Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

liliandax
22. júl 2008

tak maly s muzom nakoniec nechcel spat, musela som zakrocit ja 😠

sme si zas porozpravali, kto vsetko ide buvat a nakoniec som povedala, ze buvat ide aj petko a maly suhlasil 😉 zatial to u nas funguje 🙂

nika - ten pariz beriem, len platis ty 😉 jo? 😀

nika_ke
22. júl 2008

lili - no, posnazim sa 😀 bolo by dobre zorganizovat zas nejaku sluzobku a vikend bez prace so zaplatenym ubytkom je k tomu bonus 😀 len stravu treba, ale my s muzom sme vzdy vyzili aj na mekacoch za 5,5 😀

liliandax
22. júl 2008

to beriem 😉 ja vydrzim nejest dost dlho.. moj muz vravi, ze ak vydrzim nejest 5 dni, tak si aj odvyknem 😀

liliandax
22. júl 2008

idem aj ja buvat.. 😔

zatial pa 🙂

liliandax
23. júl 2008

ahojte zienky

u nas celu noc prsalo a prsi stale 😖 .. mam doma predsa len dobru rosnicku 😠

aj tak vam prajem slnieckovo usmievavy den 😵

liliandax
23. júl 2008

haloooo, halooooooooo, halooooooooooooooooooo 😕

kdeze ste tento uprsany den?? 😒

🙂

nika_ke
23. júl 2008

ahoj lili, nejak ta tu je hodne 😀

my sa snazime prezit bez ujmy tento skaredy den ☹ muzovi som nakazala prist skoro z roboty, lebo sa tu s malou asi zozerieme navzajom 😒 nechcem ani pomysliet na to, co budeme robit pocas takychto jesennych dni 🙄
Jedinou utechou mi je, ze Riska spapala cely obed, prvykrat som jej urobila chude bravcove masko, hodila k tomu stipku provensalskeho korenia, k tomu ryzu, mrkvu a zelenu fazulku a spraskala vsetko 😅

vy uz davate vacsim detom aj bravcove?

lili, tvoja perfektna rosnicka by nam mohla pisat pocasie kazdy druhy den 😉

Riska si cita, tak si trochu predycham a hor sa dalej do zabavy ... 😵

liliandax
23. júl 2008

jeeeeeeeeeej!!
nikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

hip hip huraaaaaaaa 😀 😀

som myslela, ze tu skapem od nudy 😠 .. doobedu bol muz doma, takze som upratala cely byt (uz je aj tak opat bordel, maly vsetko rozhadzal), dnes bol Petko ako tajfun.. a najhorsie je, ze sa mu nic nepaci, iba fnuka za kazdu blbost.. darmo, chyba mu pobyt vonku ☹

aj navarene mam.. no co mam robit??? 😕 😀

nas petko papa aj take masko (teda skor papal, teraz mu nechuti nic, neviem co sa deje.. len furt pyta mlieko (?)), takze sa tes, kym mas doma papkacika 😉

jaaaaaj.. o pocasi skoda reci.. 😖 je to des.. co nas caka... uprsany tyzden

nika_ke
23. júl 2008

lili, aj ja mam doma taku tajfunicu 😠
pytala si mnam, mnam, vopchala sa do chladnicky a vzala si jogurt. Zjedla par lyziciek a zase trielila dalej, po chvili si zmyslela,ze chce chlieb, tiez len kusok. Popritom sa stihla zaseknut v stolicke ... a uspavala som ju pol hodinu, co sa len salila v postielke ... no strasny den ... napchavam sa grankom, aby som to rozchodila 😖

liliandax
23. júl 2008

nika - no vidim, ze aj tvoja zacina vymyslat.. pockaj neskor, co bude 😉

ten moj prave lieta na motorke, z jednej izby do druhej a doteraz nechapem, ako vie takmer presne na milimetre vybrat zakruty 😕 🙂
a prave si zmyslel, ze cuvanie je ovela zabavnejsie 😠 strasne sa pri tom rehoce 😅

nika_ke
23. júl 2008

mojej malickej chybaju asi 2cm, aby dociahla na motorke na zem. Zatial ju mame u nasich. Posledne dni sa jej zapacilo znova choditko, normalne sa do neho pyta a potom lieta osto sest 😀

nika_ke
23. júl 2008

hroza, vyzrala som asi 1/3 granka 😠

nika_ke
23. júl 2008

mala by som pracovat, ale sa mi vobec nechce v tomto hnusnom pocasi.
Dokonca sa mi ani do KE nechce ist a to uz je co povedat ☹

liliandax
23. júl 2008

fuhaaa.. tak to uz je naozaj co povedat, ked sa ti do KE nechce ist .. ale necudujem sa, mne by sa tiez nechcelo ani nos vytrcit 😒 boli sme 5 min. na balkone a stacilo obom

Petko si prave vypytal rozpravku - vlacika Thomasa.. ako je uz super, ze povie, co chceeeee.. 😵

granko jes len tak? bez mlieka? 😅 nie je ti to velmi sladke?? 😝 😀

nika_ke
23. júl 2008

lili, uz davno sa ta chcem spytat, ale vzdy zabudnem, ked sadnem za PC.
Viem, ze ste kupovali Petkovi novu velku postel. Ma ju vo vlastnej izbe?

Rozmyslam nad tym, ze malu supnem do terajsej pracovne, len budem musiet nejako preorganizovat nabytok. Myslim, ze je nacase, aby "vyklidila pole" 😀

liliandax
23. júl 2008

nika - kupili sme mu klasicku valendu, ale mame ju zatial v spalni 😖 zatial ja na to nie som pripravena, aby nespal s nami 😅 Ale akonahle mu nebude problem zaspat sam, tak putuje do svojej izby (teda to si myslim ja).. ale zatial ostava.. lebo aj vcera sam zaspat nechcel 😒

nika_ke
23. júl 2008

momentalne nemam nic ine sladke doma, tak som vyzierala to granko, len tak lyzickou. Mne nie je nic prilis sladke 😀

to mas super, ze Petko v pohode vybera zakruty a popyta si, co chce. Mozes zvolnit tempo 😉

moj muz ma po vikende s malou akurat dost, minule bol viac unaveny ako keby bol v robote, lebo sa jej venoval asi 2 hodiny. Doteraz nevedel pochopit, ake je narocne na mozog, byt stale v strehu, aby sa malej nieco nestalo.
Vcera si Riska citala na gauci a zrazu vstala a rozbehla sa dole. Nastastie som vzdy pri nej, ale aj tak som ju chytala, ked mala jednu nohu vo vzduchu. Skoro som infarkt dostala ☹

nika_ke
23. júl 2008

lili, este chodis cvicit?

liliandax
23. júl 2008

no to hej.. aj moj muz obcas kruti hlavou, ze co vsetko maly vymysli.. vravieva, ze nema na neho nervy, pritom moj muz je najvacsi flegmos na celom svete a hocico ho nerozhadze..

cvicit teraz nechodim.. svagrina nema kde nechat deti cez prazdniny (ani ja petka obcas), tak sme to vzdali ☹

ale v septembri zacnem opat tvrdo makat!!! 😅 😀

liliandax
23. júl 2008

Petko sa prave pocikal!!!!!! 😠

cele teplaky mal mokre + na sedacke taky flak, ze az 😖 .. a to sme pred 5 min. cikali na biliku...

ja nechapem tie baby z tohto fora, co pouzivaju bezplenkovu metodu!!! 😕 🤐

nika_ke
23. júl 2008

tu temu som este necitala, az tak velmi sa nezvyknem nudit. My zatial poctivo kupujeme plienky 🙂

Skusame Risku davat na nocnik pred kupanim, posadi sa na chvilku, ale ani za svet sa tam nechce vypisat ☹ Vacsinou to spravi vo vani, alebo minule muzovi na nohu 😀

liliandax
23. júl 2008

ja som o tom citala v nejakom casaku, obcas nakuknem aj tam.. ale len nakuknem, mne sa to cele nezda.. uz take pardnove mimi davat cikat na nocnik 😔 a furt striehnut, kedy vyda nejaky signal, ze ide cikat a hned bezat.. no chore 😖

co sa tyka prace, obcas zvyknem lozit na nete (kvoli muzovi - obchodu, kde sa za kolko da kupit) a nasla som super vec:

http://translate.google.cz/translate_t?hl=cs

to sa uz ani jazyky netreba ucit, ono ti prelozi celu web. stranku 😕 😉

nika_ke
23. júl 2008

ty si sikovna ako nas big boss vo francuzsku 😅 takto si preklada nase maily, ked sa nam nechce prekladat a piseme si iba po slovensky. sice mu cestina vsetko neprelozi, ale aspon ma prehlad.

podla mna, je dost hlupe davat na nocnik dieta, ktore este nesedi 😖

stal sa neskutocny zazrak, pytala som muza, aby prisiel o pol piatej a on je uz doma. Len skoda, ze zabudol kupit chlieb. Este aj mala sa prave zobudila. Idem jej varit puding.

liliandax
23. júl 2008

mozes uvarit aj mne ten puding? 😅 ale len kakaovy 😀

aj mne prisiel muzik.. tak sa mu idem venovat 😉

zatial paappapapa

nika_ke
23. júl 2008

Riska spapkala puding a teraz do seba sackuje chlebik so syrom, lebo ocko prave veceria a pri tom ona nemoze chybat 😀

aj moj muz ma pytal, nech dnes spravim viac pudingu, lebo vcera mu chutil. Ale ked zistil, ze ho robim zo sunaru, tak ho presla chut 😝 inac to je riadna babracka - najprv rozvarim kukuricny skrob a potom uz bez ohrievania do neho vmiesavam sunarovy prasok, si ruku necitim 😒 no ale co by som pre svoje dieta neurobila 😵
zatial malej nechcem davat kupovany puding, zda sa mi prilis umely na jej vek.

liliandax
23. júl 2008

fuha.. taky puding som v zivote nejedla.. ale zo sunaru?? 😕 ten by mi nechutil 😝

prave odisli nasi, moje dnesne upratovanie je fuuuuuuuc.. normalne tu ostala spust 😀 Ako sa maly s otcom hral, vsetko povyberal, vyhadzal... noooo mam co robit 😒

nika - normalne ti zavidim, ze tvoja mala tak pekne papa... mohol by aj ten moj.. teraz tu beha so syrovym korbacikom v ruke.. ten mu chuti, ale len udeny 😅

nika_ke
23. júl 2008

ta moja energizerka asi pojedla dive huby dneska, cely vecer lietala hore dole po byte. Zistila, ze sa jej lepsie drzi stabilita, ked ma ruky predpazene, tak chodila ako namesacna 😀 a pritom vkuse mlela, ale netusim co 😀
drahy bol s nou dost dlho, mozno aj 2 hodiny, paradne som si oddychla. Mam pocit, ako keby ani nebol poobede v robote. Len on je chudak zniceny jak pes ☹ 😀

lili, ja pratam za malou az ked sa ide vecer kupat, inac je to nekonecny pribeh ... no dnes doobedu mi vynimocne pomahala odkladat hracky do krabice, asponze to ju bavi 🙂

recept na puding som nasla v nejakom malom reklamnom jedalnicku, tusim od nutrilonu, ale tam je napisane, ze nutrilon sa moze varit. Pri sunare si nie som ista, tak to robim radsej takto.

zuzkafuny
23. júl 2008

čafteeee...!!! Kto to tu predpovedal ten dážď...?!?!?! 😠 😠 😠
Ja som skúšala bezplenkovku... 😀 😀 😀 ale dieťa sa nenaučí skôr cikať... ale je to ekologickejšie a oveľa lacnejšie 😉 🙂
Ale s cikaním na nočníku sme začali okolo 9 mesiaca... a teraz sme už celý deň bez plienočky... dokonca aj poobedné spanie bez 😀 😀 😀 , aj prechádzky bez... Občas sa aj nám stane galiba... ale dá sa 😀 😀 😀
Kto tu komu puding varí? Aj mne by bodlo 😀 😀 😀
aha dnes som si vydražila 😀
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=373649

zuzkafuny
23. júl 2008

Lili... mojemu malému tiež nechutí veľmi papať... ale dnes som bola prekvapkaná... Jedol ryžu s mäskom a dosť toho spakoval 🙂

nika_ke
23. júl 2008

zuzi, blahozelam k super nakupu 😉
poradis mi, ako to funguje s drazbami na MMB? este som to neskusala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre