Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

zuzkafuny
12. okt 2008

Kuspitka
Ja ťa poznááám 😀 😀 😀
len sa nezdravíme 😉 🙂

zuzkafuny
12. okt 2008

ale kde bývaš neviem... tak sa neboj že si odhalená 😉 🙂
Občas ťa len zahliadnem 😅

csilla76
12. okt 2008

zuzi ty si dobra 🙂 ako sa mate?co nove?deticky ako? 🙂

zuzkafuny
12. okt 2008

že?! 😉 🙂
máme sa super...!!!
nič nové 😖 A deti poslúchajú... klop klop klop 😀 😀 😀

nika_ke
12. okt 2008

vitaj kuspitka,
opat tu zavitaj, my ostatne okrem csilly sa nesnazime otehotniet, tak urcite pokecame aj o beznych veciach 😉
tento vikend jednoznacne vedu jablka 😀

Peta, ahoooj, novy ocino? 😲 nech sa o vas dobre stara 😅 a hlavne sa vsetci rychlo vyliecte.

ja sa idem pustit do vecernej sichty 😖

liliandax
12. okt 2008

som spat zienky.. a vy nikde 😠

dufam, ze sa vratite 😉 lebo TV mi obsadil muz, tak mi ostal len PC 😵

nika - nech ti to rychlo ubehne 🙂

csilla76
12. okt 2008

no ano nika ved preto som pisala kuspitke ze tu moze pisat o niecom inom ako o snazeni 😉 aj my sa snazime ale ja to beriem lahsie ako niektore ine snazilky ,som silna osobnost 😀 a verim ze aj na mna sa usmeje stastie a budeme mat babo,som optimistka a myslim pozitivne 🙂 no ale kazda to berieme inak 😉
no veru jablka dnes vedu,mame taku fajnu kasovitu odrodu jablk,teraz sa tym napchavam,hoci ja nemusim jablka,ale toto mi nejak chuti 🙂

liliandax
12. okt 2008

csilla - takze tu si? 😵 supis!

vsetkym snazilkam drzim palce, treba verit a isto sa to stastie raz na vas usmeje 🙂

csilla76
12. okt 2008

😀 lili sme pisali naraz teraz vidim 😀 dakujem aj ja verim ze budeme mat babatko 😵 co robkas lili?a vy druhe kedy planujete? 😉

liliandax
12. okt 2008

ja nerobim nic 😀 Manzel kuka nejaky motorkarsky film na DVD (nejaku riadnu americku blbost 😝 ) huci to tu po celej izbe 😠 ,, tak cumim do PC

my 2 babo zatial neplanujeme, no ale ani Petka sme neplanovali 😅 takze? 😉 .. no neviem 😀

viem, ze je to velmi citliva tema, no ak sa smiem spytat, babo ste len zacali teraz planovat, alebo sa zatial nedari? 😔

csilla76
12. okt 2008

lili v pohode uz som si za tie roky zvykla na otazky,ze preco este nemate a kde je chyba ze sa nedari....
uz planujeme hodne rokov,no nedari sa zial.. 😢 ale snad raz nam to vyjde,verim vtom 😵 ja zboznujem deticky 😵

liliandax
12. okt 2008

su to blbe otazky 😖 ale pevne verim, ze sa zmenia na otazky, kedy sa narodi? a co to bude? 😵

drzim palce, veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi!!! 🙂

.. mozem ti doniest Petka, ked vravis, ze mas tak rada deti, na skusku 😉 😀 .. mozno by ti nejake vlasy ostali, alebo by si neosedivela.. 😵 .. ja mam cerstvo zafarbene vlasy, preco asi??! 😀

csilla76
12. okt 2008

lili boze ty si cislo,no dufam ze raz hodime stretko 😀 mozes doniest Petka ved uvidime ci sa skamosime 😀 zobrala by som ho na farmu,su tam koniky a ine zvieratka iste by sa mu pacilo 🙂
inac aj ja sa chystam ku kadernicke,zafarbit vlasy uz by sa patrilo 😉

liliandax
12. okt 2008

no jasne, ze hodime stretko.. aj s ostatnymi kockami.. tolko zien pokope!!! 😀 najskor deti nechame doma, nech sa staraju ockovia, my si vyrazime na zenske "blbosti" (ako tomu hovori moj muz 🙄 ) = klabosenie pri kave, nakupy 😀 .. a den zaklincujeme relaxom na farme .. a tam uz budu aj detvaky, lebo ockovia cely den nevydrzia s nimi, boli by total K.O 😖

Petko zboznuje koniky 😵 dnes sme boli kuk na Kurinci a tam su tiez.. len boli zalezene dnuka, tak bolo vidiet len obcas nejaky pohyblivy chvost, obcas vytrcil konik hlavu.. ale maly bol aj tak vyhukany.. 😎

csilla76
12. okt 2008

no ano ved hadam raz to zorganizujeme 🙂 idem ja off prajem peknu nocku 🙂 zajtra tu nakuknem asi len vecer 😉

liliandax
12. okt 2008

csilla - pa a dobru noc aj vam 😵 aj ja pomaly pojdem, idem si este vlasy umyt a mozno dovtedy aj skonci ten blby film 😝

nika_ke
12. okt 2008

zenyyy, nechodte, ja som akurat jednu vec dorobila do roboty, tak som vas prisla mrknut 😉

tiez silno drzim prsty obom nasim novym snazilkam 😵

lili, kde su na kurinci koniky? 😨 my sme ich tam nikdy nevideli.
csilla, kde je u vas farma? ... pomaly sa mi rozvidnieva, tusim jedna pani ucitelka zo skolky spominala, ze tam niekde za figou boli s detmi na vylete. Tak to bolo asi u vas 🙂

uplne som zabudla, ze mi treba ist k dokine pre vigantol, len netusim, kedy sa tam najblizsie dostanem 😒
lili, davas Petkovi este vigantol?

ja mam zlu skusenost s farbenim vlasov u kadernicok, v predu mam bud flaky alebo nezafarbene poriadne a zhrabnu za to 200-300 Sk. To si dam radsej mame zafarbit zadarmo 🙂

liliandax
13. okt 2008

cafte baby!

nika - pekne sme sa vcera minuli 😠 .. mohla som tu kludne ostat, aj tak som nevedela zaspat 😖 Najskor (skoro ako kazdy vecer) sme sa s muzom v posteli natahovali, ze kto bude spat vedla maleho 😅 Samozrejme tam spavam vzdy ja, ale zacal vymyslat, ze obcas chce aj on 😒 Lenze ja na jeho strane postele neviem spat a maleho musim kazdu chvilu zakryvat a prekladat, lebo on cestuje po posteli hore dole.. aj tuto noc spal skoro pri mojich nohach 😠 Lenze moj muz sa na toto nezobudi, spi ako drevo.. Tak preto musim spat ja vedla maleho 😵

Koniky na Kurinci su ... hm.. musis ist tak do kopca, tam su take mastale, patri to Agrotaurisu.. su tam take ohrady, zvyknu byt aj vonku tie koniky.. vcera vsak boli zalezene 😖 Inak, na Kurinci su nove lavicky, aj tie drevene lehatka su vymenene.. no skoro ich trklo daco robit 😔

co mate dnes vsetky na plane? 😉

kamajka
autor
13. okt 2008

Jeeeeeeeeeeej, jak si tu Vy kráásne debatujete 🙂.
Ja som už včera šla búvať, chorí sme, čo už ☹ , nevládala som ani prstom pohnúť, tak som to vypla, reku, pozriem už iba dneska. Tak ma tu máte, hehe.
Akurát čakáme návštevu, od rána sme sa nezastavili, "nová svokra" príde kuknúť....... 🙄 🙂
Tak sa potom ozvem.

zuzkafuny
13. okt 2008

Lili...!!!
Ja som bola venčekovať 😅
prišla som domov, poriadila, dala prať a šup kávu urobiť a rýýýchlo na mihóka 😀 😀 😀
dopijem a idem lístky do mechov zbierať 😀 😀 😀

kuspitka
13. okt 2008

Ahojte...
zuzka ty ma poznas???

zuzkafuny
13. okt 2008

csss...!!! jasné...!!! 😀 😀 😀
ale len z videnia 😉 🙂 a tvojho svokra poznám 😀 😀 😀 mojej mame kolega 😉 🙂

kuspitka
13. okt 2008

hej a ja teba len tak trosku

kuspitka
13. okt 2008

preto som sem nechcela pisat lebo ma tu poznate

zuzkafuny
13. okt 2008

to nevadííí... my sa ťa nič zlé nebudeme pýtať, ani sa o tebe rozprávať... a keď už sa o tebe budeme rozprávať, tak len tu aby si si to mohla prečítať 🙂 Mňa tu tiež poznajú... a nech...!!! 😉 🙂

kuspitka
13. okt 2008

len ty nemas problem ako my

zuzkafuny
13. okt 2008

Kuspit nemám... ale za to sa nemusíš hanbiť...
To predsa hanba nie je... a si ešte mladunká 🙂 určite sa na teba šťastie usmeje 😉 🙂

kuspitka
13. okt 2008

potom vsetko uz by sa mohlo....
a ty kde byvas v Hnusti???

zuzkafuny
13. okt 2008

Amôžeme hovoriť napr.: o počasí 😉 alebo o chlapoch 😠 😉 🙂
a tak...
že ženy...?!?!?!

kuspitka
13. okt 2008

Aj ja teba poznam ale neviem kedy som ta vydela ja do mesta nechodim ked nemusis nemam preco nikoho tu npoznam tak ani na kavu nechodim nikde

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre