Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

zuzkafuny
17. dec 2007

Poznám tvoje sestry? ty si najstaršia? Ivo ťa ani nespoznal keď som mu ťa ukázala... takže keď si sa mu nepozdravila, tak mu to isto nevadilo...
oki...

nika_ke
17. dec 2007

babenky, vy mi tu chutky robite, juuj, jak by som si dala take varene vinko, alebo vajecny liker
a este aj muzicek prave dosiel z prace a vraj, ci mu vynimocne nenalejem po takom tazkom dni, mali sme riadne stresy

v KE sme boli podpisovat zmluvy, kupili sme zahradu, no museli sme sa fest zadlzit na 4 roky, budeme jest chlieb s vodou 😢
cez vianoce budeme tyzden vyzierat nasich, aj kvoli tomu som sa vzdala tohoto roku stromceka. No na buduci rok to isti umely.

nika_ke
17. dec 2007

zuzka, naco by si chodila po nakupoch do inych miest, ked dobre nakupis aj doma 😉
tiez by som si rada kupila nieco nove na seba, len sa chystam este schudnut. No ale kedy to bude, to neviem ... snad do leta nieco poriesim

vy mate obe tolkych surodencov, urcite to mate cez vianoce pekne, ked sa vsetci poschadzate

zuzkafuny
17. dec 2007

Neboj NIKA keď neprší aspoň kvapne... chlebík pekne vodou zapíjať aby nedrhlo 😉 a 4 roky nie taká dĺha doba...

nika_ke
17. dec 2007

kamajka, ked tvoj muz nie je doma, tak sa dozvie, ci si bola vonku? Nebodaj mas okolo seba spionov?

mam taku hlupu otazku: Hnusta je mesto alebo dedina, resp. obec? Tipujem, ze mesto. Ja len aby som bola v obraze.

a mate tam aj taku damsku krcmicku? mne sa velmi paci nazov kaviaren, dobre sa nim maskuje damska krcmova jazda 😀

zuzkafuny
17. dec 2007

NIKA...Hnúšťa je mesto! Sa máme tu mi dve akože pourážať?????????????
A máme tu kadečo...napr.: krčmu, ešte krčmu a ešte tu máme aj krčmu...chi 😀
ale nie naozaj...niečo sa tu dá nájsť na posed...

zuzkafuny
17. dec 2007

sa môžeš pridať...

nika_ke
17. dec 2007

vsak preto som sa radsej dopredu spytala, aby som vas nahodou neurazila. 😉 my sme tu zahradu kupili uprostred jednej dediny a mozno po tych styroch rokoch sa opat zadlzime a postavime malilinky domcek - to je sen mojho draheho. Takze z nas budu taky riadny vidlaci 😀 mozno este aj znacku na aute budeme mat KS. A ak bude dobry mesiac, snad bude namiesto vody caj 😀

nika_ke
17. dec 2007

och boze, ako to ja pisem "taki riadni vidlaci" to malo byt

nika_ke
17. dec 2007

myslim, ze aj v Hnusti mavate dni mesta. Zatial sa nam tam nepodarilo prist, ale buduce leto urcite prideme. Minuly rok sme boli v Tisovci, pacilo sa nam tam, najma sprievod na konoch, to u nas tak casto nevidime.

liliandax
17. dec 2007

cafte baby! 😎

zuzkafuny
17. dec 2007

A kde by ste chceli ten domček postaviť?
Na dni mesta v Hnúšti bude aj slávnostné otvorenie TESCA! Tak to dúfam bude podstatne viac ľudí ako inokedy...

zuzkafuny
17. dec 2007

LILI všetko porobené...?

liliandax
17. dec 2007

zuzkafuny - aaaaaaaleeeeeeeeee... ani sa nepytaj.. 😒 Clovek sa ide roztrhnut, aby stihol co najviac a ked skonci - nic nevidno, ze by robil 🙄

Vies.. prerabali sme byt, takze roboty az az.. a casu malo, kedze sa da robit len vtedy, ked nasi vedia byt s malym, co je vacsinou vecer a v noci. A dnes mam celkovo blby den, od rana sa mi nedari nic, vsetko co vezmem do ruky - pokazim 😖

zuzkafuny
17. dec 2007

no...to poznám. Mňa také niečo podobné držalo minulý týždeň...
hlboké taniere máme už len tri a podarilo sa mi zniesť zo sveta peknú sklenú fľašku na ocot a ešte rozbiť pollitrovku pálenky (to bolo smradu) a potom som išla radšej do spálne revať... 🙂
ale teraz už všetko oki... takže neboj...zazelená sa aj u teba 😉

liliandax
17. dec 2007

jasne, zajtra bude lepsie, teda dufam, lebo ma potom uz fakt trafi slak.
Este sa nam dnes pokazilo polrocne auto, takze ani do mesta sa nedostanem 😠 Kedze s malym sa s kocikom do mesta neda ist, posledne nakupovanie vianocnych blbosti som odlozila na neurcito.

zuzkafuny
17. dec 2007

no...však nech si aj on užije vianočnej nákupnej horúčky...hmmm
Ja som dnes môjho zobrala so sebou... ale keď začal v obchode v kočíku ziapať, tak som iba tak fujazdila 🙂

liliandax
17. dec 2007

lenze problem je v tom, ze nevydrzi sediet celu cestu zo Sibiaka do mesta a spat. A trepat na rukach a tlacit kocik 😖 ?
.. no byvat tak od ruky je dessss 😝

nika_ke
17. dec 2007

ahoj lili. ako ste pochodili s Petkovymi zubkami u lekara? Vsetko ok? Co vsetko v byte prerabate? Mali ste tam este umakartove jadro? Nasi si ho dali vymurovat tento rok na jar. Viem si predstavit, kolko tam mate roboty.

zuzka - v Cecejovciach, to je taka rozvijajuca sa dedina pri Moldave, do Kosic je to 13km po Optimu.

Aj v Hnusti bude Tesco? 😲 Pred nedavnom otvorili v Tornali, lenze iba supermarket. Dnes som s malou nabehla do Tesca v Moldave v naivnej predstave, ze ju tam prebalim a nakojim. Tiez je to len supermarket a nemaju tam ani WC. Papali sme az v Roznave v Tescu, ale ani tam miestnost pre mamicky za vela nestala.

inak, aj mne minuly tyzden vsetko padalo. zrejme bolo nieco vo vzduchu. 😖

nika_ke
17. dec 2007

niet nad byvanie v centre mesta, muzovi sa to snazim vysvetlit uz pol roka, ale nejak mi to nejde a zjavne je uz pozde ...

nika_ke
17. dec 2007

zienky, prave hrala zvonkohra vecierku, idem zalahnut
papa

zuzkafuny
17. dec 2007

hej...bol padací vzduch...
LILI môj nevie ani behať a tiež má problém vydržať sedieť v kočiari... a spáva väčšinou doma a v kočíku nechce... takže vie o čom hovoríš...
NIKA...takže preč zo Soboty? tu bude tiež len niečo také malé... minitesco to bude 😉

liliandax
17. dec 2007

nika_ke - ahoj! so zubkami sa este natrapime ☹ Vrchne predne mame daleko od seba, mame medzi nimi nejaku blanku ci co a ta nam bude prekazat ked budu rast ostatne.. tak ju treba narezat 😢 A to nam rezali jazyk v septembri, mali sme ho prirasteny 😒
Ale na zubne sa dostaneme az po 10. januari, panovi primatorovi sa uz asi nechce robit 😔 Aj tak toho vela nerobi, myslim pre mesto 😔

liliandax
17. dec 2007

nika_ke - pocula som ju aj ja, pocut ju az sem na kopec 😎

pojdem aj ja chrniet, pre istotu.. lebo este stihnem daco pokazit 😀

zuzkafuny
17. dec 2007

booože LILI...to musí byť pre malého nie bohviečo. Primátor je zubár...? 🙂 milé...

liliandax
17. dec 2007

zuzka - no s tym kocikovanim si to uzivame dost, dost.. My kocik pouzivame vacsinou len po byte, ked sa malemu zachce, nasadneme a akoze ideme "von" - prechadzame sa po chodbe 😀

.. idem fakt off.. zatial papa

zuzkafuny
17. dec 2007

dobrú noc...
😔

liliandax
17. dec 2007

toto ti este napisem - ano primator je nas zubar, ale mam ho uz plne zuby 😀 Vies, nepaci sa mi, ze vrta sa mi v ustach a medzitym telefonuje. Vybavuje kadeco naraz..

no my si este uzijeme.. uz teraz sa toho bojim! 😢

zuzkafuny
18. dec 2007

LILI...naša zubárka (inak dobrá) si obuje rukavice, v nich vypisuje papiere, robí s korunami a potom vlezie do mojej pusinky... 😖 😉
ale hlavne že nebolí...no nie? 🙂
Malý chorý... má streptokoka, hemofyla a ešte niečo... to preto sa nevedel preliečiť...môj...búva teraz.

nika_ke
18. dec 2007

primator RS je zubar? 😕 to som netusila. co sa tu clovek nedozvie?

zuzka, to preto ti maly tolko plakal, lebo je chory, tak nech sa rychlo uzdravite.

dnes vecer uspava drahy, tak tu skocim popri pozerani Ordinacie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre