedy mam pocit, ze niektore veci aj vie urobit, ale ona sa zatvari ako keby sa hanbila, usmeje sa a robi si svoje s vyrazom ... aaaale mami, co otravujes s takymi hlupostami 😀

zuzkafuny
5. máj 2008

Ahojte... tu je príjemne... malý bol už o 6 hore tak som ho teraz uložila do hajan a pekne búva 😀
No tu nič nové... večer som sem už neprišla, lebo sme mali návštevu a pivko a tak a spať 😀
pekný dník ženušky

liliandax
5. máj 2008

cafte
tak u nas to vyzeralo doobedu dost biedne, ale potom si to mrholenie rozmyslelo a je celkom fajn.. 🙂

Petko prave zaspal.. tak ja idem varit 😝 Dnes budeme mat ryzovy nakyp 😵

nika_ke
5. máj 2008

my sme doobedovali, chvilu sa pohrame a pojdeme na 2hodky vonku. Slnko zacalo vykukovat spoza mrakov 😎

Lili, mohla by si poslat kusok nakypu mojmu muzovi, ma ho rad, ale ja ho nevarim.

liliandax
5. máj 2008

nika - rada poslem 😉 aj moj muz ho ma rad, len som zvedava, ci tentoraz z neho bude jest.. zalezi od toho, kedy pride 😠
.. malemu celkom chuti, on v podstate schrume takmer vsetko 🙂

my sme uz dnes boli 2 hodiny vonku, pobehali sme 1/2 Soboty, od Lidlu po Kaufland, cez namestie.. tak ma nohy bolia ako kona 😖

.. ale poobede pojdeme zas.. maleho dnuka neudrzim 😅

.. prajem pekne kocikovanie.. a tiez ucenie, ze aka bude Riska velkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵

liliandax
5. máj 2008

nika - preco ty nakyp nevaris? 😕

liliandax
5. máj 2008

caute baby.. nejako nestihate konikovat 😅

.. sa vam ani nedivim pri tych nasich drobcoch.. aj ja som len teraz prestala, prisiel manzel, tak ma vystriedal 🙂

a pokusa sa Petka uspat 😕 .. to som zvedava 😀

nika_ke
5. máj 2008

Lili, presne ako pises, pri nasich malych tornadach sa velmi neda vysedavat pri PC. Teda aspon mne to mala vobec nedovoli. Zacala sa vsade stverat a stavat, tak vzdy sedim, klacim alebo cupim pri nej.
Nakyp nejem a preto ho ani nevarim. Vo vseobecnosti varim len to, co mam rada. Na ostatne veci typu utopenec a spol chodi muz k svojej matke.

Kocikovanie nam dnes vobec nevyslo. Kruzili sme len asi hodinku okolo blokov, lebo isli strasne tmave mraky a dobre som spravila, lebo prisla burka. Bezali sme domov a az tak, ze sa mi mala vykydla z kocika pri vystupovani z vytahu 😢 vytah je totiz nizsie ako podlaha poschodia. Nejak som si to neuvedomila, nemala som ani rucku este zacvaknutu (musim ju preklapat aby sme sa vosli do vytahu), kocik sa mi zaprel o beton a ani neviem ako bola Riska tvarickou na zemi. Isla jej krv z ustociek, tak sme boli pre istotu na dvoch pohotovostiach, v Tornali aj v RS. Dvaja lekari mi povedali, ze je uplne v poriadku - teda okrem modriny na lici. Ani ju nerontgenovali. Kazdu hodinu ju mam v noci stuchnut, ci je OK. Verim, ze bude ☹ 🙂
Uz preslo 45minut, tak ju idem pre istotu kuknut.
Toto bol nas zatial najhorsi den v zivote, dufam, ze aj posledny takyto.

kamajka
autor
5. máj 2008

ahojte babulky, ja som iba kuk, idem si balat.........

Nika tak to ma mrzi babulka malaaaaa... ☹ ☹ ☹ ale neboooj bude v pohode... to sa stava...
aj ked mne s ato popravde nikdy nestalo 😕 🤐 🙂 🙂 🙂

My pojdeme asi tento alebo buduci vikend do ZOO... alebo mozno aj cez tyzden..

Este neviem presne ako.. ale budeme aj buvat na hoteli 😵 😵 😵 😎 😎 😎

Uz sa tesim ze trocha vypadnem a uzijem si aj deti budu mat iste radost zo zvieratiek..

A ja budem ako retardovana ked uvidim zirafu alebo tulena 😀 😀 😀

Este som totizto v ZOO nebola..... 🙂

Tak zatial pekny vecer dievcata a Nika klud 🙂 verim ze bude vsetko OOOOKKKKKK.

liliandax
5. máj 2008

nika - 😢 to je mi luto, co sa stalo malej Riske ☹ .. ale urcite to bude ok a tych padov este len pride kopec 😖 teda, ak bude Riska take sidlo ako Petko.. my denno denne padame, jedna modrina zmizne a mame dalsiu hrcu ☹
a keby si videla jeho nohy! no hruuuuuzaaaaaaaaa... fakt, sama modrina a kadejake skrabance.. kde na to chodi??!! 😅

takze nebooooj, uklidni sa, zajtra bude lepsie 😉 Urcite!

Peti - fiiiiiiiihaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... ZOOOO?? no super napad 😉 Chystate sa do Bojnic?? .. my by sme sli do KE, to nam viac vyhovuje..
len nezabudni potom porobit super fotky 🙂

zuzkafuny
5. máj 2008

Aj ja chcem ísť do zoo... ja milujem plazy a slony a všetky zvieratá 😀
Nika... mne tak Miško tiež rachol a šup, zlomený noštek 😢
bude dobre... nemboj 😉
majte saa dobrú noc
papapapa
Peti uži si...!!!

nika_ke
5. máj 2008

dakujem, baby, za podporu. Uz som sa skludnila pri zehleni, 😉 muz chodi pozerat malu asi kazdu pol hodinu. V noci si ani nemusim nastavovat budik, isto budem kazdu chvilu hore...

Zuzi, som si akurat pomyslela na Miskov nostek ☹ , preto som bezala na pohotovost. Ortoped vravel, ze este ma Riska makke kosticky, ze sa jej tam este nic zlomit nemohlo a nostek vyzera dobre 🙂

Lili, nakazila si Petu s vyletom do ZOO 😀
Mne to ako nejaka velka zabava nepripada, ale obcas si do ZOO zajdem. A bola som uz aj v Parizskej ZOO 😵 bola podobna ako nasa, len asi 4x vacsia 😀

ozaj, Peti, nezabudni na fotky. Isto budu suprove 😉

sladke snicky 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre