Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

kuspitka
6. máj 2009

nika tak to je dobre,ze vas nechala domka.
mam na usta jednu vodu 2xdenne ju mozem pouzivat.

zuzkafuny
7. máj 2009

Som mala notebook-lásku moju mimo provoz... 😢 ale už je všetko oki 😀 😀 😀
Nika... užívam si kľud, pokoj 😀 a párty by som rada... 😀 z toho by som stres nemala 😀 😀 😀

nika_ke
8. máj 2009

caute kocky, asi vsetky vikendujete, co? 😎

u nas to vyzera, ze Riska je uz v pohode, jupiiiiii 😵 sice este nam treba doliecit dasna a akasi je zachripnuta z tolkeho revania ☹ ale dnes tolko toho pojedla, ze az ... ja sa tak neskutocne tesiiiim 😅 zdravie je ozaj na nezaplatenie ...

lili, ty sa mas ako? daj vediet, ked sa budes moct na nas usmievat s krasnymi zubkami ako tento smajlik 😀 a potom by sme mohli dat konecne stretko

renatka, dufam, ze aj ty sa pridas 😉
zuzi, tvoju pritomnost s malym tajfunom beriem ako samozrejmost 😅 ja som na Misiacika uz velmi zvedava. Kukla som vase foto ... pravdu povediac, keby som Risku zbadala ako taku pracantku, tak ma asi slahne 😀 😀 😀 a Zuzanku uz asi musis strazit ako oko v hlave, je z nej velka kocka po mamicke 😉

inac, mne sa stal taky trapas prvy krat v zivote ... zabudla som na muzove meniny 😲 nic pre neho nemam, ale potom, co dokazoval tento tyzden, si ani nic nezasluzi 😠 ... mozno ho zajtra pozvem na obed na steak, nech nehundre, mne sa aj tak nechce varit 😅

zuzkafuny
9. máj 2009

Díkes za kočku po maminke 😵 😵 😵 po kom inom asi... nie??? 😉 🙂
chalp už doma od včera 😅
idem hodiť nejaké foto... s kačkou na prechádzke 😀 😀 😀

liliandax
11. máj 2009

ahojky

co noveho mate? snad viac ako ja 😒 u nas sa nic nedeje, ani nemam o com pisat 🙄

nika - ako sa ma riska? dufam, ze je uz vsetko zle za vami 😵

zuzi - nooooo... kukla som fotky a nestacim sa divit, ze akych fesakov to ty doma mas!!! 😉

zuzkafuny
12. máj 2009

som mala zasa notebook pokazený...!!! 😠
Lili mám sa celkom oki... Včera sme boli v LCa skočili sme aj na kolotoče... 1,50eura jedna jazda 😕 ty brďo koki 😅

liliandax
14. máj 2009

caute kocky, kdeze ste?? ☹

zuzi - v RS stala jedna jazda na kolotoci 1 €, strasne cosi, ako zdieraju 😠

nika_ke
14. máj 2009

ahojte,
lili, aj u nas furt to iste dookola kazdy den, len najnovsie sa do stereotypu coraz castejsie vopcha "neeeeeeeeeeeee" 😖

zuzka, 1,50€ 😲 to uz nevedia, kolko pytat? 😠 u nas stala jazda na comkolvek 1€ tak ako v RS
co mas stale s pc? ci to Misiacik ti na nom uraduje? 😀

Riska sa ma uz fajn, vysli jej zvysne 2 ocaky a prva stolicka pocas horucok a hnaciek. Isto to vsetko mala aj kvoli zubom. Keby konecne mala vonku vsetky zuby, nech mame pokoj.
Papka vsetko, aj ked by podla lekarky mala mat este dietu, ale vsak by ma pomaly zjedla aj s topankami 😀 vcera som jej napr. nechcela dat treti jogurt, tak spustila taky hysak, jak keby sme ju tyrali ☹

ja si uzivam tyzden bez muza, ukecala som mamu, aby ku nam prisla na 3dni, tak sme jej boli ukazat ihrisko v abovciach. 😎

renka sa davno neozvala 😕

nika_ke
14. máj 2009

este mi napadlo ...
boli sme v Domici v Rozpravkovom svete. Ja som si cely cas myslela, ze to su atrakcie v bazenoch a ono to je na luke 😀 Je to zaujimave, ale asi az pre vacsie deti. Dokonca ani ja som nepochopila pointu arealu, az doma mi to muz vysvetloval. Mne sa vsetky atrakcie zdali prilis staticke - je tam jedna smykalka zo psej papule, hojdacka ako ryba a kolotoc ako carodejnicky klobuk, este nejake hrady, domceky a vsade su lavicky, stolicky. Az muz mi vysvetlil, ze tam si maju deti sadnut a pocuvat rozpravku z reprakov 😀
Riska samozrejme stravila cely cas na smykalke a isla v nej cervena ciapocka v madarcine 😀
Podla nas je to obstojne na slovensko, ale my nie sme objektivni, kedze sme boli v disneylande 😎

renatka86
14. máj 2009

ahojte 🙂 uz som tu!
Alex aj ja sme chori, mame sopliky, dnes som si dala nanuk tak ma uz aj hrdlo boli, ale zatial sa to da zvladnut. 😖
Nemam velmi cas vypisovat, prisiel domov brat, prerabaju dom a ja kuchtim a vsetko okolo toho, aj mama prisla dnes domov, bola pri svagrinej, lebo aj druhy brat je vo viedni tam robi, takze som tento tyzden mala nabyty program... 🙂 😠 😖 a este budem mat, kym nejde naspat do viedne

nika takze sa tam neoplati velmi ist?Aj Alexa chcu tam zobrat svokrovci preto sa pytam? 🙂

nika_ke
14. máj 2009

renatka,
prajem skore uzdravenie tebe aj Alexovi 😉
tvoja mama musi byt dobra svokra, ked pomaha svagrinej 🙂
co prerabate? len nieco z vonku na dome, ci aj vo vnutri?

ci sa oplati ist do domice, to je relativne ...
hodila som par realnych foto tu:
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
My neobsedime doma a kedze v tornali nic nie je, tak pre nas bol spestrenim aj vylet do domice. Doteraz sme zvykli chodit do madarskej casti, tam je drevene ihrisko zadarmo. Aj tento rozpravkovy svet je fajn, lenze po hodine sa tam uz Riska nudila, lebo jej chybalo pieskovisko. Zahlasila,ze sa ide najest. 😀 Varia tam ozaj vyborne, maju aj detske stolicky.
Ak by tam isli vasi s Alexom, tak nech daju bacha na tej smykalke, lebo nasa Richella je isto mensia a vosla tam po sediacky LTT ! Vacsie deti si museli lahnut. Okrem toho, na dverach do toho psa je zapadka. Pred nami sa tam nechali deti zamknut jednym chlapcom. Ja som ich drzo otvorila, aby sa Riska smykla a oni ma tam potom takmer zavreli 😠 S nami tam bol jeden chlapcek, ktory sa bal smyknut, len sa hral so psymi zubami. Kebyze tam zavreli jeho, tak netusim, co by spravil 😲 V tom psovi je dokonca aj elektricka zasuvka na dosah deti. Je na nej sice priklopeny kryt, ale ten vedia deti v pohode odklopit 😨 A este jeden bonus je v bludisku - nejaka elektricka skrinka aj s kablami 😲
S muzom sme len cumeli, ci taketo veci vobec mozu byt na detskom ihrisku.

renatka86
15. máj 2009

nika Alex sa ma uz kus lepsie, a ja zas horsie, uz aj kaslem... 😖
brat si kupili dom a oni si ho prerabaju...zatia ibal z vnutra 🙂
podla mna je dobra svokra, aj mama, aj stara mama... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂 😵

zuzkafuny
15. máj 2009

Nika 😵 to je pekné...
Varím segedín, Miška som dala haji, zatial to vyzerá celkom oki a idem si urobiť kávu...

nika_ke
20. máj 2009

no zeny!!! ta kde ste??? 😕 nejako sa nam to tu rozpada ☹

zuzi, dufam ze mas dobry komp, aj ked nie si online.
ja sa modlim, aby tato moja rachotinka vydrzala co najdlhsie, hoci pomaly ale predsa len ide 😅

renka ako? uz ti je lepsie? tvoj brat je sikovny, ked si vie dom spravit 😉

u nas nic extra nove ... az na to hnusne obdobie vzdoru 😖 dnes straznik v tescu pozeral, ci mi ma chytat malu, alebo ci to zvlanem aj sama 🙄

baby, nechystate sa niektora na vikendovu dovolenku? ja by som tak rada niekam sla aj s malou, ale muz ma kazdy vikend nejaky "surny" program a samej sa mi nechce.
lili, nechystas sa niekam s Petkom? 😎

rozmyslam na Tatranskymi Matliarmi
http://www.sorea.sk/Default.aspx?CatID=24&hid=7
alebo Vysnymi Ruzbachmi
http://www.ruzbachy.sk/hotel.php?sel=1&lang=sk

zuzkafuny
21. máj 2009

Tak už mi to ide 😠 dúfam už na furt...!!!
Nika kuknem keď budem mať čas... nejdete niekam s deťmi do rozprávkového lesa??? Ja rozmýšľam LC alebo Skálnik... ale neviem či v LC niečo je... opýtala som sa Lučenčaniek 😉 🙂 😵

nika_ke
21. máj 2009

zuzi, o com tocis? 😨 😀 ti nemrozumiem ☹ hod link a mozno pojdeme 😉 skusala som vygooglit, ale nejaka som uz blba, neviem nic najst 😒
Misiacikovi to bombasticky sekne v zelenom 🙂

my sme sa dnes doobedu s Riskou riadne unavili, behali sme 3h vonku 😎

zuzkafuny
21. máj 2009

Nika... myslím na deň detí... Keď bola Zuzanka menšia, chodili sme do LC na DD... a bola to krásna prechádzka parkom a na konci opekačka pri vode 😵 😵 😵 a rôzne súťaže...
tak som myslela to...

liliandax
23. máj 2009

ahojte baby

som tu tisic rokov nebola ☹ ale posledne dni mam nejake ubehane 🙂 Bud lekar, zubar (este stale nic 😖 ), mala som stretko s byvalou spoluziackou, kt. som nevidela 10 rokov, boli sme v Bojniciach (stvrtok - piatok) - muz mal tam nejaky seminar, tak sme sa s Petkom "vterkli" 😀 tak sme mali minivylet

a dnes sme mali maxivylet 😵

boli sme v Budapesti v Tropicariu.. To bol teda zazitok!! nad hlavou farebne ryby od vymyslu sveta, zraloky, 6 m dlhy krokodil na dosah ruky 😲 .. no bolo super!

som utahana ako kon 😝 .. este stastie, ze maly siel "sluzit" k nasim, idem spat 😔

zuzkafuny
23. máj 2009

LIli... žijééééééééééééééééé...!!!
hurááááááááááááááá 😉 🙂

liliandax
23. máj 2009

zuzka - momentalne prezivam 😝 😀

zuzkafuny
24. máj 2009

Mne o tom niečo hovor 😅

liliandax
24. máj 2009

zuzi - dnes na mna nemas! taky na hov.o den som uz davno nemala 😖

zuzkafuny
24. máj 2009

Lili... bude oki 😉 🙂

nika_ke
25. máj 2009

caute zienky 😉
zrejme sa mozme premenovat na "klub trosiek" ☹

mna tak nas.al muz, ze som sa v piatok rano zbalila a nechala mu len listok na stole 😀 sli sme s mamou na vikend do lomnice, Riske sa celkom pacilo v bazene, hlavne ked chytala virive bublinky 😅

lili, este furt cakas na zuby ☹
tie vylety ste mali isto super 😅

zuzi, nasla si nejaku akciu na MDD?
prosim ta, nevies nahodou, ake su ceny vo velkosklade obkladaciek bau trade? ci sa mi tam oplati ist kuknut? v KE maju totizto polske aj za 500-600Sk 😠

inkak
25. máj 2009

Ahojte baby 🙂 Uz davno som tu nebola, ale niekedy si Vas precitam 😉 Aj sa bojim napisat ze sa mam dobre, aby som neprovokovala 🤐 co uz, musia sa premiesat aj taketo zle dni , aby sme si vedeli vychutnat tie dobre 😉 , tiez ich mam par za sebou ☹
Dnes som dostala balicky oblecenia z MB pre mimi pre moju segru - v septembri caka dievcatko, tak sa tu nad nimi vytesujem uz asi 2 hodiny a musela prist kuknut aj mama aj druha segra a tak sme sa vytesovali vsetky spolu 😅 😀 Ved to poznate.
No a mam aj pre Vas dobru spravu! V Klenovci bude teraz v sobotu cesta rozpravkovym lesom, tak ak ste nic nenasli, mozete prist. Je to taka cesta lesom - v Skorusine, kde su stanovistia s rozpravkovymi bytostami. Deticky musia splnit na kazdom st. nejaku ulohu a za to dostanu sladku odmenu. Je to tam super - raz som tam robila jezibabu a teraz tam bude moja segra akoze silene smutna princezna ☹ a bude ju treba rozosmiat 😀 Vstupne je len pre dieta 2 EUR. Tak co, moze byt? 😉

zuzkafuny
25. máj 2009

Inka 😉 🙂 ja som chcela ísť do LC, ale nemám STKáááčko na voze 😠

inkak
25. máj 2009

Zuzka tak nahovor Niku, do Klenovca to mate na skok.A keby si to riskla bez STK? aspon trocha adrenalinu 😀 Som Ta minule videla v kocke, ale bolo mi to take blbe, ze cau tak to som ja... 😖 Misko ma riadne delo ten bicykel, frajer 😎

zuzkafuny
25. máj 2009

A čo si nekričalááá... ja som tak na Kuspi zvolala že čáááu to som ja Zuzana z koníka 😀 😀 😀 a vo VUBéčke to bolo... Ja by som ťa nevie neviem či spoznala... keby si išla so Zdenom tak áno... ale inak asi nieee...

zuzkafuny
25. máj 2009

Ten bicykel to delo sa pokazil...!!! zlomila sa zadná oska...!!! tak čakám na vyjadrenie kompetentných... 😅

inkak
25. máj 2009

no fasa, tak ste sa dlho netesili z neho , co? 😠 Som zvedava, ako sa vyjadria, isto nebol lacný

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre